Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Spoko, to nie było imiennie do Ciebie. Natomiast co do chorągiewiek i marionetek - jakoś strasznie dziwnie wzrosły notowania hipPISowi podczas tej kampanii. Dziwne, że przez ostatnie kilka lat nie były takie wysokie. Ciekawe dlaczego? Co do Premiera, będzie szansa go niedługo ocenić. Co do Komorowskiego, mam podobnie zdanie co Ty, ale o drugim Panu jeszcze gorsze. Pana Kaczy... miałem już za premiera i ... wystarczy.
  2. Zająłbyś się pracą, żoną albo czymś ... czymkolwiek innym. Fakt jest faktem, że pIs ma niezły pomysł na kampanię i wielu przekona ... litością nad zmarłym prezydentem i ... rozkradaniem kraju, korupcją, układami i ... totalną przemianą Jarka. Było ZOMO, teraz jest PEACE. Były Komuchy, teraz jest Lewica. Faktycznie, ludzie strasznie szybko zapominają. A co najgorsze, to wszystko im można wmówić i to w bardzo krótkim czasie.
  3. No to chyba Poziek wkońcu dopiął swego Kolego, aktualna informacja jest zawsze w temacie a szczegóły w pierwszym poście na każdej stronie.
  4. Kolego - wątek pt. ranking wahaczy i wszystko będzie jasne.
  5. Wszystko może mieć związek z ustawianiem zbieżności - jedź na poprawkę, jak Ci radziłem w innym wątku. Ponadto obejrzyj oponę dookoła, czy nie jest gdzieś ścięta, obejrzyj kolumnę amorka, czy nie ma jakichś przytarć, sprawdź klocki i tarcze - przy hamulcach jest taka blacha u dołu (pionowa) - może ją przygięli i coś trze ostro (podobnie miałem u siebie). Mechaników mamy takich, że wszystko mogą spier...
  6. Kolego, najprościej będzie porównać z takim modelem, czyli udaj się do salonu na jazdę próbną. N\ Na spoty warszawskie niestety nikt B8 nie przyjeżdża, ale jak kilka osób to pomaca, to pewnie jakieś wnioski zostaną wyciągnięte. (Spoty są w każdy wtorek o godz. 19.00 w Promenadzie). Faktem jest, że wspomaganie w Audi chodzi dość ciężko - ja jestem z tego powodu zadowolony, bo przynajmniej czuć jezdnię (w Almerze żony jest tak silne wspomaganie, że czasami nie wiem, czy skręciłem już czy nie ) )
  7. R780 - w ręce nie parzy Po paru godzinach użytkowania jest ciepły, ale tragedii nie ma - jakoś dużo nie korzystałem z innych lapków, więc mogę nie mieć realnego porównania.
  8. Dokładnie
  9. to chyba ja też się pokuszę, jeśli działa.
  10. No całkiem całkiem na tych fotach. Ale jeszcze bym na dachu okleił te rynienki - będzie szerzej i napewno będzei wyglądało lepiej.
  11. To skoro wcześniej nie ściągało, to poprostu musi się mechanik tym razem bardziej postarać.
  12. No to na takim samym sprzęcie ja ustawiałem Musiał coś spieprzyć w takim razie. A czemu ustawiałeś zbieżność tak wogóle? Przed zbieżnością ściągało? Miałeś te same opony przed ustawianem?
  13. Jedź na poprawkę. Skoro ściąga, to znaczy, że źle ustawione. Niestety, teraz zbieżność ustawiają na komputerkach - jak jest wszystko tip top, to da się ustawić, ale jak już gdzieś coś lekko niedomaga to fachowiec głupieje i tyle. Wahacz musiałby być ostro rozwalony, żeby mieć wpływ na ustawienie zbieżności - tak mi się wydaje. U mnie chcieli kiedyś do tylnej belki się dobierać, bo nie mogli ustawić. Pojechałem do mechaniora starej daty i ze starym sprzętem (lampeczki + wskaźniki "linijkowe") i zbieżność ustawiona dobrze.
  14. Zauważyłem, ino z lekkim opóźnieniem
  15. Czy konkretnie to wina tłoczka, to nie wiem, ale hamulce też mają wpływ na takie zachowanie. Ja miałem np. wyżłobioną tarczę (jakiś metalowe skur... tarło o nią), przez co klocek też się nierówno zużył i ściągało mnie przy hamowaniu. Po założeniu nowych tarcz i klocków ustąpiło ściąganie. Ale na nierównej drodze nadal mnie prowadza - tylko, że to jest taka nerwowość kierownicy, a nie ściąganie.
  16. Przy 18' tak może być, ale zależy w jakim stopniu. Ja po przesiadce na 18' byłem bardzo pozytwnie zaskoczony, że wcale tak nie prowadza jak to ludzie opisują. Niestety, w tym sezonie mam wrażenie, że się pogorszyło prowadzenie. Ostatnio się dopatrzyłem, że wysypały mi się chyba górne wahacze. Na dniach to będzie zrobione, mam nadzieję, więc się okaże czy to może być powód, czy nie.
  17. Ładna sztuka. Przydałoby się jakieś większe koło :gwizdanie:
  18. Hornet..jeśli jeszcze do końca nie straciłeś rozumu to ... uciekaj stary ! Na szczęście mamy swojego człowieka, który odpowiednio opłacony ma w decydującej chwili krzyknąć NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :good: On chyba jakiś nie ten teges - mam wrażenie, że się cieszy Miałem już taki jeden przypadek, byłem z nim do ostatniej chwili i pytałem ... czy jesteś pewien ... niestety, chłopak wpadł i ... szkoda gadać
  19. W nawiązaniu do pierwszej damy: Protokół dyplomatyczny mówi, że w przypadku braku pierwszej damy, na wszystkie oficjalne spotkania prezydent zabiera Ministra Spraw Zagranicznych - wyobrażacie sobie Jarka & Radka razem A na spotkaniach, gdzie zaplanowane są "zajęcia" dla kobiet, prezydent może zabrać szefa kancelarii prezydenta: i tu do wyboru mamy Szyczypińską, Jakubiak lub Fotygę. Ja pierd... pośmiewisko na cały świat!!!
  20. Jak załatwisz za 100 komplet, to biorę bez zastanowienia Tylko ciekawe jak to potem będzie montowane? W każdym bądź razie zgłębiaj temat. Jeśli faktycznie to by miały być takie pieniądze to paru chętnych napewno się znajdzie.
  21. Rozumiem, że koszt 100/1 sztukę listwy ??? Listewek mamy 6, więc 600 On robi listwy od zera, czy "nakłada" na nasze, bo nie bardzo rozumiem.
  22. To aby w końcu tek kraj ruszył w jednym, konkretnym kierunku a nie stał w miejscu i stagnacji Chyba jesteś świadomy jak będzie wyglądała współpraca rząd - prezydent :gwizdanie: A Jarek jedno mówi a drugie robi takich kilka przykładów: koalicja z LPR i Samoobroną a obecnie wyparł się dekomunizacji, która tak niedawno lansował najlepsze jest to, że ten elektorat pisowski to wszystko łyka jak młody pelikan Normalnie muszę się z Poźkiem zgodzić Jak wygra Kacz... to dalej będzie taka c**j... jak teraz, bo będzie blokował wszystko. Potrzebne Ci rozliczanie Komunistów, a przepraszam, Lewicy? Mnie nie, za młody jestem, żeby pamiętać. W przyszłości nie przyniesie nam to niczego. Tylko tym, oprócz tropienia afer zajmowali sie Kaczy... Co z tego masz? Nic. Kompletnie nic. Komorowski - ni mnie grzeje ni mnie ziębi, ale jak wygra, to może w końcu uda się coś zrobić w tym Państwie. Czy coś dobrego? Tego nigdy nie wiadomo. Ale będziesz miał możliwość ich rozliczyć przy następnych wyborach i wieszać na nich psy ile wlezie - skoro na nich głosujesz, masz ich prawo rozliczyć. Niestety, więcej kandydatów do wybory nie ma.
  23. Rav - ranking wahaczy, a będziesz wiedział co kupić. Wątek chyba można zamknąć ?!
  24. Czyżby Nosfer się lansował po mieście nową furą
  25. Ładne, ładne Koniecznie pomaluj progi w kolor, bo teraz nie za bardzo pasują do pomalowanej dokładki z przodu (i tył też, jeśli nie malowany). I ściągnąłbym trochę srebra ze środka, bo ktoś lekko przesadził (zamek schowka i może trochę z konsoli środkowej).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.