Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach???
Przede wszystkim to rozstaw śrub nie pasuje - powinno być 5x112 do Audi. Można dać dystans zmieniający, ale wtedy ET się zmniejszy i będą wystawać za nadkola. Felga sama w sobie fajna (mam coś podobnego), tylko do takiej felgi jest potrzebna dobra gleba. Inaczej nie będzie to za dobrze wyglądać.
-
[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!
no ale przecież w Urzędzie jest opcja dostania takiej tablicy w wersji USA, no przynajmniej kiedyś takie można było dostać na prośbę,ale może już się nie da Tylko, że "urzędowa" ma większe rozmiary i wisi do połowy zderzaka...
-
[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!
Topor ostatnio pisał coś o tablicy USA chyba, zapytaj go.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Ale co ? no bo Topor zostawia ślady na kostce i chamsko się przestawił w bok , że niby nie on , ale i tak wszyscy wiemy , ze leci mu jak z kranu hyhyhy Aaaa, no i jasne. Bo już myślałem, że tą serią z belkami się zachwycasz :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Ale co ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskalowa parówa
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Nieźle. Ale chyba przód bym podniósł na pół palucha, żeby stała równo. I nie będzie wyglądało jak popsuta (padnięte amorki)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malujesz czy zostawiasz w chromie ???? Na razie zostają seria. A z czasem zobaczymy. Co dzień to nowy pomysł, więc ..
-
[ALL B5] Po wymianie zawieszenia - auto stoi za wysoko
Kolego, chciałeś kozę to Ci zrobił Wrzuć fotki jak to stało przed i po. Byc może założył Ci seryjne sprężyny i ... wtedy to stoi jak koze, tym bardziej w porównaniu do uglebionego auta. A następnym razem jak będziesz miał takie pomysły, to najpierw wejdź na forum. Popatrz, zapytaj i do mechanika jedź ze swoimi gratami i konkretnym rządaniem, bo inaczej duuuuuż kasy utopisz.
-
RS4 B5 Dyno Day
Kur... ale afera. Jak to mówią: mój cyrk moje małpy. Faktem jest, że BBSy wyglądają zajeb... na RSie. Ori wyglądają ekstra. Ale kur... nie każdy musi jeździć na BBSach i ori. Jak się trafiła okazja, to trzeba było brać i ... dobrze. Napewno wyglądają o niebo lepiej niż poprzednie. I nawet całkiem podeszły do RSa - na zwykłej B5 i B6 jest ale tu całkiem całkiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba, w Twojej zaczepy mogą być nie teges Kolkov, to jak masz na zbyciu, to rzuć cenę na PW - jak mnie będzie stać, to biorę Bo moją muszę pomalować, a tak to najpierw dam do pomalowania a potem podmianka - będzie szybcie. Furka dzisiaj odebrana. Malowanie ... no chyba nie ma się do czego przyczepić. Zresztą na spocie będzie można obejrzeć. Rozrządzik zrobiony, wahacze górne wymienione (błoga cisza w końcu :>) Jak mnie Flyer lampami wkońcu obdaruje, to jeszcze parę zmian wskoczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba, czy w starej klapie tą listewkę znad blachy masz całą? Jeśli tak, to może bym ją przygarnął
-
Doradzcie mi coś w temacie felg:)
Dlatego weź nr 3. 2 tylko 18 w górę. 4 opatrzona jak cholera. Poza tym szału nie robi. Reszta wogóle mi nie podchodzi.
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
-35mm i do tego roku było bezproblemowo. W tym roku już się trzeba było trochę napocić. Zdarzało się ryć lekko po grzbietach na słabiej odśnieżonych drogach. A raz od Teściów wyjeżdżałem 45 min. - 30m prostej dróżki, tylko z lekkimi zimowymi koleinami Ale NO RISK NO FUN
-
[ALL B5] Mały problem z odszkodowaniem
Noi elegancko w poniedziałek pliczek druczków wyladuje w warszawskiej centrali, wydrukowac im fotki zderzaka przed i po naprawie?? Czy to zostawic do przyjechania likwidatora Wyślij od razu z rachunkiem - niech mają w papierach, bo likwidator może wszystkiego nie przekazać.
-
[ALL B5] Mały problem z odszkodowaniem
Nie nie nie. Oświadczenie kolesią załączasz + TO -> http://www.ptu.pl/pub/zalacznik_do_zgloszenia_szkody.pdf
-
[ALL B5] Mały problem z odszkodowaniem
No ja właśnie z W-wa miałem do czynienia. Fakt, babka która odbiera telefon (nawet nie jestem pewien, czy to babka ) jest ciężka w komunikacji. Ale nie ma obaw. Mają do Ciebie przyjechać - podajesz adres, godziny - łaski nie robią. Ich psi obowiązek. Jak będzie kręciła nosem, że to dłużej potrwa (zapewne zaprosi Cie do ich biura) itd. to przypomnij Pani, że mają 30 dni na wypłacenie pieniędzy od dnia zgłoszenia, czyli od chwili obecnej - właśnie zgłaszasz im szkodę. Do tego z ich strony drukujesz sobie oświadczenie itd. + kopię prawka, dowodu, polisy, oświadczenia sprawcy i wysyłaj jakimś poleconym lub InPostem jeśli masz u siebie. Komunikacja nie była za dobra, a kasę dostałem przyzwoitą i przed upływem 30 dni, więc tragedii nie ma.
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
Luxusik mi się zawsze podobał. Począwszy od pierwszej wersji
-
[B5 ACK] Amortyzatory MTS technik
A mi w październiku stuknie 2 latka na tych amorkach i ... po ponad roku jeden się wylał. Memory 5 do sprzedawcy i następnego dnia miałem drugi. Zamiana, wysyłka i w ciągu tygodnia nowy amorek po uznanej reklamacji u mnie. Wymiana i ... 2 nowe amorki siedzą z przodu. Tylne bez zarzutu. Po półtora roku nie wyczułem żadnego osłabienia amorków, a raczej jestem wyczulony na prowadzenie samochodu. Jeden padł - ale z markowymi też się takie rzeczy zdarzają - ja jestem zadowolony. M3I - jest gdzieś na forum mój wątek z całą historią.
-
RS4 B5 Dyno Day
Znacznie, znacznie lepiej
-
[B6 AKE] Moje auto :) A4 B6 Avant 2.5 180HP
Zajrzyj do działu sprzedam - BartS chyba wrzucił właśnie ogłoszenie.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Przyjechał taki z daleka i nawet poprawnie zaparkować nie potrafi
-
[B5 AFN] Na co zwracać uwage przy kupnie opon
Jak nie chcesz taniej chińszczyzny, to kup tanią koreńszczyznę - np. Nexen. Jeżdżę drugi sezon (18') i narzekać nie mogę. Cicha. Jeszcze się nie zużyła. Prowadzenie bez zarzutu. I co najważniejsze - NIE PĘKŁA.
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Eeee, ja też chce
-
[ALL B5] Mały problem z odszkodowaniem
Z PTU miałem akurat do czynienia. Rzeczoznawca przyjechał po kilku dniach - pewnie byłoby wcześniej, ale mi się nie chciało dupska ruszyć do nich, więc sobie zażyczyłem przyjazd. Na samo malowanie zderzaka dostałem od nich 400 z jakimś małym haczykiem. Wyliczenie też przyszło całkiem szybko, a kasa na koncie przed upływem 30 dni była. Ale dużo zależy pewnie od osoby rozliczającej szkodę.