Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak zobaczysz piaskowe kombi B6, a w nim dostrzesz swoje pryszcze, to znaczy, że jesteś na miejscu. Ewentualnie możesz napisać PW do Poźka - wytłumaczy Ci dokładnie jak dojechać.
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
:polew: :polew: Teraz to już napewno będzie elitarna
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Przelew za 2 koszulki poszedł. Zaraz puszczę adres dostawy na PW. Zmień mi proszę rozmiar na większy, bo się chyba roztyłem po weekendzie Wklejam listę poprawioną u mnie: LISTA: 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) LOGO NA KARKU !!! 4. I r o (czarna S x1 & czarna M x1 + biała M x1) + logo na karku 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL + kark) 7. Pucek (XL czarna 1x + kark) 8. edmondo (czarna M x1 & biała M x1) LOGO NA KARKU !!! 9. Iverson (czarna XL + kark) 10. Tzieland (biała L + KARK) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L+kark) 19. mARCIN607 (czarna XL+kark) 20. zdzis (czarna L ) 21 slepy (czarna L + kark) 22. Jaszczur87 (czarna XL + kark) 23. Kierownik (czarna XXL + kark) 24. Reniu (czarna XL + kark) 25. aju (1 x czarna M + logo na karku, 1 x czarna L + logo na karku) 26. tomasz13 (czarna M + Logo na karku) 27. Zmija (2xM czarna- logo na karku, biała- logo na karku) hi 28. Nosfer 2x XL + kark (biała + czarna) 29. k0za ( czarna XL + logo na karku )
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Mój Ci ON ... będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to coool
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK. A lampki? Do następnego wtorku przydałoby mi sie je mieć? Damy radę?
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
To niech będzie, że ode mnie Ja się ogarnę z przelewem dzisiaj wieczorkiem
-
F1, Rajdy i Motorsport
Fakt. Zaliczył chyba najllepszy start w sezonie i ... d...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skąd mam odebrac ??? jutro zadzwonie ursynow A ja? A ja? Będziesz na spocie we wtorek? {adsm. Dobrze, że już koniec. Ten FINAŁ był cholernie wyczerpujący
-
Odtwarzacz MP3, iPod Shuffle czy coś innego?
Na rowerze pewnie nie. Oczy masz dookoła głowy, że nie potrzebujesz nic słyszeć?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robercik na ostatnim okrążeniu to chyba pchał ten bolid, skoro czas poprawił
-
[B5 AFN] 1.9 TDI
Zerknij sobie w mój profil -> link do wątku o aucie -> wklejony wykres od Rogala. Trochę inaczej wygląda.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie tak mówiłem ale...jak audi jest z q inaczej szału nie ma i można brać skodę mu !
-
Spotkania na drodze
designer :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Wogóle wygląda jak ostatnie nieszczęście Na ramkę pod rejestrację chyba kasy brak. Lampy jakieś chyba stare, zasyfione w środku całe. Sprężyny i amorki pewnie do wymiany - nie trzymają, bo na ziemii leży. Jak można wogółe czymś takim jeździć
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Szkoda, że żaden nie jeździ
-
[B6 AVF] Koszty zamiany przodu B6 na B7?
Moja sugestia jest następująca - NIE RÓB TEGO Poszukaj na googlach takich przeróbek - po prostu rozpacz.
-
[ALL B5] Wymiana żarników xenonowych
Czyli rozumiem, że tylko totalny laik może tego nie założyć dobrze?!
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
To mój hymn :gwizdanie: Zakmuje zaszczytne miejsce w mojej zmieniarce
-
[ALL B5] Wymiana żarników xenonowych
Możesz to jakoś rozwinąć? Po czym poznać, czy go dobrze włożyłem? Może głupie pytanie, ale dzisiaj będziemy to wymieniać u kumpla właśnie, a nigdy poliftowych lamp nie oglądałem/macałem?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Mam! Z rantem... ... cztery osiemnastki
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
Skoro na 16 jeździ dobrze, to winy szukaj w oponach. Zamień stronami na początek i sprawdź na idealnie prostej drodze. Przy szer. 225 i większej każda fałda, koleina jest bardziej odczuwalna, więc i samochód jest bardziej "nerwowy" - sam sobie ustala, gdzie jedzie
-
[ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???
Na listwy najpierw nakłada się jakiś utwardzacz, a dopiero potem maluje - ale też nie pamiętam dokładnie co.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
to czekam na dekory (pikczorałsy) mi tu
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
Przy zmianie kól nie musisz. Ale być może coś trafiłeś i trzeba zrobić zbieżność. Zbieżność zrób na 16 najlepiej, bo przy 18 jest ciężej się dostać i mechanik może stękać