Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Jak zobaczysz piaskowe kombi B6, a w nim dostrzesz swoje pryszcze, to znaczy, że jesteś na miejscu. Ewentualnie możesz napisać PW do Poźka - wytłumaczy Ci dokładnie jak dojechać.
  2. :polew: :polew: Teraz to już napewno będzie elitarna
  3. Przelew za 2 koszulki poszedł. Zaraz puszczę adres dostawy na PW. Zmień mi proszę rozmiar na większy, bo się chyba roztyłem po weekendzie Wklejam listę poprawioną u mnie: LISTA: 1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) LOGO NA KARKU !!! 4. I r o (czarna S x1 & czarna M x1 + biała M x1) + logo na karku 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL + kark) 7. Pucek (XL czarna 1x + kark) 8. edmondo (czarna M x1 & biała M x1) LOGO NA KARKU !!! 9. Iverson (czarna XL + kark) 10. Tzieland (biała L + KARK) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L+kark) 19. mARCIN607 (czarna XL+kark) 20. zdzis (czarna L ) 21 slepy (czarna L + kark) 22. Jaszczur87 (czarna XL + kark) 23. Kierownik (czarna XXL + kark) 24. Reniu (czarna XL + kark) 25. aju (1 x czarna M + logo na karku, 1 x czarna L + logo na karku) 26. tomasz13 (czarna M + Logo na karku) 27. Zmija (2xM czarna- logo na karku, biała- logo na karku) hi 28. Nosfer 2x XL + kark (biała + czarna) 29. k0za ( czarna XL + logo na karku )
  4. No to coool
  5. OK. A lampki? Do następnego wtorku przydałoby mi sie je mieć? Damy radę?
  6. To niech będzie, że ode mnie Ja się ogarnę z przelewem dzisiaj wieczorkiem
  7. Fakt. Zaliczył chyba najllepszy start w sezonie i ... d...
  8. skąd mam odebrac ??? jutro zadzwonie ursynow A ja? A ja? Będziesz na spocie we wtorek? {adsm. Dobrze, że już koniec. Ten FINAŁ był cholernie wyczerpujący
  9. Na rowerze pewnie nie. Oczy masz dookoła głowy, że nie potrzebujesz nic słyszeć?
  10. Robercik na ostatnim okrążeniu to chyba pchał ten bolid, skoro czas poprawił
  11. Zerknij sobie w mój profil -> link do wątku o aucie -> wklejony wykres od Rogala. Trochę inaczej wygląda.
  12. pewnie tak mówiłem ale...jak audi jest z q inaczej szału nie ma i można brać skodę mu !
  13. designer :gwizdanie:
  14. Wogóle wygląda jak ostatnie nieszczęście Na ramkę pod rejestrację chyba kasy brak. Lampy jakieś chyba stare, zasyfione w środku całe. Sprężyny i amorki pewnie do wymiany - nie trzymają, bo na ziemii leży. Jak można wogółe czymś takim jeździć
  15. Moja sugestia jest następująca - NIE RÓB TEGO Poszukaj na googlach takich przeróbek - po prostu rozpacz.
  16. Czyli rozumiem, że tylko totalny laik może tego nie założyć dobrze?!
  17. To mój hymn :gwizdanie: Zakmuje zaszczytne miejsce w mojej zmieniarce
  18. Możesz to jakoś rozwinąć? Po czym poznać, czy go dobrze włożyłem? Może głupie pytanie, ale dzisiaj będziemy to wymieniać u kumpla właśnie, a nigdy poliftowych lamp nie oglądałem/macałem?
  19. Mam! Z rantem... ... cztery osiemnastki
  20. Skoro na 16 jeździ dobrze, to winy szukaj w oponach. Zamień stronami na początek i sprawdź na idealnie prostej drodze. Przy szer. 225 i większej każda fałda, koleina jest bardziej odczuwalna, więc i samochód jest bardziej "nerwowy" - sam sobie ustala, gdzie jedzie
  21. Na listwy najpierw nakłada się jakiś utwardzacz, a dopiero potem maluje - ale też nie pamiętam dokładnie co.
  22. to czekam na dekory (pikczorałsy) mi tu
  23. Przy zmianie kól nie musisz. Ale być może coś trafiłeś i trzeba zrobić zbieżność. Zbieżność zrób na 16 najlepiej, bo przy 18 jest ciężej się dostać i mechanik może stękać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.