Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Zmierz listwy, dorzuć po jakieś 3 cm do każdego elementu na stronę (łatwiej naciągnąć folię) i kupuj arkusz. Najgorzej jest naciągnć folię na duże wypukłe elementy (np. tylne lampy) - listwy drzwiowe to pryszcz.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Taka opcja już była rozważana i ... do odważnych świat należy. Teraz już po ptokach - zostaje tylko trzymać kciuki, żeby wszystko poszło gładko.
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Fotka z AutoŚwiata - zapowiedź artykułu w następnym numerze. Chyba nam się kolega lansuje - czyżby na jutubie filmik znaleźli
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Kali, to chyba Twoje
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Niezłe jaja To jest wyłudzenie w ramach prawa. nex, przyciśnij jakieś TV, napisz do Faktu i SuperExpress - może wtedy ktoś się tym bardziej zaineteresuje. Poza tym jak możesz, to napisz coś więcej, co powiedział Ci prawnik i o jakie przepisy dokładnie chodzi. Może ktoś by to nagłośnił.
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
Aaa, panowie, przypomniało mi się, że przecież ja jeździłem na zestawie -35/-35 i ori amorkach Niezłe amory (coś ponad 60% chyba miały) po 3 tygodniach były do niczego. Przy 80 km/h raz złapałem taką fałdę, że grillem zaryłem o asfalt a d*pa była nad moją głową Po tej akcji, w tydzień, już OOOO siedziało na twardych amorkach - a żonka od ręki pobłogosławiła wydatek po takiej przejeżdżce (całe szczęście rozmawiała wtedy przez telefon, więc nie padłem na zawał od jej krzyku)
-
[B5 ADR] 1,8 ADR wahania temperatury silnika
Dobry typ Dla pewności trzeba to sprawdzić VAGiem - szukaj wątku Diagnostyka lub mojego wątku pt. temperatura coś ... tam coś tam. Jest tam napisane co i gdzie i jakie temperatury sprawdzić VAGiem i diagnoza.
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
To, że przy ori amorach i -40 nie czuć twardości, to OK. Tylko wjedź na takich amorach w większą fałdę i od razy ryjesz w glebę. Przy twardych amorkach to się zdarza, więc przy miękkich musi częściej. Chyba, że ktoś się tylko lansuje z prędkością do 50 km/h, to OK.
-
Ile zabierają zniżki?
Zniżki na AC i OC to dwie różne sprawy. Niektórzy ubezpieczyciele przenoszą zniżki z OC na AC, ale jest to tylko ich dobra wola, promocja, zachęta - nie jest to reguła. Zniżkę dostajesz od ilości lat bezszkodowej jazdy. Więc nawet jeżeli jeden ubezpieczyciel teraz przyzna Ci 60% na OC (tyle nazbierałeś) + 60% na AC (przeniesie zniżki), to następny już nie musi, bo będzie miał np. tylko 1-2 lata bezszkodowej jazdy na AC i przyzna Ci tylko 10-20%. A niestety zmiana ubezpieczyciela przy zmianie auta jest bardzo prawdopodobna. Np. obecne Audi wyszło mi najtaniej w Avivie, ale dla B6 Aviva zaproponowała kosmiczną stawkę. Dużo lepiej wypadło LINK4 i AXA, które dla obecnego B5 proponowały mi kwoty sporo wyższe. Każdy ma swoje dziwne przeliczniki, więc trzeba zawsze sprawdzać kilka towarzystw (jedno auto mam w Avivie, drugie w AXA, bo wybrałem tańsze opcje). Mając 60% zniżki teraz, kupując samochód dużo droższy, też będę miał 60% zniżki i to już robi się spora oszczędność. W tej chwili opłaty są do przyjęcia, a zniżki lecą. Zresztą nigdy nic nie wiadomo, co może się przydarzyć. Wiadomo, że w koszty 1000-2000 nie będę się bawił, bo żniżki polecą. Ale już przy dużej szkodzie, zawsze coś dostaniesz.
-
Ile zabierają zniżki?
Ja też z tego nie korzystałem, ale ... zakładam, że kiedyś kupię samochód wart sporo więcej niż obecny, więc 60% zniżki przyda się bardzo. Ponadto nigdy nie wiadomo, kiedy się coś przytrafi - zawsze parę groszy powinni Ci wypłacić.
-
Ile zabierają zniżki?
Ja mam w Avivie - dla mnie tam wyszła najniższa cena.
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
No tragedii nie ma, dlatego jeszcze jeżdżę, ale dodatkowe 20 mm w dół + miękkie amorki, to jakaś masakra by była na naszych drogach.
-
Ile zabierają zniżki?
To powiedz, żeby Ci od razu przysłali wzór wypowiedzenia i zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia. I cmoknij ich w tyłek. U innego ubezpieczyciela pewnie znajdziesz taniej, tylko trzeba poszukać.
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
Bardzo zły pomysł. Przy twardych amorkach i -35 trzeba się czasami napocić, żeby koło nie przytarło nadkola, więc nie wyobrażam sobie jakby to miało funkcjonować przy ori i -55 Kowi :gwizdanie:
-
'99 E46 320d na glebie :)
Koszty utrzymania ?!
-
'99 E46 320d na glebie :)
za***ista - porządna gleba + koło i od razu fura wygląda
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
Bierz 2 - 1 to już strasznie oklepane. Najlepsze jest ET35. ET 30 też wejdzie, ale przy 8,5 cala może coś gdzieś kiedyś przytrzeć - zależy od wysokości zawiasu i sprawności amorków. ET45 - dokupisz dystanse i wsio gra, ale wiadomo to dodatkowy koszt.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Konsoli środkowej nie maluj - to będzie przesada i będzie waliło po oczach jak cholera. Te listwy wystarczą w zupełności.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wróciłem.. Idę opić, co by się dobrze sprawował :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:09_________________________________________________Już obrandowany LIPA Nie ma i nie będzie ramki z tyłu. I nie Avant
-
[B5 AEB] Moje home made rezane 1.8T LPG
Chyba muszę sąsiadowi powiedzieć, żeby gaz zakładał już do RSa - będzie miał Szybciej i Taniej
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
No to jak kumpel, to niech Ci wgra ponownie serię, żeby się coś nie wysrało do czasu, aż zrobisz porządny program.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Jak logi zrobione poprawnie to właściwie można wszystko odczytać.
-
[ALL] Oczekujac Roberta Tockiego
No to chyba sporo wyjaśnione. Kto chce, niech się wybierze osobiście (jak widać "kolegę" można namierzyć bez problemu), a kto nie chce, niech zgłasza odpowiednim służbom. I to chyba tyle w temacie ?! Proponuję ZAMKNĄĆ.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Nie to, że nie powinno - nie ma prawa być błędów.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
2 dni wolnego + 1500 na program + paliwko - to chyba nie aż tak dużo