Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. RS + Hak + cHlapacze trza to jakos pogodzić, hak pomaluje w kolor Nie zapomnij o malowaniu chlapaczy...
  2. Jeżeli ma jakąkolwiek działaność, to napewno Ci wystawi rachunek. Nie musi być niski
  3. Zgłoszenie o szkodę masz czas, chyba 2 lata. Powinno się zgłaszać niezwłocznie, aby nie doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń poruszając się autem. Ty zrobiłeś nawet lepiej bo nawet naprawiłeś - czyli byłeś nadgorliwy Dzwoń dzisiaj - termin wypłaty odszkodowania to 30 dni od zgłoszenia (nawet telefonicznego). Bierz rachunek od spawacza plastiku - zwykły rachunek. Ubezpieczycielowi powiesz, że koleś miał Ci sam zapłacić, dlatego zacząłeś już robić samochód. Ale się rozmyślił i dlatego zgłaszasz do nich. Na oględziny ściągnij zderzak. Znajdź wszystkie, nawet najmniejsze uszkodzenia. Zwrócić Ci muszą za wszystkie zamontowane w aucie częście - nie ma znaczenia, czy są ori czy nie Zgłoszenie zmian ma tylko znaczenie w przypadku wypłaty z AC.
  4. Wiela? I jakie masz mieszkanie/pokój?
  5. A użyłeś
  6. Jak masz wykupione mieszkanie, to napewno jest jakiś regulamin we wspólnocie/spółdzielni co zabrania tego. Nie oszukujmy się - gdyby można było robić co się chce, to byśmy mieli takie cuda na blokach, że nawet w głowie się nie mieści. Na balkonie nie powinni się czepić/zabronić - wszystko zależy od ludzi z administracji/zarządu. Jak są normalni, to się dogadasz.
  7. Samsung jest OK, myślę. W biurze mamy samsunga od 2 lat - w magazynku, gdzie stoi serwer i się popala, więc jest ciągle włączane, wyłączane, czasami pracuje przy otwartych oknach itd. Jak na razie bez problemów. Rok temu założyliśmy jeszcze 6 samsungów do biura i ... wszystko gra. Posiadają też grzanie, co wiosną/jesienią się czasami przydawało - ale to chyba w mieszkaniu raczej nie będzie potrzebne. Koszt wychodził ok. 3500/urządzenie z montażem z koniecznością użycia podnośnika do instalacji jednostki zewnętrznej.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 12:25_________________________________________________ Chyba, że spieprzysz montaż przewodów do odprowadzania skroplin i ... będzie ciekło i robił się grzybek
  8. Ujdzie w tłumie A tak poważnie, to ten pakiet stylistyczny do mnie nie przemawia, szczególnie tył. Napewno zapodaj dystane, żeby trochę koła pokazać, bo strasznie schowane. A tak ogólnie to
  9. A ja po kilku latach tułaczki po świecie jadę pozwiedzać Polskie morze -> Międzyzdroje i okolice.
  10. SKUCHA !! Gratki już były.. Musisz coś innego Chyba się komuś nudzi
  11. Gratulacje!!!
  12. Flyer będziesz jutro? Z gadżetami?
  13. Ford Fiesta 1.0 '79 -> Citroen BX 1.4 '90 -> VW Jetta 1.6 aut. '84 -> Opel Omega Caravan 2.0 LPG '91 -> Ford Mondeo Turnier MkI 1.8 LPG '94 -> A4 & Nissan Almera 1.4 '96 & Trek 6300 '08
  14. Tak szczerze mówiąć, to gotowanie na indukcji wymaga nauki - po przesiadce z gazowej Jak ktoś ma zacięcie to rachunki za prąd można obniżyć o połowę, podobno - znajomi opracowali sobie jakieś tam zasady. Ja do tego zdrowia nie mam, więc nie wiem, czy gotuję oszczędnie. Rachunki za prąd płacę takie jak wcześniej, kiedy używałem gazu w poprzednich mieszkaniach, ale mam więcej sprzętu i lepszej klasy energetycznej, więc ... nie wiem. Osobiście nie miałem wyjścia i musiałem kupić elektryczną (brak gazu w budynku) - kupiłem Siemensa. Opinie ma bardzo dobre. Po dwóch latach nie sprawia mi problemu "przykręcanie gazu" przy gotowaniu. Oczyście do indukcji musisz kupić nowe gary - dobry komplet kosztuje sporo. Ale np. w Ikei można za 300 kupić 3 gary + patelnię. Cena rozsądna. A z czasem można sobie dokupić coś więcej.
  15. Z W-wy wyjeżdżam w poniedziałek świtem, więc na górze będę wczesnym w południe pewnie
  16. wszadz sobie 2.7 T bedzie latwiej i szlak przetarty Też bym to zaproponował. Stary, sprawdzony silnik. Skoro ma wejść do B6 to czemy miałby nie wejść do B7.
  17. Kur... a jak Wy żeście tam kaszlaka wypatrzyli na tych zdjęciach. No w końcu czymś trzeba po mieście jeździć
  18. Sorry, ale ten stanie w moim
  19. No właśnie, którędy najszybciej/najwygodniej? 1. Płock -> Bydgoszcz i insze dziury... 2. Poznań -> Gorzów ... (trasa na podstawie wyszukiwarek) Preferowane dobre drogi, ze względy na niższe i twardsze zawieszenie
  20. Daj jeszcze pare fotek, muszę się tym dokładkom i progom dokładniej przyjrzeć [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 14:24_________________________________________________mrogalu, a daj fotki jak pomalowałeś progi od wewnętrznej strony - od środka?
  21. Są conajmniej 2 wątki o Chorwacji i w nich od Cho...lery informacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.