Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B5] Mały problem z odszkodowaniem
RS + Hak + cHlapacze trza to jakos pogodzić, hak pomaluje w kolor Nie zapomnij o malowaniu chlapaczy...
-
[ALL B5] Mały problem z odszkodowaniem
RS + Hak + cHlapacze
-
[ALL B5] Mały problem z odszkodowaniem
Jeżeli ma jakąkolwiek działaność, to napewno Ci wystawi rachunek. Nie musi być niski
-
[ALL B5] Mały problem z odszkodowaniem
Zgłoszenie o szkodę masz czas, chyba 2 lata. Powinno się zgłaszać niezwłocznie, aby nie doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń poruszając się autem. Ty zrobiłeś nawet lepiej bo nawet naprawiłeś - czyli byłeś nadgorliwy Dzwoń dzisiaj - termin wypłaty odszkodowania to 30 dni od zgłoszenia (nawet telefonicznego). Bierz rachunek od spawacza plastiku - zwykły rachunek. Ubezpieczycielowi powiesz, że koleś miał Ci sam zapłacić, dlatego zacząłeś już robić samochód. Ale się rozmyślił i dlatego zgłaszasz do nich. Na oględziny ściągnij zderzak. Znajdź wszystkie, nawet najmniejsze uszkodzenia. Zwrócić Ci muszą za wszystkie zamontowane w aucie częście - nie ma znaczenia, czy są ori czy nie Zgłoszenie zmian ma tylko znaczenie w przypadku wypłaty z AC.
-
Klimatyzacja domowa
Wiela? I jakie masz mieszkanie/pokój?
-
[ALL B6] Chiptuning?
A użyłeś
-
Klimatyzacja domowa
Jak masz wykupione mieszkanie, to napewno jest jakiś regulamin we wspólnocie/spółdzielni co zabrania tego. Nie oszukujmy się - gdyby można było robić co się chce, to byśmy mieli takie cuda na blokach, że nawet w głowie się nie mieści. Na balkonie nie powinni się czepić/zabronić - wszystko zależy od ludzi z administracji/zarządu. Jak są normalni, to się dogadasz.
-
Klimatyzacja domowa
Samsung jest OK, myślę. W biurze mamy samsunga od 2 lat - w magazynku, gdzie stoi serwer i się popala, więc jest ciągle włączane, wyłączane, czasami pracuje przy otwartych oknach itd. Jak na razie bez problemów. Rok temu założyliśmy jeszcze 6 samsungów do biura i ... wszystko gra. Posiadają też grzanie, co wiosną/jesienią się czasami przydawało - ale to chyba w mieszkaniu raczej nie będzie potrzebne. Koszt wychodził ok. 3500/urządzenie z montażem z koniecznością użycia podnośnika do instalacji jednostki zewnętrznej.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 12:25_________________________________________________ Chyba, że spieprzysz montaż przewodów do odprowadzania skroplin i ... będzie ciekło i robił się grzybek
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Sorry. Zaklepany już- [ALL B6] My Audi A4 B6 by Martin A4 VoteX Body Kit
Ujdzie w tłumie A tak poważnie, to ten pakiet stylistyczny do mnie nie przemawia, szczególnie tył. Napewno zapodaj dystane, żeby trochę koła pokazać, bo strasznie schowane. A tak ogólnie to- Gdzie się wybieracie na wakacje:D
A ja po kilku latach tułaczki po świecie jadę pozwiedzać Polskie morze -> Międzyzdroje i okolice.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SKUCHA !! Gratki już były.. Musisz coś innego Chyba się komuś nudzi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratulacje!!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer będziesz jutro? Z gadżetami?- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Ford Fiesta 1.0 '79 -> Citroen BX 1.4 '90 -> VW Jetta 1.6 aut. '84 -> Opel Omega Caravan 2.0 LPG '91 -> Ford Mondeo Turnier MkI 1.8 LPG '94 -> A4 & Nissan Almera 1.4 '96 & Trek 6300 '08- Płyta indukcyjna - opinie
Tak szczerze mówiąć, to gotowanie na indukcji wymaga nauki - po przesiadce z gazowej Jak ktoś ma zacięcie to rachunki za prąd można obniżyć o połowę, podobno - znajomi opracowali sobie jakieś tam zasady. Ja do tego zdrowia nie mam, więc nie wiem, czy gotuję oszczędnie. Rachunki za prąd płacę takie jak wcześniej, kiedy używałem gazu w poprzednich mieszkaniach, ale mam więcej sprzętu i lepszej klasy energetycznej, więc ... nie wiem. Osobiście nie miałem wyjścia i musiałem kupić elektryczną (brak gazu w budynku) - kupiłem Siemensa. Opinie ma bardzo dobre. Po dwóch latach nie sprawia mi problemu "przykręcanie gazu" przy gotowaniu. Oczyście do indukcji musisz kupić nowe gary - dobry komplet kosztuje sporo. Ale np. w Ikei można za 300 kupić 3 gary + patelnię. Cena rozsądna. A z czasem można sobie dokupić coś więcej.- Trasa W-wa -> Międzyzdroje: którędy najwygodniej?
Z W-wy wyjeżdżam w poniedziałek świtem, więc na górze będę wczesnym w południe pewnie- [ALL B6] SWAP 4,2 V8 na 3,2 VR6
wszadz sobie 2.7 T bedzie latwiej i szlak przetarty Też bym to zaproponował. Stary, sprawdzony silnik. Skoro ma wejść do B6 to czemy miałby nie wejść do B7.- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Kur... a jak Wy żeście tam kaszlaka wypatrzyli na tych zdjęciach. No w końcu czymś trzeba po mieście jeździć- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Sorry, ale ten stanie w moim- Trasa W-wa -> Międzyzdroje: którędy najwygodniej?
No właśnie, którędy najszybciej/najwygodniej? 1. Płock -> Bydgoszcz i insze dziury... 2. Poznań -> Gorzów ... (trasa na podstawie wyszukiwarek) Preferowane dobre drogi, ze względy na niższe i twardsze zawieszenie- Nimbus Grau Perl Effekt
- Nimbus Grau Perl Effekt
Daj jeszcze pare fotek, muszę się tym dokładkom i progom dokładniej przyjrzeć [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 14:24_________________________________________________mrogalu, a daj fotki jak pomalowałeś progi od wewnętrznej strony - od środka?- Chorwacja
Są conajmniej 2 wątki o Chorwacji i w nich od Cho...lery informacji. - [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7