Treść opublikowana przez soolek
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
KARK wszystkim - najmniej pieprz... będzie. I raczej płakać z tego powodu nie będą.
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
Czarny - najmniej piz*eczkowato (bez urazy) Ewentualnie jakaś ta czerwień z VT.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Możemy zrobić zamiankę
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!! 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L) 19. mARCIN607 (czarna XL+kark) 20. zdzis (czarna L ) 21 slepy (czarna L + kark) 22. Jaszczur87 (czarna XL + kark)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kur... Chyba się paru osobom grzywki poprzegrzewały Dawać Panowie, Dawać - przynajmniej jest co poczytać i dogonimy Poznaniaków (chyba)
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
edmondo też chce mieć na karku ...
-
Spotkania na drodze
To byś poprawił :cwaniak1:
-
Spotkania na drodze
Żadna podwójna ciągła Zjechałem na lewo, żeby kolega mógł przejechać do skrętu w prawo, a nie czekać zanim wszyscy skręcający w lewo przejadą przez światło.. To KUTURA JAZDY się nazywa No w sumie.. Mi ciężko jest podczas jazdy robić takie manewry, bo zazwyczaj trzymam jedną rękę pod jajkiem, a drugą staram się kontrolować drążek.
-
Jak odwołać się od niesłusznie przyznanego mandatu ?
Staw się na komisariat, powiedz że odmawiasz przyjęcia mandatu, gdyż nie jest to teren zabudowany i ograniczenie jest do 90 - o ile masz pewność. Wtedy Policja kieruje sprawę do sądu, a w sądzie masz szansę to udowodnić. Jeśli znak jest, to musi być naniesiony w planach organizacji ruchu - powinna być też informacją, kiedy został ustawiony. Jeżeli go nie ma, to sprawa jest prosta. Jeżeli jednak w planach jest, to musisz udowodnić, że go nie było - czyli filmik może być dowodem. I jeszcze jedno dla ścisłości - jeżeli przyjmiesz mandat, to masz 7 dni na odwołanie do komendanta za niesłuszne ukaranie. Jeżeli jeszcze nie przyjąłeś - odmawiasz przyjęcia, podając przyczynę. Policja spisuje Twoje zeznania.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No to ja poproszę o wycenę kiery i lamp - pierwszy ustawiam się w kolejce. Jak portfel pozwoli, to biere - jak nie, to i tak kupca znajdziesz
-
Rejestracja, ubezpieczenie itp.
W umowie być nie musi. Przy rejestracji samochodu można dopisać współwłaściciela - wtedy jest w dowodzie. Ale wydaje mi się, że można też wziąć do samego ubezpieczenia - to jednak trzeba sprawdzić konkretnie z ubezpieczycielem.
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) A-rek puść mi PW z danymi do przelewu.
-
Rejestracja, ubezpieczenie itp.
Co do wydziału komunikacji, to teraz od tak sobie "starszego" nie dopiszesz. Musielibyście skrobnąć jakąś umowę darowizny (połowa auta ojcu) i wtedy chyba dopiszą go do dowodu. Natomiast, niektórzy ubezpieczyciele mogą wziąć do ubezpieczenia drugą osobę, która chyba nie musi być w dowodzie. Wtedy dochodzą jego zniżki, ale oczywiście ponosi też odpowiedzialność za Twoj "buum". Niestety, sam tego nie praktykowałem - robił tak mój kumpel, więc szczegółów nie znam.
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
Sama maska szału nie zrobi. A czy sama rdza została zrobiona dobrze Tego nie jestem w stanie powiedzieć. Jak reszta samochodu będzie zrobiona, to wtedy możemy oceniać.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Uwielbiam takich ludzi i takie projekty - POWODZENIA. Mam nadzieję, że też kiedyś będę miał zaparcie, kasę i warunki na zrobienie takiego projektu - tak dla własnej satysfakcji
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzięki, ale pole namiotowe odpada.
-
Międzyzdroje <-> Wisełka - polecane noclegi w tych rejonach.
Jeżeli ktoś posiada jakieś sprawdzone miejsca noclegowe, to poproszę o namiary. Z różnych względów, preferowane lepsze warunki niż "studenckie" i najchętniej miejsce z jakimś ogródkiem, tarasem itp.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Koledzy, mam zamiar niedługo zawitać w Wasze strony w celu ... odpoczynku :> Gdyby ktoś mógł polecić jakieś noclegi, to chętnie przygarnę PW z namiarami - najbardziej interesują mnie Międzyzdroje i Wisełka.
-
Czy wiecie coś o tym sklepie ??!?!?
A porównywałeś to do cen markowych części? Chyba nie, bo ceny amorów to szału nie robią.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Nie chcę Cie krytykować Tygrys, bo każdy robi ze swoim samochodem i kasą co chce, ale "nowy" samochód dawać do zabawy, to trochę "lekkomyślne". Zrozumiałbym, gdyby to miał być jakiś super ekstra hiper program, który wyciągnie "tysiąc koni" - no risk, no fun. Ale na standard program, to się jedzie to zaufanego człowieka i robi. Chyba, że kolega stawia Ci teraz turbinkę, skoro się uczył, to OK, rozumiem.
-
[ALL] Zregenerowane wahacze !! fotki
Wahacz sam w sobie nie pęknie - naprawdę nie wiem, co trzebaby było wyczyniać z samochodem. Jeżeli jest na to jakaś gwarancja, to można spróbować. Bez gwarancji nie ma co się w to bawić, bo za 600 kupujesz komplet MasterSportów, które to pewna ilość osób wypróbowała i nie jest chyba źle.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Jak dla mnie KOX
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Niech tam, piszę się. Jutro się zmierzę i podam wymiary do zamówienia. Zamawiamy/robimy po dwie, czy nie ma reguły?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś. Tak na rozruszanie tematu
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
No może ładniejsze to nie są, ale faktycznie na biało je dać, to nie głupi pomysł by był.