Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. ja będę miał chyba kierowcę :gwizdanie:
  2. Wychodzi na to, że TO Dzięki Góralu
  3. Śmiem twierdzić, że nia ma żadnych. Okrzyczane awaryjne zawieszenie - fakt przód powiedzmy, że drogi i najlepiej wymieniać całość. Ale tył bezobsługowy. Zawieszenie w Mondeo '94 kosztowało mnie tyle, co teraz w Audi. Z tego co czytałem, to zawiecha w BMW też tania nie jest. Co do VW - Passat to to samo co Audi, więc cena części mechanicznych musi być ta sama. Przede wszystkim trzeba kupić dobry egzemplarz, bo jak kupisz trupa, to potem powiesz że ... fakycznie drogo, jak trzeba będzie wszystko po kolei wymieniać.
  4. Jak wyżej: potrzebuję numer śrubki, którą reguluje się napinacz/naciąg paska. Jeżeli można, to cały rysuneczek tego sprzętu by się przydał
  5. Ja od 4 miechów nie gram - zawiesiłem się na jednej akcji (fortunę straciłem na broń) i się wkur... Ale gereralnie gierka Wciąga i to nieźle. Właśnie dzisiaj przypadkiem wpadłem na jakiś filmik na jutube i chyba trzęba będzie odkurzyć pada.
  6. Nosferski, tutaj masz dobrą sztukę http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_klubowe_auto_do_kupienia_b6_18t_sline-t135135.0.html Samochód sąsiada, zadbany - generalnie napisana prawda i tylko prawda. Może Ci jeszcze z ceny zejdzie, bo już kupił następne auto i pół osiedla nam zajmuje Jak będziesz szybko gadał, to może bym Ci przyciągnął jutro na spota do obejrzenia.
  7. sto kilka złotych (z uszczelką) - w moim wątku też jest jego numer gdzieś (w ASO czasami nie mogą go znaleźć). Widziałem też na allegro sporo taniej, ale co on wart ?!
  8. Pierwsze słyszę,że w dieslu jest ssanie Jest, czyli większa dawka paliwa Obstawiam wadliwy czujnik G2/G62 - odczytuje za niską temperaturę i silnik chodzi jak "w zimie". Jeżeli wskazówka temperatury nie stoi sztywno w pionie, to na 99% tak jest. Ale na 100% to podepnij VAGa i sprawdź temperaturę płynu chłodzącego w 2 miejscach - 3 i 17 (instruments). Dalej numerów tych okienek nie pamiętam. Jak chcesz dokładnie wiedzieć co i jak, to poczytaj wątek Diagnostyka VAG lub mój wątek pt. Termostat/czujnik/temperatura - jakoś tak. Jest tam dokładnie napisane, co masz sprawdzić VAGiem i co porównać, aby ustalić czy czujnik jest OK lub nie.
  9. Szyba + wymiana w W-wie to 350 zeta. Robotka godzinkę czasu pod domem (bez rachunku). Sprawdzone na własnej skórze - 2 lata i wszystko gra. Chyba wolałbym zainwestować w nową szybę - jak spojrzysz przez nią, to będziesz wiedział, że to był dobry wydatek.
  10. Tylko następnym razem mów Tatusiowi gdzie jedziesz i kiedy wrócisz
  11. A ja tu http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=warszawa&daddr=54.215567,22.983313&hl=pl&geocode=FSz2HAMdBZ9AASkBn4aaZsweRzH80-qIKr7wcg%3B&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=16&sll=54.21568,22.983742&sspn=0.006148,0.01929&ie=UTF8&t=h&z=16
  12. soolek odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Trząsł się cały, żeby skóry nie zabrudzić, więc wyszło jak wyszło
  13. soolek odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Runde wkoło filara żabką zrobił i już się chwali
  14. Możesz kupić z miękkim dowodem. Miękki dowód dla kupującego powinien być właśnie bodźcem do zapalenia się światełka, że jest coś nie tak. Skoro znasz całą historię a samochód i tak idzie na żyletki, to nie widzę przeszkód.
  15. Ciepły, wrzuć fotkę nawet z połowicznej roboty. Sobie okleiłem jedną listwę w drzwiach na piano, jedną na czarny mat i przymierzałem się z czarnym carbonem - niestety nic szału nie robi na razie i kur... nie mogę się zdecydować.
  16. Niestety, jak w urzędach bywa, każdy ma swoje widzimisie (czyt. brak wytycznych). Ale jak to faktycznie wygląda, to nie wiem, bo nie testowałem na własnej skórze.[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 16:31_________________________________________________http://www.powiat-zlotoryja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=250&Itemid=135
  17. Każda szkoda z AC to strata zniżek, chyba że Twój ubezpieczyciel ma inne warunki, typu jakaś ochrona zniżek itd. Zadzwoń do nich i będziesz wszystko wiedział - innej opcji nie ma.
  18. Co tu dużo gadać. Któregoś dnia karzę Ci podpisać umowę kupna-sprzedaży i wsio
  19. Nie. W tym samochodzie więcej mocy nie będzie. Technicznie ma być TIP-TOP i jakieś tam mody niskobudżetowe, bo ciułam na RSa
  20. Totalna seria i kat wycięty
  21. Pewnie allegro - folia do lamp (jasna). Furka fajna, tylko lampki z diodami to naprawdę sobie daruj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.