Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja będę miał chyba kierowcę :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Napinacz paska klimatyzacji - śruba do regulacji
Wychodzi na to, że TO Dzięki Góralu
-
Cena Serwisu Audi A4
Śmiem twierdzić, że nia ma żadnych. Okrzyczane awaryjne zawieszenie - fakt przód powiedzmy, że drogi i najlepiej wymieniać całość. Ale tył bezobsługowy. Zawieszenie w Mondeo '94 kosztowało mnie tyle, co teraz w Audi. Z tego co czytałem, to zawiecha w BMW też tania nie jest. Co do VW - Passat to to samo co Audi, więc cena części mechanicznych musi być ta sama. Przede wszystkim trzeba kupić dobry egzemplarz, bo jak kupisz trupa, to potem powiesz że ... fakycznie drogo, jak trzeba będzie wszystko po kolei wymieniać.
-
[B5 AFN] Napinacz paska klimatyzacji - śruba do regulacji
Jak wyżej: potrzebuję numer śrubki, którą reguluje się napinacz/naciąg paska. Jeżeli można, to cały rysuneczek tego sprzętu by się przydał
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
Ja od 4 miechów nie gram - zawiesiłem się na jednej akcji (fortunę straciłem na broń) i się wkur... Ale gereralnie gierka Wciąga i to nieźle. Właśnie dzisiaj przypadkiem wpadłem na jakiś filmik na jutube i chyba trzęba będzie odkurzyć pada.
-
[ALL B6] Felgi 18 od mercedesa. Opinie?
Ekstra. A tu masz VT.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosferski, tutaj masz dobrą sztukę http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_klubowe_auto_do_kupienia_b6_18t_sline-t135135.0.html Samochód sąsiada, zadbany - generalnie napisana prawda i tylko prawda. Może Ci jeszcze z ceny zejdzie, bo już kupił następne auto i pół osiedla nam zajmuje Jak będziesz szybko gadał, to może bym Ci przyciągnął jutro na spota do obejrzenia.
-
[ALL] Włącza się ssanie - co się dzieje?
sto kilka złotych (z uszczelką) - w moim wątku też jest jego numer gdzieś (w ASO czasami nie mogą go znaleźć). Widziałem też na allegro sporo taniej, ale co on wart ?!
-
[ALL] Włącza się ssanie - co się dzieje?
Pierwsze słyszę,że w dieslu jest ssanie Jest, czyli większa dawka paliwa Obstawiam wadliwy czujnik G2/G62 - odczytuje za niską temperaturę i silnik chodzi jak "w zimie". Jeżeli wskazówka temperatury nie stoi sztywno w pionie, to na 99% tak jest. Ale na 100% to podepnij VAGa i sprawdź temperaturę płynu chłodzącego w 2 miejscach - 3 i 17 (instruments). Dalej numerów tych okienek nie pamiętam. Jak chcesz dokładnie wiedzieć co i jak, to poczytaj wątek Diagnostyka VAG lub mój wątek pt. Termostat/czujnik/temperatura - jakoś tak. Jest tam dokładnie napisane, co masz sprawdzić VAGiem i co porównać, aby ustalić czy czujnik jest OK lub nie.
-
[ALL B5] Czy szyba może się sama z siebie rozszczelnić, bez dzwona?
Szyba + wymiana w W-wie to 350 zeta. Robotka godzinkę czasu pod domem (bez rachunku). Sprawdzone na własnej skórze - 2 lata i wszystko gra. Chyba wolałbym zainwestować w nową szybę - jak spojrzysz przez nią, to będziesz wiedział, że to był dobry wydatek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko następnym razem mów Tatusiowi gdzie jedziesz i kiedy wrócisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja tu http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=warszawa&daddr=54.215567,22.983313&hl=pl&geocode=FSz2HAMdBZ9AASkBn4aaZsweRzH80-qIKr7wcg%3B&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=16&sll=54.21568,22.983742&sspn=0.006148,0.01929&ie=UTF8&t=h&z=16
-
RS4 Cantona
Trząsł się cały, żeby skóry nie zabrudzić, więc wyszło jak wyszło
-
RS4 Cantona
Runde wkoło filara żabką zrobił i już się chwali
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
BiT
-
Kupno auta na miekkim dowodzie
Możesz kupić z miękkim dowodem. Miękki dowód dla kupującego powinien być właśnie bodźcem do zapalenia się światełka, że jest coś nie tak. Skoro znasz całą historię a samochód i tak idzie na żyletki, to nie widzę przeszkód.
-
[B5 AFN] Rogalowa robota
- [ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Ciepły, wrzuć fotkę nawet z połowicznej roboty. Sobie okleiłem jedną listwę w drzwiach na piano, jedną na czarny mat i przymierzałem się z czarnym carbonem - niestety nic szału nie robi na razie i kur... nie mogę się zdecydować.- Przegląd techniczny
Niestety, jak w urzędach bywa, każdy ma swoje widzimisie (czyt. brak wytycznych). Ale jak to faktycznie wygląda, to nie wiem, bo nie testowałem na własnej skórze.[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 16:31_________________________________________________http://www.powiat-zlotoryja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=250&Itemid=135- Strace znizki? spotkanie z psem
Każda szkoda z AC to strata zniżek, chyba że Twój ubezpieczyciel ma inne warunki, typu jakaś ochrona zniżek itd. Zadzwoń do nich i będziesz wszystko wiedział - innej opcji nie ma.- [B5 AFN] Rogalowa robota
Co tu dużo gadać. Któregoś dnia karzę Ci podpisać umowę kupna-sprzedaży i wsio- [B5 AFN] Rogalowa robota
Nie. W tym samochodzie więcej mocy nie będzie. Technicznie ma być TIP-TOP i jakieś tam mody niskobudżetowe, bo ciułam na RSa- [B5 AFN] Rogalowa robota
Totalna seria i kat wycięty- [B6 AVF] Black Devil :)
Pewnie allegro - folia do lamp (jasna). Furka fajna, tylko lampki z diodami to naprawdę sobie daruj.- [B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Wykresik ->KLIK - [ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)