Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Eeee tam. Co się tak czepiacie tego lusterka. Przecież wsztystko w nim widać, a przynajmniej wygląda oryginalnie. Poza tym w czarnym będzie się mnie rzucało w oczy.
  2. Z przodu będzie chyba delikatnie wystawać, ale można śmiało zakładać. Na tyle powinna się nawet schować.
  3. Lustereczka przecież można też okleić na próbę i będzie wiadomo
  4. Samą ramkę można okleić folią - połysk lub mat. Prosta i tania robota, a efekt dużo trwalszy od malowania.
  5. Do sądu?? Chyba ich pogięło, nie mam czasu łazić po sądach.[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 10:02_________________________________________________ Dokładnie tak narazie jest wezwanie, źle się wyraziłem, sorrki. Ale im to wisi. Jak Ty nie masz dla nich czasu, to dla sądu będziesz musiał znaleźć :gwizdanie:
  6. Jeżeli zrobili Ci fotkę (chyba często tak robią), to się nie wymigasz. Jak ich teraz też olałeś, to sprawa trafi pewnie do sądu.
  7. Wrzuć fotki, także z bliska, to zaraz ocenimy
  8. Who knows?! Mam nadzieję, że niedługo Rogal znajdzie dla mnie czas, to zobaczymy co wyjdzie u mnie
  9. Spoko, spoko. Ale patrząć na poniższe wykresy, to po takiej serii spodziewałbym bym się deczko więcej, dlatego zapytałem czy lajtowy itp. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_chip_u_rogala_wyniki-t92378.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_po_dzisiejszej_wizycie_u_aligatora_dynosoft_kce-t95779.0.html
  10. ja zamawiam czarny mat na grill i parę elementów wnętrza, w tym właśnie myślę o tych rączkach :gwizdanie: Co oklejasz matem we wnętrzu? Dibo, na rączki weź chyba połysk - mat strasznie ginie we wnętrzu. Przynajmniej u mnie wygląda jak najtańszy plastik Rączki to bym dodatkowo polakierował bezbarwnym, bo inaczej folia się możę szybko zniszczyć.
  11. Jak zrobisz to co masz w planach, to dopiero będzie wyglądać, bo teraz ... seria szału nie robi. Wrzuć fotki wnętrza.
  12. Program lajtowy? Nie dało się więcej wyciągnąć, bo seria bardzo dobra
  13. Uuuu, z kratką to Ci chyba nie wyjdzie Chyba, że masz cholernie dużo cierpliwości, zdolności manualnych i drugą parę rąk do pomocy - inaczej tego nie widzę. Ale życzę powodzenia i koniecznie się pochwal tą kalkomanią
  14. Oklejenie ramki od grilla to nic trudnego - godzinka (pierwsze podejście), ciepłe jajka (na kolanach to robiłem) i jest (oklejałem czarnym matem). Listwa drzwi jeszcze prostsza , ale trzeba sobie zostawić odpowiednią ilość zapasu, żeby mieć za co naciągnąć załamania. Próbowałem jeszcze przedni znaczek OOOO okleić - tutaj niestety efekt kiepski, ale z daleka nie widać (ostatecznie będzie malowany).
  15. Pieprzą. W ciągu 30 dni muszą ustalić i zawiadomić właściciela, czyli wysłać poleconym wezwanie. Jeśli w ciągu 30 dni nie uda im się obrobić dokumentacji, wtedy automatycznie do sądu. Jeżeli nie ma pewności, że na zdjęciu jesteś Ty (twarz naprawdę musi być nieczytelna, bo nowe urządzenia podobno robią takie fotki, że w powiększeniu piegi widać ), wtedy możesz iść w zaparte i teoretycznie nic Ci nie zrobią. Ale wszystko zależy od sędziego na jakiego trafisz.
  16. Zdarzają się podobno takie przypadki. Teoretycznie nie mają prawa. Teoretycznie nie musisz mieć takiej umowy, ale zawsze mogą Ci kazać wziąć kopię z wydziału komunikacji - inaczej pewnie będą przeciągać wypłatę. A jak im dostarczysz umowę z niską kwotą, to Cię pewnie podpi... celnikom i będę mogli się wypiąć na Ciebie, bo samochód sprowadzony z naruszeniem prawa, czyli zaniżona cena. Ale to trzebaby poszukać w internecie, albo skonsultować się z jakimś prawnikiem, czego tak naprawdę mogą żądać.
  17. Mam Nexeny - właśnie drugi sezon je ujeżdżam. W sumie zrobione pewnie ok. 20 tyś. i jak na razie wsio
  18. Przede wszystkim bat masz jakiś dokładany. Sprawdź, czy wogóle jest połączenie z podstawą anteny. Poza tym, u mnie też nie ori radio kiepsko zbiera. Separatora nie kupowałem jeszcze, więc nie wiem, czy pomoże.
  19. Jak to się mówi: mogą mi skoczyć. Mają obowiązek przyjąć. Temat już przerabiany, więc ...
  20. Saturna (tam kupiłem) mam pod nosem, więc oni się będą martwić. Ale dam mu jeszcze chwilę.
  21. soolek odpowiedział(a) na Sebo83 temat w 1.9TDI
    Potwierdzam.
  22. Laptok świeży, więc jeszcze trochę gwarancji zostało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.