Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AFN] Pióro wycieraczek przód wygięty w łuk??? W którą ma być strone??
Musi być uśmiech :> , czyli brzegi do góry ->
-
[B7 BRD] Gdzie i jak najlepiej dać Audi do naprawy po lekkiej stłuczce?
A nie możesz tego zrobić w niemieckim ASO? Bezgotówkowo? Skoro masz jakąś gwarancję, to chyba tylko w ASO trzeba.
-
[ALL B5] Podszybie, spinki, problem z "wkrętami"
Mam ten sam problem. Spinek nie używałem do kilku wymian filtra i wszystko gra (są cały czas w pozycji zamkniętej). Podszybie jest lekko luźne, ale ... no cóż. Ewentualnie możesz poszukać używki od starszych roczników chyba. Widziałem, że otwory były podłużne i szersze - otwieranie za pomocą 5 zetówki
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
Przecież Twoja TT i tak głównie stoi, więc przez zakręty to możesz emerycko jechać. A zabudowa? Co ci da więcej lansu: gleba czy bum bum bum ?
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
Ze dwie sztuki były całkiem fajne Nowak, a skoro jestem takim fanem low-jeżdżenia, to dziwię się, że jeszcze nie masz airride w tetetce
-
Nowe BMW M5...? :D
Szału ni ma - koleś za bardzo się napatrzył na M3 (zderzaki prawie żywcem przeniesione). Mam nadzieję, że ori M5 będzie troszkę lepiej (inaczej) wyglądało.
-
Spotkania na drodze
PS To szary kolor jest
-
[ALL] Brak odszkodowania po 35 dniach szkody pomocy jak ich pogonić ALLIANZ
Bardzo prawdopodobne...
-
[ALL] Brak odszkodowania po 35 dniach szkody pomocy jak ich pogonić ALLIANZ
A tak wogóle, to ja sobie kiedyś coś szukałem, i poniżej wklejam, co znalazłem ciekawego albo i nie:
-
[ALL] Brak odszkodowania po 35 dniach szkody pomocy jak ich pogonić ALLIANZ
mozesz, ale są to psie pieniądze Muszę Ci wypłacić ustawowe odsetki - łaski nie robią. Faktycznie są to psie pieniądze, ale darować ich nie można.
-
[ALL] Brak odszkodowania po 35 dniach szkody pomocy jak ich pogonić ALLIANZ
Pisz oficjalne pismo wzywające ich do natychmiastowej wypłaty - najlepiej puścić mailem, żeby dostali już i oryginał pocztą. Ubezpieczyciel ma obowiązek w ciągu 30 dni wypłacić Ci odszkodowanie. Termin może przedłużyć tylko i wyłącznie, jeśli mam problemy z ustaleniem okoliczności wypadku, ale w ciągu tych 30 dni musi Cię powiadomić, że przedłuża termin i jaki jest tego powód. Zadzwoń do "tej Pani" o zapytaj o konkretny powód. Jeśli Ci nie odpowie, to zarządaj wglądu do akt sprawy - masz takie prawo, aby ubezpieczyciel ma Ci ułatwić dostęp do takich akt. W W-wie mają pewnie jakąś centralę i tam Ci muszą udostępnić akta. Ponadto, jeżeli w ciągu 2 dni nie otrzymasz kasy, sprawę przekażesz do Rzecznika Ubezpieczonych oraz złożyć oficjalną skargę do KNF na działania niezgodne z prawem. Dodam tylko, że miałem podobnie z Compensą - wysłałem jak wyżej, i kasa za 2 dni była. Ale rozliczeni brak. Więc kolejny mail z kopią do rzecznika ubezpieczonych i KNF (trochę zmyśliłem te maile) i ... następnego dnia miałem rozliczenie szkody. Teraz poszło odwołanie, z kopią do RzU i KNF naturalnie (adresy j.w.) - zobaczymy co z tego wyjdzie.
-
Wasze zdanie o...
Przede wszystkim o zmarłym powinno się mówić dobrze albo wogóle. A że politycy cały czas coś gadają (najcześciej od rzeczy) to mówią teraz dobrze. Jaka była prawda o Kaczyńskim Lechu (czy był tzw. marionetką) - nigdy się nie dowiemy, bo kto niby miałby tą prawdę opowiedzieć?! Poza tym wizerunek człowieka kreują media. Skąd wiemy jaki był? Tylko z mediów, bo pewnie nikt z nas nie miał z nim do czynienia. A jak wiadomo...media kłamią. Może nie klamią, ale mówią swoją prawdę. Ale dla każdego prawda jest inna, niestety. A media też mają swój interes, aby rządził ten i tamtem. Rączka rączkę myje - takie życie. Co do pochówku na Wawelu... Według mnie przesada, ale żeby od razu manifestować, obruszać się na forach itd. w trakcie jakby nie było żałoby, to już przesada. Wkońcu zginął człowiek (nie jeden), więc powinno się powstrzymać w tym czasie od takich akcji, tym bardziej, że decyzja zapadła i wiadomo było, że nikt jej nie zmieni. Jeżeli nie ma się szacunku do tego Pana, to przynajmniej do reszty powinno się mieć, a byli tam tacy, którzy służyli Polsce bez wątpienia. I dlatego dobrze, że poprzednie wątki zostały zamknięte. Ciekawy jestem tylko, dlaczego rodzina się zgodziła? Ok, prezydent, ważna persona, ale także brat, ojciec, dziadek i ... rodowity Warszawiak. Tutaj powinno być jego miejsce. Co do stadionu - czemu by jednak nie nazwać jego imieniem? Kto powiedział, że stadion trzeba nazwać imieniem sportowca? Chopin i Wałęsa lotnikami nie byli i nie są, a swoje porty lotnicze mają Rzekłem ...
-
Reklamacja a prawa kosumenta
To, że płacisz za przesyłkę do sprzedawcy i zwrotną, to normalne - musisz dostarczyć towar do gwaranta/sprzedawcy na własny koszt. Ale to, w jaki sposób on dostarcza to do producenta/hurtowni/czy hgw., to już nie Twój interes i nie ma prawa Cię za to obciążyć żadnymi kosztami. To sprzedawca jest dla Ciebie stroną postępowania - nic więcej Cię nie interesuje. Pamiętaj, że ma on 30 dni od złożenia reklamacji na ustosunkowanie się do niej - wyślij official pismo mailem, a oryginał włóż do paczki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie sądzę, aby to przeszło... aczkolwiek moge sie mylić... :gwizdanie: A jak tak się zastanawiam, skoro światła dzienne są takie BE, to dlaczego wszyscy producenci je pchają do nowych aut?
-
[B5 AFN] Jak myślicie gdzie szukać problemu? Turbina?
A zanim rozbierzesz turbinę, to pojeździj trochę z butem w podłodze. Raz na jakiś czas turbo musi dostać po piź..., żeby się oczyścić z sadzy. Ja też złapałem notlaufa, pojeździłem 2 dni ostrzej i od półtora roku mam spokój, ale raz na jakiś czas turbinka jest przedmuchiwana
-
F1, Rajdy i Motorsport
A co miał niby Pietrov zrobić? McLaren na prostych bije wszystkich. Poza tym nie oczekujmy, że od razu będzie jeździł bezbłednie. A Schumacher? Stary wyjadacz, nikt go nie naciskał a poboczem jeździł i przepuszcił kilku bez walki. Samochód też się różnie zachowuje. Na koniec, jak pojawiła się szansa objechania Schumachera i Webbera, to zrobił to! Generalnie brawa dla Renault. Sędziowe dali ciała. Jak HAM nie dostanie żadnej kary, to ... szkoda gadać.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Kiedy wymieniałeś płyn G12 ? Może nadszedł czas żeby przy okazji i jego wymienić ? 2 tygodnie temu, razem z wymianą termostatu, która kompletnie nic nie zmieniła. I tutaj nie chodzi akurat o koszt płynu, bo ten jest znośny, ale po mechanikach jeździć już mi się nie chce, a wolałbym nie zalać całego silnikai połowy garażu (w bloku) płynem.
-
[B6 AVF] Przy maksymalnym skręcie kierownicy coś piszczy
I właśnie dlatego takie rzeczy trzeba osłuchać wprawnym uchem, bo przypadek przypadkowi nie równy...
-
Dorobienie kluczy ( citroen)
Napewno po VINie dorobi. Potrzebny będzie pewnie jakiś dowód własności samochodu ASO to załatwi. Pytanie tylko, czy zgubił, a może pomogli mu zgubić?
-
[B5 AFN] Jak myślicie gdzie szukać problemu? Turbina?
Jaro, diesel musi kopcić. Jak przy butowaniu widzisz w lusterku samochód za tobą, to znaczy, że ... mało Ci kopci Turbo żyje, turbo pije (olej). Takie zużycie to jest norma. Napewno nie masz powodów do jakichkolwiek zmartwień (na podstawie Twojego opisu). A jak chcesz być spokojny, to niech obeznana osoba zrobi Ci komplet logów i będziesz wiedział w jakiej kondycji jest Twój motor. A do tego czasu możesz raczej spać spokojnie.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Grill na czarno !!! I ringi chyba też bym dał.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
rikardo, przy wymianie czujnika podobno, a araczej napewno leje się płyn. Dużo tego płynu? Jak go "powstrzymać", żeby za dużo nie poleciało?
-
[ALL B6] Opony 205/55/16 na przód i 215/55/16 na tył
205 daj na przód. Żadnych problemów nie będzie.
-
[B5 AFN] Audi A4 B5 Avant
Wcześniej bardziej mi się podobało, tzn. zanim pojawiły się zdjęcia ... A tak poważnie, te tylne lampy to troszkę w... zalatują. Pasowałoby je zmienić na ori.
-
[ALL] Zakpup opon przez internet. Anulowany przez sprzedawcę
I dlatego takie sklepy trzeba od razy odrzucić - poprostu nie szanują klienta.