Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. mało powiedziane ale zdjęcia nie oddają tego :kox: no jak stał na parkingu to każdy Patrzyli, co za idiota . Samochód niekiepieski, a na zimówki żałuje
  2. Proszę nie robić OT
  3. Co byście nie byli poszkodowani, to życzę Wam tego samego co moskalowi & TOMow, chłopaki PS Nosfer, odpocząłbyś w swoje święto, a nie tak ryjesz na forum Aaaa, chyba że Prezes pozwolił Ci trochę poszaleć w święto i wątki hurtem do kosza
  4. Mam 18x8' ET 35 z oponą 225/40/18 i zawias -35/-35 i nic nie trze.
  5. A ile nie ori felg już zniszczyłeś?
  6. endriuu, a czemu ten lepszy od no. 4 czyli http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultra-mobile-pc/r-series/NP-R780-JS03PL/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=spec&fullspec=F bo jak widać czegoś nie kumam?
  7. Panowie, ostateczna rogrywka, czyli Żona pobłogosławiła , więc jutro idę kupić laptopa. Utwierdźcie mnie, że dobrze wybrałem, please Miało być do 3000, ale jakoś ... będzie chyba trochę wiećej. W Saturnie bawiłem się dzisiaj kilkoma lapkami, m.in. takim -> No. 1 KLIK Potem Samsungiem R780 - na alledrogo jest taki -> No. 2 KLIK Albo droższy i chyba lepszy ??? -> No. 3 KLIK Co chyba najlepsze, to w Saturnie jest teraz dokładnie taki model -> NO. 4 KLIK i kosztuje 3499 !!! Jeśli mój laicki rozum mnie nie myli, to No. 4 jest najlepiej "wypasiony" i do tego tańszy niż No. 3? Chyba, że czegoś nie zauważyłem? Please help, bo jutro bym poszedł po tego No. 4, aby nie zwinęli...
  8. Kolego opinii o felach nie ori jest na forum mnóstwo. Zwykle są negatywne, ale też najczęściej wystawiane przez osoby, który nie miały do czynienia z takimi felgami - tak wywnioskowałem. Od siebie mogę dodać tylko tyle, że rok temu kupiłem od tego gościa 18' - nazwa producenta inna, ale mnie przynajmniej była nieznana w momencie zakupu. Po sezonie letnim i przebiegu jakichś 15 tyś. km są całe i proste, więc ja jestem zadowolony. Decyzja należy do Ciebie.[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________ Wtedy wtopisz się w tłum...
  9. No tak, TOM77 nieobecny i już mu konkurencję robią na forum. I do tego jeszcze w urodziny
  10. moskal, TOM77
  11. No co?! Liczba sekund spadnie
  12. ... to zmieniłbym mechanika...
  13. Nie mam pewności, czy przyczyną jest przegub, ale jest to prawdopodobne. Przy hamowaniu nie jest przekazywaniu napęd, czyli przegub "nie działa". Skoro już puka przy ruszaniu to wysypie się prędzej niż później - i tak musisz go wymienić, więc w ramach poszukiwań wymieniłbym ten przegub. Tylko dokładnie ustal która strona.
  14. tomi, wszystko znajdziesz na forum - poczytaj, a dowiesz się duuuużo ciekawych rzeczy, a tak po krótce: Jeżeli motor masz zdrowy, to chipuj. Moc wzrośnie, przyśpieszenie spadnie i spalanie też powinno spaść po pewnym czasie (jak znudzi Ci się ciskanie pedała po chipie ) Na forum masz wątek o polecanych tunerach - poszukaj ze swojej okolicy. Koszt 1000-1500. Wpadnij na jakieś lokalne spoty, to dowiesz się gdzie najlepiej to zrobić a koledzy obadają Ci też samochód.
  15. ... dosiadali także Fabię WRC, Hyundai'a Accenta, Xsarę, 207 by Pełgot...
  16. Rozumiem, że chodzi o termostat, tylko że wskaźnik + kanał 49 pokazują mi "właściwą" temperaturę ok. 90 stopni. Dlatego, skoro widzisz w logach 60 stopni a ja w samochodzie 90, to winien pewnie jest jakiś czujnik. Dobra, zrobię logi raz jeszcze, bo tak to chyba nie dojdziemy. Jak się nie rozwiniesz, to Cię zielonym poszczuje... :gwizdanie:
  17. Czyli co, na kanale 49 pokazuje mi błędną temperaturę? Jeśli tak, to chyba powinno wywalić jakiś błąd czujnika? Błędów brak ... Hmmm, był jakiś błąd od klimy, ale to raczej stary - przerwany był jeden kabelek Chyba muszę ścignąć kogoś obeznanego do zrobienia logów porządnie.
  18. No to wyglada ze termostat jest szrotem... Why? Wprawdzie ma już ze 2 latka, ale ori z ASO, a temperaturkę trzymał i chyba nadal trzyma dobrze, bo raz na jakiś czas sprawdzam temp. i pojawia się 89-90.
  19. Hmmm, muszę szwagra za jaj... chyba powiesić - miał zrobić wszystko. Temperatura na blacie 90, a na kanale 49 ok. 85-86 jak zaczynałem robić.
  20. Panowie, w bliskich planach dorzucenie kilku koników (sam program), więc oceńcie proszę kondycję mojej motorowni. 0-1-2 3-4-5 6-7-8 9-10-11 12-13-15 16-18-19 20-21-22 23-24-25
  21. kileer wpiszu mnie na listę (warunkowo). Dzisiaj/jutro wrzucę logi na forum - jak będzie wsio OK, to będziem czipować
  22. jarko, trueogre - puściłem Wam PW w pewnej sprawie :gwizdanie:
  23. Jeszcze nie mam. Ale PIXI ma świeżego, a że chłopak uczynny, to może odda
  24. wiedzialem Oj tam. Pani już weekend poczuła, więc co się będzie wysilała...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.