Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Wzór, cena, ET i brak info, że są nowe może wskazywać na to, że są jednak ori. Poproś o zdjęcia wewnętrzenj strony felgi i wszystko będzie wiadomo
  2. Piasta = tarcza hamulcowa. Jeżeli tarcze są OK, to wymień samo łożysko. Natomiast jeżeli tarcze mają się ku końcowi, to lepiej je wymienić, bo następnie przy wymianie tarcz będziesz musiał wybić łożysko i założyć ponownie, co nię będzie dobre dla jego kondycji. A najpewniej przyjdzie Ci założyć nowe łożyska.
  3. Redukcja np. do hamowania silnikiem na śliskiej nawierzchni...
  4. http://www.youtube.com/watch?v=du0EFzC_VNo
  5. ragga, masz jakiegoś linka lub nazwę tego bezbarwnego z utwardzaczem? Szukałem w paru sklepach i nikt tego nie ma ;( I niestety szybko pojawiają się odpryski na ramce
  6. A ja w wakacje zakupiłem TREK'a 6300 model 2008 - dokładnie taki -> LINK Ale to trochę przypadkiem, bo trafiłem na likwidację stoiska i z ceny wyjściowej 3450, wziąłem za 2200 A wymagania moje były dokładnie jak autora wątku. Jestem zadowolony jak na razie, chociaż w ubiegłym sezonie za dużo nie pojeździłem
  7. Na zdrowy rozum tak. Musisz mieć przegląd i ubezpieczenie - wtedy samochód może się poruszać po drogach. A jak nie będziesz miał dowodu, to dostaniesz w najgorszym wypadku mandat - chyba 50 zeta.
  8. Oj tam, oj tam. Jak zwał tak, tak zwał. Regulowany jest ten pierścień na którym siedzi sprężyna.
  9. Ja mam 2 samochody w 2 ubezpieczalniach, bo tak wychodziło taniej (każda firma inaczej sobie ceni daną markę, współwłasność itd). Jeden jest współwłasnością i na tym była szkoda kiedyś tam. Zabrali mi jakieś zniżki na ten samochód, ale drugi zarejestrowany tylko na mnie jeździ sobie na pełnych zniżkach u innego ubezpieczyciela, bo szkody u nich nie było. Jakbym miał 2 samochody u tego samego ubezpieczyciela, to zniżki zabrali by najpewniej z dwóch samochodów - liczy się właściciel. A negocjować to sobie można jak masz 5-10 samochodów, albo jak Pani konsultantka/agentka ma dobry dzień (arielka, nie bierze tego do siebie oczywiście).
  10. Na wyższy bieg możesz zmienić bez problemu, czyli z 3 na D. Z D na 3 też zmienisz, ale obroty nie mogą być za wysokie. Natomiast, czy jest to zdrowe dla skrzyni, to już Ci nie odpowiem...
  11. Koledzy, w Avancie tylne amorki są regulowane na sztycy, więc wysokość zależy od tego, jak je ktoś "skręcił". Niestety, to zmiany wysokości trzeba chyba wymontować amorek
  12. "Amortyzacja" - może to źle ująłem. Nieważne zresztą pojęcie. Ale nie liczcie na to, że bez pokazania faktur ubezpieczyciel wypłaci Wam kasę na zakup nowych części w ASO - zrobią wszystko, żeby tego nie zrobić.
  13. No i git. Szybko i konkretnie wiem, żeby brać ten zestawik. DZIĘKI. Jeszcze popatrzę na 7.1 jak tak mówisz i wrzucę do oceny, chyba że możesz mi podrzucić jakiś gotowy dobry zestaw (głośniki muszą być czarne )
  14. No właśnie te lekko zagięte od nowych TDików też są fajne - muszę coś wkońcu wymodzić u siebie w tej kwestii.
  15. Popieram! Jakby jeszcze czarna była, to byłby dla mnie KOX. A może wiecie, jak ją zrobić na czarno, żeby to miało ręce i nogi?
  16. Dlatego, że Twój samochód ma 11 lat, więc liczona jest amortyzacja - innej opcji nie ma przy kosztorysie. Skoro ceny, które podałeś są faktyczne, to możesz wziąć kwotę bezsporną, która zaproponowali, kupić na rachunki powyższe części, wziąć rachunek za usługę i potem muszą Ci dopłacić. Ubezpieczenie musi Ci wyrównać poniesione koszty, a nie dać zarobić. Poza tym możesz się chyba starać o wyrównanie wartości samochodu przed szkodą i po szkodzie - utrata wartości. Ale jak to się dokładnie odbywa, to już nie wiem.
  17. Uszkodzeń nie widziałem, ale patrząc na Twój opis, kwotę ostateczną i to, że jeździsz z tym od roku, to jakoś nie wydaje mi się, żebyś wyciągnął więcej, znaczy dużo więcej. Napewno możesz poprosić o szczegółowy kosztorys części, bo na rabociźnie więcej chyba nie wyciągniesz. To tak na chłopskie oko ocena...
  18. Moje młodzieńcze stereo wczoraj padło, więc muszę się wkońcu wykosztować i kupić coś do grania. I tutaj chciałbym prosić Was o odpowiedź na kilka pytań i poradę, bo bez muzyki żyć nie mogę, ale trochę nie mam teraz czasu na ślęczenie na forach, żeby się wszystkiego dowiedzieć. Audiofilem nie jestem, ale ... lubię dobre rzeczy. Wydać chciałbym 3000 plnów (więcej raczej nie chętnie). PS3 mam, więc oglądać filmy mam na czym + w planach zakup dobrego laptoka, więc DivX też będzie można odtwarzać. Dlatego DVD lub BD nie jest niezbędne, aczkolwiek kupno zestawu pewnie wyjdzie tyle samo co kupno ampli + kolumn oddzielnie, więc DVD lub BD sprezentuję komuś lub opchnę na alle... albo pójdzie do drugiego TV. Kierując się polecanym ampli, trafiłem na taką ofertę: http://allegro.pl/item911957375_kino_pioneer_vsx_819_polska_gwar_sklep_olsztyn.html ... i na jej podstawie mam kilka pytań (niektóre mogą być śmieszne, ale co tam) 1. czy ten zestaw mnie zadowoli? czy może coś go dyskwalifikuje? 2. wejście w ampli "1 x USB host, 1 x cyfrowe iPod/iPhone przez USB" - co dokładnie będę mógł robić z tymi fantami. iPhone'a nie mam i raczej miał nie będę 3. wejście w BD "1 x USB (dla przechowywania materiałów BD-Live)" oraz "USB Tak" - czy z USB będę mógł sobie np. odtworzyć zdjęcia lub film??? 4. czy taki amplituner posiada tzw. "timer - włączanie/wyłączania radyjka o danej godzinie"? 5. czy ustawienie głośników satelitarnych z przodu nie popsuję dźwięku? W tej chwili nie mam jak ich zamontować z tyłu (może po planowanym remonciku coś wymyślę). 6. a może małe głośniczki + sub dadzą mi podobny efekt a zabiorą mniej miejsca, np. to http://allegro.pl/item903912656_magnat_prisma_5100_a_5_1_kino_domowe_aluminium.html 7. a może kupić jakiś dobry zestaw 2 kolumn? 8. gdzieś wyczytałem o możliwości bezprzewodowego sterowania tylnymi głośnikami - z czym to się dokładnie je? 9. ... miałem jeszcze chyba kilka pytań, ale zapomniałem Jakby ktoś chciał mnie odesłać na forum audio, to niech lepiej nic nie pisze - zazwyczaj sam szukam info, ale teraz poprostu nie mam czasu na szperanie, a chciałbym coś szybko i dobrze kupić.
  19. No i niestety kilku kolejnych skur... zapracowało na opinię o Policji Dorzucę tylko (żeby nie było same wieszanie psów), że tydzień temu miałem lekką kolizję - obsługa Policji bez zastrzeń. Teściowa też miała kolizję w tym tygodniu - obsługa Policji więcej niż bardzo dobra, ale być może spowodowana faktem, że jechały samochodem 3 Miłe Panie...
  20. R8 lub stare RS6. Inne
  21. Z Q się zgadzam, z RWD też, co do FWD - prawdziwy facet, jak to nazwałeś, łapie ręczny a nie odpuszcza gaz. I jeszcze coś może zdziałać. W RWD jak za szybko wejdziesz (mówimy o mokrym/ośnieżonym) to nawet pińcet koni pod maską nie pomoże. Podsumowując, w niedalekim czasie mam zamiar posiadać każdy z tych napedów i czerpać pełnym garściamy w zależności od warunków.
  22. Kolega mimo Q w sumie nic tu nie pokazał, takie rzeczy to ośką zrobi bez problemu, jak trafie na typa to nagram jak golfemIII w kombi na prostej leci cały czas bokiem trzymając go na jednej stronie bez tańca, dla mnie mega akcja jak na ośke I takie coś to już jest coś A4 Avant też tak potrafi
  23. No właśnie widziałem tuż przed 1 w nocy jak kręciłeś się na rondzie. hehehe. Wracałem z trasy i zajechałem sprawdzić jak warunki. to był nie najlepszy pomysł. Kręciliśmy bączki nową fabią i naprawdę niewiele zabrakło do słupa. Aż mi się gorąco zrobiło bo siedziałem na miejscu pasażera. Strasznie chu...we uczucie bezradności. Carlos, a co Twojej A4 wkońcu dolega? Zrobiłeś?
  24. No i to jest najważniejsze - szerokość felgi nie ma tutaj znaczenia. Tym bardziej średnica otworu czy ET.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.