Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. NIestety NIE. Jak tak czasami popatrzę, jakie Ci producenci drewno/niby-drewno ładują do samochodów, o się zastanawiam, gdzie oni k... oczy mają O guście już nie wspomnę... Mówię tutaj o samochodach z niższej półki (gdzie czasami nie ma wyboru), bo klasa wyższa pozostawia już coś do powiedzenia.
  2. biały, ale przynaj rację, że przy hamowaniu Ci nie pomoże Q...
  3. I oto własnie chodzi. Jak masz pusty placyk to Q możesz cuda wyczyniać. Ale ile się można wokół własnej osi kręcić. Jak się droga zwęża i krawężniki są trochę bliżej to...a w tym własnie cały FUN - jazdy przy krawężniku. Wczoraj wieczorkiem kilka zjazdów z wiadutkór/mostów poćwiczyłem - to dopiero daje adrenalinkę
  4. Przy pewnej prędkości napedem Q już nie postawisz samochodu bokiem tak szybko jak ręcznym. Jak się uda, to skombinuję jakiś filmik...
  5. Mówię o złożeniu się (postawieniu się bokiem) przed zakrętem, a nie w trakcie.
  6. Quattro quattrem, ale bez ręcznego nie złożysz się przed zakrętem, żeby całkowicie pokonać go bokiem. Chyba, że rozbujasz auto, ale to już wyższa szkoła jazdy o którą większości tu nie podejrzewam. Ręczny jest potrzebny do prawdziwej zabawy. Kręcenie boczków po placyku jest fajne, ale ... każdy coś takiego potrafi.
  7. Infinity mi się zajeb... podobają. Coś nowego na naszych drogach Sam cały czas ciułam na FX'a (jeszcze kilka lat i może )
  8. Na własne życzenie wjechałeś w zaspę i teraz chcesz, żeby Ci ktoś za Twoją głupotę zapłacił?! A osłonę pod silnikiem masz? Podejrzewam, że nie. Rozumiem, że gdyby na stacji był cholerny lód i przez to nie dałeś rady wyhamować, bo nie było takiej możłiwości. Wjechałeś w zaspę i sobie coś uszkodziłeś...ale coś takiego?! Ludziom to się już całkowicie w głowie przewraca...
  9. Krótko: zapas masz pewnie 195/65/15 (oryginalny rozmiar) 16' zakładasz 205/55/16 i wszystko gra.
  10. Bierz pierwsze. Zwykłe... Tamte to jakaś ch... jest.
  11. soolek odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    Środek czarny - po lekkim przykurzeniu będą wyglądały jak grafit
  12. Dzisiaj ogólnie w ch... śniegu na parkingach (wieszałem się czasami), dlatego tylko drogami trzeba latać, ale jeszcze spory ruch.
  13. haha Ale tylko w 130 konne. Do bólu głowy wystarczające A ja właśnie polatałem na tyłach Leroya - jeden łuk z bandami i było Ciekawe czy setką tam wejdę
  14. Wsiadłew w Q
  15. Jak się ktoś będzie wybierał na ślizgawkę, to pisać. Ja dzisiaj za drivera robię, ale może bym się gdzieś wyrwał...Ikeę Targówek napewno zachaczę [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 18:33_________________________________________________ se zapal i zczilautuj namówiłeś mnie co nie zmienia faktu, że ta pogoda jest zj***na i mnie wk***ia To i ja zapale [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 18:30_________________________________________________ przerost formy nad treścią z Q jeżdzą słabiaki którzy nie potrafia sobie poradzic w trudnych warunkach i licza na zaawansowaną technike Moim quattro trudniej sie jeździ niż vectrą przednionapędową. Moja niewista woli jeździć vectrą bo jak sie przyciśniee gaz za mocno to tylko mielą koła a w quattro tył spierdziela - przynajmniej w mojej To ciekawe co piszesz muszę poprosić kogoś od Nas o rundkę po śniegu Q i się zobaczy ...ale skoro Ty piszesz w ten sposób mając Q to ja już nie wiem PIXI, jak masz na wydanie to 7 tys. na Q lub na 3.0 TDI Q to wsiadaj. W przeciwnym wypadku nie radzeę - potem głowa mocno boli ;( Mnie już boli od środy
  16. Być może wystarczy nasmarować lub wyczyszcić/wymienić tulejki w mechaniźmie. Pod podszubiem jest cały mechanizm - na szybko spróbuj smarem w sprayu (u mnie pomogło). Jeśli nie, to na ofurm jest dokładny opis jak to ustrojstwo rozebrać, wyczyścić itd. Zacznij od tego, bo to nic nie kosztuje.
  17. Kur... nie widzę zdjęć na tym roboczym kompie (popatrzę wieczorem). A "nitro" montowałeś sam, czy już było? Jak to się sprawuje i jaka instalka jest założona? Przewody w stalowym oplocie - też montowałeś, czy już były? Jestem ciekawy jak są odczucia w stosunku do gumowych? (Odpowiedź może być na PW, żeby nie zaśmiecać wątku)
  18. Poziek lubi(ł) poszperać tu i tam
  19. Duuuużo więcej można przejechać (z autopsji) moj ma ponad 220 przejechane i ma jeszcze zawieszenie ori na obnizonym zawiasie i poki co sie jeszcze trzyma. I na zachodnich drogach zrobiłby jeszcze drugie tyle pewnie.
  20. Nie tylko. Wczoraj jeździły sobie 3xMX5 po parkingu a ja za nimi i powiem szczerze, że tańcowałem identycznie jak oni Tylko mnie trochę ręka rozbolała. Oską też można nieźle wymiatać (jakie koleś cuda wyczyniał Saxo, to się w głowie nie mieści) - problem tylko taki, że do kręcenie kółkiem używasz jednej ręki, co w sytuacji awaryjnej na drodze, za bardzo nie pomoże
  21. Duuuużo więcej można przejechać (z autopsji)
  22. Masz zamiar zrobić 900 km po felgi
  23. brembi, zamiast płakać to pojździj trochę, bo opinia opinią, a fakty są trochę inne. Wcześniej miałem Mondeo I - zawiecha na przód połowę tańsza. Ale na tył drugie tyle. A w Audi tył jest praktycznie bezobłsugowy.
  24. Dzisiaj straty po ślizganku ;( Ale nie moje Octavia Scout została na placu boju - tył zaczął jakoś bokiem jeździć po zaliczeniu krawężnika. A6 Q jakieś zaliczyło słupek pod Electro Worldem - zderzak i lampa do roboty. Więcej nie widziałem... A narodu pod Ikeą/M1 jak na wyprzedaży [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 00:43_________________________________________________I pozdro dla Kolkova (minispocik)
  25. Niech wali śniegiem aż do końca lutego przynajmniej można się troszkę pobawić na zakrętach W Gliwicach śniegu aż miło I to się nazywa zdrowe podejście. ZIMA JEST. MUSI BYĆ ŚNIEG I BASTA !!! Ja słucham na radiu "drogowcy znowu zaspali" to mnie krew zalewa. PO 10 minutach postoju sporo śniegu na samochodzie, a niektórzy chcieliby mieć czarny asfalt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.