Treść opublikowana przez soolek
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
NIestety NIE. Jak tak czasami popatrzę, jakie Ci producenci drewno/niby-drewno ładują do samochodów, o się zastanawiam, gdzie oni k... oczy mają O guście już nie wspomnę... Mówię tutaj o samochodach z niższej półki (gdzie czasami nie ma wyboru), bo klasa wyższa pozostawia już coś do powiedzenia.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
biały, ale przynaj rację, że przy hamowaniu Ci nie pomoże Q...
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
I oto własnie chodzi. Jak masz pusty placyk to Q możesz cuda wyczyniać. Ale ile się można wokół własnej osi kręcić. Jak się droga zwęża i krawężniki są trochę bliżej to...a w tym własnie cały FUN - jazdy przy krawężniku. Wczoraj wieczorkiem kilka zjazdów z wiadutkór/mostów poćwiczyłem - to dopiero daje adrenalinkę
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Przy pewnej prędkości napedem Q już nie postawisz samochodu bokiem tak szybko jak ręcznym. Jak się uda, to skombinuję jakiś filmik...
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Mówię o złożeniu się (postawieniu się bokiem) przed zakrętem, a nie w trakcie.
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
Quattro quattrem, ale bez ręcznego nie złożysz się przed zakrętem, żeby całkowicie pokonać go bokiem. Chyba, że rozbujasz auto, ale to już wyższa szkoła jazdy o którą większości tu nie podejrzewam. Ręczny jest potrzebny do prawdziwej zabawy. Kręcenie boczków po placyku jest fajne, ale ... każdy coś takiego potrafi.
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
Infinity mi się zajeb... podobają. Coś nowego na naszych drogach Sam cały czas ciułam na FX'a (jeszcze kilka lat i może )
-
[B5 AFN] Nieodśnieżona stacja paliw i uszkodzenie auta..
Na własne życzenie wjechałeś w zaspę i teraz chcesz, żeby Ci ktoś za Twoją głupotę zapłacił?! A osłonę pod silnikiem masz? Podejrzewam, że nie. Rozumiem, że gdyby na stacji był cholerny lód i przez to nie dałeś rady wyhamować, bo nie było takiej możłiwości. Wjechałeś w zaspę i sobie coś uszkodziłeś...ale coś takiego?! Ludziom to się już całkowicie w głowie przewraca...
-
[ALL] Koła 16" na zapas 15"?
Krótko: zapas masz pewnie 195/65/15 (oryginalny rozmiar) 16' zakładasz 205/55/16 i wszystko gra.
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
Bierz pierwsze. Zwykłe... Tamte to jakaś ch... jest.
-
BMW 320d e91
Środek czarny - po lekkim przykurzeniu będą wyglądały jak grafit
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj ogólnie w ch... śniegu na parkingach (wieszałem się czasami), dlatego tylko drogami trzeba latać, ale jeszcze spory ruch.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
haha Ale tylko w 130 konne. Do bólu głowy wystarczające A ja właśnie polatałem na tyłach Leroya - jeden łuk z bandami i było Ciekawe czy setką tam wejdę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wsiadłew w Q
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak się ktoś będzie wybierał na ślizgawkę, to pisać. Ja dzisiaj za drivera robię, ale może bym się gdzieś wyrwał...Ikeę Targówek napewno zachaczę [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 18:33_________________________________________________ se zapal i zczilautuj namówiłeś mnie co nie zmienia faktu, że ta pogoda jest zj***na i mnie wk***ia To i ja zapale [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 18:30_________________________________________________ przerost formy nad treścią z Q jeżdzą słabiaki którzy nie potrafia sobie poradzic w trudnych warunkach i licza na zaawansowaną technike Moim quattro trudniej sie jeździ niż vectrą przednionapędową. Moja niewista woli jeździć vectrą bo jak sie przyciśniee gaz za mocno to tylko mielą koła a w quattro tył spierdziela - przynajmniej w mojej To ciekawe co piszesz muszę poprosić kogoś od Nas o rundkę po śniegu Q i się zobaczy ...ale skoro Ty piszesz w ten sposób mając Q to ja już nie wiem PIXI, jak masz na wydanie to 7 tys. na Q lub na 3.0 TDI Q to wsiadaj. W przeciwnym wypadku nie radzeę - potem głowa mocno boli ;( Mnie już boli od środy
-
[B5 AFN] Problem z wycieraczkami
Być może wystarczy nasmarować lub wyczyszcić/wymienić tulejki w mechaniźmie. Pod podszubiem jest cały mechanizm - na szybko spróbuj smarem w sprayu (u mnie pomogło). Jeśli nie, to na ofurm jest dokładny opis jak to ustrojstwo rozebrać, wyczyścić itd. Zacznij od tego, bo to nic nie kosztuje.
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
Kur... nie widzę zdjęć na tym roboczym kompie (popatrzę wieczorem). A "nitro" montowałeś sam, czy już było? Jak to się sprawuje i jaka instalka jest założona? Przewody w stalowym oplocie - też montowałeś, czy już były? Jestem ciekawy jak są odczucia w stosunku do gumowych? (Odpowiedź może być na PW, żeby nie zaśmiecać wątku)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek lubi(ł) poszperać tu i tam
-
[ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
Duuuużo więcej można przejechać (z autopsji) moj ma ponad 220 przejechane i ma jeszcze zawieszenie ori na obnizonym zawiasie i poki co sie jeszcze trzyma. I na zachodnich drogach zrobiłby jeszcze drugie tyle pewnie.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Nie tylko. Wczoraj jeździły sobie 3xMX5 po parkingu a ja za nimi i powiem szczerze, że tańcowałem identycznie jak oni Tylko mnie trochę ręka rozbolała. Oską też można nieźle wymiatać (jakie koleś cuda wyczyniał Saxo, to się w głowie nie mieści) - problem tylko taki, że do kręcenie kółkiem używasz jednej ręki, co w sytuacji awaryjnej na drodze, za bardzo nie pomoże
-
[ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
Duuuużo więcej można przejechać (z autopsji)
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
Masz zamiar zrobić 900 km po felgi
-
[ALL B5] Zamiana/przeróbka zawieszenia
brembi, zamiast płakać to pojździj trochę, bo opinia opinią, a fakty są trochę inne. Wcześniej miałem Mondeo I - zawiecha na przód połowę tańsza. Ale na tył drugie tyle. A w Audi tył jest praktycznie bezobłsugowy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj straty po ślizganku ;( Ale nie moje Octavia Scout została na placu boju - tył zaczął jakoś bokiem jeździć po zaliczeniu krawężnika. A6 Q jakieś zaliczyło słupek pod Electro Worldem - zderzak i lampa do roboty. Więcej nie widziałem... A narodu pod Ikeą/M1 jak na wyprzedaży [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 00:43_________________________________________________I pozdro dla Kolkova (minispocik)
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Niech wali śniegiem aż do końca lutego przynajmniej można się troszkę pobawić na zakrętach W Gliwicach śniegu aż miło I to się nazywa zdrowe podejście. ZIMA JEST. MUSI BYĆ ŚNIEG I BASTA !!! Ja słucham na radiu "drogowcy znowu zaspali" to mnie krew zalewa. PO 10 minutach postoju sporo śniegu na samochodzie, a niektórzy chcieliby mieć czarny asfalt