Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Tak wogóle, to chyba nie jest wątek o przymierzaniu felg do jednego Audi?! Tutaj miały być wypociny...
  2. Z grafiką nie mam nic wspólnego, ale że jestem po paru głębszych to: REM1 (jajo) Niezłe JAJA !
  3. To jak koniecznie ma być 17' to kup tzw. S-line (chyba 9 ramion) - ta wygląda dobrze w tym rozmiarze, a przy glebie np. -40 będzie wyglądała bardzo dobrze.
  4. Coś co pasuje do R8 wcale nie musi pasować do B5. Na moje oko te felgi nie będą dobrze wyglądać. Ale to oczywiście kwestia gustu. A jeśli pójdą na czarno, to już wogóle zginą na aucie, niestety.[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 23:31_________________________________________________ Tylko do tego to rozmiar 19'.
  5. Dokładnie, bez gleby to zapomnij o nich - szłu nie zrobią. Zresztą tak wogóle jakoś ich nie widzę na Audi...
  6. Nie syrenę, a czujki wewnątrz aby zostawić samochód np. z uchylonymi szybami.
  7. 1BE wychodziła na amorkach BOGE, ktore były chyba lekko twardsze. Czysto teoretycznie standardowe amorki można zakładać do -40mm. W praktyce ... cóź. U każdego pewnie co innego wyjdzie. Jak juz kupiłeś, to jeździj.
  8. A jakie to ma znaczenie? Świstek będzie do wglądu w wydziale komunikacji, gdyby ktoś chciał z jakiegoś powodu dochodzić na jakiej stacji robiony przegląd. Wydział komunikacji wpisuje osobiście termin przeglądu w dowodzie także przy przerejestrowywaniu auta lub pierwszej rejestracji w kraju, więc nie ma powodu, żeby tutaj też wpisać. Oczywiście dużo zależy od widzimisie Pani...niestety.
  9. Powinni Ci wbić w wydziale, chyba że Pani w okienku będzie za leniwa.
  10. Co do ilości poduch to nic pewnie nie zdziałasz. Natomiast co do przebiegu. Jeżeli sprawdzisz w serwisie i okaże się, że przebieg jest większy niż na liczniku i fakturze, to masz prawo (a nawet powinieneś) żądać od sprzedawcy obniżenia ceny. Komis to fachowiec, więc skoro prywatna osoba może bez problemy przebieg sprawdzić, to tym bardziej firma zajmująca się handlem - jeśli doszłoby do sprawy sądowej, to każdy sąd Ci przyzna rację w tej kwestii. Ale najpierw pogadaj z komisem, postrasz że zaparkujesz przed komisem malucha z antyreklamą itd. Ale najpierw trzeba oczywiście sprawdzić przebieg - to zresztą powinno być zrobione przed zakupem.
  11. No to zacznijmy do tego, że Dayline to I słuchaj starszych A tak poza tym to całkiem fajna furka.
  12. To teraz muszę tylko dostać się do swojej i sprawdzić, czy wygląda tak samo
  13. A skąd mamy niby wiedzieć, czy na tym się pojeździ? Nawet producent nie jest podany! Zastanów się sam - a pomoże Ci napewno użycie
  14. nie wiem czy nie musisz świateł zapalić ...napewno grzeją non stop przy zapalonych światłach Grzeją non-stop - zależy to od rocznika chyba (ale nie pamiętam, który co i jak - trzeba poszukać). Lusterko robi się ciepłe już po kilkunastu sekundach przy temp. ok. 0 stopni.
  15. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Niekoniecznie kombinacja. Na zachodzie nie ma czegoś takiego jak rok produkcji - istnieje tylko VIN samochodu. Tam liczy się data pierwszej rejestracji. Prawdopodobne może być, że był to egzemplarz salonowy, który został sprzedany klientowi dopiero w roku '99 i dlatego data taka widnieje w dokumentach. Nie wiem jak teraz, ale napewno na początku 2009 roku niektórzy dilerzy oferowali jeszcze samochody z 2007 roku. Aaaa, świeży przykład. Ostatnio Mazda sprowadziła na indywidualne zamówienie do Polski pewną partię modelu CX9 - nie ma go w oficjalnej ofercie firmy w Polsce. Samochody są fabrycznie nowe, ale zostały wyprodukowane w roku 2008. Dla ciekawości powiem, że model ten (większy od CX7) jest sporo tańszy od niego.
  16. Ja pierd... Masz człowieku cierpliwość
  17. Kolego, skoro nie masz mat to najprawdopodobniej nie masz też instalacji do grzania, chociaż w roczniku '98 to by trochę dziwne było. Zdejmij wkłady i sprawdź czy masz przewody do grzania, działające. Jeśli nie, to poszukaj tematu jak zrobić grzane lustra w samochodzie bez instalacji.
  18. OJ, kolega chyba musi trochę forum poczytać a najlepiej przetestować na swojej skórze, bo głupoty p...
  19. Zimmermany, ale tarcze są bardzo polecane na forum - w najbliższym czasie mam je zamiar wypróbować. Często do tego zakładają klocki Textar. Klocki Zimmerman - w środku siedzi Saxid. Nie miałem z tym do czynienia, więc nie polecę, ale ktoś chyba takie montował i opinia była pozytywna.
  20. Tak, same klocki. Symbolu nie znam, bo w tej chwili jeżdżę na ATE ( , ale już niedługo ), ale sprzedawca napewno ci dobierze.
  21. Będą pasować. Prawdopodobnie ori. A tak wogóle to użyj a dowiesz się dokładnie jakie rozmiary wchodzią do Audi i jak najlepiej sprawdzić czy ori...
  22. Jeżeli tarcze masz na wykończeniu i masz zamiar je niedługo wymienić, to kup najtańsze i ciułaj na dobry zestaw tarcz i klocków - a jakie, to już znajdziesz na forum. Od siebie mogę polecić Ferodo Premier - jak dla mnie bardzo dobre. ATE się przy nich chowa
  23. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oj tam, poprostu sprawdzał naszą spostrzegawczość I jak zwykle stanęliśmy na wysokości zadania
  24. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jesteś pewien, że to 1999 (produkcja 1998)? Pytam, bo licznik i znaczki Audi na błotnikach wychodziły bodajże do końca 1997, czyli I liftu (II lift to '99 oczywiście). Zresztą kierownica też stara. Chyba coś tutaj było rzeźbione

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.