Treść opublikowana przez soolek
-
Internet w telefonie - wybór karty startowej.
Za bardzo w temacie nie siedzę już, ale kiedyś kupiłem Plusa za 20 zeta (sam internet -telefon robił za modem tylko) i miałem go ... 3 dni. Nic szczególnego nie robiłem w necie: poczta, forum itp.
-
Siekielski i jego nowy dokument.
To co było w dokumencie, to nie od dziś wiadomo, ale było potrzebne - niektórzy przejrzą na oczy, innym się przypomni. Niestety, TV też do końca wierzyć nie można. Sławna (obecnie) pielegniarka Ewa - wg. Sekielskiego nie istnieje. Wg. dyr. szpitala też. Jednak wg. najświeższych doniesień, istnieje - PO ma jej zgodę na publikację nazwiska. Chyba Rzeczpospolita przeprowadziła z nią nawet wywiad - nie widziałem, tylko słyszałem. Udział dyrektora w przekazywaniu informacji do PO nie jest dla mnie jasny na chwilę obecną. Tylko tak szczerze: Co to zmieni? NIC!!! Kompletnie nic. Powiedzmy, że teraz na PO nie zagłosujesz? Wogóle nie zagłosujesz, bo nie ma na kogo! PIS wróci do władzy, bo ma stały elektorat, który takich filmów nie ogląda. Zagłosujesz na SLD, PSL - głos stracony, bo nie mają szans dojść do władzy teraz. Możemy tylko wybrać mniejsze zło. Tym mniejszym złem według mnie jest PO, w chwili obecnej. Czyli sytuacja bez zmian.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Ja bym powiesił jeszcze czerwone stringi na lusterku wewnątrz ...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Czy na korytarzach lub w innej sali jest jakiś TV z Polsatem? Tak, wiem, w pokojach są TV, ale ... oglądanie Kubicy w sobotę o 7 rano mogłoby się dla mnie dobrze nie skończyć...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszukaj na forum - coś było o tym, gdzieś kiedyś, ale nie pamiętam dokładnie gdzie i kiedy
-
[ALL] Najtańsze OC
Internet, telefonik i jedziesz ... wylicz sobie składki.
-
Pomoc w "Posadź drzewo" - klik w link
- [ALL B5] Osłony i odboje amortyzatorów.
Ja u siebie mam zwykłe. Raczej, bo kupował je mechanik i nic nie mówił, że jakieś specjalne. Poza tym cena też była normalna.- F1, Rajdy i Motorsport
Tego nie dojdziemy nigdy - brak oficjalnych danych.- Laptop 17 cali
:> No to jutro idę po koreańca do Saturna :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 21:26_________________________________________________ [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 21:27_________________________________________________No i poszedłem. Kupiłem i ... burak w domu od kilku dni. Jak na razie działa ... działa- F1, Rajdy i Motorsport
Tu nie chodzi o "och" i "ach", co do rezulatatów, bo treningi nigdy nie są miarodajne.Tu chodzi o "och" i "ach", że w końcu jeżdżą. Cieszyłęm się dzisiaj jak małe dziecko z nowej zabawki To prawda. Dzisiaj nie miałem czasu tego oglądać w robocie, ale jutro na kwalifikacjach to chyba jajko zniosę... Idę spać, będzie szybciej- [ALL B5] Parówa
nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie. Stary a głupi- F1, Rajdy i Motorsport
A pamiętacie jak Rosberg w Williamsie wymiatał na treningach? Gorzej w wyścigu. Do soboty do godz. to możemy sobie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.bhv.pl/r/?town=3&page=2 Ryżowa- RS4 B5 Dyno Day
będą dwie sztuki za***ista furmanka graty Może jakieś porównanie by zrobił- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To pier... Nie jadę- [B5 AJM] Wymiana 1BA na MTS - prośba o opinie
Tutaj znajdziesz moją historię - może Ci pomoże: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t104074.0.html;highlight=mts Co do opon do tego zawiasu, im większe tym lepiej - średnica koła taka sama, ale im większy profil, tym bardziej miękkie są, przez co większe prawdopodobieństwo szorowania asfaltu. W drodze do pracy mam jedno miejsce, gdzie latem przejeżdżałem 80 km/h (na 225/40/18) a zimą na 195/65/15 szoruję już przy 70 km/h - opona się bardziej ugina. Co do wahaczy - po roku jazdy nie zauważyłem nadmiernego zużycia. Ponadto na takiej zawieszce automatycznie człowiek bardziej dziury omija, więc wahacze powinny mniej dostać po tyłku. W sumie pewnie wychodzi na zero.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI, jak masz pod ręką Etkę to weź na spota- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Panowie, przede wszystkim o gustach się nie dyskutuje. Każdy ma swój. Patrząc jednak na samochody Tas'a nie można powiedzieć, żeby zalatywały one WT, jak to zostało mu niestety zarzucone. Myślę, że same lampy na lepszej fotce mogą wyglądać lepiej - tutaj jest chyba zbyt ciemno i nie widać ich w pełnej okazałości. Faktem jest, że ja prawdopodobnie też ściemniłbym tylko górę lamp, a dół zostawił czerwony. Jeszcze inne kombinacje mi chodzą po głowie, ale to już mało ważne. Wyluzujcie trochę Panowie. __________________________________________________________ Lagadula, to że Twój zderzak kosztował majątek i tylko Ty go miałeś, to nie znaczy, że jest KOX i jedyny najlepszy. Szczerze mówiąc to szału nie robi, bynajmniej na tej fotce. Co do przymierzanych felg w Twojej S4, to mam nadzieję że ich jednak nie założysz - fakt, fajne są, ale już strasznie oklepane. Przydałby się jakiś nowy pomysł.- [B5 AFN] Avant FWD '98 - przewody hamulcowe tył - długość
Jeżeli można sprawdzić po VINie długość tylnych przewodów hamulcowych (18 lub 24 cm podobno), to bardzo poproszę - numery też nie zaszkodzą VIN: WAUZZZ8DZXA031987 PS Przednie też można wrzucić dla potomnych...- [INNE] Octavia 1.6 FSI
Były różne silniki 1.6 - do niektórych trzeba stosować 98. Ale one były chyba montowane tylko w Golfie. W Octavii raczej nie, ale ręki sobie uciąć nie dam. Najlepiej skoczyć na forum Octavii i wszystko będzie wiadomo.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wrócił, ale pewnie się odkopuje z zaległości...- S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
biorę taką opcję pod uwagę aaa w tym m5 za ch... mi się nic kompletnie nie podoba miałem dziś okazją podotykać i pooglądać s6... muszę przyznać że ten bulgot to coś pięknego no i wypas tylko czy na pewno z czasem nie będzie to mało? może ktoś przybliżyć parametry tego wozu? Somes, jakby co to kolega będzie sprzedawał swoją wychuchaną S6 2001 (lift zrobisz sobie we własnym zakresie )- RS4 B5
Twoja cantona się tak srała często? Bo to chyba raczej wina egzemplarza, albo złego traktowania go przez mechaniorów wg mnie. Jak to mówią "zły dotyk boli całe życie" Poprostu jest używany zgodnie z przeznaczeniem- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
łan tałzend?! - [ALL B5] Osłony i odboje amortyzatorów.