Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL] Proszę o opinię na temat felg
Za te pieniądze to bierz. Najwyżej wykorzystasz je zimą zamiast stalówek. Lub daj mi namiar na tą cenę. A tak poważnie, jak Maciej już napisał - ciemny kolor optycznie pomniejsza felgę, więc szału raczej nie zrobią na aucie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale pamiętasz, że najpierw swoje lampy musisz założyć u mnie Inaczej powiedzą, że walony też przodem
-
[ALL B5] Przejeżdzę sezon, na amorkach które mają 46% skutecznośći?
Yhy, no fakt, gdzieś mi uleciało w tłumie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Przejeżdzę sezon, na amorkach które mają 46% skutecznośći?
To proponowałbym nie skręcać, a już tym bardziej na jakichś wybojach, bo będę nadkola do roboty...
-
[ALL B5] Przejeżdzę sezon, na amorkach które mają 46% skutecznośći?
Przejeździć, pewnie przejździsz, tylko w jakich warunkach. Ja bym się chyba bał - przy takim amorze to nie ma wogóle czucia jezdni...
-
[ALL B5] Moja niunia
Zgadza się. Pomijając to, że co druga Calibra/Astra z nimi jeździ, to one po prostu do Audi nijak nie pasują. Tak szczerze mówiąc, to w M3 też jakoś szału nie robią.
-
[ALL B5] Moja niunia
Ładna. ALE Z TYMI LUSTERKAMI TO PRZESADZIŁEŚ
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jak czujnik G2 wskazuje temp. 77-79oC (klima i 17-Instruments), to sprawdź wtedy ile wskazuje G62 (01-Engine) Sprawdzę jak tylko będzie możliwość, ale ... jakiś czas temu robione były logi (jeszcze na starym termostacie). W momencie robienia logów klima pokazyła 85 a blat 90 stopni, a na logach ... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t120206.0.html;highlight=logi niecałe 60 stopni jak widać w powyższym wątku. I tam też ktoś stwierdził, że termostat szrot. Co Wy na to? Dzisiaj dopatrzyłem się dziwnej rzeczy. Samochód stał na dworze 8 godzin w temperaturze 10-11 stopni i przy odpalaniu grzał świeczki (lampka) jakiejś 10 sek, Chyba tak to być nie powinno Chyba jednak jakiś czujniczek wariuje. Możecie jeszcze raz napisać ktory czujnik za co dokładnie odpowiada, bo nie bardzi chce mi się kopać 50 stron aby się upewnić
-
Moje zabawki BMW
To mi się podoba PS Nie chcesz sprzedać ?
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
komfortowe kierunki polwgają na tym że przy jednokrotnym lekkim naciśnięciu manetki kierunku kierunkowskaz mruga sam trzy razy.[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 19:35_________________________________________________ Chrom na zdjęciu nie oddaje tego efektu który jest w realu (podobnie zresztą jak felgi). To rzecz gustu a szczerze mówiąc (pomijając te komentarze tu na forum) wśród naprawdę dziesiątek osób spotkałem się tylko z jedną negatywną opinią. POZDRAWIAM Bo do tej pory miałeś do czynienia z osobami "niewtemacie". Tutaj masz wyznawców OOOO i ich się słuchaj, a daleko zajdziesz - już byli tacy megachrommadafakerzy na forum i teraz podąrzają właściwą drogą A teraz konkretnie. Tylny spojlerek megawypas - zajeb... delikatnie podkreśla sylwetkę auta. I takich właśnie akcentów oczekuja Audi. A przedni grill to totalnie przeciwny kierunek. Nie pasuje jedno do drugiego. Zmień chromy na czerń, załóż BIXi (z czarnym środkiem), a dopiero wtedy zobaczysz jak cudnie będzie wyglądało Twoje auto. W tej chwili wygląda jak tysiące Mondeo itp. z toną chromu dookoła. Dla mnie ogólnie nic specjalnego.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie każdy lubi jak mu się samochód lśni jak psu j... na wiosnę czyli w RS4 są beee? W eresie obowiązkowo bym zdjął chromy. To, że coś wypuściła fabryka, to jeszcze nie znaczy, że jest to najlepsze...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Brak dostępu do forum- [ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
He he spokojnie będzie i gleba za jakieś 2 tyg Za założenie takich kół do tej zawiechy to- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Też mam tak ... czasami- [B5 AFN] Głośny mechanizm przednich wycieraczek.
Jest na forum wątek jak to rozłożyć na części pierwsze i dobrze naprawić. Ale można też użyć smaru w sprayu, jak ja, i mieć spokój od ponad roku- [B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
cwiary sie nie opłaca.... lepiej w trzech po 15zł i pijemy litra.... 1/4 jeszcze nie liczyłem - i nie wiem czy bede -bo to ma byc auto do spokojnej jazdy na codzien To odchyl fotel, zimny łokieć i zrób to na luzaka - od niechcenia- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie każdy lubi jak mu się samochód lśni jak psu j... na wiosnę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego Aydaho !!!- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jak czujnik G2 wskazuje temp. 77-79oC (klima i 17-Instruments), to sprawdź wtedy ile wskazuje G62 (01-Engine) Sprawdzę jak tylko będzie możliwość, ale ... jakiś czas temu robione były logi (jeszcze na starym termostacie). W momencie robienia logów klima pokazyła 85 a blat 90 stopni, a na logach ... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t120206.0.html;highlight=logi niecałe 60 stopni jak widać w powyższym wątku. I tam też ktoś stwierdził, że termostat szrot. Co Wy na to?- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Panowie, muszę przeprowadzić ostateczną rozgrywkę z temperatura - pomóżcie Otóż: - samochód łapał tylko 77-79 stopni, max. 83 - temperatura na blacie zgodna z klimą Z powyższego wychodziło, że termostat. Kupiłem i założyłem nowy ori z ASO. Po wymianie... sytuacja bez zmian Temperatura max. 80 stopni (wskazówka wtedy na 90 stoi), ale zazwyczaj 77-79 stopni (wskazówka lekko odchylona od pionu). Wskazanie na blacie nadal zgodne z klimą kanał 49. Wskazówka nie wariuje, co eliminowałoby padnięte czujniki temp. Błędów na VAGu brak. Z całej historii wynikałoby, że nowy termostat jest padnięty. Ale dlaczego zachowuje się dokładnie tak samo jak stary ??? Czy termostat się psuję zawsze w ten sposób? A może jest jeszcze inna przyczyna "nie łapania temperatury"? Dodam tylko, że przez prawie całą zimę wsio było OK - łapałem 90 stopni bez większych problemów.- [B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Chromy z szyb koniecznie wywalić. Następnie BIX na przód i coś bym zrobił z tylnymi lampami - jakoś bardzo delikatnie je ściemnić całe, albo przynajmniej same kierunki. Jak to zrobisz, to będzie mój ideał A nie. Przepraszam. Jeszcze tylny zderzak na dwie rurki ...- [B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
Istnieje też taka opcja, że Twój kolega w Seacie ma jakiś program i nic o tym nie wiem...- F1, Rajdy i Motorsport
Sprawdzaj ten wątek przed wyścigiem - zazwyczaj ktoś wrzuca aktualny link.- [B5 AFN] Pytanie o dynamikę silnika AFN do właścicieli i nie tylko
Według mnie AFN zbiera się bardzo szybko już od najniższych obrotów, szczególnie w porównaniu do PD (mowa o serii, bo program można zrobić na 1000 sposobów). Być może masz jakąś nieszczelność, albo nawet głupi filtr powietrza może blokować. Chyba najlepiej zrobić świeże logi. - [ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY