Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Czerwony paseczek jest Ale rozumiem, że samochód jest/będzie na konkretnej glebie?! Inaczej, to chyba efekt nie będzie powalający.
  2. 3 strona, VT zrobiony przez michała - to te same felgi, co marcinos pokazał.
  3. Aydaho, zmieniłeś już te hamulce? Co kupiłeś i jak się sprawuje?
  4. Faktycznie 225/50/17 odpada Tutaj link do kalkulatora -> KLIK 225/50/17 jest aż o 22,5 mm wyższa od 225/45/17. 235/45/17 jest wyższa o 9 mm od 225/45/17 czyli OK.[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:43_________________________________________________Ewentualnie 205/50/17 może być, tylko czy jest sens dopłacać do opony 17 Lepiej już chyba wziąć wtedy 205/55/16 - też będzie balooon, ale tańszy
  5. To jest zapewne zdjęcie poglądowe. Po zakupie napisz pełne dane samochod (nadwozie, silnik, napęd itd) i musi Ci dobre dobrać. Jeśli wyśle złe, to będzie Ci musiał wymienić - on jest fachowcem i jest odpowiedzialny za odpowiednie dobranie cześci.
  6. Czechy, Austria, Słowenia, Chorwacja - byłem w tym roku i ... żadnych zakazów raczej nie ma. Przynajmniej nigdzie się na nie nie natknąłem czytająć to i owo o wyjeździe do powyższych krajów. W Austrii Policja sprawdzała winietki i do CB nic nie miała (2 autka gęsiego) a w Chorwacji nawet zdjęli Szwagra za prędkość i też brak zainteresowania, a czepliwi byli
  7. 225/50 ma wyższy profil czyli jest bardziej komfortowe. Trzyma się właściwie tak samo (ta sama szerokość), ale jest wyższe przez co bardziej miękkie, czyli w zakrętach bardziej się "ugina" (tak po chłopsku mówiąc) przez co można mieć wrażenie "pływania" lub braku przyczepności. Do B7 możesz śmiało założyć 225/50.
  8. Sam się nie ubezpieczałem w MTU, ale miałem raz nieprzyjemność likwidować szkodę z OC sprawcy. Kontaktowałem się z jakąś centralą w Warszawie - obsługa przez telefon jak za PRLu. Rzeczoznawca dość szybko, kwota wyliczona dość szybko (bez rewelacji), ale wypłata odszkodowania przeciągnięta do ostatniego dnia lub chyba lekko nawet po terminie. Oczywiście po moich ponagleniach... Tak więc chyba polecić nie mogę. Podzwoń po ubezpieczeniach direct - tylko kilka, bo ceny różnią się bardzo w zależności od ... no właśnie nie wiadomo od czego. Ja mam w Aviva - cena chyba najlepsza z directów, szybka i miła obsługa. Z AC jeszcze nie korzystałem, więc nie wiem jak z likwidacją szkód. Drugi samochód mam w AXA (przy tych samych warunkach, dla innej marki było wyraźnie taniej) i już trochę mniej miło, albo trafiłem akurat na buraka.
  9. Koledzy, czy "rekinka" z B6 zamontuję plug&play do B5 Avanta, a mianowicie czy coś trzeba będzie ciąć w dachu lub zmieniać końcówki kabla, wtyczki etc. Niedługo będę grzebał w tamtych rejonach i taki mi oto pomysł przyszedł do głowy. Jakby ktoś wiedział z autopsji albo sprawdził w ETCE to będę wdzięczny
  10. Tylko nie chromik Nie psuj go...
  11. To faktycznie miałeś pecha, bo drżenie nie jest zależne napewno od marki lub modelu opony Mogły być źle przechowywane lub źle wywarzone. Niektóre sprzętu w wukanizacjach są tragiczne.
  12. Poziu, ktoś Ci laskę rwie ->
  13. soolek odpowiedział(a) na grzes1150 temat w Audi
    Fajne. Cały czas się zastanawiam, czy nie pierd... tych wszystkich nowych samochodów i poszukać czegoś takiego na wypasie i jeździc, rezać, jeździć, rezać, jeździć ...
  14. no jest to jakies rozwiązanie :polew: :polew: A dziewczyny w domu, to od czego są?
  15. I na obawach się skończy. Mój przykład: całe nowe zawieszenie lemfordera + sprężyny -35 + twardsze amorki -25 mm. Do tego sezon letni na 225/40/18 i po roku...zmieniłem łączniki, ale bardziej profilaktycznie przy pewnej robocie, bo jeszcze nic nie pukało. A na codzień jeżdżę bocznymi warszawskimi uliczkami, które są momentami tragiczne.
  16. U mnie podobnie. Za 2009 rok prawie nic nie zapłaciłem (kosztów nie pamietam). Mieszkanie zewnętrzne z 3 stron, ale z jednej ogród zimowy - sporo zimna zatrzymuje. Do tego sauna na klatce od przewodów + miejscami jakieś rurki ciepłe idą w podłodze.
  17. soolek odpowiedział(a) na lpk temat w Lifestyle i Hydepark
    10 km do pracy to mało jak na dieselka, szczególnie zimą - nie zdąrzy złapać nawet temperatury roboczej. A jazda na niedogrzanym silniku napewno zdrowa nie jest. Co do droższej eksploatacji diesla (części) - jak na razie tego nie odczułem, bo w silnku właściwie nic nie robię, a koszty oleju i filtrów są podobne. Myślę, że nastaw się poprostu na znalezienie maksymalnie wypasionej i zadbanej fury za dane pieniądze i weź, co się trafi.
  18. Najlepiej chyba do Rogala na Mineralną ...
  19. Ja mam Nexeny w rozmiarze 225/40/18 - mogę polecić. Są ciche (cichsze od Dunlop SP sport 195/65/15 z których się przesiadłem). Dobrze trzymają. Na deszczu brak zastrzeżeń. Co do zużycia, to na razie wiele powiedzieć nie mogę, bo przelatałem dopiero jeden sezon letni.
  20. EUREKA !!! To może też być przyczyna - mialem takie skrzypienie, ale po jakimś czasie przestało samo. Jest gdzieś mój temat o tym.
  21. Jeśli dobrze pamiętam, to jakieś 2600 (nófki) z kompletem pierścieni i śrub.
  22. Kolego, AFN na osiemnastkach idzie jak burza Najwyżej potem program zrobisz
  23. Eeee tam. Teściu swoim partnerem poszedł dzisiaj jak czołg 4 razy przez drogę, która ja potem pokonywałem 30 minut
  24. Ale kur... jazda dzisiaj niezła. Mało brakło, a do domu wróciłbym bez przedniego zderzaka 20 metrów dróżki dojazdowej pokonywałem 30 min z pomocą 4 osób Na następną zmię zakładam setup allroadowy 1BA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.