Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL] Zakpup opon przez internet. Anulowany przez sprzedawcę
Niestety, ten świat nie jest taki prosty jak Ci się wydaje. Poszukaj czegoś w ceneo, skąpiec itd. i kup to po cenie jaka Ci się wyświetla w najtańszym sklepie. Powodzenia...
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Najpierw to coś trzeba zrobić z malowaniem dachu z przodu. Dla mnie wygląda masakrycznie. Za wąsko, nijak ma się do linii (szerokości) przedniej szyby. Rozumiem, że całość jest dostosowana do tyłu, ale dla mnie to
-
[ALL B6] Paliwo ucieka przez odpowietrznik baku
Ja tam zawsze conajmniej 3 odbicia. A czasami jeszcze trochę dla równego litrażu lub gotówki. I też nie mam problemu z zapachem w środku.
-
[B5 AFN] Audi A4 B5 Avant
Za...ista fura Gratki
-
[B5 AFN] Moja A4
Life is brutal ... Plasteliny mit faktycznie funkcjonuje na forum. Jeden sezon przejeździłem na plastelinie i prostować nie trzeba, więc ... no risk, no fun
-
[ALL B6] Paliwo ucieka przez odpowietrznik baku
U mnie też coś takiego występuje, ale jak nawalę paliwa totalnie na maxa. Do 3 odbić pistoletu, jak nic nie popuszczę, to jest OK.
-
[ALL] Zakpup opon przez internet. Anulowany przez sprzedawcę
Wywal odpowiedni komentarz temu sprzedawcy w internecie, to może oduczy się takich sztuczek.
-
[B5 AFN] Moja A4
Wszystko jest na allegro, trzeba tylko dobrze szukać...
-
[B5 AFN] Moja A4
Pooglądaj dział Moja A4 i zobaczysz co i jak wygląda.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Na to niby wychodzi. Ale czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć, dlaczego rozbieżność pomiędzy temperaturami jest tak duża? Może tak powinno być, ale nie doszukałem się odpowiedzi. Jaki wpływ na działanie silnika, jego zagrzanie ma ten czujnik G62?
-
Wawel ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwesti
PROPONUJĘ ZAMKNĄĆ TEN TEMAT, bo może się komuś wymknąć jedno słowo za dużo, a to nie jest czas na takie dyskusje - decyzja zapadła !!! Jak kogoś bardzo boli ta decyzja, to niech powróci do dyskusji za czas jakiś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adriano Italiano ma profi sprzęt. Nawet szyby ci zakoduje
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawy jestem, jak będzie z relacją kwalifikacji i wyścigu w Polsacie (otwartym). Jakby ktoś natrafił na jakieś info, to dajcie znać
-
Mandat z radaru a przepisy
Niestety, w momencie kontroli Pan Władza zawsze jest górą . Ale górą możesz być Ty w sądzie, tylko musi Ci się chcieć. Homologację radaru muszą mieć przy sobie, z tego co mi wiadomo, ale nie wiem, czy ten zapis o tolerancji jest w homolagacji.
-
[B7 BPW] FELGI 17" A4 AVANT 2007
Rozstaw 5x112, ET 35 do ET 45. Otwór centrujący 57,1 - jeśli będzie większy, to trzeba plastikowy pierścień centrujący zakupić na allegro. Opona 235/45/17 jest - nic nie ma prawa trzeć. Felgi będę "ciąć" w różne strony. A tak wogóle, to wszystko jest na forum. Duuuużo jest, wystarczy użyć ZAMYKAM
-
[B6 AVF] Przy maksymalnym skręcie kierownicy coś piszczy
Wszystko jest możliwe Według opisu ciężko stwierdzić co to dokładnie może być - trzeba to osłuchać, obejrzeć. Innego wyjścia nie ma. I dobrze by było, gdybyś to szybko zrobiła, bo jeśli faktycznie mechanik coś spierd... to może być nie wesoło. Ale może to być też poprostu zbieg okoliczności. Jak Ci nie po drodze do Promenady (następny spot w kolejny wtorek), to podjedź do dobrego mechanika, niech na to spojrzy. Na forum polecana jest ul. Przasnyska 2B. Ja mogę polecić kogoś na Sowińskiego. Ewentualnie poszukaj jeszcze kogoś w dziale polecane warsztaty.
-
Mandat z radaru a przepisy
Masz 7 dni na odwołanie się od mandatu (chyba do komendanta się odwołuje), ale w tym przypadku nie wygrasz, gdyż wykroczenie miało miejsce i zgodziłeś się na zaproponowany mandat. Mandat może zostać anulowany, kiedy wykroczenia jednak nie było. Następnym razem może ładnie Pana Policjanta poprosić o łagodniejszy wymiar kary lub odmówić przyjęcia mandatu i walczyć i te 3 km/h w sądzie. Tylko gra chyba nie warta świeczki
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jak czujnik G2 wskazuje temp. 77-79oC (klima i 17-Instruments), to sprawdź wtedy ile wskazuje G62 (01-Engine) Sprawdzę jak tylko będzie możliwość, ale ... jakiś czas temu robione były logi (jeszcze na starym termostacie). W momencie robienia logów klima pokazyła 85 a blat 90 stopni, a na logach ... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t120206.0.html;highlight=logi niecałe 60 stopni jak widać w powyższym wątku. I tam też ktoś stwierdził, że termostat szrot. Co Wy na to? Dzisiaj dopatrzyłem się dziwnej rzeczy. Samochód stał na dworze 8 godzin w temperaturze 10-11 stopni i przy odpalaniu grzał świeczki (lampka) jakiejś 10 sek, Chyba tak to być nie powinno Chyba jednak jakiś czujniczek wariuje. Możecie jeszcze raz napisać ktory czujnik za co dokładnie odpowiada, bo nie bardzi chce mi się kopać 50 stron aby się upewnić Sprawdź na VAG-u błędy przypuszczalnie możesz mieć zapisany błąd czujnika temperatury. Miałem taki przypadek w a4 z silnikiem AVG. Jak prześledziłem na VAG-u temperaturę to do około 70 stopni wszystko się zgadzało gdy nagle pojawił się odczyt -11 stopni który po jakimś czasie powrócił do 70 i po jakimś czasie znowu pojawiło się -11. Dlatego ja osobiście uważam, że większość problemów z temp. jest po stronie elektroniki. Sprawdziłem dzisiaj temperaturki, i wychodzi: 76 stopni na VAG grupa 003 w 17 instruments, na klimie i blacie. 47,7 na VAG grupa 007 w 1 engine. Wychodzi na to, że padł jednak czujnik Ale czy to może być ostateczna diagnoza? Niech ktoś potwierdzi, bo nie chciałbym wywalać kolejnej stówy na marne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przed burzą. Chyba nas przepiździ w tej promce dzisiaj...
-
Uszkodzone opony - niedpotrzanie mechanika - SPRAWA ROZWIĄZANA
No to trzeba przyznać, że porządny chłop, ten mechanik. armi, zrób zdjęcia jak to wygląda teraz i "po naprawie", bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, co on tam źle zrobił.
-
[B6 AVF] Przy maksymalnym skręcie kierownicy coś piszczy
Przyjedź jutro na spota do Promenady (parking 3 poziom godz. 19) - kilka głów zajrzy pod maskę i może coś znajdą. A piszczenie przy max. skręcie to zapewne pompa wspomagania - sprawdź poziom płynu w zbiorniczku i nigdy nie trzymaj kół skręconych na maxa (piszczenie-wystarczy lekko odpuścić) - wtedy pompa jeszcze pewnie pożyje.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
orzesztykurwaorzeszku
-
[ALL B5] Mokro w aucie!
Bardzo prawdopodobne. Od strony pasażera, na wysokości schowka, za tunelem środkowym wchodzi wężyk od klimy do przegrody - potrafi się lekko wysunąć i wszystko leci do środka. Niestety nie zobaczysz go, ale wyczujesz ręką - trzeba wsadzić rękę pod tapicerkę: mniej więcej jak się kończy właśnie.
-
Uszkodzone opony - niedpotrzanie mechanika - SPRAWA ROZWIĄZANA
No właśnie. Na Battalione widziałem, że fela z ET 45 + opona 215/50/17 - generalnie balon. Przy montażu mogło być wsio OK. Uszło trochę powietrza + jakiś większy ładunek i na zakrętach mogła trzeć. Chyba nie masz co jechać do mechanika, tylko zmienić oponki i dać dystans do felg.
-
Uszkodzone opony - niedpotrzanie mechanika - SPRAWA ROZWIĄZANA
Wydaje mi się, że jakiś rzeczoznawca by się tu przydał, który potwierdzi wadliwy montaż. Inaczej mechanik może stwierdzić, że on zrobił wszystko właściwie, a Ty wjechałeś w jakąś dziurę i ... popsułeś. Cześci chyba nie mogą być wadliwe (krzywy amortyzator ???), bo ... niby jak. Chyba, że nieodpowiednie dobrałeś (ale raczej to wykluczam).