Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Nigdy bym się tego po sobie nie spodziewał, ale...czerwony pasek. Do tego trzeba coś wymyśleć, aby zrobić deko ciemniejszą czerwień na lampach tylnych i bedzię
  2. Może trochę reklamą zaleci, ale ... co tam. MOże Ci pomożę. sokolnh się zareklamował na forum - wyciąga kasę od firm ubezpieczeniowych. Napisz do niego, może Ci coś pomoże.
  3. Kur... Dobre to jest !!!
  4. moze rant zostanie spolerowany jesli bedzie sie wydwaac mala lub zostanie zrobiony srebrny pasek wokol felgi Spolerowany rant optycznie pomniejszy felgę według mnie (mam tak na swoich). Ewentualnie może dać ceinki srebrny paseczek. Ale najpierw złóż to do kupy, a potem się bedziesz martwił...
  5. Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :polew: :polew: Ale chyba nie te Siwkowe
  6. Wydaję mi się, że mają 14 dni na wypłatę odszkodowania od momentu wyjaśnienia okoliczności, czyli przedstawienia im ostatnich dokumentów, jakich zażądali - niech to ktoś potwierdzi, bo tak na 100% nie jestem pewien. W tej chwili możesz do nich napisać pismo, z żadaniem natychmiastowej wypłaty kwoty bezspornej wraz z odsetkami oraz zażadaj przedstawienia szczegółowego kosztorysu. Wycenę pewnie zaniżyli, bo szkodę całkowitą mogą orzec, kiedy naprawa przekracza 100% wartości pojazdu. Koleżanka arielka siedzi w ubezpieczeniach - napisz do niej PW, może coś bardziej szczegółowo Ci powie.
  7. O so kaman? To są, czy nie? Też mam interes do takiej osoby...
  8. Z tego to chyba tylko D - moskal ostatnio coś podobnego do swojej parówy ałożył i w 17 wygląda całkem nieźle. E chyba trochę zginie w 17', chociaż sam wzór jest ekstra.
  9. Kolego masz wszystko OK. Ja mam identyczne wnętrze/zegary. Mój według VIN to rocznik 1999, ale produkcja 11/1998. Pierwsza rejestracja 4/1/1999.
  10. Dzięki. Spróbuję.
  11. POWAŻNA SPRAWA PANOWIE W sobotę jadę oglądać samochód do kupna - Mława, sto pare km od nas. Czy jakis spec z VAGiem chciałby się może ze mną przejechać? Chodzi o B6 TDI AVF/AWX - logowanie i spojrzenie chłodnym okiem pożadane. Proszę o PW.
  12. Może być fajna kombinacja. Amorki twardsze, czyli lepsze prowadzenie a wysokość komfortowa, do codziennej jazdy.
  13. Aaaa, skoro masz gwint, to faktycznie "ten model może tak mieć". Vario-tech kiedyś chyba pisał, że w jego B7 też gwint skrzypiał jak było zimno. Przestawał chyba po kilku lub nawet kilkunastu kilomentrach.
  14. Najlepiej sprawdź ze sprzedawcą. Ja u siebie musiałem mieć stempel zakładu montującego amorki na gwarancji, paragon i jeszcze parę innych dorzucałem.
  15. Nikt nie napisał, że nie ma możliwości założenia krótszych sprężyn. Wręcz przeciwnie. Potwierdzam, że jest taka możliwość - sprawdzone na własnej skórze. Niestety. Chodzi o twardość amortyzatora. Standardowe są za miekkie do takiego obniżenia - samochód za bardzo się buja, przez co na większych fałdach można dziobem zaliczyć podłoże. Ponownie kłania się dokładnie czytanie tekstu...
  16. No to skoro na 100% wiadomo, że amory, to trzeba reklamować. Każdy towar może się rozsypać przed czasem...
  17. A jak złapiesz dołek podczas skrętu to opona do wyrzucenia i nadkole do klepania ...
  18. A jesteś pewien, że to same amortyzatory? U siebie miałem podobne trzeszczenie/skrzypienie, ale trzeszczały poduchy pod amorami. Po wakacjach w Chorwacji przestało Przyczyny nie znalazłem niestety, a poduch ponownie nie wymieniałem.
  19. To musisz się uzbroić w nowe amorki - może wytrzymają. U mnie amorki 60-65% sprawności po założeniu sprężyn padły w 2 tygodnie. Poza tym nie wyobrażam sobie jeździć na takim obniżeniu przy zwykłych amorach - na każdej dziurze musi chyba trzeć.
  20. Najlepiej upewnij się u sprzedawcy, ale wydaje mi się, że to jest to samo.
  21. A to Nosferowi już się znudziło na glebie jeździć Tak z nudów wrzuciłem kilka świeżych fotek do pierwszego wątku :gwizdanie: Muszę wymienić coś w Battalione, mi tamta jakoś nie podchodzi
  22. No jakoś się wcześniej nie chwaliłem, bo nie wiedziałałem co to jest. Zakupić trzeba było, a kasy akurat mało było, więc taki wybór. Ale po roku jestem nadal zadowolony...
  23. Puszczę Ci na PW, bo taki jeden mnie tu już o reklamę posądził, i to jeszcze własnych usług
  24. Wahacze chyba nie mają wpływu na to Fakt, że po przesiadce na zimówki można doznać szoku w prowadzeniu. Spróbuj założyć ponownie letnie 17' i zobaczysz. Jeśli efekt zostanie, to trzeba pomyśleć dalej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.