Treść opublikowana przez soolek
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Nie rób lustrzanki Ja bym tylko wyrównał rozjaśnił tylne szyby (na przednich masz folię?) i będzie
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
On się nie zna. Jest GIT Tylko patrząc z boku, to te rurki jednak za bardzo wystają
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Podklepiesz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakiś duży klucz + młoteczek. Podważ kluczem, lekko puknij w śrubę (przez jakąś deseczkę najlepiej) i jak nie jest mocno zapieczone, to zejdzie bez większego problemu.
-
[ALL B5] Jaka szerokość felgi i jakie et, 20cali w b5
20' chyba nie wchodzi do B5 - powody nie znane. Jeśli dobrze kojarzę, to Nowak_zg badał temat jak miał B5.
-
[ALL] Co tu zrobic, kolizja :( video, kosztorys
Generalnie szkoda żadna. Dobrze na tym zarobisz. Zgłoś poprzez PZU lub bezpośrednio do sprawcy. Poszukaj dobrego lakiernika i ... ciesz się święzym lakierem. Po takiej robicie nawet śladu nie będzie - zorientuj się w swoich okolicach, kto gdzie dobrze robi. Z samochodem zastępczym... musisz wykazać, że jest Ci niezbędny do pracy. Wtedy pokryją Ci koszty wynajmu samochodu ale tylko i wyłącznie na czas naprawy = fakturka za naprawę z czasem jaki był potrzebny, a to już dobrze nie wygląda. Dojechać do pracy możesz sobie autobusem...
-
[ALL B5] AUTO, cały czas klima ON??
Na term Z tym bym polemizował bo nie zauważyłem różnicy, natomiast przy włączonej klimie i ogrzewaniu powietrze jest suche i nie ma mowy o wilgoci w aucie. Ja klimy używam cały rok do momentu kiedy wyłączy się z powodu zbyt niskich temp zewnętrznych i nie wiem co to zaparowane szyby albo zapach wilgoci w aucie. Np to wyłącz klimę przy 10 stopniach na dworze. Ewidentnie czuć, że szybciej robi się ciepło, ale jest też bardziej "duszno". Dlatego ja też cały czas zapinam na klimie. Śnieżynka na zegarach oznacza temperaturę ponizej plus 5 stopni, czyli możliwe oblodzenie. Śnieżynka na klimie oznacza włączoną klimę. Teoretycznie do plus 5 stopni. W praktyce czasami działa przy 2 stopniach a nawet -2.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale się kur... najeb... O kacu napiszę jutro...w spóznionym zastępstwie Oniaka.
-
[ALL B5] AUTO, cały czas klima ON??
Śnieżynka = sprężarka chodzi. Chodzi do ok. 5 stopni na plusie. Nagrzać wnętrze możesz nawet przy sprężarce - ustawiasza temperaturę jaką chcesz, ale przy wyłączonej klimie szybciej się wnętrze nagrzewa.
-
[ALL B6] Za niskie zawieszenie
Kolego, zamiast grzebać przy zawieszeniu kup sobie to: http://sklep.odjazdowenaklejki.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=696
-
[ALL B6] Za niskie zawieszenie
Sprawdź jakie masz dokładnie zawieszenie (oznaczenia lub przynajmniej zrób zdjęcia jak stoi i od środka) i wystaw w dziale zamienię ofertę - chyba nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem chętnego na zamiankę.
-
Tania, prosta niezawodna drukarka potrzebna.
Potrzebna mi dobra, tania drukarka do biura. Drukowała będzie 3-6 stron tygodniowo na cienkim papierze. Czyli raczej wolniejsza niż szybsza, aby powoli pobierała papier, żeby go nie pozaginać. Tusz bez żadnych terminów ważności itd., może być tylko na czarny tusz. Do tej pory używałem HP Inkjet 1100 i ... nie chce drukować, bo skończył się termin przydatności tuszu , mimo że zużyte raptem 20%.
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
No to do roboty - trzeba to teraz wykonać opatentować i bić kasę Muszę powiedzieć, że naprawdę nieźle.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pierd. czar...
-
[ALL B5] Co powiecie na temat tej felgi mercedesa w B5?
Felga jest za***ista i pasuje do B5 wg. mnie. Akurat na tej fotce to gleba trochę przesadzona do normalnego użytku. Jak masz okazję, to bierz.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Ale co tam jest kozak? Fele, które widzisz na co drugim Audi? W kolorze jak wszystkie inne fele? Na poprzednich felach miał swój styl, a teraz wygląda nieźle. Tylko nieźle. Jak dla mnie oczywiście.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Tylko, żeby Ci potem nie powiedzieli, że ..."to przecież nie jedzie"
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal ... popsułeś auto Teraz jest ... zwykłe, nijakie, srebrne fele giną na całym srebrnym samochodzie. I malowanie tych felg na czarno/ciemno nie poprawi sytuacji. Wróć do poprzednich.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Panowie, tylko nie zapomnijcie wymienić kierowników w autach przy bezpośrednich próbach. Różnica może być kolosalna. Aha, o wyłączeniu klimy i ESP chyba nie muszę mówić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal boi się dysla, bo moment mógłby mu kręgi połamać. W benzynie nie ma tego problemu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Popieram. Ile ku... razy można jedną blachę klepać. Tylko tym razem bardziej przyłóż się do zakupu, żebyś kasę ładował w rozwój a nie doprowadzenie samochodu do jazdy
-
[ALL B6] AVANT co wymienić.. Amortyzatory czy sprężyny?
NIestety tu się nie zgodzę... zmieniając ori amorki od 1BE na zwykłe nie ma żadnej różnicy w komforcie i twardości...w 1BE o twardości decydują sprężyny... Ale kolega ma czerwone amorki, czyli pewnie o zwiększonej sile tłumienia a może i skróconym skoku. Jak założy "normalne" to powinien odczuć poprawę w komforcie. Pytanie, czy sprężyny 1BE nie będa nadal dla niego za niskie. Wtedy zostaje tylko pełna zmiana na 1BA (amorki + sprężyny).
-
[ALL B6] AVANT co wymienić.. Amortyzatory czy sprężyny?
Chyba jednak amortyzator odpowiada za siłę tłumienia, a sprężyna głównie za wysokość - jeśli ma być bardziej miękko, to trzeba zmienić amorki. Jeśli sprężyny masz ori 1BE (sprawdź w kodach wyposażenia), to wystarczy założyć "zwykły" amor i komfort powienień Cię zadowolić. Na forum są osoby handlujące częściami - znajdź, zapytaj a dobiorą Ci odpowiednie.
-
Auto do pracy
Lada Niva
-
Dyskusja nt. polecanych aut/ własne spostrzeżenia/opinie/nie tylko AUDI
Z poprzednich swoich samochód polecał nic nie będę, bo i tak na forum pewnie zaineteresowania nie będzie. Natomiast trochę jeżdżę i co nieco wiem tn. Leona II - konkretnie 1.9 TDI. Samochód od prawie 4 lat w rodzinie (należy do Teściów) - przejechane ok. 80 tyś. (nówka z salonu). Wersja dobrze wyposażona, m.in. niższe zawieszenie, sportowe fotele. Samochód świetny dla młodych osób. Siedzi się nisko, szyby małe, wysoko. Bardzo dobre prowadzenie - czujesz jezdnię, ale nie odczuwasz zbytnio dziur (koła 205/60/16). Motor PD 105 KM - dynamika wystarczająca. Start ze świateł nie powala, ale powyżej 100 prowadzi się bardzo fajnie. W 4 osoby bez problemu osiąga prędkość maksymalną. Dobre czucie, samochód jest przewidywalny. Jakość wykończenia: mierna (w porównaniu do Audi). Kiepskie plastiki, chociaż nie widać na nich zużycia. Niedoróbki materiałowe, ale być może jest to wada tego egzemplarza - model prezentacyjny, pojawił się w Polsce jeszcze przed oficjalną prezentacją. Usterkowość: można powiedzieć, że bezawaryjny. Oprócz jednej rzeczy, nic się nie przydarzyło - tarcze, klocki, wycieraczki itd. Tą jedną rzeczą była: turbinka. Powiedziała "papa" po 60 tyś. I tutaj kłania się 10 przykazań dla diesla, a szczególnie: nie "pałuj na zimnym", chłodzenie turbinki. Niestety, początkowo był wykorzystywany przez kilka osób, które nie bardzo wiedziały jak się obchodzić z turbinami. Po wymianie turbinki jest traktowany jak należy Jak teściowa będzie mi chciała go odstąpić, to na miasto jak znalazł