Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. soolek odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    ZAMKNĄĆ KONTO PO WUJU
  2. No i pojechali k**wa przysnąłem na Q3 Spać!
  3. Chce ktoś alu za stalówki? 15? (w moim wątku na pierwszych fotkach są).
  4. W wawie dzisiaj przed godz. 9 było 0-3 stopni. A przyszłym tygodniu ma być chłodniej, więc chyba trzeba powoli planować zmianę...
  5. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    najwazniejsze ze colo podjedzie do mnie po pompe wspomagania i da mi sie jebnąć jego potworem :kox: :kox: I wtedy zacznie się wyprzedaż foteli, konsol, felg itd. żeby starczyło na moc. Chory będziesz
  6. W takim razie problem nie tkwi w tym ze to istnieje, tylko w tym ze ktos dzieciakom udostepnia takie srodki. Na wejsciu do kazdego sklepu widnieje napis: Wstep od 18 roku zycia. Problem tkwi w tym, że te dzieciaki nie zostały nauczone w domu tego, co można, a czego nie powinno się robić. A nauczyć ich mogą tego tylko rodzice. Bo jak się zaczną same uczyć, to może być już za późno.
  7. My tu sobie pitu pitu... Ciekawe, czy ktoś miał do czynienia z najaranym dzieciakem, swoim dzieciakiem? Podejrzewam, że nikt, bo jeszcze większość jest dość młoda i te problemy Was nie dotknęły. Zakładam, że wielu by się zmienił światopogląd, jak Wasze dziecko wylądowało by w szpitalu po czymś takim.
  8. Nie mówimy tu o laniu, żeby tylko lać - to nie jest metoda. Chodzi o to, żeby jednak dziecku pokazać, kto tu rządzi. Że to zawsze ty jednak masz przewagę, rację. Ale czasami samo tłumaczenie nic nie daje. Czasami poprostu trzeba pasa użyć. Mam koleżankę, która bezstresowo wychowuje dziecko. Dziewczynka (lat 6-7) jest już tak wygadana, że nie można jej przegadać. Na wszystko ma odpowiedź. Wszystko może, bo na wszystko znajduje sobie wytłumaczenie. I niestety, kiedyś nadszedł ten dzień, że dostała w d*pę, bo już nie było innego wyjścia - od razu zrozumiała, że to jednak Matka ma rację. I nie trzeba było już więcej tłumaczyć.
  9. Stary leje matkę a dziecko patrzy i uważa, że tak trzeba a to wszystko wina bezstresowego wychowania... mamusia nie bedzie bila synka bo nie wierzy ze jej dziecko robi ja w ch... widfdzialem takie cos na zywo, mamusia wychowywala bezstresowo a dziecko w weiku 22 lat konczylo na detoksie uzaleznione od heroiny... moj syn poczuje pas jak zasluzy...a to nie dlatego ze jestem sadysta a po to zeby wiedzialo co jest dobre a co zle...niestetety aktualnie dzieci sa bardziej sprytne od swoich glupich rodzicow czesto... co do Smartszopow, jako ojciec jestem za tym zeby to gowno zamkneli, jako obywatel smieje sie z tego ze panstwo nie jest w stanie sobie poradzic z 23 latkiem...400 baranow z wiejskiej... Od Ojca dostałem raz w życiu. I wystarczyło
  10. Stary leje matkę a dziecko patrzy i uważa, że tak trzeba Albo się naoglądał w TV. Wszystko zaczyna się od rodziców...
  11. A ja tam uważam, że wszystkiemu winni są ... rodzice. OT taki mały przykład: http://www.tvn24.pl/-1,1676733,0,1,9_letni-terrorysta-bije--dusi-i-sika-w-szkole,wiadomosc.html Kiedyś, dostałby wp***dol od nauczyciela, poprawili by w domu i był by spokój, a dzisiaj ...
  12. Moc to nie wszystko. Już kiedyś tomaszu 125 konnym (na Ułęży chyba) ADRem wklepał sporo mocniejszym furom.
  13. Na dzień dobry ściągnij oznaczenia z klapy (żyłka) + zmień kierunki na białe + żarówki srebrne (zginie pomarańczowa poświata). Groszowe sprawy, a wygląd już się poprawi. Potem ramka grilla w czerń - na forum znajdziesz fotki jak to wygląda.
  14. Wywal te klamki, schowaj rurki trochę i ten samochód zacznie wtedy naprawdę za***iście wyglądać
  15. Sprawdź mocowania amorków - u mnie np. tłukły jakieś poduszki amortyzatorów, czy łożysko amortyzatora (już nie pamiętam jak to dokładnie nazywali). Poza tym w przekładni kierowniczej też może coś tłuc (podobno).
  16. Sprawdź czy klocki siedzą właściwie na miejscu lub czy zacisk nie jest poluzowany.
  17. Na chwyle wpadne.
  18. Przenieśmy się na -1 przy strzeżonym - przynajmniej nie będzie capiło
  19. Bajery mi nie potrzebne. Potrzebuję poprostu przewalić zdjęcia ze starego kompa i nie chce mi się wwalać tego na nowy już. No to chyba biorę WD 500 i już. Dzięki.
  20. Ale ty mówisz tylko o tym ovislink? Takie bajery mi raczej nie są potrzebne. Potrzebny mi normalny dysk przenośny.
  21. A co dokładnie znaczy, że nie obsługuje .txt ?
  22. A w razie konieczności, to jak taką masę usunąć?
  23. Nie. Pierwsze A3 ma rozstaw 5x100 a nowe A3 5x112 ale ET bardzo duże (chyba 50).
  24. Hamownia prawdę Ci powie rogal, mineralna, mr motors.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.