Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Taaa. Żona mi kazała ;(
  2. Pytanie do VAGspeców, czy któryś z Was byłby w stanie zlogować/zdiagnozować mi V6 TDI - BDH (potencjalny zakup)? Wtryskom i pompie podobno się trzeba szczególnie przyjrzeć?! Samochód postarałbym się ściągnąć na spota. PS Oniakowi już tyłka zawracał nie będę
  3. soolek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wejdzie bez problemu Mój miał 190cm fotki brak No to Żona pozwoli kupić B6
  4. soolek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, ważne pytanie - może ktoś będzie wiedział? Czy nosidełko dla niemowlaka, tyłem do kierunku jazdy, mieści się za kierowcą (dryblas 180 cm ), bo nie miałem okazji przymierzyć? A może macie jakiegoś linka to wymiarów wnętrza B6tki? A tak poza tym, to jest tu jakiś Cwaniak??? Z silnikiem BDH
  5. soolek odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    TVP1 TVP INFO Eurosport i pewnie gdzieś jeszcze ale na żywo to nad ranem leci? Nie wiem. Na Eurosporcie widziałem relacje na żywo w godzinach popołudniowych, a ok. 2300 jest podsumowanie dnia.
  6. soolek odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    TVP1 TVP INFO Eurosport i pewnie gdzieś jeszcze
  7. jozek, masz furę IVA na prosiakach - chyba widać co wziąć (Twoja jest troszeczkę podobna). Tylko tutaj suta gleba musi być. Jeśli gleby brak (już nie pamiętam, co tam zrobiłeś czy miałeś zrobić) to AVUS.
  8. mrogal, ramkę grilla maźnij sobie w kolor nadwozia - będzie lepiej niż czarna (przetestowane na własnej skórze )
  9. A fotki, notatkę Policji lub Straż Miejskiej masz? Jeśli nie, to właściwie dowodów brak i marne szanse.
  10. No coś z wydechem trzeba zrobić. Progi i listwy koniecznie w kolor, wtedy będą grać ze zderzakami. Ładna
  11. Kompletnie nie mój styl, więc w szczegóły się wdawał nie będę. Obejrzyj zdjęcia w tym wątku -> Galeria B5 , może zmienisz kierunek zmian.
  12. Coś mi się wydaje, że jest to jednak 10 lat, przy wyroku sądu. I kilka linków: http://forumprawne.org/ubezpieczenia/95499-wyplata-odszkodowania-oc.html http://www.money.pl/ubezpieczenia/poradniki/artykul/walcz;o;pelne;odszkodowanie;oc,26,0,329498.html http://prawnikow.pl/forum/thread/120286,odszkodowanie-z-OC-sprawcy.htm http://www.wypadek.com/przedawnienie_roszczen.html Poza tym, możesz napisać do użytkowniczki: arielka. Siedzi w ubezpieczeniach, więc może pomoże Ci w tej kwestii.
  13. jutro odbieram i zaczynam rezać No to będziem rezać ... piwka w garażu Daj znać jak będziesz bywał na dzielni, bo ja jakoś się ostatnio na spota wybrać nie mogę...
  14. :> Wprowadzasz się wkońcu?
  15. Tak na szybko coś znalazłem: http://www.niezalezna.pl/artykul/bedzie_weryfikacja_znizek_oc/43016/1
  16. soolek odpowiedział(a) na poniat83 temat w 2.0TDI
    A filtr paliwa dawno wymieniałeś?
  17. Dokładnie to nie wiem. Ostatnio pojawiała się jakaś wiadomośc, że chyba 10 największych towarzystw robi wspólną bazę danych, w której będą sobie sprawdzali zniżki. I chyba w Linku jak sobie sprawdzałem składkę, to Pan mnie informował, że ma możliwość zweryfikować moje zniżki, więc coś jest na rzeczy.
  18. Ja kupiłem WD. Spełnia moje oczekiwania. Jedyne co mogę dodać, to przydałby się jakiś pokrowiec, bo obudowa wygląda już jakby miała z 10 lat (trochę walał się tu i tam u znajomego).
  19. Ty używałeś przyczepki, więc Ty odpowiadasz za jej stan. Jak był nieodpowiedni, to trzeba było nie brać. Możesz mieć pretensję tylko do siebie.
  20. Najpierw VAGiem sprawdź temperatury (szczegóły w dziale diagnostyka). Powodem może być walnięty czujnik, który podaję za niską temperaturę do ECU i ten "podaje" większą dawkę paliwa.
  21. Ojciec nie musi informować, że ma inny samochód, którego współwłaścicielem jest "młodzik" i nie ma to wpływu na zniżki/zwyżki w samochodzie, który należy tylko do niego. Ale jeśli na wspólnym samochodzie zrobisz bum, to ojciec już nie będzie mógł powiedzieć przy "swoim" tylko samochodzie, że było bezszkodowo. Tym bardziej, że trąbią teraz o jakiejś bazie danych wszystkich ubezpieczonych, gdzie każdy ubezpieczyciel będzie mógł sobie potwierdzić prawdziwość informacji o zniżkach u innego ubezpieczyciela.
  22. Nie obraź się, ale takiej bzdury dawno nie słyszałem. Od kiedy to popsuty czujnik temp źle steruje termostatem? Jeśli widziałeś termostat to powinieneś wiedzieć, że działa on całkowicie mechanicznie, komputer ani jakikolwiek czujnik nie ma na niego żadnego wpływu. Niezłą aferę zrobiłem A ilu znawców mechaniki od razu się znalazło. Na myśli miałem konkretnie to, że padnięty czujnik (dwufunkcyjny), a konkretnie jego część odpowiedzialna za podawanie temperatury do ECU powodował dokładnie takie objawy jak padnięty termostat - jak gdyby za szybko się otwierał i nie mógł osiągnąć właściwej temperatury. Gdyby nie VAG i opis na forum, to według starej szkoły mechaników wymieniał bym dalej termostat za termostatem. To tak może, żeby nie pierd... dalej bez sensu. Podpiąć VAGa, sprawdzić temperatury - innej opcji nie ma.
  23. Ale nie z 90 do 60 w ciągu kilku-, kilkunastu minut.
  24. Da się zrobić. Podepnij VAGa i sprawdź temperaturę - w dziale diagnostyka masz opisane, gdzie i co sprawdzić i co oznaczają różnice w temperaturach. Powodem może być: czujnik G62 lub termostat. Czujnik może źle podawać temp. na wskaźnik, ale może też podawać źle temp. do ECU i wtedy źle sterowany jest termostat. I nie słuchaj szpeców, którzy na podstawie Twojego opisu podadzą Ci gotowe rozwiązanie - na takiej podstawie wymieniłem kiedyś termostat, który okazał się być dobry. Potem dopiero podpiąłem VAG i zmieniłem czujnik. Zamiast wydać 100 na czujnik, wydałem jeszcze 250 na termostat, płyn, wymianę.
  25. soolek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie uogólniaj. Pamiętam, że rozbiła Ci się harmonijka na krawędziach. Podłazi wigloć i z folii robi się kac kupka. Jeśli pomalowałeś na chrom to lakier zejdzie - nie ma opcji. co najwyżej nie będzie tak widać jak na czarnym.. Harmonijkę było widać dopiero jak się przyjrzałeś. A robiła się dlatego, że miałem za mały arkusz i nie dałem rady dobrze naciągnąć folii. Poza tym to było pierwsze podejście, więc były braki. Przez rok żadna woda nie podlazła. Nic nie odstawało. Potem już było lepiej. Teraz ramkę malował "malaż". Podejrzewam, że całego chromu nie zdarł, bo jest go dość sporo na ramce, przynajmniej w B5.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.