Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Fajna furka. Wpadaj na Spociki Warszawskie
  2. To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie: Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić Eeee, nie jest tak źle. Ja akurat woziłem się jakimś Platinum (skóry, parasolki, elektryka foteli itd), tylko to drewno cholernia plastikowe, ale zawsze można okleić czymś. Tylko taka wersja + tasiemka carbon No i ciężko benzyne jakąś wyrwać i komfort jazdy podobny jak w A4... A ja chcem "pływać" po drogach Chyba nie jest tak źle. Poza tym jest tam sporo motorów 1.9 jak w B6, czyli dobre. Superb prowadzi się bardziej komfortowo niż B5. Ma przede wszystkim sporo większy rozstaw osi, a to już daje spory + na komforcie. Ale ja mogę to czuć trochę inaczej, bo jeżdżę na twardym zawiasie. Możesz zmienić na VW i nikt się nie kapnie
  3. To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie: Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić Eeee, nie jest tak źle. Ja akurat woziłem się jakimś Platinum (skóry, parasolki, elektryka foteli itd), tylko to drewno cholernia plastikowe, ale zawsze można okleić czymś.
  4. To jak tak od siebie, z tego co miałem okazję zauważyć osobiście. C5 1.8 112 - straszny muł. Stylistyka . Komfort - nie dla mnie takie tapczany. Samchód generalnie bezawaryjny, jeśli chodzi o poważne sprawy. Ale masa pierdół, z którymi nie mógł sobie poradzić serwis - ciągle psuło się to samo. Samochód w firmie zrobił koło 200 tyś. Laguna II 2.2 DCI - znajomy kupił nófkę w pełnym wypasie. Nie pamiętam ile razy jeździła na lawecie, przy palcach drugiej ręki przestał liczyć Po 3 latach (leasing) sprzedał z ulgą i kupił A6 C5 2.5 Q Avant - wtedy chyba 4 letnie. Jeżdzi nim do dzisiaj (4 lata?) i nie zamierza sprzedawać. Mondeo MkIII (właściwie MkII). A może Superb? Kumpel ma od lat 5 (z salonu) i nadal zadowolony. Materiały lepsze niż w Pasku, porównywalne z B5. W środku miejsce ze 3 razy tyle co w B5 ( z tyłu).
  5. No, tylko w eresie trochę inny zderzak jest. Ten jest taki ... zwykły, więc głęboko wcięte rury chyba nie będą dobrze wyglądały. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
  6. Nie. Jest dobrze. Jak bardziej schowasz, to może już wyglądać jak takie wystające z siatexów
  7. HID H7, obecnie mam u siebie załozony i przekałdam to do nowych lamp Kowi, ja je biere. Chyba zapomniałem Ci napisać ostatecznie
  8. A cóż to takiego kosztownego jest w AFNie?
  9. A jak Ty masz zamiar wozić klientów w tym samochodzie? Przecież tu jest w h... mało miejsca. Gdyby coś, to mam na handel: http://img709.imageshack.us/gal.php?g=11102010578.jpg
  10. Gleba, większe koło i dokładki w kolor! A tak na poważnie, to jakby zrobił jak wyżej, to mogłoby wyjść coś a'la RS4 Szerokie, muskularne nadwozie... Fajna furka, ale jak dla mnie to za dużo znaczków na tylnej klapie Pozbył bym się kilku.
  11. Panowie, jest jakiś utwardzacz do gumy, który podobno załatwia sprawę - mój majster mi kiedyś mówił, ale nie pamiętam co to było dokładnie.
  12. No to możesz mieć padnięty czujnik temperatury - na forum jest sporo o tym. Nie wiem jak w BMW (może ma jakieś swoje szczególne zagrania), ale sprawne B5 musi złapać 90 stopni.
  13. Też jedziesz No to trochę nas będzie dzisiaj jak można wpaść, to nawet swoją babę wezmę i zajrzymy Gupi, czy co?! Dzisiaj ta jedna jest najważniejsza i całe uwaga musi być skierowana na nią...
  14. Też jedziesz No to trochę nas będzie dzisiaj
  15. Pamiętaj o
  16. Diesel dieslem, ale po takiej trasie powinien złapać 90. Mój staruszek dzisiaj złapał po jakichś 8 km, a nowsze diesle mają przecież jeszcze różnego typu dogrzewania itd., które nie zabierają ciepła z silnika i się szybciej nagrzewają. Ale gdybać sobie możemy. Sprawdź na forum BMW, czy tak ma być, bo auto autu nie równe.
  17. Koledzy, pomóżcie Przemkowi. LINK do Żony Może któryś się poświeci i jednak osobiście złoży Życzenia
  18. A4 Avant to ok. 3000 złotych. PO roku posiadania folii na ramce od grilla dało się ją ściągnąć bez problemu. Potem troszkę zabawy z resztkami kleju. Z karoserią też nie powinno być problemu.
  19. skok krótszy ale opona jest na starcie bardziej schowana. Z tyłu mniejszy problem, bo os jest węższa...ciekawe o ile mm jest węższa niż z przodu. czyli nie ma bata, jak chce nie obcierac to musze kupić nie oryginalne felgi od Audi... :wallbash: mam nadziej eże ktoś wyprodukuje 8mm z dystansem centrującym kiedyś...no max 10mm 235/40/18 przy 18/8' ET30 - z przodu nic nie trze przy 1BE. Z tyłu przycierało przy ET20 dopiero na większych wybojach. Podejrzewam, że twardsze amorki mogłyby załatwić sprawę. taki zestaw miał designer w B6 swego czasu.
  20. soolek odpowiedział(a) na Kurak temat w Audi A4 B5
    Jeżeli przy zmianie z 280 na 288 trzeba zmieniać jarzma itd, to chyba lepiej pokusić się o 312 Ale tego tematu nie znam, więc nie doradzę. Klocki napewno weź Ferodo Premier - o niebo lepiej hamują niż ATE. Sprawdzone na własnej skórze. A przede wszystkim nie męczą się tak szybko jak ATE. Tarcze u siebie założyłem Zimmeramann gładkie. Do tego zalałem ATE Super Racing Blue. Przy takim komplecie poprawa w hamowaniu jest naprawdę odczuwalna.
  21. soolek odpowiedział(a) na sikalafon1 temat w Audi A4 B5
    To samo co wyżej, czyli bieg nie przeskoczy na wyższy i nie będzie się męczył na niskich obrotach.
  22. a wiec mamy pierwsze mody jako że hak już jest wbity w dowód wiec niech będzie wymienie tylko na taki ściągany a znaczek hmmm jeszcze mnie nie denerwuje Dzięki Panowie Elegancikowi nie przystaje S4, tym bardziej, że to nie S4. Obwieszanie się znaczkami, tym bardziej takimi, to troszkę wioską zalatuje. Lepiej zapodaj sobie tam znaczek Quattro.
  23. Już przestańcie mu tak słodzić bo trzeba go będzie do samochodu na spocie przywiązać, żeby w skowronkach nie uleciał
  24. Tylko uważaj, bo: ... W Ciechocinku, tam gdzie dom zdrojowy Maxi Kaz rusza na łowy Na deptaku czai się na panie Każda szansę dziś dostanie Taki ze mnie Maxi Kaz Panny i zamężne damy Chciałyby jakiejś odmiany Na wywczasach to normalne mówię wam A ja tę odmianę daję W nocy, kiedy rano wstaję Do mojego domu wracam zawsze sam Jedna zagraniczna wdowa powiedziała "Mr Lover, jeśli będziesz moim chłopem gniazdko ci wymoszczę złotem" Ale dla mnie monogamia Nudna jest do wyrzygania Źródłem prawdziwej podniety Coraz nowsze są kobiety Ale tylko jeden raz Taki ze mnie Maxi Kaz Zimny jak polodowcowy głaz W Ciechocinku...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.