Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 tdi quattro s-line
Fajna furka. Wpadaj na Spociki Warszawskie
-
Jak nie A4 to co... ?
To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie: Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić Eeee, nie jest tak źle. Ja akurat woziłem się jakimś Platinum (skóry, parasolki, elektryka foteli itd), tylko to drewno cholernia plastikowe, ale zawsze można okleić czymś. Tylko taka wersja + tasiemka carbon No i ciężko benzyne jakąś wyrwać i komfort jazdy podobny jak w A4... A ja chcem "pływać" po drogach Chyba nie jest tak źle. Poza tym jest tam sporo motorów 1.9 jak w B6, czyli dobre. Superb prowadzi się bardziej komfortowo niż B5. Ma przede wszystkim sporo większy rozstaw osi, a to już daje spory + na komforcie. Ale ja mogę to czuć trochę inaczej, bo jeżdżę na twardym zawiasie. Możesz zmienić na VW i nikt się nie kapnie
-
Jak nie A4 to co... ?
To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie: Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić Eeee, nie jest tak źle. Ja akurat woziłem się jakimś Platinum (skóry, parasolki, elektryka foteli itd), tylko to drewno cholernia plastikowe, ale zawsze można okleić czymś.
-
Jak nie A4 to co... ?
To jak tak od siebie, z tego co miałem okazję zauważyć osobiście. C5 1.8 112 - straszny muł. Stylistyka . Komfort - nie dla mnie takie tapczany. Samchód generalnie bezawaryjny, jeśli chodzi o poważne sprawy. Ale masa pierdół, z którymi nie mógł sobie poradzić serwis - ciągle psuło się to samo. Samochód w firmie zrobił koło 200 tyś. Laguna II 2.2 DCI - znajomy kupił nófkę w pełnym wypasie. Nie pamiętam ile razy jeździła na lawecie, przy palcach drugiej ręki przestał liczyć Po 3 latach (leasing) sprzedał z ulgą i kupił A6 C5 2.5 Q Avant - wtedy chyba 4 letnie. Jeżdzi nim do dzisiaj (4 lata?) i nie zamierza sprzedawać. Mondeo MkIII (właściwie MkII). A może Superb? Kumpel ma od lat 5 (z salonu) i nadal zadowolony. Materiały lepsze niż w Pasku, porównywalne z B5. W środku miejsce ze 3 razy tyle co w B5 ( z tyłu).
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
No, tylko w eresie trochę inny zderzak jest. Ten jest taki ... zwykły, więc głęboko wcięte rury chyba nie będą dobrze wyglądały. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Nie. Jest dobrze. Jak bardziej schowasz, to może już wyglądać jak takie wystające z siatexów
-
[B5 AFN] Moja A4
HID H7, obecnie mam u siebie załozony i przekałdam to do nowych lamp Kowi, ja je biere. Chyba zapomniałem Ci napisać ostatecznie
-
[B5 AFN] Szofera audiczka czyli taryfa
- [B5 AFN] Szofera audiczka czyli taryfa
A cóż to takiego kosztownego jest w AFNie?- [B5 AFN] Szofera audiczka czyli taryfa
A jak Ty masz zamiar wozić klientów w tym samochodzie? Przecież tu jest w h... mało miejsca. Gdyby coś, to mam na handel: http://img709.imageshack.us/gal.php?g=11102010578.jpg- [ALL B8] B8 Allroad
Gleba, większe koło i dokładki w kolor! A tak na poważnie, to jakby zrobił jak wyżej, to mogłoby wyjść coś a'la RS4 Szerokie, muskularne nadwozie... Fajna furka, ale jak dla mnie to za dużo znaczków na tylnej klapie Pozbył bym się kilku.- Nimbus Grau Perl Effekt
Panowie, jest jakiś utwardzacz do gumy, który podobno załatwia sprawę - mój majster mi kiedyś mówił, ale nie pamiętam co to było dokładnie.- [INNE] BMW E60 2.5D 2005r
No to możesz mieć padnięty czujnik temperatury - na forum jest sporo o tym. Nie wiem jak w BMW (może ma jakieś swoje szczególne zagrania), ale sprawne B5 musi złapać 90 stopni.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też jedziesz No to trochę nas będzie dzisiaj jak można wpaść, to nawet swoją babę wezmę i zajrzymy Gupi, czy co?! Dzisiaj ta jedna jest najważniejsza i całe uwaga musi być skierowana na nią...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też jedziesz No to trochę nas będzie dzisiaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pamiętaj o- [INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Diesel dieslem, ale po takiej trasie powinien złapać 90. Mój staruszek dzisiaj złapał po jakichś 8 km, a nowsze diesle mają przecież jeszcze różnego typu dogrzewania itd., które nie zabierają ciepła z silnika i się szybciej nagrzewają. Ale gdybać sobie możemy. Sprawdź na forum BMW, czy tak ma być, bo auto autu nie równe.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy, pomóżcie Przemkowi. LINK do Żony Może któryś się poświeci i jednak osobiście złoży Życzenia- [ALL B6] Folia i hydrografika zamiast malowania alufelg
A4 Avant to ok. 3000 złotych. PO roku posiadania folii na ramce od grilla dało się ją ściągnąć bez problemu. Potem troszkę zabawy z resztkami kleju. Z karoserią też nie powinno być problemu.- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
skok krótszy ale opona jest na starcie bardziej schowana. Z tyłu mniejszy problem, bo os jest węższa...ciekawe o ile mm jest węższa niż z przodu. czyli nie ma bata, jak chce nie obcierac to musze kupić nie oryginalne felgi od Audi... :wallbash: mam nadziej eże ktoś wyprodukuje 8mm z dystansem centrującym kiedyś...no max 10mm 235/40/18 przy 18/8' ET30 - z przodu nic nie trze przy 1BE. Z tyłu przycierało przy ET20 dopiero na większych wybojach. Podejrzewam, że twardsze amorki mogłyby załatwić sprawę. taki zestaw miał designer w B6 swego czasu.- [ALL B5] Zestaw do b5
Jeżeli przy zmianie z 280 na 288 trzeba zmieniać jarzma itd, to chyba lepiej pokusić się o 312 Ale tego tematu nie znam, więc nie doradzę. Klocki napewno weź Ferodo Premier - o niebo lepiej hamują niż ATE. Sprawdzone na własnej skórze. A przede wszystkim nie męczą się tak szybko jak ATE. Tarcze u siebie założyłem Zimmeramann gładkie. Do tego zalałem ATE Super Racing Blue. Przy takim komplecie poprawa w hamowaniu jest naprawdę odczuwalna.- [ALL B5] Automat
To samo co wyżej, czyli bieg nie przeskoczy na wyższy i nie będzie się męczył na niskich obrotach.- [B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D
a wiec mamy pierwsze mody jako że hak już jest wbity w dowód wiec niech będzie wymienie tylko na taki ściągany a znaczek hmmm jeszcze mnie nie denerwuje Dzięki Panowie Elegancikowi nie przystaje S4, tym bardziej, że to nie S4. Obwieszanie się znaczkami, tym bardziej takimi, to troszkę wioską zalatuje. Lepiej zapodaj sobie tam znaczek Quattro.- [B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Już przestańcie mu tak słodzić bo trzeba go będzie do samochodu na spocie przywiązać, żeby w skowronkach nie uleciał- [ALL] Krótki urlop - gdzie?
Tylko uważaj, bo: ... W Ciechocinku, tam gdzie dom zdrojowy Maxi Kaz rusza na łowy Na deptaku czai się na panie Każda szansę dziś dostanie Taki ze mnie Maxi Kaz Panny i zamężne damy Chciałyby jakiejś odmiany Na wywczasach to normalne mówię wam A ja tę odmianę daję W nocy, kiedy rano wstaję Do mojego domu wracam zawsze sam Jedna zagraniczna wdowa powiedziała "Mr Lover, jeśli będziesz moim chłopem gniazdko ci wymoszczę złotem" Ale dla mnie monogamia Nudna jest do wyrzygania Źródłem prawdziwej podniety Coraz nowsze są kobiety Ale tylko jeden raz Taki ze mnie Maxi Kaz Zimny jak polodowcowy głaz W Ciechocinku... - [B5 AFN] Szofera audiczka czyli taryfa