Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Tośmy sobie pograli
  2. ciekawe jak w przypadku 312, a tarcza to cena za sztuke?? 300 za komplet 288 (chyba mam). Podobno przy 312 już jest większa różnica - zapytaj TOMa na PW. Wtedy podobno trafiłem na dobry kurs waluty, ale czekałem chyba 2 tygodnie na nie. Tarcze tarczami, a klocki to napewno Ferodo, porównująć do ATE - sprawdzone na własnej skórze.
  3. Dokładnie, klocki ok. 200, czyli o 50 więcej niż ATE - jak dla mnie warto. A a tarcze płaciłem bodajże 300 u TOM77, ale dobry kurs był wtedy, więc nie wiem jak teraz.
  4. Do czasu czego? Jeden komplet klocków Ferodo miałem przez ponad 50 tyś - przyjechały na aucie. Potem było ATE (kupa totalna w porównaniu do Ferodo). Teraz mam drugi komplet od jakichś 10 tyś. I na razie hamują...I to dobrze.
  5. A ja mogę polecić tarcze Zimmermann + klocki Ferodo Premier. W porównaniu do zestawu ATE różnica kolosalna jak dla mnie. Do tego płyn ATE niebieski. Zero zmęczenia podczas hamowania, a wręcz przeciwnie - im częściej hamujesz, tym lepiej hamują.
  6. designer ma, ale nie wiem, czy już w Wawie i nie wiem dokładnie z jakim ET.
  7. soolek odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Nie mogłem się powstrzymać
  8. Potrzebuję dysk zewnętrzny do domowego laptoka. - do 300 plnów - bez zasilania z sieci - do przechowywania zdjęć, filmów itd - im większy tym lepszy Poradzcie co kupić, bo na rynku jest tego zatrzęsienie. Dzięki.
  9. soolek odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    I co Ty teraz będziesz robił z tym samochodem? Przecież tu wszystko jest zrobione Tylko nie popsuj nic Trochę mi gul skacze jak widzę taką furkę, bo ciągle coś mi psuje plany i sobie nie mogę takiej zapodać
  10. Przy wjeździe na strzeżony jest zazwyczaj sporo miejsca i ... wczoraj napewno nie śmierdziało. Można spróbować next week.
  11. a mam do Ciebie i zreszta tez do innych jaki jest czas produkcji a4? bo produkcje mam na pierwszy tydzien pazdziernika i wlasnie nie wiem na kiedy bedzie gotowa, a w salonie mowia tylko ze na pewno w pazdzierniku bedzie do odbioru, a ja sie juz niecierpliwie im mniej czasu zostalo tym bardziej nogi sie trzesa z niecierpliwosci :> To jak jeszcze nie zaczęli, to daj komuś w łąpę, niech Ci Quattro dorobią
  12. Turbo działa zawsze, ale zaczynasz je czuć przed 2000 obr. Agresywnie, czyli pedał w podłogę do 4000. Oczywiście w ramach rozsądku.
  13. Tyle czasu jeździłeś z chlapaczami, to możesz teraz pojeździć bez Q na listwie
  14. No to jest szansa, że obejdzie się bez czyszczenia, tylko musisz teraz trochę agresywniej pojeździć. Ale logi zrób. Pogadaj z chłopakami ze swojego regionu, może Ci ktoś to ogarnie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9570.915
  15. Zagadaj z Kolkovem - ma szczotkowane, a fura idzie na sprzedaż
  16. aaaa wiesz, normalnie palimy grilla, pijemy browary, gadamy o d*pach A jak poszukasz z miesiąc wstecz, to jeszcze fotka była z naszej spotowej zabawy
  17. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale chyba na jednym nie poprzestaniesz?
  18. 1. najpewniej tak 2. może pomóc, ale niekoniecznie, zaszkodzić - chyba nie powinno 3. logi robisz z podpiętym VAGiem - 3 bieg i przyśpieszenie w zakresie 1500-4200 obrotów -> szczególy znajdziesz w dziale diagnostyka 4. jak masz dryg do mechaniki, to pewnie sobie poradzisz; na forum znajdziesz informacje jak się dostać do turbiny i jak ją wyczyścić.
  19. notlauf i wszystkiego się dowiesz.
  20. Sterowniki ściągnięte. Windows faktycznie nie chciał ściągnąć bo niby są ok, a na stronie byly świeższe. Zobaczymy ...
  21. LUKAS ZMIEŃ NA ARKADIĘ, bo ma być jeszcze większa piździawica niż ostatnio
  22. Seria: Uploaded with ImageShack.us Lekka ściema - folia jasna szara do przednich świateł. Uploaded with ImageShack.us

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.