Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Ostatnio na lapku wyskoczył mi poniższy błąd. Uploaded with ImageShack.us A dzisiaj pojawil się kolejny - w pewnym momencie ekran zrobił się czarny/szary i zero reakcji. Czy to może problem tylko elektorniki, czy może też mechaniczny? Laptop jest używany 90% w domu, czyli stoi w miejscu i ma dopiero pół roczku. Czy mam się wybierać już serwisu???
  2. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    I potem weźmiesz za to psie pieniądze Wkur. mnie trochę to modzenie. Co jakiś czas się opamietuję i przestaję
  3. Widzę, że moskal się opierd... w innych wątkach, więc ja otwieram kolejny dzień
  4. pewnie ze sladow nie bedzie bo jak lakier wyschnie to niby czemu mialby byc jakies slady Bo to przód samochodu. Kamienie itd. Tak jak na masce możesz mieć odprysk, tak samo na grillu.
  5. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zdecydowanie ciemne lampy. Moskal, jak przeniesiesz ten VT do reala, to będziesz miszcz
  6. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Masz cel moskalo. Tylko nic nie spier... Ma być jak na focie.
  7. ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp) Napisz, że prowadził kolega Poziek, zamieszkały na www.a4-klub.pl A tak wogóle, to nawet nie wiesz, kto to, bo byłeś pijany - polecili Ci inni tego kolegę. Nawet nie wiesz jak wyglądał, bo całą drogę przespałeś. A rano obudziłeś się swoim samochodzie. Tak Ci opowiedzieli koledzy z forum.
  8. Aldona z blond loczkami jest pod tym: 692 416 544 A Cię jebnę Kur... Co, to nie do Aldony? A ja już wrzuciłem napaleńcom na osiedlowym forum
  9. Na żywo jest
  10. Bo tu nie chodzi o "ciężarowe w dowodzie", tylko homolagację dla US, żeby Ci VAT odliczył. A jak można było przeczytać w linku Kowiego, każdy US ma swoją intepretację przepisów. Zresztą nie spotkałem się jeszcze z potwierdzonym przypadkiem, że ktoś sobie "sam" przerobił osobówkę na ciężarówkę i odliczył VAT.
  11. Kratkę możesz sobie zamontować, ale nic Ci z tego, bo samochód musi mieć homologację producenta - w "warsztacie" tego nie zrobisz. A A4 takowej nie miało w dawnych latach.
  12. Sprawdź dokładnie opis na płynie - coś mi się wydaje, że ten właśnie jest niemieszalny z innymi płynami (w przypadku konieczności dolewki możesz mieć problem) Kup G12 plus lub G12 ++ w ASO - cena prawie jak za Hepu. Na resztę pytań nie odpowiem, ale odpowiedź napewno znajdziesz na forum.
  13. takie podejdzie ???? http://allegro.pl/emulator-zmieniarki-usb-sd-aux-do-wielu-modeli-aut-i1240059597.html Generalnie to właśnie coś takiego. Ale dla pewności sprawdź jakie masz wejście w radiu, żeby zwrotów nie było - osobiście tematu nie rozkminiałem, więc ostatecznie nie doradzę.
  14. moskal, kup emulator zmieniarki pod ori radio (podłączasz z miejsce zmieniarki, foldery czyta jako płyty). Jakość nie bedzie jak płyty, ale napewno lepsza niż przez transmiter. Na allegro jest tego trochę.
  15. Nie! Przecież - w grotę nestle to nie zdrada - na delegacji to nie zdrada (nawet gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie) .... ... z koleżanka to nie zdrada ....po alkoholu to nie zdrada można mnożyć w nieskończoność :kox: :kox: Widzisz, już Cię wit paru rzeczy nauczył, więc coś ciekawe pewnie bym Ci jeszcze powiedział
  16. jak nabardziej Biedny Chłopak. Albo nic innego nie wypada Ci powiedzieć w obawie o ... Zresztą, temat nie na to forum. Może porozmawiamy kiedyś przy alko, to Ci wyjaśnię parę rzeczy i ... nauczę
  17. zdradzacie swoje kobiety ?? :thumbdown: :thumbdown: żenua Mówisz, że Święty jesteś
  18. i teraz pozostanie wam walenie w "zapasówke" lub blow..... :naughty: :naughty: :naughty: bo cieplutkiej cipulki przez jakiś czas nie uświadczycie :polew: Luzik. W przeciwieństwie do Ciebie, ja mam koleżanki w pracy. Dobre koleżanki
  19. PANOWIE, CHYBA CZAS NA PRZENOSINY DO ARKADII ?! Paraf gratki. Niedługo podzielę Twój los ;(
  20. Moja 18-letnia wówczas Fiesta nie takie tereny pokonywała
  21. You talking to me, Boy Widziałeś ramkę - wygląda (wyglądała, bo teraz jest maźnięta w kolor karoserii) dobrze, a było to moje pierwsze podejście do klejenia i za mały arkusz. Nic się z nią nie działo, a już trochę jeździła na aucie. Nie kombinuj, tylko klej - będziesz Pan zadowolony jak się przyłożysz
  22. opłacałoby sie robić ???? d*pa chyba mocno nie dostała. Na oko, to nie jest źle. Nie jeden z naszych wozów miał pewnie większego dzwona i jeździ
  23. Buba, bierz od Suli'ego http://otomoto.pl/audi-s4-avant-C15276612.html
  24. A 2.7 ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.