Treść opublikowana przez soolek
-
Błąd sterownika ekranu
Ostatnio na lapku wyskoczył mi poniższy błąd. Uploaded with ImageShack.us A dzisiaj pojawil się kolejny - w pewnym momencie ekran zrobił się czarny/szary i zero reakcji. Czy to może problem tylko elektorniki, czy może też mechaniczny? Laptop jest używany 90% w domu, czyli stoi w miejscu i ma dopiero pół roczku. Czy mam się wybierać już serwisu???
-
[B5 AGB] VIAGRA
I potem weźmiesz za to psie pieniądze Wkur. mnie trochę to modzenie. Co jakiś czas się opamietuję i przestaję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę, że moskal się opierd... w innych wątkach, więc ja otwieram kolejny dzień
-
[ALL] Czym pomalować dekor grilla ?
pewnie ze sladow nie bedzie bo jak lakier wyschnie to niby czemu mialby byc jakies slady Bo to przód samochodu. Kamienie itd. Tak jak na masce możesz mieć odprysk, tak samo na grillu.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Zdecydowanie ciemne lampy. Moskal, jak przeniesiesz ten VT do reala, to będziesz miszcz
-
[B5 AGB] VIAGRA
Masz cel moskalo. Tylko nic nie spier... Ma być jak na focie.
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp) Napisz, że prowadził kolega Poziek, zamieszkały na www.a4-klub.pl A tak wogóle, to nawet nie wiesz, kto to, bo byłeś pijany - polecili Ci inni tego kolegę. Nawet nie wiesz jak wyglądał, bo całą drogę przespałeś. A rano obudziłeś się swoim samochodzie. Tak Ci opowiedzieli koledzy z forum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aldona z blond loczkami jest pod tym: 692 416 544 A Cię jebnę Kur... Co, to nie do Aldony? A ja już wrzuciłem napaleńcom na osiedlowym forum
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
Na żywo jest
-
Montaż Kratki aby odliczać VAT
Bo tu nie chodzi o "ciężarowe w dowodzie", tylko homolagację dla US, żeby Ci VAT odliczył. A jak można było przeczytać w linku Kowiego, każdy US ma swoją intepretację przepisów. Zresztą nie spotkałem się jeszcze z potwierdzonym przypadkiem, że ktoś sobie "sam" przerobił osobówkę na ciężarówkę i odliczył VAT.
-
Montaż Kratki aby odliczać VAT
Kratkę możesz sobie zamontować, ale nic Ci z tego, bo samochód musi mieć homologację producenta - w "warsztacie" tego nie zrobisz. A A4 takowej nie miało w dawnych latach.
-
[B6 AVF] Wymiana płynu chłodzącego
Sprawdź dokładnie opis na płynie - coś mi się wydaje, że ten właśnie jest niemieszalny z innymi płynami (w przypadku konieczności dolewki możesz mieć problem) Kup G12 plus lub G12 ++ w ASO - cena prawie jak za Hepu. Na resztę pytań nie odpowiem, ale odpowiedź napewno znajdziesz na forum.
-
Dobry transmiter muzy mp3 do radia
takie podejdzie ???? http://allegro.pl/emulator-zmieniarki-usb-sd-aux-do-wielu-modeli-aut-i1240059597.html Generalnie to właśnie coś takiego. Ale dla pewności sprawdź jakie masz wejście w radiu, żeby zwrotów nie było - osobiście tematu nie rozkminiałem, więc ostatecznie nie doradzę.
-
Dobry transmiter muzy mp3 do radia
moskal, kup emulator zmieniarki pod ori radio (podłączasz z miejsce zmieniarki, foldery czyta jako płyty). Jakość nie bedzie jak płyty, ale napewno lepsza niż przez transmiter. Na allegro jest tego trochę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie! Przecież - w grotę nestle to nie zdrada - na delegacji to nie zdrada (nawet gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie) .... ... z koleżanka to nie zdrada ....po alkoholu to nie zdrada można mnożyć w nieskończoność :kox: :kox: Widzisz, już Cię wit paru rzeczy nauczył, więc coś ciekawe pewnie bym Ci jeszcze powiedział
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nabardziej Biedny Chłopak. Albo nic innego nie wypada Ci powiedzieć w obawie o ... Zresztą, temat nie na to forum. Może porozmawiamy kiedyś przy alko, to Ci wyjaśnię parę rzeczy i ... nauczę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdradzacie swoje kobiety ?? :thumbdown: :thumbdown: żenua Mówisz, że Święty jesteś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i teraz pozostanie wam walenie w "zapasówke" lub blow..... :naughty: :naughty: :naughty: bo cieplutkiej cipulki przez jakiś czas nie uświadczycie :polew: Luzik. W przeciwieństwie do Ciebie, ja mam koleżanki w pracy. Dobre koleżanki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PANOWIE, CHYBA CZAS NA PRZENOSINY DO ARKADII ?! Paraf gratki. Niedługo podzielę Twój los ;(
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Moja 18-letnia wówczas Fiesta nie takie tereny pokonywała
-
[ALL] Czym pomalować dekor grilla ?
You talking to me, Boy Widziałeś ramkę - wygląda (wyglądała, bo teraz jest maźnięta w kolor karoserii) dobrze, a było to moje pierwsze podejście do klejenia i za mały arkusz. Nic się z nią nie działo, a już trochę jeździła na aucie. Nie kombinuj, tylko klej - będziesz Pan zadowolony jak się przyłożysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
opłacałoby sie robić ???? d*pa chyba mocno nie dostała. Na oko, to nie jest źle. Nie jeden z naszych wozów miał pewnie większego dzwona i jeździ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba, bierz od Suli'ego http://otomoto.pl/audi-s4-avant-C15276612.html
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
A 2.7 ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobranoc