Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. ...inaczej długo ta farba tam nie posiedzi
  2. Taki lakier to raczej lipa, bo podobno może nie wytrzymać temperatury. Nie zdążylem swoich założyć, więc nie wiem jak z trwałością. Zawsze można psiknąć co jakiś czas nową wartwę Ja pomalowałem sprayem żaroodpornym, nawet tańszy był niż ten w Castoramie.
  3. Jakby pozwolili na to, o czym mówisz, to za 2 lata Vettel w Red Bullu zaraz po starcie wzbijałby się w powietrze, zataczał w nim 57 kółek, pionowo lądował przed linią mety i ją przejeżdżał Myślisz, że byłoby to ciekawsze ?!
  4. Zadzwon najpierw do gościa, jeśli masz kontakt i sprawdź, czy się chce dogadać. Jeśli już zgłosił szkodę, to musi oczywiście wycofać. Jeśli tak, to na Policji powinniście zgłosić, że sprawę załatwiacie sami - inaczej wyślą notatkę do Twojego ubezpieczyciela o tej kolizji.
  5. A Policja była, czy tylko oświadczenie spisaliście?
  6. Jeżeli przyznanie się do winy pozostaje, to powinieneś to zgłosić, bo wystąpiła szkoda. TU mają teraz wspólną bazę o szkodach, więc prędzej czy później się dowiedzą i trzeba będzie dopłacić. Przekalkulują Ci składkę i jeśli wyjdzie Ci za dużo, to zawsze masz jeszcze czas poszukać innego ubezpieczyciela. Dopóki nie zapłacisz, to jest to propozycja zawarcia ubezpieczenia, więc Cię nie wiąże.
  7. http://www.autostach.pl/index.php?page=kontakt.php To hurtownia (montaż też oczywiście możliwy), więc powinni mieć spory wybór na miejscu.
  8. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dokładnie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142559.msg2333141#msg2333141
  9. soolek odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :gwizdanie: Znam ładnego eReSa na sprzedaż :gwizdanie:
  10. nie tyle automat co waga Akurat tutaj bardziej chodzi mi o automat - nie czuć tego przyśpieszenia i tego wyrywania po zmianie biegów. Cały czas "powoli" przyśpiesza. Manual wciska przy każdej zmianie biegu w fotel, a automat wciska raz i nie puszcza co sprawie, że człowiek uczy się żyć w tym przyśpieszeniu i zaczyna normalnie funkcjonować
  11. W tej chwili ten tył biednie wygląda. Ta wnęka chyba za mała jednak Znaczek turbo przyczep, jest szerszy, to optycznie trochę poszerzy ten tył. Chiński znaczek jakoś tu mi się nie widzi, napewno nie w miejscu emblematu.
  12. Jak wyciągasz takie wnioski na takiej podstawie, to brawo. Przedsiębiorca ma obowiązek Cię o tym poinformować, ponieważ rozmowy wykorzystywane nie są do innych celów niż dowód w np. procesie. Wystarczy sobie przypomnieć "sławny" gwóźdź do trumny Ś.P. Andrzeja Leppera - Ziobro nie miał nieprzyjemności nagrywająć prywatną rozmowę. Potem kolejne kupowane głosów np. Begerowej itd. itp.
  13. Skoro przewidujesz szkodę całkowitą, to wycenią samochód przed wypadkiem, wycenią pozostałość po aucie i wypłacą Ci różnicę. Co do wyceny wraku, to możesz dostać tylko kwotę albo ofertę odkupu auta z licytacji. Być może sam wrak na allegro da się sprzedać drożej niż wycena. J Jak dostaniesz wycenę, to wrzuć skany, to coś może da się podpowiedzieć jeszcze. Na wypłatę odszkodowania zakład ma 30 dni kalendarzowych od zgłoszenia szkody (nawet telefonicznie). Niektóre zakłady załatwiają to w tydzień/dwa, inne czekają do końca terminu - jak im posuszysz trochę głowę, to może będzie szybciej. Za lawetę muszą Ci oczywiście zwrócić - przedstaw im rachunek. Skoro Teściowie chodzą w kołnierzach, to o odszkodowanie trzeba walczyć, ale tutaj już doświadczenia nie mam, więc nie pomogę. Wiem, że kolega moskal chodził trochę w kołnierzu, więc może napisz do niego, to Ci coś podpowie. Oczywiście wszystkie rachunki za kołnierz czy inne niezbędne rzeczy do leczenia musicie zbierać i przedstawić ubezpieczycielowi.
  14. soolek odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    Takie coś znalazłem i widać, że Krycha coś tam działał Trzeba go wywołać do tematu. http://www.audi80.pl/printview.php?t=19694&start=0
  15. jestem za PRZEGŁOSOWANE. Zmieniamy miejscówkę.
  16. Bardzo dobra decyzja - czasami potrafią podsunąć rozwiązanie. A być może rzecznik bezpośrednio zadzwoni do komisu - a to już często działa.
  17. Dzwoniłeś już do Witka? Jutro korekta?
  18. soolek odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    Nowak, kontrole i tak masz regularnie, więc ... zrób sobie szablon i będzei naklejak co chwilę nową. Jak dla mnie czerwona wygląda lepiej. U mnie na razie spokój. Zobaczymy co będzie przy jakiejś kontroli, a że CB na pokładzie, to ostatnio nie widuję się z Panami Policjantami za często. Kiedyś jeszcze czytałem coś o kolorze żarówki, jaka powinna być do takiej folii, aby wszystko świeciło na pomarańcz. Jak to gdzieś wyszperam, to przetestuję malowanie żarówki. Ze wstecznym oczywiście gorzej, ale coś za coś.
  19. Znają też swoje prawa ,wiedzą na co moga sobie pozwolić i że cieżko im cokolwiek udowodnić. Słyszałem o gorszych przypadkach i sprawy ciagnęły sie miesiącami jak nie latami. Powodzenia Według mnie lepiej zadzwonić i go nagrać. Bo założę się, że faktur napewno nie ma. Kupił pasek za 3 dychy i założył świeży - pewnie to wszystko, dlatego faktur raczej nie wyciągnie. A ewentualny mechanik to pewnie pracownik komisu albo kumpel, u którego robi wszystkie samochodu. Jak telefonicznie potwierdzi, że jest faktura, że rozrząd był robiony to masz dowód w sądzie.
  20. Ciężko to będzie napewno, ale nie beznadziejnie. Zadzwoń do gościa. Włącz sobie dyktafon i na początek zapytaj, czy napewno rozrząd był robiony? Czy ma na to faktury? Jeśli potwierdzi, to powiedz: to dobrze, bo teraz będzie Pan musiał pociągnąć do odpowiedzialności mechanika, bo rozrząd był źle zrobiony i "rozwalił" silnik. Zapytaj, czy płaci za naprawę, czy dodatkowo chce płacić koszty rzeczoznawcy + koszty sądowe. Jak się będzie opierał, to powiedz mu, że ma 2 dni na decyzję - potem Twoja siostra (prawnik) wkracza do akcji i jeszcze ściągnie z niego kasę za czas bez samochodu + utrata wartości samochodu, bo samochód przecież po poważnej awarii. Musisz trochę zagrać, bo na dzien dobry się może wypiąć na Ciebie. A jak chcesz kasę odzyskać, to najpierw rzeczoznawca, który oceni, że rozrząd był źle zrobiony + wycena naprawy. Z tym sprawa cywilna do sądu. Jeżeli jeszcze masz gdziekolwiek zapis (umowa, ogłoszenie, tabliczka z komisu), że rozrząd zrobiony, to wygrałęś, ale pewnie to potrwa. Komisant wedle prawa jest fachowcem, który musi znać stan samochodu i odpowiada za jego stan.
  21. Od dnia zgłoszenia szkody mają 30 dni kalendarzowych na przelanie Ci kasy lub odmowę wypłaty, jeśli znajdą ku temu jakieś powodu.
  22. Michał, zrób to porządnie, tzn. te dokładki. Zespawać, poszpachlować, żeby to była całość. Wtedy będzie to wyglądało należycie, a nie jak jakieś kiepskie tuningowe dokładki domalowane innym kolorem. Ja nie zdążyłem zrealizować tego planu, więc Ci go oddaję Ale potem na zderzaki musisz wrzucić: designed by soolek Do całości pasowałoby przemodelować jeszcze przednie kratki, ale to już trzebaby na żywo omówić.
  23. Na wieczór kupuje zgrzewkę browca i karton chipsów - będzie co czytać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.