Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Jezu szału bym dostał... Na szczęście problem już rozwiązany, ale niech Tas sam powie co i jak.
  2. Zaczynam się rozglądać za jakimś DVD na zagłówek (filmy dla dziecka) i ostatnio pomyślałem, że może by jakiś budżetowy tablet kupić do tego celu? A nóż może się jeszcze do czegoś kiedyś przyda. Normalnego Tabletu nie potrzebuję, więc jakieś iPady, Samsunki itp odpadają - nie wydam na to tyle kasy. Miał ktoś do czynienia z takimi tabletami do max. 500 PLNów? Na szybko znalazłem coś takiego na allegro: http://allegro.pl/tablet-7-goclever-t72-4gb-pl-hdmi-gps-tv-nowosc-i2015182153.html http://allegro.pl/tablet-smarttab-7-android-2-3-ladowarka-sam-bcm-i2035275376.html [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 16:43_________________________________________________Naprawdę nikt nie miał do czynienia z taką chińszczyzną?
  3. Szczerze współczuję tym, co właśnie w góry pojechali. W ubiegłym tygodniu było tłoczno, bo sporo ruskich do nas przyjechało, ale jak wczoraj widziałem sznur aut na Zakopiance, to w tym tygodniu dopiero rzeź będzie
  4. Jak przy wjeździe na parking jest Strefa Ruchu to tak. jak tam powrót zakopianka zawalona była? W kierunku powrotnym w południe luuuz, ale do Zakopca ... masakra.
  5. Jak przy wjeździe na parking jest Strefa Ruchu to tak.
  6. A ja chyba dzisiaj pierwszy raz w życiu mam śniegu dość Na stok jechałem 2 godziny w sumie - 15 km. Leon FWD na 3-letnich zimówkach nie mógł podjechać pod górę. Moja Bawara na nófkach podjechała, zawróciła, pomogła zawrócić Leonowi i do domu. Zgarnęła część towarzystwa i zawiozła mnie na dechę wkońcu. Dobre opony + łeb na karku i Q nie potrzebne Dzisiaj w górach tak napieprzał śnieg co godzinę, że masakra - na stoku czubka własnego nosa nie widziałem. Jutro Zakopianka
  7. ja może w poniedziałek/wtorek w końcu odbiorę auto - trochę się czasu zeszło dobra, dobra, ja juz Cie trafilem na miescie To sąsiad z osiedla. Z PO LATAM to było jego E93 (cabrio ze sztywnym dachem).
  8. Mogę wyłączyć całkiem. Jak raz wcisnę, to wyłącza się trakcja a ESP działa od jakichś 40-50 km/h, czyli wolno mogę sobie bokiem chodzić do woli. Jak przytrzymam, to wwszystko się wyłacza.
  9. Okolice Zakopca. Chyba tylko tutaj śnieg mamy aktualnie. Pada codziennie od soboty.
  10. Drifting on the snow
  11. Oczywiście, że TAK A tak poważnie, to pierwsze ślizganie na parkingu i całe doświadczenie ze ślizgania się w FWD + ręczny można sobie wsadzić w ... RWD zachowuje się totalnie inaczej - kierujesz tylko i wyłacznie (no prawie) gazem.
  12. Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie. I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa pewnie w 3siedzialy na tylnej kanapie zeby dociazyc Fakt, zapomniałem napisać, że siedziały na brzegu bagażnika
  13. Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie. I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa
  14. Nie nie vario, X6 podjechało i w połowie podjazdu zaparkowało sobie w śniegu, żeby wepchnąć piątkę.
  15. co to takiego ? Piątka, konkretnie ładne białe E60 z Mpakietem, ale podjechać nie mogło :gwizdanie: Ćwiczę codziennie - od głównej drogi do kwatery mam jakieś 3-4 km i droga full ośnieżona z ładnymi długimi zakrętami
  16. W górach sypie codziennie. Póki co Bawara daje radę. Dzisiaj wzniesienie chyba 37% pokonała bez zająkniącia, mijając po drodze 5er pchane przez 5 osób z towarzyszącej jej X6
  17. Zgadza się, ale wtedy w ciągu 30 dni muszą Cię poinformować, że sprawa jest przedłużona, bo ...
  18. soolek odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Team VW nie startuje w tym roku, ale dał swoje auta (Amaroki i T5) jako obsługa rajdu.
  19. Może zacznij od rzecznika konsumenta. Możę miał podobną sprawę i coś pomoże. Jeśli nie, to szukaj rzeczoznawcy PZ MOT. Z opisem rzeczoznawcy wyślij wezwanie przedsądowe o zwrot kasy, a jeśli nie pomoże to już chyba tylko sąd.
  20. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Visit the Typing Test and try! Może być.
  21. Dzięki Adaś.
  22. Żeby tego nie było seryjnie w nowym aucie Porażka całkowita Czasami mnie powalają pomysły producentów
  23. Tylko, że tutaj zrobi sam i wie co ma. Jak zrobione dobrze, to będzie bezpiecznie. Jak kupi inny używany, to może się tylko łudzić, że ma bezwypadkowy. A jak jest na naszym rynku, chyba mówić nie muszę - z 3 się składa auta, które potem wyglądają na bezwypadkowe.
  24. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231220.0
  25. Adaś, miałem ochotę, ale przed świętami nie dojdzie ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.