Treść opublikowana przez soolek
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Jezu szału bym dostał... Na szczęście problem już rozwiązany, ale niech Tas sam powie co i jak.
-
Tani Tablet - nadaje się to do czegoś?
Zaczynam się rozglądać za jakimś DVD na zagłówek (filmy dla dziecka) i ostatnio pomyślałem, że może by jakiś budżetowy tablet kupić do tego celu? A nóż może się jeszcze do czegoś kiedyś przyda. Normalnego Tabletu nie potrzebuję, więc jakieś iPady, Samsunki itp odpadają - nie wydam na to tyle kasy. Miał ktoś do czynienia z takimi tabletami do max. 500 PLNów? Na szybko znalazłem coś takiego na allegro: http://allegro.pl/tablet-7-goclever-t72-4gb-pl-hdmi-gps-tv-nowosc-i2015182153.html http://allegro.pl/tablet-smarttab-7-android-2-3-ladowarka-sam-bcm-i2035275376.html [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 16:43_________________________________________________Naprawdę nikt nie miał do czynienia z taką chińszczyzną?
-
snowbord&narty 11/12r.
Szczerze współczuję tym, co właśnie w góry pojechali. W ubiegłym tygodniu było tłoczno, bo sporo ruskich do nas przyjechało, ale jak wczoraj widziałem sznur aut na Zakopiance, to w tym tygodniu dopiero rzeź będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak przy wjeździe na parking jest Strefa Ruchu to tak. jak tam powrót zakopianka zawalona była? W kierunku powrotnym w południe luuuz, ale do Zakopca ... masakra.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak przy wjeździe na parking jest Strefa Ruchu to tak.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja chyba dzisiaj pierwszy raz w życiu mam śniegu dość Na stok jechałem 2 godziny w sumie - 15 km. Leon FWD na 3-letnich zimówkach nie mógł podjechać pod górę. Moja Bawara na nófkach podjechała, zawróciła, pomogła zawrócić Leonowi i do domu. Zgarnęła część towarzystwa i zawiozła mnie na dechę wkońcu. Dobre opony + łeb na karku i Q nie potrzebne Dzisiaj w górach tak napieprzał śnieg co godzinę, że masakra - na stoku czubka własnego nosa nie widziałem. Jutro Zakopianka
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
ja może w poniedziałek/wtorek w końcu odbiorę auto - trochę się czasu zeszło dobra, dobra, ja juz Cie trafilem na miescie To sąsiad z osiedla. Z PO LATAM to było jego E93 (cabrio ze sztywnym dachem).
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Mogę wyłączyć całkiem. Jak raz wcisnę, to wyłącza się trakcja a ESP działa od jakichś 40-50 km/h, czyli wolno mogę sobie bokiem chodzić do woli. Jak przytrzymam, to wwszystko się wyłacza.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Okolice Zakopca. Chyba tylko tutaj śnieg mamy aktualnie. Pada codziennie od soboty.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Drifting on the snow
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Oczywiście, że TAK A tak poważnie, to pierwsze ślizganie na parkingu i całe doświadczenie ze ślizgania się w FWD + ręczny można sobie wsadzić w ... RWD zachowuje się totalnie inaczej - kierujesz tylko i wyłacznie (no prawie) gazem.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie. I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa pewnie w 3siedzialy na tylnej kanapie zeby dociazyc Fakt, zapomniałem napisać, że siedziały na brzegu bagażnika
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie. I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Nie nie vario, X6 podjechało i w połowie podjazdu zaparkowało sobie w śniegu, żeby wepchnąć piątkę.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
co to takiego ? Piątka, konkretnie ładne białe E60 z Mpakietem, ale podjechać nie mogło :gwizdanie: Ćwiczę codziennie - od głównej drogi do kwatery mam jakieś 3-4 km i droga full ośnieżona z ładnymi długimi zakrętami
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
W górach sypie codziennie. Póki co Bawara daje radę. Dzisiaj wzniesienie chyba 37% pokonała bez zająkniącia, mijając po drodze 5er pchane przez 5 osób z towarzyszącej jej X6
-
Minęło 30 dni - zero wiadomości od likwidatora szkody
Zgadza się, ale wtedy w ciągu 30 dni muszą Cię poinformować, że sprawa jest przedłużona, bo ...
-
Dakar 2014
Team VW nie startuje w tym roku, ale dał swoje auta (Amaroki i T5) jako obsługa rajdu.
-
Reklamacja opon
Może zacznij od rzecznika konsumenta. Możę miał podobną sprawę i coś pomoże. Jeśli nie, to szukaj rzeczoznawcy PZ MOT. Z opisem rzeczoznawcy wyślij wezwanie przedsądowe o zwrot kasy, a jeśli nie pomoże to już chyba tylko sąd.
-
Jak szybko piszesz na klawiaturze?
Visit the Typing Test and try! Może być.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki Adaś.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Żeby tego nie było seryjnie w nowym aucie Porażka całkowita Czasami mnie powalają pomysły producentów
-
[ALL B5] Wstawienie tylnej cwiartki
Tylko, że tutaj zrobi sam i wie co ma. Jak zrobione dobrze, to będzie bezpiecznie. Jak kupi inny używany, to może się tylko łudzić, że ma bezwypadkowy. A jak jest na naszym rynku, chyba mówić nie muszę - z 3 się składa auta, które potem wyglądają na bezwypadkowe.
-
[ALL B7] felgowy dylemat (15 czy 16 na zimę?)
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231220.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś, miałem ochotę, ale przed świętami nie dojdzie ;(