Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Przyłączam się do pytania bo mogę właśnie takie kupić w dobrej cenie.
  2. To chyba nie jest wątek na tego typu sprawy
  3. Weź nie szukaj sobie problemów. Opona markowa a miejsce produkcji nie ma znaczenia.
  4. Dokładnie 3 lata temu kupiłem takiego: Recenzja Samsung R780 - Notebookcheck.pl Wtedy kosztował tyle co z ten z ogłoszenia i był wypasiony na maxa (no może prawie). Generalnie jestem zadowolony, nadal wszystko hula ale po jakimś półtora roku padła bateria (obecnie trzyma 30 sek ) Pomacaj sobie może touchpada, jeśli dużo używasz, bo dla mnie ten mój jest jakiś ułomny (w porówaniu z dellami/hp) - ma jakąś fakturę na sobie, "ciężko" chodzi - ale ja i tak w domu głównie korzystam tylko z myszką, więc jest ok.
  5. Chyba szukasz dziury ... w całym Piszecie o tym i piszecie aż wziąłem i se popsztykałem Raz coś ledwo zauważalnie strzela a raz nie. Zależy jak palec przyłożysz, szybko czy wolno itd. To zwykły plastikowy guziczek, więc musi sobie trochę popsztykać. Zaklej taśmą, nie używaj, to Cię nie będzie wnerwiał No i właśnie o takie psztykanie mi chodzi Wiesz to nie chodzi o szukanie dziury w cały ale jakby nie było jest to telefon za prawie 2 tysie i chciałoby się aby wszystko działało tip top. Poza tym mam uraz bo po tygodniu (niecałym) użytkowania ten sam przycisk źle mi się wciskał. Było coś takiego jak jest podczas gdy przycisk myszki od kompa jest rozwalony i podczas naciskania jest najpierw takie przeskoczenie. Miałem to samo w nowym jakby nie było telefonie. Wysłałem na gwarancję i wymienili. Ale teraz właśnie przy puszczaniu tak psztyknie Raz ciszej raz głośniej. Czasami w ogólnie nic nie słychać i to jest najlepszy dźwięk dla ucha Jestem niesamowitym pedantem jeśli chodzi o takie rzeczy i tak mnie to denerwuje, że jak mi się tak głośniej wciska to dostaję szału i zaczynam ten przycisk tak długo męczyć aż zacznie chodzić normalnie
  6. Chyba szukasz dziury ... w całym Piszecie o tym i piszecie aż wziąłem i se popsztykałem Raz coś ledwo zauważalnie strzela a raz nie. Zależy jak palec przyłożysz, szybko czy wolno itd. To zwykły plastikowy guziczek, więc musi sobie trochę popsztykać. Zaklej taśmą, nie używaj, to Cię nie będzie wnerwiał
  7. Klipsców F1 nie słuchałem, ale słuchałem Jamo i zaraz po nich Klipsch B20 - Jamo, delikatnie mówiąc, są marne, więc zakładam że Klipsch F1 lepiej zagra. Jeśli możesz trochę dołożyć, to Magnat Quantum 657 - słuchałem tego i mnie powala.
  8. Czyżby zj**...Orange:grin: Plus.
  9. Hehe. Też go k... wiele razy szukałem :-D Aż znalazłem przypadkiem. Przytrzymaj przycisk wstecz i wyskoczy po chwili.
  10. Za te pieniądze możesz kupić Roadstone/Nexen n3000-takich używałem i mogę polecić.
  11. Też to oglądam i ... szału ni ma. Dzisiaj było nowe RS4 + hothach'e. Odnoszę wrażenie, że wszystko jest robione trochę na siłę i napewno brak jest takiego humeru jak w TG.
  12. Według mnie taka grubość to na jeden sezon A nowe: Lista wszystkich opon
  13. Roadstone to tak właściwie Nexen - miałem to w B5 225/40/18 i za tą cenę rewelacja. Nowe trzymają na suchym i mokrym bardzo dobrze. Po 25 tyś nadal bardzo dobrze (jak zaczynałem drugi sezon). Obecnie, po 4 latach i pewnie z 80-90 się skończyły, ale ostatnie dwa lata Szwagier je ostro traktował. Mogę polecić z czystm sumieniem. ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- To jeszcze ja od siebie pytanie: waham się pomiędzy: Falken 453 Toyo T1R Bridgestone RE050 wszystko 225/40/18 Toyo podobno się szybko kończy Bridgestone najdroższy z tej trójki - mam obecnie takie 2, ale kupiłem kiedyś na szybko używki, więc w pełni nie jestem ich w stanie ocenić. Falken podobno niezły, a dodatkowo według etykiet najlepiej się zachowuje na mokrym, co do mnie przemawia.
  14. Ziom jutro popoludniu Ci podesle bo na imprezie urzeduje Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Mam już. Piechol mi przesłał. Dzięki.
  15. Piechol, spławik podrzućcie mi też linka do AM.
  16. Projekt może i był, ale nawet nie obiło mi się o uszy aby wszedł w życie.
  17. Zakładają simlocki nadal, tylko teraz zdjęcie kosztuje groszę a nie 500-600 czy ileś jak kiedyś. Ostatnio koleżanka bujała się tydzień, zanim fachowcy z Orange zdjęli jej simlocka
  18. Właśnie przypadkiem trafiłem na coś takiego: Centrum Multimedialne Android Centrum multimedialne na dużym ekranie - AGDLab.pl http://allegro.pl/dwurdzeniowy-android-smart-tv-ram-1gb-zasilacz-i3046019648.html Używał ktoś czegoś takiego? Rozumiem, że to ma działać jak jakiś androidowy tablet? Myszę i klawiaturę mam bezprzewodowe, więc może wykorzystałbym to zamiast lapka do internetu ?!
  19. Tylko nie z każdym dekoderem PVR to działa A na infolinii oczywiście Ci sami nie powiedzą. Nie działa napewno z Kaon, który posiadam.
  20. No ja też w kibelku siedzę z S3 i na forum lookam bo lepsze to niż gazeta:decayed::decayed: I tak właściwie, to był to główny powód dla którego wziąłem ten telefon
  21. No ktoś Ci zada proste i banalne pytanie.. po co Ci taki telefon jak korzystasz 10% jego możliwości Lans, bans i te sprawy Jak dają, to się bierze (firmowy). A tak poważenie, to korzystam ze 100% jego możliwości, ale pewnie przez 10% czasu, bo taką mam tylko potrzebę. Przecież nie będę czytał poczty na telefonie, jak siedzę przed kompem. Forum też wygodniej poczytać na lapku, ale już do kibelka z lapkiem nie wygodnie A poza domem/pracą mogą sobie robić co chcę i kiedy chcę i to tutaj chodzi.
  22. 4 dni to ja miałem i miewam nadal Obecnie 71% a od ładowania minęło 2 dni 14 godzin 7 minut i 36 s Dane komórkowe, wifi, blutut itp. wyłączone, gadania też mało - ale jak się siedzi przed kompem w robocie cały dzień, to po co. W domu też komp, więc ...
  23. Wysuszyć, podłączyć pod kompa, zgrać kontakty i kupić nowy za 200 PLN lub umowa za 1 PLN. Żonie, kiedyś fale Adriatyku zalały telefon Był w serwisie (po znajomości, więc nie wiem co dokładnie zrobili), ale potem a to nie działał głośnik, a to jeden guzik itd. itp. Przy takim telefonie, to raczej szkoda kasy na serwis. Uruchomić na chwilę, żeby zgrać kontakty i wziąć inny.
  24. Soczewki są z B8, więc cena uzasadniona myślę.
  25. Po pierwsze, Audi chyba nigdy nie przyznało, że silnik ma wadę, bo inaczej musieliby wymienić wszystkie silniki bądź ich części, więc z takim czymś to nawet nie masz co myśleć o jakiejś niezgodności umową. Poza tym, skoro dowiedziałeś się o tym, to mogłeś się też dowiedzieć przed zakupem czyli nie dołożyłeś wszelkich starań aby auto sprawdzić - w sądzie polegniesz. Co do przebiegu, to musisz mieć pewność, że jest zaniżony czyli sprawdzić w jakimś ASO, znaleźć jakąś fakturę, przegląd niemiecki czy coś w tym stylu. Naklejka - nie widzę, więc ciężko powiedzieć, ale zawsze możesz wziąć rzeczoznawcę z PZMotu i za kilka stówek wystawi Ci opinię o tej naklejce i innych ewentualnych rzeczach oraz wyceni wartość auta. Z taką opinią bez problemu możesz się domagać obniżenia ceny. Możesz nawet iść do sądy, bo salon/diler jest fachowcem w branży, w której działa i to on powinien dołożyć wszelkich starań aby znaleźć taką naklejkę, potwierdzić przebieg i poinformować Cię o wszystkich wadach auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.