Treść opublikowana przez soolek
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tak czytam, czytam i naprawdę nie wiem, czego się boicie w RWD. Chyba tego, że go nie znacie. Wprawdzie mam bidne 150 KM, ale duży moment, więc łatwo zerwać przyczepność, więc można powiedzieć, że coś wiem (pomijam już, że kilka lat temu latałem sporo dostawczakami RWD i też nigdy nie miałem większych problemów). DSC w trudnych warunkach naprawdę daje radę i nie ma najmniejszego problemu z przyśpieszaniem czy niekontrolowanym "bokiem". Nawet w kopnym śniegu, dobre zimówki i nie ma problemu. W zeszłym roku po górach jeździłem w naprawdę trudnych warunkach i byłem w szoku (w porównaniu do obiegowej opinii), że RWD daje radę. Pchania potrzebowałem tylko raz, w tym roku, jadać przez las na kulig, ale tylko dlatego, że się powiesiłem podwoziem i to właśnie przy tylnej osi. Owszem, Q napewno pojedziesz dalej, czy szybciej wyjedziesz z max zaśnieżonego parkingu, ale naprawdę wystarczy troszeczkę ruszyć głową przy wjeżdżaniu i wyjeżdżaniu w takie miejsce i nie ma problemu. A biorąc pod uwagę, że na tym forum są sami pasjonaci uwielbiający jazdę autem, to z ruszeniem głową nie powinno być problemu Nie ma się co bać RWD, trzeba spróbować. Zawsze można wrócić do Q. Poza tym, ile tej zimy mamy w roku... A na mokrym... ile razy startujesz ze świateł z butem w podłodze...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zawsze jest jeszcze xd, fakt, trochę mniej tego na rynku ale są.
-
szkoda PZU i dziwna praktyka tego ubezpieczyciela
§ szkoda całkowita z OC sprawcy w PZU
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
Ano kotlet! Teraz już na V chyba poczekam.
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Trochę czasu upłynęło, ale w końcu pierwsze kroki za mną. Kupiłem ampli Denon AVR 1911 - 2 letnia sztuka w stanie idealnym (nawet jednej ryski nie ma) z jeszcze roczną gwarancją Na razie podłączone stare głośniki, ale już jest nieźle. Teraz trzeba zorganizować jakoś kasę na głośniki: odsłuchane mam już Klipsch B20 - dla mnie miazga ich dźwięk - plus ewentualnie sub. Ze względu na miejsce stawiam na razie na małe głośniki, chyba że jakieś Magnaty się pojawią okazyjnie (słuchałem Quantum 657 u sprzedającego mi ampli i )
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
Takie strzelanie jest też w Samsungu na przykład, którego mają teściowie. Po pewnym czasie można się przyzwyczaić
-
System operacyjny Android
talib, czasami miałem podobnie w SGS 3 na andku 4, więc chyba ten typ tak ma. Mój sgs3 dostał ostatnio najnowszego 412 (plus) i pojawił mi się ten pasek ze skrótami z boku i ... znika i pojawia się Ktoś wie o co kaman?
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
Lodówka - taka, która dobrze wygląda i duuuuża. Miejsca nigdy za wiele. Piekarnik z mikrofalą - dużego wyboru nie ma. Ja mam siemensa (zresztą wszystko z AGD) i jest OK, chociaż ostatnio patrzyłem za nowym (przepięcie w sieci i zastanawiałem się, czy naprawiać czy dorzucić kilka groszy i kupić nowe) i bodajże jakieś LG wpadło mi w oko. Pralka - z najdłuższą gwarancją. Nowe pralki to taki szajs, że masakra (poprzednia po 2 latach i 2 miesiącach zaczęła szwankować, a jak się fachowcy za naprawę zabrali to już całkiem popieprzyli, ale swoje też dostała przy małym dziecku). Kup w MM/Saturn z gwarancją plus - 5 lat gwarancji i assistance (5 dni mają na naprawę albo sprzęt zastępczy)
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
Ragga, weź ze sobą białe rękawiczki i czuj się jak za dawnych dobrych lat na dyskotece techno - pełny trans
-
Jakie Whysky na prezent?
Pytanie, czy obdarowany jest smakoszem i pozna się na jednej z ww. butelek ?! Może dostanie, wypije, pomyśli dobra ale, że nigdy nie widział takiej w markecie to większej uwagi nie zwróci i ... tyle z prezentu. Myślę, że ww. Chivas będzie dobrym prezentem dla przeciętnego amatora whisky.
-
Sprzet AGD do zabudowy opinie, spostrzeżenia.
Kupuj internetowo, chociaż ostatnimi czasy sklepy typu Media/Saturn zeszły z cenami w dół a można dokupić dłuższe gwarancje, montaż itp. Jak np. znalazłem sklep internetowy kilka kilometrów ode mnie. Zamówili mi konkretne modele Siemensa spoza normalnej oferty i swoim transportem przywieźli i wnieśli do domu z jeszcze lepszą ceną przy zakupie "hurtowym". Poza tym zastanów się, czy np. lodówka koniecznie musi być zabudowana - wolnostojąca jest pojemniejsza (miejsca nigdy za wiele) i tańsza.
-
Dzik jest dziki , dzik jest zły . Kolizja .
Nie. Ubezpieczenie jest po to, żeby wyrównać Ci straty, a nie dać zarobić, więc robisz z OC sprawcy albo ze swojego AC, a potem regres. Innej opcji nie ma.
-
mandat na podstawie filmu z kamery
Niestety nie. Jeżeli razem z Tobą latał jeszcze ktoś, albo stał tam inny samochód, to już możesz dostać mandacik za stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym. Znaki są w tym przypadku mało ważne. Pytanie, czy dadzą radę odczytać numery auta.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie chce nikogo urazić ale jak dla mnie to wnętrze tego auta niezły kibel:kwasny: Piękne to ono nie jest, ale sytuacja zmienia się diametralnie po pierwszej przejażdżce
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
BMW-klub.pl • Zobacz temat - Sprzedam e91 335i manual mpakiet Oferta - BMW 335 - Samochód został sprowadzony z Niemiec na początku 2008r., gdzie jeździł jako pojazd flotowy BMW AG. W lipcu 2009r. kupiłem go za
-
Dzik jest dziki , dzik jest zły . Kolizja .
Tak. Możesz uzyskać tylko jedną rekompensatę za jedną szkodę. Jeżeli będzie fakturka na naprawę i z AC odmówią wypłaty pełnej kwoty, to różnicy można się ubiegać bezpośrednio od winnego.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jakoś mocno nie zagłębiałem się w 335, ale nie słyszałem o jakichś wadach tego motoru.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A ja bym spróbował 335i/d na Twoim miejscu. Te autka zapiep... aż miło.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb, coupe zrób z białasa i będziesz miał wy.ebane na wszystkich
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Są szare do B5, a przynajmniej kiedyś były - mam jeszcze gdzieś w piwnicy takie gumy. Fotki samych gum mam gdzieś w domu.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Takie auto jest/było - Audi A2 Niestety, ale zdecydowana większość nie zagląda pod maskę.
-
System operacyjny Android
Mi się drugiego telefonu nosić nie chce, więc kupiłem sobie nowy starter do samochodu. Dzwonić będę chodził do auta
-
System operacyjny Android
Nieźle, a ja dopiero tydzień temu dostałem 4.1.1 z Plusa Dla mnie zmiana na minus - kontakty zaczęły mi tak mulić, że masakra. Teraz zadzwonić gdzieś z tego telefonu to pół godziny. Chyba muszę sobie jakąś starą Nokię do dzwonienia jeszcze wziąć
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Z tymi babami to masakra jakaś Na dzień wyjechałem i ta już coś poprzestawiała w domu, więc duże kolumny za duże. I ch.. strzelił jutrzejszy odbiór w drodze powrotnej! Muszę najpierw porządek w domu zaprowadzić. K...
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
Dzięki. Pomyślę jeszcze nad tymi Magnatami z drugiej aukcji od Ciebie - jestem właśnie w Bydgoszczy, więc w drodze powrotnej mógłbym zajechać Cholera, ta Yamaha ma jeden poważny mankament - nie jest czarna (Żona )