Treść opublikowana przez soolek
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Hornet, chyba się nie rozumiemy -ja potrzebuję dwóch fotelików, do dwóch aut. Mam teraz maxi cosi tobi 9-18. Kupilem dzisiaj maxi cosi fero 15-36 do drugiego auta, ktorym Mlody będzie smigal tylko z przedszkola. Jak na jesieni wyrośnie z 9-18 to kupie kolejny fotelik 15-36 do "pierwszego" auta Hahaha. Wtedy kupię cos z wodotryskami i innymi bajerami bo w tym foteliku będzie jeździł duzobi czesto.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
W Beemce Fix mam. Ale do Beemki będę szukał fotelika na jesieni, "porządnego", z wszystkimi wodotryskami itd. itp. Teraz potrzebuję coś budżetowego do drugiega auta, które nie ma fixa. A że z używek nic ciekawego w Wawie nie znalazłem (żeby obejrzeć/pomacać) to zacząłem patrzeć po nówkach jakichś tańszych.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Tyle wiem, ale bez sensu jest kupowane fotelika z fixem to auta, które go nie ma. Drugie auto go nie ma. Zaraz będzie zmieniane na takie, które pewnie też nie będzie miało, więc fix odpada. Na zimę i tak będe musił kupić drugi foteli, bo Młody z 9-18 wyrośnie i tutaj pewnie zainwestuje w Fix, bo w mam w Beemce.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Ale ja teraz już chcę własnie kupić 15-36, tylko coś tańszego bez ISO (bo brak w aucie), bo wywalić kasę na dwa foteliki po 700-800 to trochę lipa. Znalazłem właśnie to Maxi Cosi Fero na szybko, a za parę miesięcy kupię kolejny 15-36, coś "porządnego".
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Panowie, pomóżcie, bo już zgłupiałem... Potrzebuję fotelik do drugiego auta, na jazdy do przedszkola, do sklepu itd. Krótkie dystanse. (na codzień jeździ jeszcze w Maxi Cosi tobi 9-18) Młodego przymierzałem (2 lata 8 miesięcy) do Recaro 15-36 i już pasuje Pomysł był kupić coś używanego 9-36 lub 15-36 za 2-3 stówki, ale ... nic nie ma pod ręką. W oko wpadło mi taki fotelik: Maxi Cosi Fero Ma jakiś zatrzask przy mocowaniu pasa + mocowanie do zagłówka. Pasuje mi, ale im bardziej się zagłębiam w temat, tym bardziej głupieję a czas nagli. Na jesieni/zimą jak Młody wyrośnie z 9-18 będę szukał czegoś "porządnego" może z Isofixem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW Wiem wiem, ale że byłem w dresiku właśnie, to się tam nie pchałem, bo tam sama Yntelygencja tylko...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadajcie. Jest za***iście. Frekwencja bije rekordy. To fota z ostatniego spotu Audi A4 Klub Polska
-
Wakacje w Chorwacji
jarko, wrzuć namiary na ten apartmani + jakieś foty, tak dla potomnych...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dla kogoś, kto nie spróbował BMW na kilka... kilkanaście dni, to ... auto jak każde inne. A może nawet gorsze, bo w środku nie jest tak "piękne" jak Audi. Ale tym trzeba pojeździć, spróbować kilku zakrętów, kilka łuków... Beemka ma w sobie to coś, czego Audi chyba jeszcze dłuuugo nie będzie miało. Zwą to Radość z jazdy. Pomimo, że moje BMW mnie wkurza w kilku kwestiach, to raczej już nie wrócę do Audi, bo co zrobię sobie sam szybką trasę, to mam banana na gębie - w Audi tego nie miałem. Coś w tym jest. Zimy mamy kilka, kilkanaście dni w roku. Reszta to suche albo mokre dni. Stare E46 ma tak "mądrą" elektronikę, że jazda w deszczu nie psuje radości, więc co dopiero F10. Nie jeździłem C7 S6 czy RS6 ani M5 F10, ale podejrzewam, że M5 da więcej radości z jazdy niż RS6, tym bardziej mając S6 w domu...
-
Polecane opony letnie
Roczna opona nie jest stara. Lipiec 2012 jest OK.
-
na GWINCIE do chorwacji
1BE wystarczy.
-
na GWINCIE do chorwacji
Koło to nie problem, bo na asflat narzekać nie można, to fakt. Gorzej z wysokością zawiechy.
-
na GWINCIE do chorwacji
W "okolicach" to trochę mało. Jest sporo wiosek, które są na skalistych zboczach na morzem i zjazd jest bardzo stromy, mało miejsca na manewrowanie. Parkingi przy domach ciasne, robione gdzie popadnie, czasami ze sporym progiem wjazdowym. Byłem kiedyś dwa razy w Trogirze, domek miałem 50 metrów od brzegu - na glebie -30 w życiu bym tam nie dojechał - powiesiłbym się na pierwszy zjeździe. I w innych miejscowościach też spotykałem podobne miejsca.
-
na GWINCIE do chorwacji
Aż tak kolorowo to nie będzie. Betonowe autostrady w Austrii nie są takie komfortowe jak by się mogło wydawać. Swoje lata już mają. Poza tym, zależy gdzie do Chorwacji też jedziesz, jaka miejscowość, jakie uliczki itd. W niektórych miejscowościach są małe, wąskie, strome uliczki - na lekko obniżonym zawieszeniu można przytrzeć spodem, a co dopiero na sporej glebie.
-
Debilizm nie zna granic.
A co ma do tego ubezpieczalnia? Przecież to człowiek, a nie auto dokonało zniszczeń. Odbędzie się sprawa karna, w której sąd nakaże oskarżonemu naprawienie szkód. Wtedy dostaniesz pełne dane w wyroku sądu, jako poszkodowany. Jeśli ten osobnik nie naprawi szkody, zgłaszasz sprawę do komornika i ten go ściga. To może, niestety, potrwać. Jeśli ten człowiek się zreflektuje, to sam Cię znajdzie i naprawi szkodę. Ma możliwość poddania się dobrowolnie karze, jeśli wykaże, że naprawił szkody, wtedy poprzez sąd albo policję Cię może odszukać.
-
System operacyjny Android
Ja mam karty i takie i takie ale wolę zachować jakiś minimalny zdrowy rozsądek i w świetle tego co magicy potrafią zrobić z danymi dostępnymi w necie wolałem podpiąć kartę o której pisałem wyżej. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4 No to faktycznie pod konto podepnij sobie kartę internetową/prepaidową i po sprawie.
-
System operacyjny Android
Ale masz jakąś kartę w ogóle? Bo teraz chyba już większość kart umożliwia zakup w internecie, mimo że nie są kredytowe czy debetowe. Sprawdź w swoim banku.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Panamera szału nie robi - ja bym jeszcze spojrzał na egzotyke - Maserati Miłośnikiem Porsche nie jestem, ale właśnie Panamera jakoś mi podchodzi. Fakt, że nie każda - bo niektóre tak bidnie wyglądają, że aż żal (nietrafiona kompilacja koloru i felg). Ale od jakiegoś czasu po moim rodzinnym miasteczku furka Panamera GTS i muszę powiedzieć, że dźwięk tego auta za każdym razem przyprawia mnie o ciarki na plecach.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Powiem tak: Audi jest za***iste itd. itp. RS6 ciód miód i orzeszki, ale to będzie auto tylko trochę lepsze niż S6, którym już sobie pojeżdziłeś. Ja bym spróbował czegoś innego. Jeśli nadal ma być szybki dupowóz to bierz Panamerę albo M5. Są jeszcze takie wynalazki jak Jag XFR-S
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to sobie dostawczaka wynajmiesz albo w ojca furę wsadzisz albo wymyśl coś innego, box na dach, albo kup sobie astrę kombi za 2 tysie albo ....
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No własnie, przecież można całe mocowanie wyciągnąć...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Max, ale nie porównuj starego V70 do "nowego" XC60 - to dwie inne bajki. Tu jest w ch... elektroniki. Zamienników pewnie jeszcze mało, więc kłania się serwis. Teściu ma Outlandera I po lifice - brak jeszcze praktycznie zamienników. Np. nadkole przednie 1000 PLNów! Niedawno złapał dużego psa pod podwozie - z zewnątrz brak śladów. Dostała lekko chłodnica, chłodnica klimy,jakieś węże, zderzak z grillem tylko zaczepy miał lekko połamane, ale siedział na miejscu. Naprawa w ASO (z AC) - 25 000 brutto !!!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
X5 ogladam narazie na alegro, ale bagażnik chyba niezbyt pojemny również, pisze tak o nim bo czesto bedzie miał przewozone narzedzia:kwasny: XC60 bedzie drogie w ekspluatacji, pozatym chciałem vaga ponieważ najłatwiej sie go naprawia z racji vagów etki itd:whistling: Mitsu Outlander - bagażnik wielki, silnik VW (czy udany, to inna sprawa), można trafić dobre wyposażenie i nagłośnienie ale jakość plastików czy dykty na drzwiach Ale przyjemne auto. Teściu ma nofkę. Przejechał chyba z 70 tyś przez 3 lata i właściwie chyba nic się nie dzieje.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
oczywiście że jest realny..... mówisz.... http://scrapedcrusaders.files.wordpress.com/2012/01/tig.jpg http://farm5.static.flickr.com/4094/4933019523_246ec55a8d_b.jpg to dopiero się ludzie będą pukać w głowę jak zobaczą tiguana na glebie:grin: ...i z hakiem...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Rodzynki są - mam takie przykłady w rodzinie, gdzie kupuje się nowe auto na firmę (koszty, diesel) a potem jeździ po 2 km dziennie Ale idąc tokiem rozumowania Kowiego, z niedawnej dyskusji na Battalionie chyba, to nie ma tekiej opcji, żeby ten samochód dla ludu miał taki mały przebieg Zresztą, nie ważne. Ale żeby przesiadać się z Audi na VW i to małego babskiego SUV Nawet jak glebę tu zrobi, to będzie KOOOOZAA.