Treść opublikowana przez soolek
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mój ma ponad 140, a aż tak dużo nie jeżdżę Nooo. Właśnie.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...
-
System operacyjny Android
Ufff. Poszło. Automatycznie skonfigurowane. Dane włączone ale pobieranie zdjęcia wiekii trwało i chyba dopiero za 3 czy 4 razem poszło. Ale jest, czyli już musi działać. Dzięki.
-
System operacyjny Android
Pakiet danych mam wyłączony, ale chyba wiadomość sama powinna przyjść, czy też nie? Teraz włączyłem, ale...cisza na razie. Zobaczymy w praniu jak wyjdzie...
-
System operacyjny Android
No właśnie trafiłem na to. Phone skonfigurowany, ale mms testowy jeszcze nie przyszedł.
-
System operacyjny Android
Panowie, a ja mam pytanie trochę z innej beczki, ale chyba najlepiej zadać je tutaj. Otóż, mam SGS3 z Plusa, służbowy. I mam kłopot z odbieraniem MMSów, a mianowicie przychodzi wiadomość od kogoś, jest "pobierz" ale on mieli mieli i nic nie pobiera. Dopiero za jakiś czas przychodzi sms z Centrum MMS PLusa z linkiem do strony foto.plus.pl numerem telefonu i hasłem i dopiero tam mogę zobaczyć fotkę. Trochę zaczyna mnie to wk... Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w poprzednim telefonie Nokii też tak miałem. Czy ktoś wie o co kaman i jak zrobić, żeby MMSy przychodziły "normalnie"? W ustawieniach patrzyłem ale nie widzę nic, co mógłbym zmienić.
-
Wybór Telewizora :)
Tak, matryca. Telewizor normalnie działa, dźwięk itd. itd - po prostu pojawiły się pasy na ekranie, w różnych kombinacjach. Według fotek z sieci - jest to matryca. Poza tym TV był w serwisie - koleś go przejrzał i potwierdził, że matryca. Dzisiaj ktoś go zabiera za 150 PLNów, więc przynajmniej na na zgrzewę dobrego browara wystarczy, żeby wypić przed nowym TV
-
pomysł na biznes, współpraca -- sklep myśliwski --
Ja tak tylko luźno rzucę - dużo kobiet rzuca się na tanie ciuchy. Jak najtańsze. Bo biją rekordy, która taniej kupi. Kit, że marna jakość, ale ma ciągle coś nowego. Moja uwielbia np. Pepco - tam jest wszystko. Tanie. Jakość ujdzie. Zawsze coś kupi i wtedy buzia jej się śmieje.
-
Wybór Telewizora :)
Moje 40 LCD Toshiba powiedziało wczoraj dość (matryca, po równo 5 latach ) i dzisiaj wskoczy? Samsung Ue46F5500 Teraz będzie pełna kompatybilność TV/PC/phone. A tak w ogóle, orientuje się ktoś gdzie i za ile można kupić matrycę? Tak z ciekawości bym sprawdził ile to kosztuje, bo w necie jakoś specjalnie znaleźć nic nie mogę.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Klapki wywaliłem dość szybko. Trząchnie przy gaszeniu, ale jak to diesel. Nie zauważyłem, żeby rzucało buda, jak np. przy zużytych poduszkach silnika. Kopcenie...chyba w normie. Nie wiem. Mam ciemne szyby, więc nie widzę
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Usuwać. Zdecydowanie. Ja usunąłem za namową forum, mimo że były to tylko niepotwierdzone zalecenia - awaria zasłyszana, a nie znana z pierwszej ręki. Ostatnio jednak ktoś się pochwalił takim przypadkiem, czyli jednak zdarza się. Zrób kompleksowo: wywalenie klapek, wymiana świec, wymiana odmy, czyszczenie kolektora + EGR. Jedna robota a będziesz miał pewność.
-
Kosztorys zalania mieszkania, rzeczoznawca - Warszawa
A dlaczego ma nie przejść? Oferta fachowca jest oodstawa do odwołania a ze nie ma tysiaca Głupio nazwajych punktów to malo wazne. Jak masz opcje to mozesz nawet 2-3 oferty zalatwic. Nie masz obowiązku szukac najtanszego oferenta. Wystarczy jakis z lokalnego rynku z normalnymi a nie kosmicznymi cenami.
-
Kosztorys zalania mieszkania, rzeczoznawca - Warszawa
Ale taki kosztorys to może Ci wykonać pierwsza lepsza firma (z papierami oczywiście) co robi prace budowlane/wykończeniowe. To nie musi być rzeczoznawca. Piszesz odwołanie i tyle. I nie masz obowiązku szukać najtańszego oferenta, aczkolwiek stawki użyte muszą być realne, a nie jakieś kosmiczne.
-
Auto w spadku
Robisz normalny spadek - Żona zostaje właścicielem, a przy rejestracji wyraża zgodę na dopisanie Ciebie jako współwłaściciela i w dowodzie widniejecie razem, czyli Twoje zniżki do ubezpieczenie + jakaś pewnie zwyżka za brak historii ubezpieczeniowej Żony. Upewnij się w wydziale komunikacji, bo było to możliwe kilka lat temu.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
W sumie to nie jest tak źle. Śpiących na osiedlu mam od groma, więc ćwiczę codziennie. B5 miałem posadzone o 35, tutaj jest 30 i jest chyba łatwiej jeździć.
-
Fotelik na rower dla dziecka.
Też mam Hamaxa i mogę polecić.
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Ja dalej pójdę raczej w folię. Mam zamiar zrobić jakieś dziurki/paski czyli pomarańcz się przebije a klosz będzie wyglądał na czerwony, tylko cholera czasu brak :-( A tutaj fotka przed i po Eibachu (sorry za drugą fotkę, ale nie zdążyłem jeszcze umyć po weekendowych wojażach)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiadomo, że jak komu się nie chce, to nie, ale są osoby, którym się nie chce bo daleko, np. Ja Może być też inna miejscówka. Ja strzeliłem Wolą Parkiem bo parę razy tam byłem na innych spotach i dojazd jest dobry (z S8 i toruńskiej), jest co zjeść itd. itp.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może jednak? Inaczej spoty zemrą w tym roku całkowicie. Niektórym się nie chce dybać na drugi koniec miasta i się nie dziwię, bo czasami też się nie chciało.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pochrzaniło mi się. Wola Park oczywiście.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na myśli miałem właśnie Wola Park. Można pomyśleć poważnie i spróbować next week.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A teraz poważne pytanie: może zmiana miejscówki na np. Fort Wola??? Jest sporo miejsca na wolnym powietrzu, a w razie deszczy jest też dach gdzie z boku, bo coś mi się wydaje, że tutaj chyba mało komu jest po drodze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lupo, 3er, B7 - Wielki Spot Warszawski A4 Klubu
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Różnie bywa. Teraz przenosiny do Promenady, więc frekwencja pewnie będzie marna, bo daleko co niektórym. ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 16:18 ---------- W sobotę czerwone kierunki poszły się ... rwać Bo to zły diagnosta był Na szczęście na wstecznych wyciąłem ostatnie małe otwory, więc coś tam na biało świeciło i uniknąłem rwania. Coś trzeba nowego pomyśleć, bo białe klosze kierunków za cholerę mi się nie widz
-
Sprzedaż auta problem z ubezpieczeniem
§ umowa sprzedazy samochodu bez nr pesel