Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. mój ma ponad 140, a aż tak dużo nie jeżdżę Nooo. Właśnie.
  2. Kowi, ten przelot jest nie realny. No fuckin' way! 4 latek musi mieć już koło 100 nalatane...
  3. Ufff. Poszło. Automatycznie skonfigurowane. Dane włączone ale pobieranie zdjęcia wiekii trwało i chyba dopiero za 3 czy 4 razem poszło. Ale jest, czyli już musi działać. Dzięki.
  4. Pakiet danych mam wyłączony, ale chyba wiadomość sama powinna przyjść, czy też nie? Teraz włączyłem, ale...cisza na razie. Zobaczymy w praniu jak wyjdzie...
  5. No właśnie trafiłem na to. Phone skonfigurowany, ale mms testowy jeszcze nie przyszedł.
  6. Panowie, a ja mam pytanie trochę z innej beczki, ale chyba najlepiej zadać je tutaj. Otóż, mam SGS3 z Plusa, służbowy. I mam kłopot z odbieraniem MMSów, a mianowicie przychodzi wiadomość od kogoś, jest "pobierz" ale on mieli mieli i nic nie pobiera. Dopiero za jakiś czas przychodzi sms z Centrum MMS PLusa z linkiem do strony foto.plus.pl numerem telefonu i hasłem i dopiero tam mogę zobaczyć fotkę. Trochę zaczyna mnie to wk... Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że w poprzednim telefonie Nokii też tak miałem. Czy ktoś wie o co kaman i jak zrobić, żeby MMSy przychodziły "normalnie"? W ustawieniach patrzyłem ale nie widzę nic, co mógłbym zmienić.
  7. Tak, matryca. Telewizor normalnie działa, dźwięk itd. itd - po prostu pojawiły się pasy na ekranie, w różnych kombinacjach. Według fotek z sieci - jest to matryca. Poza tym TV był w serwisie - koleś go przejrzał i potwierdził, że matryca. Dzisiaj ktoś go zabiera za 150 PLNów, więc przynajmniej na na zgrzewę dobrego browara wystarczy, żeby wypić przed nowym TV
  8. Ja tak tylko luźno rzucę - dużo kobiet rzuca się na tanie ciuchy. Jak najtańsze. Bo biją rekordy, która taniej kupi. Kit, że marna jakość, ale ma ciągle coś nowego. Moja uwielbia np. Pepco - tam jest wszystko. Tanie. Jakość ujdzie. Zawsze coś kupi i wtedy buzia jej się śmieje.
  9. Moje 40 LCD Toshiba powiedziało wczoraj dość (matryca, po równo 5 latach ) i dzisiaj wskoczy? Samsung Ue46F5500 Teraz będzie pełna kompatybilność TV/PC/phone. A tak w ogóle, orientuje się ktoś gdzie i za ile można kupić matrycę? Tak z ciekawości bym sprawdził ile to kosztuje, bo w necie jakoś specjalnie znaleźć nic nie mogę.
  10. Klapki wywaliłem dość szybko. Trząchnie przy gaszeniu, ale jak to diesel. Nie zauważyłem, żeby rzucało buda, jak np. przy zużytych poduszkach silnika. Kopcenie...chyba w normie. Nie wiem. Mam ciemne szyby, więc nie widzę
  11. Usuwać. Zdecydowanie. Ja usunąłem za namową forum, mimo że były to tylko niepotwierdzone zalecenia - awaria zasłyszana, a nie znana z pierwszej ręki. Ostatnio jednak ktoś się pochwalił takim przypadkiem, czyli jednak zdarza się. Zrób kompleksowo: wywalenie klapek, wymiana świec, wymiana odmy, czyszczenie kolektora + EGR. Jedna robota a będziesz miał pewność.
  12. A dlaczego ma nie przejść? Oferta fachowca jest oodstawa do odwołania a ze nie ma tysiaca Głupio nazwajych punktów to malo wazne. Jak masz opcje to mozesz nawet 2-3 oferty zalatwic. Nie masz obowiązku szukac najtanszego oferenta. Wystarczy jakis z lokalnego rynku z normalnymi a nie kosmicznymi cenami.
  13. Ale taki kosztorys to może Ci wykonać pierwsza lepsza firma (z papierami oczywiście) co robi prace budowlane/wykończeniowe. To nie musi być rzeczoznawca. Piszesz odwołanie i tyle. I nie masz obowiązku szukać najtańszego oferenta, aczkolwiek stawki użyte muszą być realne, a nie jakieś kosmiczne.
  14. Robisz normalny spadek - Żona zostaje właścicielem, a przy rejestracji wyraża zgodę na dopisanie Ciebie jako współwłaściciela i w dowodzie widniejecie razem, czyli Twoje zniżki do ubezpieczenie + jakaś pewnie zwyżka za brak historii ubezpieczeniowej Żony. Upewnij się w wydziale komunikacji, bo było to możliwe kilka lat temu.
  15. W sumie to nie jest tak źle. Śpiących na osiedlu mam od groma, więc ćwiczę codziennie. B5 miałem posadzone o 35, tutaj jest 30 i jest chyba łatwiej jeździć.
  16. Też mam Hamaxa i mogę polecić.
  17. Ja dalej pójdę raczej w folię. Mam zamiar zrobić jakieś dziurki/paski czyli pomarańcz się przebije a klosz będzie wyglądał na czerwony, tylko cholera czasu brak :-( A tutaj fotka przed i po Eibachu (sorry za drugą fotkę, ale nie zdążyłem jeszcze umyć po weekendowych wojażach)
  18. Wiadomo, że jak komu się nie chce, to nie, ale są osoby, którym się nie chce bo daleko, np. Ja Może być też inna miejscówka. Ja strzeliłem Wolą Parkiem bo parę razy tam byłem na innych spotach i dojazd jest dobry (z S8 i toruńskiej), jest co zjeść itd. itp.
  19. A może jednak? Inaczej spoty zemrą w tym roku całkowicie. Niektórym się nie chce dybać na drugi koniec miasta i się nie dziwię, bo czasami też się nie chciało.
  20. Pochrzaniło mi się. Wola Park oczywiście.
  21. Na myśli miałem właśnie Wola Park. Można pomyśleć poważnie i spróbować next week.
  22. A teraz poważne pytanie: może zmiana miejscówki na np. Fort Wola??? Jest sporo miejsca na wolnym powietrzu, a w razie deszczy jest też dach gdzie z boku, bo coś mi się wydaje, że tutaj chyba mało komu jest po drodze.
  23. Lupo, 3er, B7 - Wielki Spot Warszawski A4 Klubu
  24. Różnie bywa. Teraz przenosiny do Promenady, więc frekwencja pewnie będzie marna, bo daleko co niektórym. ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 16:18 ---------- W sobotę czerwone kierunki poszły się ... rwać Bo to zły diagnosta był Na szczęście na wstecznych wyciąłem ostatnie małe otwory, więc coś tam na biało świeciło i uniknąłem rwania. Coś trzeba nowego pomyśleć, bo białe klosze kierunków za cholerę mi się nie widz
  25. § umowa sprzedazy samochodu bez nr pesel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.