Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. No własnie! A to właśnie TU proponuje szkodę całkowitą, czyli nie chce naprawiać auta zgodnie ze sztuką, tylko rzuca jakąś kasę. Owszem uszkodzenia nie są wielkie, ale jak ktoś potem sprawdzi, to dojdzie, że tylny błotnik był spawany/szpachlowany i ... nie kupi tego auta. Tak postąpi większość. Czyli już na dzień dobry jesteś stratny, bo TU się migają od wypłaty wyrównania wartości jak mogą. A wartość auta przed szkodą - za 11 000 to można sobie kupić ściachanego parcha, a nie dobre auto. Więc rżną nas znowu i to ostro. Przykład: za swoje E46 zapłaciłem 2 lata temu 28 tysi - nie dało się kupić tak wyposażonego egzemplarza za mniej niż 26 tysi. A wycena wg. Eurotaxu - 18 000
  2. Według mnie szału nie ma. Za bardzo podobne do oemowych. Poszukaj czegoś bardziej oryginalnego.
  3. Ale my nie mówimy o urzędzie (czyli Państwie w Państwie) tylko o TU czyli prywatnym przedsiębiorcy, który zarabia na nas kasę. To po pierwsze. A reklamacje masz rozpatrywane w dniach roboczych czy kalendarzowych? A deklaracje po zakupie auta składasz do US w ciągu 14 dni kalendarzowych czy roboczych? Obowiązek rejestracji auta - masz 30 dni kalendarzowych czy roboczych? Te dni robocze to chyba jeszcze pozostałości popeerelowskie, bo szczerze mówiąc to nawet w urzędach ostatnio się z tym nie spotykam.
  4. W ustawie brak jest info o roboczych, więc jak brak info, to interpretuje się na korzyść klienta. Ja zawsze cisnę po kalendarzowych i jeszcze żadne TU mi nie odbiło piłeczki.
  5. Chyba miałeś niezłe przeboje z TU Akurat z autami to wszystko ładnie pięknie szło, ale z mieszkaniem miałem trochę jazdy (Inter Risk). Ale rozmowa z Dyrektorem Regionu załatwiła sprawę - kasa na drugi dzień na koncie.
  6. Kalendarzowe. Oszkodowanie z OC sprawcy - czas? - Odszkodowania Forum
  7. Taaa, 14 dni to sobie mogą... 30 dni mają na całość sprawy! 12 sierpnia masz mieć kasę na koncie albo pismo odmowne albo pismo, w którym informują Cię, że sprawa w toku, bo ... muszą mieć poważny powód, aby przedłużyć czas likwidacji. Jesli nie dostaniesz pisma, to brak informacji zwrotnej uważa się za przyjęcie odpowiedzialności TU. Jak 12 nie będzie kasy, to dzwonisz z jednym pytaniem - kiedy będzie kasa i łączysz się z poszczególnymi szczeblami aż otrzymasz odpowiedź. Dodatkowo maila z żądaniem kasy + odsetki. Z nimi trzeba krótko.
  8. jak już zaliczysz Plitvice, to Krkę możesz sobie śmiało darować.... ja bym sobie darował Plitvickie Według mnie KRKA też dużo lepsze. Sam dojazd (dawno temu to było) robił WOW! Plitvice mnie nie powaliły.
  9. Jak mialem to nie bylo ani jednej kontroli Moze jeszcze od koloru zalezy albo wyrazu twarzy kierownika Napewno od tego. Mam czarne od 2 lat i ani jednej kontroli
  10. Aukcję są wewnętrzne. Zwykły śmiertelnik nie ma do nich dostępu, ale pewnie możesz dostać wydruk oferty (masz prawo wglądu do wszystkich dokumentów). Szczegółowy kosztorys bierz koniecznie, od razu. Dawaj z nim do jakiegoś blacharza dobrego i sprawdź czy ogarnie Ci naprawę z częściami do 10 000 - wtedy masz zrobione auto. Albo odwołuj się od wartości auta przed szkodą, z tym gazem i ewentualnie innymi rachunkami. Ale pewnie grosze ugrasz jeśli już.
  11. To zmienia postać rzeczy.
  12. Własnie dlatego, jeżeli to tylko blacha, to auto warto zrobić. Ja bym wolał sobie wspawać nowy błotnik i mieć dalej pewne auto niż teraz szukać i znaleźć nie wiadomo co i z ilu sklejone.
  13. Reggi, a zawieszenie/geometria dostały tak wogóle, bo nie w końcu to chyba nie napisałeś albo mi umknęło. Jak to tylko blacha, to może jednak warto zrobić i jeździć.
  14. Jeżeli znajdzie serwis, który z częściami i na fakturę zrobi mu to za 10 tysi, to może robić. Trzeba zrobić wycenę, wysłać do TU i robić wtedy bezgotówkowo. Jeżeli naprawa nie przekracza wartości, to może robić do 100% wartości auta sprzed szkody. To klient wybiera formę odszkodowania, wybiera serwis. Jeżeli chce naprawiać i zmieści się w wartości auta, to ma do tego prawo.
  15. Jest naprawdę nieźle. Co do grilla - spróbuj samą ramkę dać na czerwono np. plastidipem dla sprawdzenia efektu.
  16. Np. wjeżdżasz A2 do Warszawy i masz parking parkuj i jedź przy metrze Marymont. Potem Metrem do prawie Centrum (stacja świętokrzyska i centrum aktualnie zamknięte) i potem tramwajem na stadion) ZTM Warszawa - parkuj i jedź
  17. Polecam poczytać gazety, strony newsowe z ostatnich dni - według Prokuratury Generalnej Straż Miejska nie ma prawa karać za mandaty zrobione przez fotoradary stacjonarne - brak podstawy prawnej. Sprawa ma iść dalej. Podobno trzeba olać fotkę i czekać aż trafi do sądu. W sądzie się pewnie trzeba będzie odwołać powołując na stanowisko PG. Ale jak będzie w rzeczywistości... trudno powiedzieć.
  18. Ale on to robi z OC sprawcy a nie swojego AC, więc VIN nie ma tu nic do rzeczy. Rzeczy są na aucie, więc zwiększają jego wartość. Auto musi być zrobione jak przed wypadkiem.
  19. Panel to ... lipa. Deska trójwarstwowa klejona jest OK, ale szybko się rysyje, lakier jest miękki. Teraz kładłbym tylko parkiet.
  20. Jamo to półka budżetowa. Klipsch wyżej, ale są i lepsze. Ja słuchałem sprzętu za 1000-2000 pln, z tym, że za dwie kolumny tylko. Słuchałem JBL, Heco i coś jeszcze. Klipsch jak na swoją wielkość i wartość powalił mnie dźwiękiem. Ten sprzęt polecił mi profesjonalista a nie koleś z MM/Saturna, koleś który na codzień zajmuje się nagłośneniem koncertów, imprez itp.
  21. Jomacz, czylo JAMO? Słuchałem Jamo i zaraz po nich słuchałem Klipscha. Klicpsj miażdży Jamo. Ja bym wolał posłuchać dobrego dźwięku w stereo niż byle jakiego w 5.1
  22. jarko, skoro masz już dwa głośniki, to dołóż do tego kolejne dwa dobre i efekty masz jak w kinie a jakość dźwięku lepsza niż w byle jakim zestawie 5.1 Jeśli nawet słoń Ci nadepnął na ucho, to różnicę poczujesz a jednostkę mocy masz niezłą Masz dwa głośniki (jakie?), do tego możesz dokupić dwa, np. Klipsch B20 i już możesz oglądać filmy w 4 głośnikach. Te Klipsche to małe monitory, ale dźwięk dają za***isty. Na początku mogą grać jako podstawowe głośniki. Z czasem możesz sobie do tego dokupić centralny i subwoofer a potem jeszcze duże główne głośniki i ... będzie szał. Weź jakąś płytę ze swoją muzyką, idź do sklepu (ale nie dla idiotów) i posłuchaj.
  23. Jeszcze dalej niż Północ (2008) - Filmweb Naprawdę dobra komedia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.