Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Kolego, spoty Audi + BMW odbywają się praktycznie co tydzień. Latem to nawet więcej BMW bywało niż Audi
  2. Burak w Audi A tak poważnie. Szacun dla gościa, że sprawę poprowadził tak daleko, ale miał chyba takie możliwości i odpowiednią wiedzę, bo przeciętny Kowalski poddałby się dużo szybciej. Co najgorsze, to bohater to były pies. A reszta psów go kryje i sądy też, bo znajomy znajomego. I weź tu miej szacunek do władzy, do Państwa ...
  3. Jak ktoś powiedział już, bierz ładną i koniecznie przedłuż gwarancję w Saturnie/MM. Masz też coś jak assitance, czyli jeśli w ciągu tygodnia nie naprawią to przywożą Ci drugą na czas naprawy. Bez pralki trochę lipa a przy dzieciach to już w ogóle. Przerabiałem temat w zeszłym roku chyba. Miałem whirlpoola, takiego jak znajomi. Znajomi ją męczą koło 10 lat a u mnie po dokładnie 2 latach coś zaczęła stukać pukać. Żonie przeszkadzało, kazała naprawiać mimo, że prała normalnie. Rozwulkanizowała się jakaś guma. Naprawa 300. Przy okazji Pan serwisant spieprz... jakieś łożysko w silniku bo zaczął wyć jak głupi. Jak go zjeba... to naprawił bez kosztów. Ale po kolejnych dwóch miechach padł programator, bo pewnie znowu coś spieprz... Ostatecznie wziąłem jakiegoś Aristona, najcichszego, bo na tym mi najbardziej zależało. To już nie te czasy, że pralki działały po 20 lat.
  4. Dzięki. W końcu normalnie mogę funkcjonować.
  5. Mistrzu Burzy to moją całą koncepcję. Wracam do N6310i
  6. A ja właśnie używałem intensywnie i mnie teraz wku... bo muszę sobie przemeblować ekrany, bo nie mam szybkiego dostępu do gmail galerii i youtuba
  7. No właśnie... Wiele okien mam ustawione. I lipa. Paska brak po aktualizacji do 4.3 W necie też nie mogę nic znaleźć póki co, czy pasek był i się teraz zmył, czy siedzi gdzieś w ukryciu.
  8. Tak, dokładnie ten. Nie mogę go za cholerę znaleźć nigdzie, w sensie żadnego uruchamiania
  9. Panowie, właśnie na mojego S3 wskoczył Android 4.3 w Plusie i po tym zabiegu zniknął ten boczny wysuwany pasek ze skrótami. Nie mogę go uruchomić. Wie ktoś może gdzie się podział?
  10. Dawaj Góralu. Ja myślę być koło 20.
  11. Z prognozy wynika, ze w najbliższych dniach nam raczej duże opady śniegu nie grożą, a raczej duże mrozy. A2 nawet jak mocno sypie to da się jechać. Jak się boisz RWD to lepiej sprzedaj a nie się stresować. Z drugiej strony to się nie ma czego bać jak się jeździ z głową. A jak bez głowy to i Q nie pomoże.
  12. W firmach "prywatnych" a tym bardziej w wielkich koncernach, gdzie w grę wchodzi gruba kasa ... robi się przetargi.
  13. No właśnie nie przesadzajmy ... rok za kierownicą w profi rajdach + jakieś tam lokalne pojeżdżawki to trochę mało, żeby od razu wygrywać. A on już wygrał 2 odcinki. Jest dobrze. Będzie lepiej.
  14. Gdzieś się tam Kuchar podobno plącze. Ale decyduje Kubica. No Risk?! No Fun. W Janner założył sobie 2 letnie i 2 zimowe na krzyż i na ostatnim odcinku pojechał wszystkich. Być może tutaj takiego ryzyka nie powziął i ... wyszło jak wyszło. Jest dobrze. Pewnie, że najlepiej jakby wygrał wszystko, ale on jest początkującym rajdowcem. Nauczy się. Spokojnie.
  15. Takie słowa na tym forum to bluźnierstwo. Przecież ori to ori 5 lat temu kupiłem od tej firmy właśnie 18' do swojej b5 - na felgach chyba było Made in EU (jakieś no namy). Do dzisiaj żadna nie była prostowana i nie wymaga prostowania, lakier się trzyma, ranty nie były ponownie polerowane (fele z rantem polerowanym) a przesadnie o felgi nie dbałem.
  16. Według mnie to koło bądź tego typu o wiele lepiej pasuje niż te Forgiato. Tak na szybko to mi w oko wpadło:
  17. Na coś takiego trafiłem przypadkiem... Prawdopodobnie najszybsze Audi S5 w Polsce - 605 KM i 650 Nm - Adrenaline Motorsport
  18. Ja mam zamiar być, koło 20. Byłem też tydzień temu koło 20. Obleciałem sklepy i go home.
  19. Tak, mają. Przez to są w stanie określić jaka jest rynkowa wartość wraku, zazwyczaj wyższa niż w ich wycenie, czyli wypłacą Ci mniej.
  20. To jawnie walą w ch... Muszą Ci wypłacić 10 300, czyli różnicę pomiędzy wartością auta a ceną, którą ktoś chce zapłacić za wrak. Pisz maila, że pełna kwota ma się pojawić na koncie w 48h albo zgłaszasz do KNF i tyle.
  21. Dostałeś niższą kwotę i nic więcej, żadnej informacji? Co ta kwota obejmuje? Może 13 200 to wartość przed szkodą a 8 500 wypłacili potrącając wartość wraku???? Napisz coś więcej albo wrzuć jakiś kosztorys, bo jakoś wątpię, żeby TU wypłacało Ci odszkodowanie na raty albo miało nadzieję, że nie upomnisz się o 5 tysięcy.
  22. ...ale przestanie obowiązywać z dniem jej zakończenia.
  23. No to ja wrzucę też opinię, bo w sumie kupiłem oponki, których normalnie chyba bym nie kupił, ale że trafiłem świetną okazję, to grzechem było nie wziąć. Mowa o Yokohama AVS db V550 XL w rozmiarze 225/40/18. Dlaczego normalnie bym ich nie wziął? Bo według tego co znalazłem w sieci, są to opony skonstruowane po to aby były ciche i ekonomiczne (małe spalanie) z przeznaczeniem do limuzyn (tak mniej więcej opisują je w sieci) czyli raczej spokojnej jazdy. Ja natomiast lubię mieć przede wszystkim przyczepność i raczej twardo a opony były przeznaczone na tył do RWD. Po sezonie mogę stwierdzić, że jestem zadowolony. Jest twardo (czyli nie są miękkie, nie pływają, nie uginają się na zakrętach - przesiadłem się z runflatów). Przyczepność bez zastrzeżeń - tył zawsze był pod kontrolą. Nawet w deszczu były przewidywalne. Na ten sezon muszę kupić kolejne dwie i bardzo poważnie się nad nimi zastanawiam.
  24. Wypowiedzieć możesz w ciągu miesiąca od nabycia albo przed końcem polisy, więc raczej musisz przekalkulować na siebie i zapłacić teraz drugą ratę wg. Twoich danych. Możesz też puścić przelew z numerem polisy i powinien być spokój.
  25. Skóra się odkształca od fotelika, ale po pewnym czasie wraca do swojej formy. A przynajmniej tak jest w przypadku regularnego czyszczenia/nawilżania skóry. Ja nie mam z tym problemu w drugim już aucie ze skórą. Co do bezpieczeństwa, to ostatnie modele fotelików mają ten sam poziom bezpieczeństwa bez względu na mocowanie - wg. testów ADAC.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.