Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Miejmy nadzieję, że kogoś spotkasz, bo w ostatni wtorek to posucha niezła była... Dwie Yamahy (dobrze godom ?) i właściciel BMW w "babskim" aucie
  2. Progi jeszcze pomaluj, bo na razie to się kupy nie trzyma. Fela fajna. Będzie gleba, to będzie git.
  3. Tak, miałem s226a. A na Eibachu jeździ się ... nisko Niby nie ma jakiejś wielkiej gleby, ale Beemka od spodu ma kupę osłon, wystających klocków pod lewarek itd. , więc trochę większy śpiący i się trze... Ale generalnie jest za***iście :-)
  4. Ja. I Dealer Klubowy też
  5. Tak coś się skłaniam do S5 - po prostu z blaku laku wezmę świeższy telefon i tyle.
  6. No właśnie tak od dwóch dni dumam na co zmienić S3. Prawie 2 lata minęły, telefon działa, jest w stanie idealnym ale coś bym zmienił i ... nie ma na co S5 wygląda jak wygląda. Wow nie robi. Z2 - nie wyobrażam sobie takiego kanciaka nosić w kieszeni. One - nie ma w ofercie mojej sieci
  7. Raczej...
  8. soolek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Koło. Koniecznie większe koło. Reszta dla mnie wygląda bardzo dobrze.
  9. Volkswagen Skoda Audi Serwis Warszawa | Dobrucki Auto Service Geometrię robi Sylwek - poczytać możesz o nim na forach np. Subaru.
  10. Ja mam zamiar być...
  11. Zline mam na tyle. Wedlug mnie sa ciche. Tzn. Przy 200 moge normalnie sobie rozmawiać.
  12. Uda się, skoro zajęła się tym firma specjalizująca w wynajmie aut. Zresztą Ty, czy tam Twoja kuzynka tylko napisze upoważnienie i pewnie resztą się martwiła nie będzie. Takie firmy załatwiają wszystko i więdzą dokładnie jak. To dla nich kasa. Możesz mieć na siebie i 10 aut i jak jedno zostanie uszkodzone, masz prawo do zastępczego.
  13. Dzisiaj zrobi lem 600 km w trasie na Yokohama dbs V550/Nokian zLine 225/40/18 - w tym 100 podczas cholernej ulewy w Czechach. Do 140 km/h jazda jak po sznurku (szubciej się nie dało, bo wycieraczki nie dawały rady). Wcześniej przelot autobahnami z prędkościami cirka 180/200. Żadnych zastrzeżeń. W deszczu rewelacja. Ani na chwilę nie straciłem kontroli nad autem a momentami na autostradzie woda stała. Polecam.
  14. Szybko się na chomiku pojawia? Bo live na pewno nie obejrzę (śniadania i te sprawy).
  15. 4.3 mam z plusa i nie zauważyłem szybszego zużycia baterii.
  16. Panowie, ma ktoś jakieś sprawdzone źródełko, gdzie można obejrzeć wyścig już po jego zakończeniu? Na święta jestem odcięty od Polsatu Sport, na ipli i innych streamach na żywo chyba tylko ...
  17. jeśli komuś przyjdzie do głowy zakup tych opon to musi się liczyć z ich głośnością, pomimo wskazań na etykiecie opony mówiących o 72db jakoś mi się nie chce w nie wierzyć, zimówki które zdjąłem mają 72db i praktycznie ich nie słychać a te nokiany szumią jak odrzutowiec no to ja już sam nie wiem .... ??? No właśnie I co teraz??? W przyszłym tygodniu strzelę ponad 1tkm w trasie autobahnami, więc będzie okazja potestować.
  18. Poziom -2 koło dawnego serwisu Car-Audio, ale za cholerę nie pamiętam jaki tam kolor sektora teraz jest ??? Zielony? A może fioletowy?
  19. Arkadia. Na Promkę dzisiaj za wietrznie...
  20. Mam S3 od 1,5 roku bez żadnych folii i pokrowców i przód wygląda jak nowy. Tylna klapka trochę zmatowiona od trzymania na biurku, ale to samo albo nawet gorzej będzie z alu bądź inną stalą. Szczerze, to jestem pozytywnie zaskoczony ogólną wytrzymałością tego telefonu, bo poprzednie Nokie jakie miałem w ostatnich latach mocno odstawały od tego, szczególnie pod względem skrzypienia (tutaj nic nie skrzypi). Chyba co niektórzy z Was po prostu wymagają za dużo albo za bardzo ulegają całej tej podniecie w mediach przed prezentacją kolejnego modelu. Zresztą, trudno się spodziewać jakiejś rewolucji skoro nowy model wychodzi co roku. Nowe technologie/rozwiązania kosztują i muszą się zwrócić i zarobić na siebie, więc nie oczekujcie jakiejś rewolucji.
  21. Dzisiaj to chyba Arkadia znowu? W Promce to może nas tylko przepiiiiiii...ć!
  22. A zasilanie skąd masz pociągnięte? Też nagrywasz podczas wyłączonego silnika?
  23. Jak zamontujesz kamerkę to wrzuć jakieś fotki jak to wygląda od środka i z zewnątrz, żeby zobaczyć jak to wielkościowo wygląda na szybie.
  24. Proponuję najpierw do US, bo wydział komunikacji może chcieć zaświadczenie z US. W jaki sposób dokonać darowizny samochodu? - Darowizna samochodu - Darowizny - Infor.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.