Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Że zrobił to umyślnie bo chciał coś udowodnić (nie wiadomo co). Tak powiedział swojemu zespołowi po wyścigu.
  2. Wkur... to się chyba cały zespół po rozmowie po wyścigu, po tym co Rosberg powiedział
  3. Kar za brak rejestracji auta w terminie 30 dni nie ma,więc możesz. Najważniejszy jest celny i skarbowa.
  4. Ja do S5 właśnie kupiłem ADATA 32GB za 61 z dostawą. Jeszcze nie "zamontowałem", więc nic więcej na razie powiedzieć nie mogę.
  5. Nie pociąga mnie pogryzione jabłko, ale skoro da się na nim coś zarobić, to go na chwilę przygarnę. Dzięki.
  6. Masz na myśli ten wątek? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/172779-apple-mac-os-x-iphone-ipad-ipod-apple-tv-aplikacje/page-41 Chyba dawno umarł?
  7. Panowie, czy ma ktoś sprawdzone info, czy T-Mobile zakłada sim-locka dla iphone 4s bo w sieci nie mogę się doszukać. Chcą dać w dobrej cenie, więc będzie na sprzedaż
  8. Poszukaj dobrego warsztatu w okolicy, który zapewnie auto zastępcze (nie musi być ASO), podpisujesz upowaznienie do działania, zostawiasz auto i więcej Cię praktycznie nei obchodzi - jeździsz zastępczym a warsztat się buja z oględzinami, rozliczenie itd.
  9. soolek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Wydaje mi się, że w B6 jest więcej miejsca. Autko fajne, ale jak byś dorzucił zew. M pakiet + jakieś sprężynki Eibacha, to byłaby jeszcze fajniejsza (TOM77 miał kiedyś fajne ceny na sprężyny Eibacha)
  10. soolek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Dużo fotek i wątek poprosimy.
  11. Jak dotrę do domu, to rozeznam sytuację. Jak będę jechał, to kliknę na forum.
  12. Myślę nad tym. Na razie 50/50.
  13. Znudzeniem???
  14. Dzień i godzina ustalone od wielu lat. Kiedyś przyjeżdżał tłum ludzi a teraz pojedyńcze osoby.
  15. To już na pewno nikt by nie przyjechał, bo o tej porze to się siada do zimnego piwka, szczególnie przy takich temperaturach.
  16. Coś takiego kupiłem kiedyś do biura - to jest prawdziwa lodówka. Nawet loda zrobi w tym micro zamrażalniku. Tylko Ty chyba i tak tego nie możesz upchnąć na milimetry, bo to musi gdzieś ciepło oddawać.
  17. Według mnie nie. Mam lodówkę turystyczną Ezetila właśnie i na kilka, kilkanaście godzin jazdy jest OK, ale tylko jak dodatkowo włożysz wkłady chłodzące. Czasami na urlopie próbowałem tego używać jako "zwykłej" lodówki, czyli żeby coś schłodziło - nie ma opcji. Jak włożysz zimne piwo, to kilka godzin będzie chłodne. Ale ciepłego nie schłodzi.
  18. Na oko, to jedynie pierwsza wygląda jak lodówka, która schłodzi napoje. Pozostałe to raczej chłodziarki turystyczne, które w połączeniu z wkładami chłodzącymi utrzymają temperaturę przez kilka, może kilkanaście godzin - według mnie do użytku domowego odpada.
  19. Może i żałosne, nie chce mi się komentować, ale prawda jest taka, że... Straż gminna w osobie sztuk 1 (słownie: jeden, komendant) powstaje tylko i wyłącznie w celu obsługi fotoradaru. Takie rzeczy się dzieją. Więc jak można mieć szacunek do Państwa, do strażnika, jak jest tylko po to, żeby złupić kolejną kasę ode mnie? Sorry, ale nie taki jest chyba cel fotoradarów i pomiarów prędkości.
  20. Ale dla mnie nie ma różnicy kto, tylko w jaki sposób. Bo skoro popełniłem wykroczenie i zostałem złapany, to biorę to na klatę i płacę. Ale skoro SM/SG chce tylko wyciągnąć ode mnie kasę, bo propozycja daj stówkę więcej a darujmy Ci punkty, to jest wyciąganie tylko kasy a nie karanie. I kończy się w ten sposób, że kto ma kasę za***prza ile wlezie, płaci i za***prza dalej, bo znowu zapłaci. Jak by raz w roku stracił prawko i musiał polatać po egzaminach, to może by się zastanowił kolejny raz zanim przyciśnie. A tak, to kasa załatwia wszystko. Skoro popełniłem wykroczenie, to proszę mi je udowodnić i przesłać zdjęcie. Jest czytelne - płacę, biorę punkty i jeżdżę wolniej, bo mam świadomość, że może mnie spotkać większa kara, czyli odebranie prawka. Ale jeżeli ktoś chce tylko ode mnie tylko kasę, to niech się wali. Skoro kombinują (w necie można znaleźć dużo na ten temat), to dlaczego ja mam się zgadzać na ich kombinacje. Stawiam się po to, żeby zaczęli to robić dobrze. I coś się zmienia. ITD będzie wysyłać zdjęcia.
  21. otóż to właśnie... co prawda ja sam nie jezdze 40-50 tak jak sa czesto ograniczenia w zabudowanym, ale jak juz mnie zlapia to płace kwit i tyle. a po co to plakac i robic z siebie gamonia na forum? co chwila taki watek powstaje Ja też płacę. W łapę nigdy nie dałem i nie dam. Złapali mnie to płacę. Ale nie dam się doić państwu, prowokować mnie do wpłacenia im większej kasy itd itp. Bo za dojenie uważam właśnie fotoradar 10m przed końcem terenu zabudowanego (właśnie koleżanka się dzisiaj taką pamiątką z wakacji pochwaliła). Albo fotoradar na 4 pasmowej (!) drodze ekspresowej. Czy ktoś z Was kiedyś widział fotoradar przy szkole/przedszkolu/dużym przejściu dla pieszych? Sądzę, że ciężko będzie. Fakt, jak niedawno zobaczyłem jedne, Warszawa Modlińska na długiej prostej przy przejściu dla pieszych. Fakt, ciężko tu przejść, ale ruch pieszych jest mały, więc bym polemizował jeszcze. Jeżeli mnie złapali, to proszę o czytelne zdjęcie, żebym mógł być pewien, że jechałem ja albo nie ja i płacę. A nie zapłać stówkę więcej, to Ci darujemy punkciki, czyli znowu bogaty może więcej. Ja jestem za karą, ale kara ma dotkliwa (czyli punkty) i nieuchronna - czyli jest wina, jest kara a nie można się wykupić.
  22. Metoda neutralna. Ja korzystałem w przypadku ITD. Oni pewnie dotychczas nie mieli procedury wysyłania zdjęć, więc każdy tego typu list pewnie szedł na koniec segregatora albo do kosza, czyli sprawa do przodu. Jeśli poszliby do sądu, to sąd ich opierdoli, że się nie postarali. Bo ja przecież chciałem, ale nie miałem jak wykazać, kto jechał autem. Odmówić też nie odmówiłem. W przypadku straży miejskiej mogą Ci jednak wysłać zdjęcie. jeśli będzie czytelne, trzeba to przyjąć na klatę. Jeśli nie, to jesteś do przodu. Oczywiście sytuacja zmienia się z dnia na dzień (ITD zacznie zaraz wysyłać zdjęcia) a SM/SG pewnie się w końcu z Policją zgada i wszelkie sprawy sądowe będą szły przez Policję, bo w końcu to kasa dla budżetu. Skoro gmina nie może skorzystać, to nie Państwo skorzysta. Ale próbować można. W każdym takim przypadku trzeba mieć jednak na uwadze to, że sprawa jednak trafi do sądu a tutaj już może się różnie potoczyć. Często taki wyrok może być wydany zaocznie, czyli trzeba się będzie jednak wykazać znajomością prawa a na pewno poświęcić czas. Ale to już każdy musi sobie sam ocenić, czy jest winny/niewinny, ma czas na papierkową robotę, aby zaoszczędzić 200-300 PLN.
  23. Brak odpowiedzi, to sprawa idzie do sądu, czyli już masz ciąganie po sądach. Ja wysyłałem do tej pory pismo treści jak niżej i w jednym przypadku 1,5 roku ciszy a w drugim prawie rok. Oczywiście swoje zmieniasz na , że " proszę o przesłanie wyraźnej fotografii pozwalającej na rozpoznanie kierowcy". ... tutaj odniesienie do pisma... Nie prowadzę ewidencjiprzebiegu ani kierowców, a pomimo szczerych chęci, nie jestem wstanie wydobyć ze swojej pamięci, kto akurat tego dnia mógłsiedzieć za kierownicą w miejscowości XXX. Przyjęcie mandatu przezemnie lub wskazanie innej osoby jako domniemanego kierowcy, możeoznaczać wprowadzenie organów Państwa w błąd co jest zagrożonekarą pozbawienia wolności (art. 233 i 234 Kodeksu karnego). W związku z powyższym,świadomy ciążących na mnie obowiązków, proszę o przedstawieniefotografii dokumentującej wykroczenie, abym mógł jednoznaczniezidentyfikować i wskazać sprawcę wykroczenia.
  24. soolek odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    Dobre, najlepiej nowe opony i zima nie straszna. Dawaj porządne fotki, bo tutaj nic nie widać.
  25. dlaczego?- przecież to nie była jego wina Niby nie, ale chłopak ma ewidentnie pecha w ostatnim czasie. Za dużo ciosów przyjmuje. Wyścig konkret.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.