Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Ostatnio Rogal rozdziewiczył ECU mego auta i ... wykresik w pierwszym poście [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:54_________________________________________________Kilka świeżych fotek w pierwszym poście. Niestety, Audiówka pewnie pójdzie z rodziny ;(, bo Szwagier potrzebuje kasy na nowy biznes Jako, że już tu wpadłem na chwilę, to ... Audi jednak zostało w rodzinie. U Szwagra. Nakulało już grube dziesiątki tysięcy km. Robi jako wół roboczy. W związku z tym wpadło zawieszenie 1BA do osiemnastek (po jakimś roku przywykłem do tego widoku, a nawet wygląda całkiem całkiem jak na Allroada). Jako ciekawostka, to żadna z tych chińskim no name felg nadal nie wymaga prostowania a auto jeździ po naprawdę trudnym terenie czasami i to dość dynamicznie. Jedynie ranty trzeba odświeżyć. A wszyscy tylko ori ori i ori. Dobrze, że się kiedyś nie dałem namówić na ori. Wpadł też hak. Splanowana głowica, bo jeden tłok powiedział bye bye. Szwagier zadowolony niesamowicie. Właściwie tylko leje ropę i ogień. W międzyczasie wyskoczyły jakieś tam purchelki na przednich błotnikach, więc niedługa lakiernik. Skóra w środku w stanie nadal bardzo dobrym, a w aucie codziennie rzesza ludzi w roboczych ubraniach. Trwałość tej skóry jest ekstra. Jak trafię w któryś weekend na w miarę czyste auto, to strzelę jakieś fotki.
  2. Dzięki, ale sam przybędę, bo chyba nie będę leciał prosto z domu.
  3. Może i ja dzisiaj w końcu dotrę...
  4. Tak. Działa. Spodziewaj się sporo lżejszej kieszeni.
  5. soolek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    He fakt. I to jeszcze w jakieś dziwne wątki. W wolnej chwili to ogarnę. Dzięki za zwrócenie uwagi.
  6. soolek odpowiedział(a) na sentinell temat w Mazowieckie
    Też tam kiedyś kiedyś jeździłem na olej. Ale wyleczyłem się jak Pan podjechał z bańką mineralnego do mojego 10 letniego Mondeo (miał być syntetyk). Dobrze, że zawsze mam oko na swoje auta, więc obyło się bez bólu. Drugi raz, po jakimś czasie, znowu pojechałem na olej, po czekaniu godzinę czasu na przyjęcie auta na umówioną godzinę... więcej tam nie pojechałem. Nie oferują nic, co by można było polecić. Wszystko zrobisz i kupisz i taniej i szybciej i lepiej gdzie indziej. Jesteś z Bemowa, z tego co widać w profilu, więc powinieneś wiedzieć, że na Wrocławskiej masz TOM77 - forumowy dealer. Nigdzie taniej i szybciej nie dostaniesz części, a od jakiegoś czasu też ma warsztat pod sklepem.
  7. soolek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    No taką służbóweczkę to bym przytulił ... dla Żony Design tego RR jest po prostu niesamowity.
  8. Ale pytanie nie było o sobotę. Sobota to raczej marna szansa nawet na odbiór osobisty, bo często nawet infolinie w sobotę pracują w okrojonym składzie.
  9. Zadzwoń, może przywiozą Ci raz jeszcze w innych godzinach, w innym dniu. Kurierzy często mają płacone za stopa, czyli za dostarczenie a nie za próbę dostarczenia, więc kurier się dostosuje.
  10. Akurat, że spalona żarówka to bym się nie zdziwił, bo samochód z niesprawnym oświetleniem nie może się poruszać po drogach. Co do uszczelki to nadgorliwość moim zdaniem. Masz dwa wyjścia: robisz przegląd i rejestrujesz auto albo składasz wniosek o rejestrację (ma obowiązek przyjąć od Ciebie w każdej formie). Jeżeli wg. Pana z WK brakuje jakiegoś dokumentu, to ma obowiązek pisemnie poprosić Cię o uzupełnienie dokumentów lub odmówić rejestracji podając powód poparty przepisami. Jak facet będzie uparty, to może się podeprzeć koniecznością weryfikacji stanu technicznego, ze względu na podejrzenie wprowadzenia "odpadu" - uszkodzona uszczelka, czyli auto nie sprawne. Jak nie sprawne, to może jest odpadem? Ale co urzędas, to interpretacja, więc wybór należy do Ciebie.
  11. Mam zamiar. Ja nawet jestem jak nikogo nie ma Ja to prawie jak Adaś jeszcze nie dawno. Punkt 19 na posterunku. Wczoraj miałem tylko wejść, zostawić kilka gratów, obrócić się na pięcie i ... coś tam coś tam i ... musiałem zostać
  12. A już prawie wychodziłem i ... ostatnio ciągle mi ktoś psuje plany
  13. Możesz i teraz. On chyba pracuje 16-20.
  14. Na Tarchomin. www.serwis-rtv.waw.pl Robiłem też tam okap z kuchni. Zawiozlem mu w częściach silnik i wszystkie wtyczki i znalazł. Koszt 80 płn zamiast 1000 za nowy.
  15. Adaś, musisz się poprawić, bo już zapomnieliśmy jak Twoja facjata wygląda
  16. Sprawa jest jasna. Czy pieszy był czy nie, albo gdzie był, auto jadące przed zatrzymało się przed pasami, więc drugie też miało taki obowiązek. Tutaj żadne tłumaczenie nie pomoże. A w tym momencie Policja jest cięta na wyprzedzanie na pasach itp. Np. sprawa Dariusza K. czy seria innych potrąceń np. w Warszawie. Do tego dostali pozwolenie na "zero tolerancji" i do tego się stosują. Prawko mieli prawo zabrać i z tego prawa skorzystali, być może przez zły dzień a być może zrobiliście to na tyle dynamicznie, ten przejazd, że się należało. Nie było mnie tam, więc oceniał nie będę. Sąd zapewne prawko zwróci, ale sytuacja w głowach zostanie na długo i ... o to chodzi. Miejmy nadzieję, że następnym razem Ty i Ojciec najpierw pomyślicie dwa razy, bo widocznie coś na rzeczy było, skoro prawko zabrali. Pomimo obiegowej opinii Policjanci nie są aż tacy tępi jak się wydaje. Gdyby miał zły dzień i nie miał jednak poważnych argumentów, to by przywalił porządny mandat, który zapewne byście przyjęli.
  17. Takie objawy daje właśnie padnięta matryca - miałem szczeście coś takiego zobaczyć u siebie. Ale może wystarczy coś przelutować, skoro raz się pojawia a raz nie. Zawieź go gdzieś na sprawdzenie. Ja w Wawie płaciłem 30 za sprawdzenie, więc żadne pieniądze. A w razie "lutowania" mieliśmy się zmieścić w 100 pln.
  18. Big spot się szykuje widzę.
  19. Kompletnie mi nie leży Xperia. M2 właśnie biorę pod uwagę dla Żony. Jak coś to chyba bardziej LG by mi pasowało.
  20. Moje SGS3, do którego chwilowo wróciłem, jest nadal zamulone mimo Wipe'a, a do wczoraj wyglądało idealnie (mimo braku pokrowca, folii itd). A SGS5 poszedł właśnie do serwisu na wymianę ekranu lub taśmy łączącej. Podobno znana przypadłość. Szkoda tylko, że inny pajacyk przy wgrywaniu nowego softa od razu się nie wypucował, że to nie pomoże. Zaoszczędził bym czas na dojazdy.
  21. Nigdy nie wierz sprzedawcy. Zawsze czytaj sam. Ale dopóki nie zgłosisz, to się nie dowiesz, czy to działa czy nie. Dużo zależy na kogo trafi na poszczególnych szczeblach załatwiania sprawy.
  22. Będę miał iPhone 4S na handel w tym to chyba kompletnie nic nie widać, więc może parę groszy się przytuli
  23. A gwarancję masz? Bo według warunków gwarancji, jeśli nastąpiły 3 naprawy, wymiany podzespołów i problem nadal występuje, to wymiana na nowy się należy.
  24. Osobiście Nokia mi jakoś nie pasuje. Kumpel ostatnio kupił, bawiłem się i jakoś przekonać się nie mogę. Do samsunga namawiał nie będę. Wprawdzie S3 przez dwa lata działał bez problemowo, ale teraz wziąłem właśnie S5. Soft już mam nowy wgrany i dalej d*pa, więc zaraz jedzie do serwisu na naprawę. G3 trochę kosztuje, ale G2 bym mocno rozważył teraz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.