Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Oooo, widziesz. Chyba ja sobie też takie coś kupię
  2. Np. takie coś można dokupić http://www.morele.net/zelmer-ssawka-szczelinowa-a10200030-07-zvca20jb-629333/?utm_source=twenga-via-nokaut&utm_medium=cpc&utm_campaign=2015-03&utm_content=629333#nclid=4e567f86c33577a07e30593683cf2079
  3. I dzięki boziu S6 nie urósł, bo już by go normalnie do kieszeni nie wsadził. I przestał być wodoodporny - dziwne rzeczy. A jak tak się czasami zastanawiam nad tym spuszczaniem się nad super metalem, szkłem itd. Przecież i tak chyba 90% ludzików nosi to w pokrowcach, więc po cholerę super metal i szkło, jak i tak tego nie czuć??? A tak z innych niusów, to na S5 z Plusa wpadł mi w tamtym tygodniu Lizak i ... faktycznie lizak. Nowe kolorki takie cukierkowe. Szału nie ma. NIe widzę w nim żadnego WOW, a raczej wady jak dla mnie.
  4. soolek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    No to C124 może?
  5. soolek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    No to chyba czas na E32/E38 740i + gleba + duże koło + duuuużo wosku
  6. Auto, w którym stwierdzona jest wada skrzyni kupi tylko handlarz. Skrzynia biegów, szczególnie automatyczna to dla zwykłego Kowalskiego ciemna magia i nikt się z tym bujać chciał nie będzie. Zresztą, 99% ludzi chcę kupic auto totalnie bez wkładu własnego (tak się przynajmniej łudzą). Liczą, że nawet oleju nie trzeba będzie wymienić, bo przecież Hans to zrobił 3tkm temu - tak wynika z książki. Zrób tą skrzynię i dopiero sprzedawaj albo obniż cenę jeszcze bardziej, aż zainteresuje się tym jakiś handlarz. Albo poszukaj jakiegoś handlarza u siebie na miejscu.
  7. Proponując szkodę całkowitą muszą wycenić wrak. Wrak wystawiasz na allegro za kasę z wyceny. Jeśli nikt nie zaoferuje ceny z allegro to ubezpieczalnia musi Ci podać namiar do firmy, która kupi auto za cenę, którą podali lub dopłacić.
  8. Jechać do warsztatu, żeby wycenił naprawę. Masz prawo naprawiać auto do jego wartości, ale oczywiście musi być na to fakturka.
  9. Pany, pytanie odnośnie aplikacji Facebooka na Andku (konkretnie 4... Samsung). Jakiś czas temu wyskoczyła opcja, że logujesz się do fejsa PINem (wybierasz profil, wbijasz pin i już). Kilka dni temu zaczął wyskakiwać jakiś błąd przy logowaniu, więc wywaliłem fejsa i zainstalowałem raz jeszcze. I do tamtej pory za cholerę nie mogę znaleźć takiej opcji, żeby logowanie zmienić na PIN zamiast hasła. Ktoś coś, bo w necie się doszukać nie mogę.
  10. Kup kompa Ktoś z forum sprzedaje http://allegro.pl/show_item.php?item=5099035552 Mówi się, że pod względem wydajności kompy biją już konsole, że obecna generacja konsol jest ostatnią jaka powstanie, bo nie będą w stanie dorównać komputerom. Zamiast się napalać, to sprawdź jakie gry i gdzie wyszły, jakie Cię bardziej interesują, z kim można się na gierki wymienić. Mam PS3 od początku prawie i jakoś mnie jej walory nie powaliły. Tzn. filmy Blue Ray robiły wrażenie, ale zaraz też wyszły odtwarzacze na kompy, więc przewaga szybko zniknęła. Osobiście to teraz bym przyinwestował w jakiś porządny komputer, który co rok/dwa można poprawiać i zawsze będzie na topie. Ale ja nie jestem jakimś maniakiem gier czy posiadania najnowszej techniki dla samego posiadania.
  11. W przypadku szkody na terenie Polski, szkodę z zagranicznym kierowcą zgłaszasz do swojego TU (gdzie masz OC) a oni potem rozliczają się z zagranicznym TU tej Pani. Według mnie w tym przypadku powinno być tak samo, ale 100% pewności nie mam. Zadzwoń do swojego TU to się dowiesz.
  12. soolek odpowiedział(a) na KmK temat w Inne marki
    No to chyba szykuje Ci się przesiadka na 3er Mi się też 1er nie podoba, poprzedni model też nie, ale sytuacja diametralnie zmienia się po zajęciu miejsca za kierownicą. A po dłuższym pojeżdżeniu to już wogóle jest mega. Program zapodasz i będzie to naprawdę przyjemnie latało.
  13. A po Ci opony z 2015 roku? Przecież 2014 to nowe, na pewno nie zdążyły poleżakować dobrze. W niczym nie będą gorsze od tych z 2015. A ja do motointergratora nie mam nic. W zeszłym roku kupiłem w sumie 6 opon. Wszystkie rocznik 2014. Nokiany 15-16 są robione w Rosji. 17 i wyżej w Finlandii z tego co mi wiadomo a potwierdziło się to na moich oponach (brałem 15 i 18).
  14. jak Ci się spisuje telefon? Note4 znajomego ostatnio poszedł na reklamację - straciło się LTE, wcześniej od czasu do czasu wyświetlał komunikat o podłączonej stacji dokującej, no i ekran robił się czarny a tel nie odpowiadał Wprawdzie nie mam Note a S5, ale jeden z pierwszych wypustów i też był w reklamacji po jakichś 2-3 miesiącach. Odkleja się taśma od ekranu, ekran głupieje, nie reaguje, restartuje się. Problem znany. Jeżeli masz serwis z "piekarnikiem" blisko, to naprawią w pół godzinki - trzeba odkleić i przykleić taśmę raz jeszcze. Pewnie tak zwana choroba wieku dziecięcego.
  15. Pomysł sam w sobie bardzo dobry. Działa na świecie i się sprawdza. Sama latałem w Paryżu na czerwonym (na piechotę) tak jak wszyscy. Przez kilka dni łażenia nie widziałem żadnej "przykrej" sytuacji. ALE ... polski naród jest póki co za głupi na takie przepisy, co widać chociażby po niektórych komentarzach.
  16. Mogę Ci podać namiary na Instalatorów. Koleś złota rączka, Audi ma w jednym palcu. Jakby co, to priv.
  17. modlinbus.pl
  18. Tu jest temat z kamerkami. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/256561-kupno-kamerki-samochodowej/ Poza tym idź na forum autowrzuta - dowiesz się tam wszystkiego.
  19. http://autokuznia.pl/ Osobiście u nich robiłem montaż/demontaż magla (magiel kupiłem nowy, tzn. po profi regeneracji). Natomiast właściciel warsztatu (rozmawiałem z nim dopiero po robocie) ma magika, która profesjonalnie robi regenerację magli. Całość wyszłaby ok. 1500 pln. Gdyby mnie spotkała kolejna taka "przyjemność" to pojechałbym do nich właśnie. Mojego kolegi wspólnik robił tam regenerację w Leonie I FR i przez ponad dwa lata wszystko śmigało jak trzeba.
  20. A potem dwa razy drugi Jest potencjał.
  21. Ja pewny też nie jestem, bo na własnej skórze nie przerabiałem takiej akcji, ale skoro honoruje się przegląd Niemiecki w Polsce (rok to rok, ale się honoruje), to dlaczego ma się nie honorować nowego? Nie wiem, czy Polizei patrzy na przegląd, ale wydaje mi się, że tak. Ubezpieczyciel patrzy na pewno. Inaczej nici z ubezpieczenia. Skoro wbija się niemiecki przegląd do dowodu auta sprowadzonego, to też ubezpieczalnia go honoruje. Tak samo powinna honorować nowy przegląd. W razie W będzie potwierdzenie, że auto jest sprawne.
  22. Ja chyba też wpadnę przed 20.
  23. Ubezpieczalnie wszystko wiedzą. Mają wspólną bazę, gdzie widzą wszystkie szkody, kosztorysy itd. itp. Zawierając ubezpieczenie, zawsze pytają o zgodę na sprawdzenie historii ubezpieczeniowej. Ostatnio moja Żona zrobiła małą stłuczkę w październiku. W listopadzie orientowałem się z cenach polis na następny rok i conajmniej 2 firmy z kilku sprawdzanych same powiedziały, że była szkoda w poprzednim miesiącu. Żyjemy w XXI wieku przypominam.
  24. Czyli uznają, więc można chyba zrobić w DE - papier potwierdzi, że auto sprawne, czyli Policja i ubezpieczyciel się nie przywalą a według mnie o to głównie powinno chodzić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.