Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
CH czynne od g. 10, więc parking pewnie też. Zawsze możesz auto zostawić na P+R w cenie biletu miejskiego i z P+R dojechać komunikacją miejską.
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Mówicie dostosować. Wszystko zależy gdzie jeździsz i jak jeździsz... nazwę to "rekreacyjnie" lub "do roboty" Ja np. jadąć w rodzinne strony wyjeżdżam z Wawy dwupasmówka, zazwyczaj w korkach, więc jadę sobie 40 prawym pasem bo zawsze idzie płynniej, więc nie musze wachlować biegami. Potem na dwóch pasach i tak zazwyczaj objadę tych najbardziej skaczących z pasa na pas. Ale ostatenie 40 km zjeżdzam na wioski itd. 90 - jadę max. 120. Więcej nie trzeba, ale bywają dziury, tablica teren zabudowany, długośc dosłownie 700 m, 4 domy i ... prawko będzie można stracić w moment. Jak latam ponad 10 lat tamtędy, nigdy POlicji nie było - nie zdziwie się, jak się teraz pojawi. Zobaczymy. Jakiś miesiąc temu ustawiłem sobie na kompie brzęczyk jak przekraczam 85 km/h, więc mam nadzieję, że z prawkiem się nie pożegnam.
-
Kolizja - 2 razy w to samo miejsce.
Baza danych jest, więc ubezpieczyciel będzie wiedział, że miałeś szkodę i weźmie to pod uwagę przy kosztorysie (odliczy). Skoro już jesteś do przodu, to i tak będziesz bardziej do przodu, więc nie ma co kombinować.
-
A4 B6 vs BMW E46
Przesadzasz... Elektronika w E46 wybacza naprawdę wiele błędów.
-
Szafy do wielostanowiskowego garażu podziemnego
Szafa jest wolnostojąca, i o ile stoi tylko w ramach miejsca postojowego, to teoretycznie nic Ci nie zrobią. Jeżeli jednak jakiś sąsiad będzie upierdliwy i administracja też, to pewnie jakiś paragraf znajdą, aby uprzykrzyć Ci życie, ale formalnie na swoim miejscu możesz sobie postawić co chcesz.
-
A4 B6 vs BMW E46
Też miałem obawy przed pierwszą zimą w RWD. Tzn. pierwsza po wielu latach, bo kilka zim przelatałem Transitami z paką na uniwersalnych oponach i wtedy faktycznie betonowe słupki wkładałem na pakę. Ale to już nie te czasy. Zresztą potem miałem jeszcze Omegę i zimą to był dla mnie tylko fun. Dobre opony i RWD wjedziesz wszędzie. Chociażby tej zimy podjeżdżamy na parking pod Słotwiny i ... d*pa lata, dość wąsko. Żona spanikowana (ja wczorajszy obok). Przesiadłem i ... pojechałem. Bez najmniejszego ale. Trzeba auto wyczuć i tyle. A poza tym Beemkę można też wziąć w xdrivie. Co do 5er E60, o której piszesz - fatk, wnętrze nie powala. Ale spójrz już na F10. Co innego. i-drive, kiedyś ganiony na skomplikowaną obsługę (bo nowość), teraz jest chwalony z każdej strony (w porównaniu do innych systemów obsługi). Wszystko zależy od tego, czego ktoś potrzebuje od auta. Ja się o wiele lepiej czuję w Beemce. Jest bardziej sportowa, a ja to lubię. Wolę siedzieć ciasno w fotelu, niż po nim latać. Wolę być otoczony autem z każdej strony niż mieć kupę przestrzeni dookoła. Tydzień temu miałem okazję potestować A7 V6 TDI - za***iste auto (mega wypasiona wersja testowa)! Oh i ah. Ale dwa dni póżniej wsiadłem znowu w Szwagra F10 z biednym motorem 2.0D i ... po prostu lepiej mi się jechało. Czułem to auto, czułem jak skręca. A A7 płynąłem... A ja nie przepadam za pływaniem. Każdy po prostu musi spróbować i dobrać auto do własnym upodobań, a nie bo Audi albo Merc albo BMW jest najlepsze, więc biorę, bo wszyscy mówią, że to najlepsze. Najbardziej w tym wszystkim śmieszy mnie to, że ktoś wsiadł na 10 km do jakiegoś auta, najczęściej z boku i ... od razu feruje wyroki, że BmW jest do d*py. Tylko Audi się liczy. Takie niestety opinie często się pojawiają, tzn. bardziej pojawiały na tym forum. Co ciekawe, to np. na forach BMW jest mniej więcej taki podział w opiniach.doradzaniu: chcesz dobre prowadzenie - BMW. Chcesz przestrzeń i komfort - Audi. Nie ma, że BMW i tylko BMW.
-
A4 B6 vs BMW E46
Mylisz się Suli. Jak przychodzi zima, to dopiero wtedy zaczyna się prawdziwy fun, bo na suchym to mi szkoda katować biednego 150 konnnego diesla. Jak się ma głowę na karku, to RWD zimą nie straszne. A jak głowy brak, to i Q nie pomoże.
-
A4 B6 vs BMW E46
Poliftowego 2.0d na pewno nie łykniesz serią, ale mniejsza o to. Podstawa to przejechać się. W BMW jest ciasno, nie ma gdzie położyć telefonu, mniej miejsca ale ... jak skręca to skręca, a nie jedzie prosto, nie musisz jeździć na ręcznym, tylko dajesz w pi... Mnie RWD pasuje dużo bardziej niż FWD, a chyba nawet bardziej niż AWD. Mi daje fun i to mi się przede wszystkim podoba. Inni wolą "ładniejsze" wnętrze, większy komfort, ja wolę prowadzenie i to, że czuję na d*pie wszystko, co się z autem dzieje (nie jest przesadnie twarde, ale po prostu czuć auto). Audi jednak dużo szybciej zdiagnozujesz, bo każdy zna VW/Audi i na forach mnóstwo informacji. Z BMW jest gorzej. Mniej ludzi się na tym dobrze zna, mniej można wykopać na forum, mniejszy dostęp do tzw. "VAGa".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zegarek nic nie pomoże - Esy brak. Klekotem On po prostu nie zdanża Proszę Pana
-
F1, Rajdy i Motorsport
No i Kubika w Argentynie nie pojedzie, mimo że auto i część ekipy na miejscu
-
F1, Rajdy i Motorsport
Podobało mi się. Wkurzał mnie tylko operator, co uparł się na Bottasa i Vettela. Nico chyba pogrzebał ostatnio w majtkach i znalazł w końcu swoje jajka - pojechał ładnie. A Kimi to chyba gdzieś tam skitrał jakiś dodatkowy silniczek elektryczny w aucie, bo końcówkę pojechał mega szybko. No i ALO 11 miejsce, więc postęp jest. Mam nadzieję, że w Hiszpanii wpadną tu i ówdzie dobre poprawki i stawka jeszcze bardziej się wyrówna. Ten sezon może być ciekawy, nawet jeśli HAM będzie non-stop na przodzie, to tuż za nim może być ciekawie. A teraz trzeba w kalendarzu odnotować relacje z Argentyny Będzie lepiej niż szóste w zeszłym roku. Miejmy nadzieję.
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Tylko weź coś z tym znaczkiem Sline na grillu zrób - jego umiejscowienie jest ... "dziwne".
-
Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8
Miałem S3 i byłem zadowolony. Mam S5 od sierpnia i chyba następne będzie coś innego. Generalnie telefon OK, ale po miesiącu wylądował w serwisie - padał ekran, restartował się itd. Skleili ponownie połączenie z płytą główną - podobno taka choroba wieku dziecięcego. Poza tym, telefon jakiś zamulony jest, szczególnie po apdejcie do Lizaka 5.0. Przymierzam się do twardego resetu, ale jak sobie pomyślę o ponownym ustawianiu wszystkiego itd. to mi się odechciewa. Wydaje mi się, że bardzo mocno się nagrzewa po jakichś 20 minutach latania po necie. W S3 chyba tego nie było. Następne obstawiam LG chyba.
-
Jaki koszt zamontowania instalacji solarnej
Osobiście solarów nie mam i nie używałem, ale mój Wujo (dusigrosz, zwany też skąpcem) zamontował to coś w domu, bo gmina dofinansowywała i jest mega zadowolony. Wodę grzał tym przez całą zimę! Na 3 osoby w domu jednorodzinnym. Rozmawiałem z nim w niedzielę, to nawet podczas takiej marnej pogody jaka była w weekend (ciągle pochmurno, lało a słońce wychodziło na 5 minut) woda była grzana z solarów. Płacił za montaż coś poniżej 5 tysi chyba. Skoro on to zamontował, to znaczy, że musiało się opłacić. Ale jak już pisałem, na własnej skórze nie testowane.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawoskuję Beemkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też tam robiłem i było OK.
-
NEW BMW F30 318d M-sport
Podaj VIN to wrzucę go na forum BMW i go rozkodują.
-
NEW BMW F30 318d M-sport
No właśnie tak patrzyłem patrzyłem i nie mogłem tego ksenonu zobaczyć. Ja bym chyba dla samego wyglądu wziął ksenon. Timac, tak w ogóle to wrzuć rozkodowany VIN, to będzie widać dokładnie co jest a czego nie ma.
-
System operacyjny Android
Ja mam od sierpnia i czasami mnie krew zaczyna zalewać jak się zmuli. I chyba jest gorzej na lizaku niż było wcześniej. To chyba mój ostatni szajsung... Ale wszystkie tyle kosztują. A popatrz na ceny ajsrona... Dołożyli szkło i metal, to ceną musi swoje skoczyć.
-
E46 320d CZY TO VP44?
A skąd jesteś? Znajdź kogoś z forum, do kogo możesz pojechać na diagnozę. Poza tym znajdź na forum bmw-sport lub bmw-klub.pl kolegę Roger-Nysa. Niezły jest. Mi zdiagnozował auto przez telefon i zrobił to dobrze.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Chyba trzeba Bronkowi dać znać - siatkę w Polsacie odkodował, to może i przy F1 pomoże
-
System operacyjny Android
S5 Lolipop 42954
-
mandat z fotoradaru stacjonarnego ale brak fotki
Zakładam,że pismo z ITD dostałeś. Najważniejsze - nie wypełniaj żadnego papieru, który Ci przesłali. Napisz krótko, że " auto użytkuje kilku kierowców. Mimo szczerych chęci, nie jesteś sobie w stanie przypomnieć kto wtedy mógł prowadzić. Uprzejmie proszę o przesłanie zdjęcia, które pomoże mi w zindentyfikowaniu kierowcy w tamtym dniu." Sprawy do sądy nie mogą skierować, bo nie odmówiłeś wskazania kierowcy. Jeśli chcą dalej ciągnąć sprawę, muszą Ci przesłać zdjęcie. Pół roku temu i około dwóch lat temu dostałem takie pisma i ... cisza dalej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ano by pasowało.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to kiedy wpadasz...