Treść opublikowana przez soolek
-
Chcialem przerejstrowac auto ale bede tylko 2 tygodnie w polsce..co zrobic ....
Pogadaj dobrze z Panią w wydziale komunikacji, może uda się załatwić szybciej - na mnie czasami twardy dowód czekał po dwóch tygodniach. Jeżeli nie, to zostaje wysyłka dowodu i upoważnienie dla innego osoby.
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
A nie lepiej było założyć LPG do Vetty i jeździć tylko nią
-
F1, Rajdy i Motorsport
Było dzisiaj na co popatrzeć .
-
i znowu BMW
Ludzie po prostu nie myślą. Dzisiaj, po raz kolejny (może setny), wyjeżdżając z Wawy po słoiki, turlałem się prawym pasem, zostawiając przed sobą dużo miejsca i... na ostatnich światłach przed ekspresówką objechałem wszystkich wciskających się cwaniaków. A potem, na ekspresówce kolejnych.... Że tak tylko nadmienię, to wciskały się... Kia Sorento, Opel Vectra, jakieś golfy, autobusy.... Żadnej BMW
-
moje e61
Wiecie co, tak na marginesie, moja ma sporo większy przebieg, nic nie cieknie, nic się nie poci. ASO wieszczyło mi wymianę turbiny 3 lata temu, podczas przeglądu przed zakupem i ... wszystko działa. A poci się jakaś uszczelka w dolocie. Na ropie latam niby ruskiej od 2 lat i wszystko działa. Korci mnie zmiana na coś nowszego, ale .... pójdę raczej w E38 V8. Jakiś dopieszczony egzemplarz.
-
Wakacje w Chorwacji
Tylko na Słowację miej dobrą nawi, bo inaczej poprawadzi Cię polnymi drogami. Swego czasu, w nocy, zawracałem na górskiej żwirowej drodze, że auto się ledwo mieściło. Granicę przekraczałem wtedy na jakimś zzadupiu. A w drodze powrotnej i tak zapłaciłem za winietę. Więc jak chcesz szybko i komfortowo, to lepiej zapłacić.
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
Jak to powiedział chyba już klasyk "bo trzeba mieć fantazję i pieniądze dziecko". co z tego ze to b8? Ma chłop kasę to niech robi fantazje z b8 a nie b5 czy golfa. lepiej cos takiego niz wrzucanie jakichs wiejskich dokladek itd. Ja bym do tego auta dorzycil duze kola i nizszy zawias. wtedy od razu powiedza: do battalionu divisionu czy jak to sie tam nazywa go.
-
moje e61
Klapki - na początku się naczytałem i ... hmmm. Będę wymieniał świece podczas pierwszego serwisu, to przy okazji wyczyszczę kolektor to przy okazji wyrzucę klapki, bo to żaden koszt. Tak pomyślałem i zrobiłem. Długi na forach nic nie słyszałem o klapkach. Kumpel też jakiś czas po mnie kupił 330d z bardzo pewnych rąk. Klapek nie ruszał, ale jego przebiegi są symboliczne. Ryzykuje. Aż kiedyś na forum znalazłem jednego, co szukał silnika nowego. Potem jakiś koleś wpadł do mnie w celu podmiany przepływki, od słowa do słowa i ... okazuje się, że silnik już miał robiony, bo klapka wpadła. No risk. No fun. Skoro masz zamiar tym jeździć rok, to może się obejdzie bez kłopotu, ale jeżeli miałbyś wymieniać świecie (trzeba zrzucać kolektor), to wywal te klapki.
-
i znowu BMW
Fakt. Idiota w tym BMW. Pewnie go znajdą. Ale ten drugi nie lepszy. Coś mi się wydaję, że też chciał przypajacować (pokazać BMW co Honda potrafi) i trochę mu nie wyszło. Jeden wart drugiego.
-
Motor 125-tka jaki wybrać
Można można i choopera 125 znaleźć, ale to ... trochę taki obciach choperem, który "pierdzi" jak skuter. To samo ze ścigaczem (chociaż na takie coś to akurat jestem za głupi). Dlatego ja najpierw jakiegoś krosika, co by złapać bakcyla i nauczyć się jeździć a potem prawo A i 1800 VTX https://www.google.pl/search?q=honda+vtx+1800&espv=2&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=usGzU-X6KeK_sQTO4YGACw&ved=0CB4QsAQ&biw=1280&bih=685#facrc=_&imgdii=_&imgrc=FfZTHfP5q6UftM%253A%3Br6xveLpd7QSWjM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.customcruisers.com%252FCustom2005%252Fcustomshop2005%252Fcontents%252Fmedia%252F18417.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.customcruisers.com%252FCustom2005%252Fcustomshop2005%252Fcontents%252Fen-uk%252Fd50.html%3B800%3B600
-
Motor 125-tka jaki wybrać
Widzę, że pojawił się temat dla mnie Ja będę celował w coś takiego: APRILIA SX 125 FULL-POWER (4383924581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Motocykl - Enduro / Funbike Yamaha WR. Wsola 7000.00 PLN - otoMoto.pl Krosik na szosówkach.
-
moje e61
Słuchaj dziadka, dobrze mówi. U mnie też są klapki, tzn. były - wyleciały na pierwszym serwisie podczas wymiany świec i czyszczenia kolektora.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wygląda dobrze, ale żeby było WOW? Szczególnie w porównaniu do Sporteców, to nie powiem. Ja bym zostawił sporteci, a na pewno ich nie sprzedawał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WOW To chyba i ja przyjadę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie znamy tego Ktosia raczej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciechanowskie...
-
Obniżonym na wakacje.
7 podobno też jest już dobra ale dojechać przez Pułtuski i inne do 7 może być gorzej. Chociaż swoim latałem po gorszych i dało się jechać.
-
Obniżonym na wakacje.
Taka gleba, to nie gleba Możesz śmiało jechać, tym bardziej, że dobra teraz droga nad morze.
-
moje pierwsze bmw :D
Już kiedyś był pomysł, żeby sobie zrobić wątek nt. BMW. Wątek nawet był jakiś czas, ale większość się strasznie oburzyła i skasowane go, więc wątpię aby się coś takiego utrzymało.
-
moje pierwsze bmw :D
Welcome to The Club Dawaj fotki.
-
sprzęt AGD
Według mnie to bierz to co najładniejsze i ma najdłuższą gwarancję. W Saturnach możesz przedłużyć do 5 lat. Obawiam się, że trwałość wszystkich tych urządzeń jest podobna.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
jeżdzenie miedzy autami nie nalezy do prostej czynnosci, bo chcąc nie chcąc musi cos tam przewidywac w zachowaniu innych kierowców, a w rajdzie masz pilota i skoncentrowanie sie na tym co on mówi:wink: jak nie słuchasz to dac**jesz żeby nie było że jestem za tym człowiekiem, ale nikt mi nie wmówi że nie ma umięjętnosci:wink: Kowi, on raczej nie umie przewidywać. Gdyby umiał, to by tego wszystkiego nie było. Po prostu miał farta, że nie trafił na jakiegoś niedzielnego kierowcę, bo już by razem leżeli w kostnicy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Arka Auto Kuźnia - autoserwis, warsztat samochodowy Warszawa Osobiście tam magla nie robiłem (kupiłem regenerowany w Intercarsie), ale znajomy znajomego robił w Leonie i działa już długi czas. Sam właściciel też opowiadał, że ma takiego magika od magli (robi to u kogoś), że nie ma prawa być nic reklamowane. Jeśli mnie spotka taka konieczność jeszcze kiedyś, to mam zamiar jechać do nich. Swego czasu próbowałem znaleźć jakis godny polecenia warsztat w Wawie i nic nie znalazłem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej...
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.