Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Pogadaj dobrze z Panią w wydziale komunikacji, może uda się załatwić szybciej - na mnie czasami twardy dowód czekał po dwóch tygodniach. Jeżeli nie, to zostaje wysyłka dowodu i upoważnienie dla innego osoby.
  2. A nie lepiej było założyć LPG do Vetty i jeździć tylko nią
  3. Było dzisiaj na co popatrzeć .
  4. soolek odpowiedział(a) na ryba85 temat w Lifestyle i Hydepark
    Ludzie po prostu nie myślą. Dzisiaj, po raz kolejny (może setny), wyjeżdżając z Wawy po słoiki, turlałem się prawym pasem, zostawiając przed sobą dużo miejsca i... na ostatnich światłach przed ekspresówką objechałem wszystkich wciskających się cwaniaków. A potem, na ekspresówce kolejnych.... Że tak tylko nadmienię, to wciskały się... Kia Sorento, Opel Vectra, jakieś golfy, autobusy.... Żadnej BMW
  5. soolek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Wiecie co, tak na marginesie, moja ma sporo większy przebieg, nic nie cieknie, nic się nie poci. ASO wieszczyło mi wymianę turbiny 3 lata temu, podczas przeglądu przed zakupem i ... wszystko działa. A poci się jakaś uszczelka w dolocie. Na ropie latam niby ruskiej od 2 lat i wszystko działa. Korci mnie zmiana na coś nowszego, ale .... pójdę raczej w E38 V8. Jakiś dopieszczony egzemplarz.
  6. Tylko na Słowację miej dobrą nawi, bo inaczej poprawadzi Cię polnymi drogami. Swego czasu, w nocy, zawracałem na górskiej żwirowej drodze, że auto się ledwo mieściło. Granicę przekraczałem wtedy na jakimś zzadupiu. A w drodze powrotnej i tak zapłaciłem za winietę. Więc jak chcesz szybko i komfortowo, to lepiej zapłacić.
  7. Jak to powiedział chyba już klasyk "bo trzeba mieć fantazję i pieniądze dziecko". co z tego ze to b8? Ma chłop kasę to niech robi fantazje z b8 a nie b5 czy golfa. lepiej cos takiego niz wrzucanie jakichs wiejskich dokladek itd. Ja bym do tego auta dorzycil duze kola i nizszy zawias. wtedy od razu powiedza: do battalionu divisionu czy jak to sie tam nazywa go.
  8. soolek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Klapki - na początku się naczytałem i ... hmmm. Będę wymieniał świece podczas pierwszego serwisu, to przy okazji wyczyszczę kolektor to przy okazji wyrzucę klapki, bo to żaden koszt. Tak pomyślałem i zrobiłem. Długi na forach nic nie słyszałem o klapkach. Kumpel też jakiś czas po mnie kupił 330d z bardzo pewnych rąk. Klapek nie ruszał, ale jego przebiegi są symboliczne. Ryzykuje. Aż kiedyś na forum znalazłem jednego, co szukał silnika nowego. Potem jakiś koleś wpadł do mnie w celu podmiany przepływki, od słowa do słowa i ... okazuje się, że silnik już miał robiony, bo klapka wpadła. No risk. No fun. Skoro masz zamiar tym jeździć rok, to może się obejdzie bez kłopotu, ale jeżeli miałbyś wymieniać świecie (trzeba zrzucać kolektor), to wywal te klapki.
  9. soolek odpowiedział(a) na ryba85 temat w Lifestyle i Hydepark
    Fakt. Idiota w tym BMW. Pewnie go znajdą. Ale ten drugi nie lepszy. Coś mi się wydaję, że też chciał przypajacować (pokazać BMW co Honda potrafi) i trochę mu nie wyszło. Jeden wart drugiego.
  10. Można można i choopera 125 znaleźć, ale to ... trochę taki obciach choperem, który "pierdzi" jak skuter. To samo ze ścigaczem (chociaż na takie coś to akurat jestem za głupi). Dlatego ja najpierw jakiegoś krosika, co by złapać bakcyla i nauczyć się jeździć a potem prawo A i 1800 VTX https://www.google.pl/search?q=honda+vtx+1800&espv=2&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=usGzU-X6KeK_sQTO4YGACw&ved=0CB4QsAQ&biw=1280&bih=685#facrc=_&imgdii=_&imgrc=FfZTHfP5q6UftM%253A%3Br6xveLpd7QSWjM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.customcruisers.com%252FCustom2005%252Fcustomshop2005%252Fcontents%252Fmedia%252F18417.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.customcruisers.com%252FCustom2005%252Fcustomshop2005%252Fcontents%252Fen-uk%252Fd50.html%3B800%3B600
  11. Widzę, że pojawił się temat dla mnie Ja będę celował w coś takiego: APRILIA SX 125 FULL-POWER (4383924581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Motocykl - Enduro / Funbike Yamaha WR. Wsola 7000.00 PLN - otoMoto.pl Krosik na szosówkach.
  12. soolek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Słuchaj dziadka, dobrze mówi. U mnie też są klapki, tzn. były - wyleciały na pierwszym serwisie podczas wymiany świec i czyszczenia kolektora.
  13. Wygląda dobrze, ale żeby było WOW? Szczególnie w porównaniu do Sporteców, to nie powiem. Ja bym zostawił sporteci, a na pewno ich nie sprzedawał.
  14. WOW To chyba i ja przyjadę...
  15. Nie znamy tego Ktosia raczej.
  16. Ciechanowskie...
  17. 7 podobno też jest już dobra ale dojechać przez Pułtuski i inne do 7 może być gorzej. Chociaż swoim latałem po gorszych i dało się jechać.
  18. Taka gleba, to nie gleba Możesz śmiało jechać, tym bardziej, że dobra teraz droga nad morze.
  19. soolek odpowiedział(a) na blutucz temat w Inne marki
    Już kiedyś był pomysł, żeby sobie zrobić wątek nt. BMW. Wątek nawet był jakiś czas, ale większość się strasznie oburzyła i skasowane go, więc wątpię aby się coś takiego utrzymało.
  20. soolek odpowiedział(a) na blutucz temat w Inne marki
    Welcome to The Club Dawaj fotki.
  21. soolek odpowiedział(a) na julo23 temat w Lifestyle i Hydepark
    Według mnie to bierz to co najładniejsze i ma najdłuższą gwarancję. W Saturnach możesz przedłużyć do 5 lat. Obawiam się, że trwałość wszystkich tych urządzeń jest podobna.
  22. jeżdzenie miedzy autami nie nalezy do prostej czynnosci, bo chcąc nie chcąc musi cos tam przewidywac w zachowaniu innych kierowców, a w rajdzie masz pilota i skoncentrowanie sie na tym co on mówi:wink: jak nie słuchasz to dac**jesz żeby nie było że jestem za tym człowiekiem, ale nikt mi nie wmówi że nie ma umięjętnosci:wink: Kowi, on raczej nie umie przewidywać. Gdyby umiał, to by tego wszystkiego nie było. Po prostu miał farta, że nie trafił na jakiegoś niedzielnego kierowcę, bo już by razem leżeli w kostnicy.
  23. Arka Auto Kuźnia - autoserwis, warsztat samochodowy Warszawa Osobiście tam magla nie robiłem (kupiłem regenerowany w Intercarsie), ale znajomy znajomego robił w Leonie i działa już długi czas. Sam właściciel też opowiadał, że ma takiego magika od magli (robi to u kogoś), że nie ma prawa być nic reklamowane. Jeśli mnie spotka taka konieczność jeszcze kiedyś, to mam zamiar jechać do nich. Swego czasu próbowałem znaleźć jakis godny polecenia warsztat w Wawie i nic nie znalazłem.
  24. Raczej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.