Treść opublikowana przez soolek
-
BMW 420xd M pakiet
3 GT to nadmuchana trójka na wzór 5 GT. Dużo miejsca, 5 drzwi. Ot takie ładne brzydkie auto A 4 GC Gran coupe to "wydłużona" czwórka na wzór 6 GC. Małe, ciasne (w cudzysłowie), za***iście wyglądające auto. 3 GT jest już w salonach jakiś czas, a 4 GC dopiero zostało zaprezentowane na salonach, więc pewnie wejdzie w ciągu kilku miesięcy.
-
zdjęcie z fotoradaru z tyłu samochodu
Według mnie da się z tego wybronić, ale trzeba się przygotować na sądową batalię. Info nt. temat jest w sieci dużo. Pooglądaj sobie w TVN Turbo też Emila łowcę, bo duużo by pisać. Skoro brak jest sprawcy na fotce, Ty nie pamiętasz kto jechał, bo jako osoba prywatna nie masz obowiązku notowanie sobie kto i kiedy jeździ Twoim autem, to są małe szanse na mandat.
-
System operacyjny Android
Oooo, to widzę, że Plus był chyba pierwszy... Ja mam od jakiegoś miesiąca chyba, możesz wcześniej.
-
Wariat!! Jechał z prędkością 59km/h
Generalnie rzecz biorąc na każdy znak musi być papier. Zarząd Dróg Miejskich musi taki posiadać i informację, kiedy została zamontowany/zdemontowany. Możesz się zwrócić do ZDM o taką informację, albo odmówić przyjęcia mandatu na taką kwotę, ponieważ byłeś sprawdziłeś i nie ma tam ograniczenia do 30. Sprawa trafia do sądu, ty przedstawiasz film z brakiem znaku a wtedy muszą Ci przedstawić papier, że znak jednak był. Jeśli nie było (formalnie), to sprawa umorzona. Tak to wygląda w teorii. W praktyce może się zdarzyć oczywiście coś innego, bo różne numery się zdarzają.
-
BMW e91
Ta fela jest przech.... Wygląda na większą niż jest w rzeczywistości i ta ... wklęsłość A poza tym, skąd masz zdjęcia mojej następnej Beemki???? A Twojej galerii E91(?) to chyba nie ma?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ufff. Oglądam. A jutro wyścig będzie o 11 na news?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Masakra właśnie jakas. Tak patrze i patrze i d... ktos cos wie kiedy kwakifikacje?
-
BMW 420xd M pakiet
Akurat tak się składa, że 4er coupe jest dłuższe od 3er limuzyny, ale wnętrze z tyłu pewnie trochę ciąśniejsze, ale tam w sumie nikt jeździć nie musi
-
F1, Rajdy i Motorsport
Na PC, Androida i Smart TV też. To już wyczaiłem. Tylko pytanie, czy mogę oglądać ten sport tylko na żywo, czy np. zaraz po zakończeniu kwalifikacji będzie sobie można to odtworzyć za godzinę, dwie itd. Bo trochę ciężko będzie mi się zerwać z wyrka jutro o 7 rano
-
BMW e91
M pakiet to niższe sprężyny, twardsze amorki i grubsze stabilizatory. W E46 to były także wahacze z innym kątem osadzenia sworznia. M pakiet był stylistyczny (zderzaki, progi, listwy, kierownica itd) i mechaniczny (nazywa się to jakoś sportowe dostosowanie podwozia) i mógł występować chyba niezależnie.
-
F1, Rajdy i Motorsport
K*** też mam UPC tylko jestem poza domem. A Teściu jakiś czas temu zmienił sobie Polsat na nc+, bo go okienka o płatnościach na ekranie na tydzień przed wkur***. Ściągnąłem sobie iplę na kompa i najwyżej zapłacę. Tylko pytanie, na ipli da się z opóźnieniem obejrzeć dany program, czy tylko na żywo mogę sobię polsat sport włączyć? Wie ktoś coś na ten temat?
-
F1, Rajdy i Motorsport
:banan::banan: :wallbash: F*** F*** F*** A ja poza domem, więc nagrywania nie nastawię a tu brak Polsatu Sport RTLu brak.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dokładnie. Nie ma porównania, bo to kompletnie inne auta adresowane do innego odbiorcy.
-
Jakie zegarki nosicie?
Mam to samo O zegarku przypominam sobie dopiero wtedy, kiedy raz na rok wybieram się na jakiś ślub albo cóś, do kościoła. Jako, że komórki wyciągać w kościele to nie bardzo, a trzeba wiedzieć ile do końca imprezy zostało, więc ... wtedy okazuje się, że wszystkie zegarki leżą zdechnięte w szufladzie.
-
Czym nowsze tym gorsze -ciekawy artykuł
Takie czasy, że Porsche robi SUVa z dieslem, więc w sumie czemu BMW nie może zrobić FWD i Vana. Najważniejsze, żeby dotychczasowe 3,5,7 były jak dotychczas. Chociaż ostatnio dzieje się tak, że to BMW są coraz bardziej komfortowe a np. Mercedesy się coraz lepiej prowadzą. Mam BMW. Uwielbiam BMW ale nie jestem w nim szaleńczo zakochany jak to niektórzy mają (nie tylko z BMW zresztą). Kolejne pewnie też będzie BMW, bo bardzo odpowiada mi tylny napęd. Tor działania firmy jest właściwy, bo BMW to najlepiej sprzedająca się marka premium w ostatnich latach. Oby tylko nie przesadzili i nie zrobili 3er i 5er z FWD to wszystko będzie OK. Takie życie.
-
BMW 420xd M pakiet
Gratulacje porządnej fury Mam dokładnie te same odczucia. Dlatego ja osobiście raczej pozostanę przy BMW dla siebie a Żonie pewnie kupię kiedyś kolejne Audi ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ---------- W tej chwili nie kojarzę nikogo z małopolski, ale jak się natknę na forum na jakieś namiary, to Ci podrzucę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś bedzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wg. informacji zaczerpniętych z "Sokolim Okiem" sprawa braku transmisji w Polsacie nie jest jeszcze w 100% przesądzona. Pożyjemy zobaczymy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Też mam UPC i ... nie znalazłem kanału, który by transmitował F1. RTL brak.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Podobne przykłady się zdarzają. Sam się z takim spotkałem. Jak odkąd pamiętam jeżdżę tylko na Motulu i nie miałem kłopoto z braniem oleju itp. Mój kumpel natomiast długo jeździł Paskiem B5 TDI na Castrolu i też nie miał brania Kiedyś skusił się dobrą ceną Motula i moim poleceniem i przeszedł na Motula z mojego pewnego źródła. I zaczął mu brać olej. Niedużo ale jednak. Przy kolejnej wymianie wrócił do Castrola i znowu nie bierze. Oleje różnią się, mają różne dodatki itp. Kiedyś czytałem, że Castrole mogą mieć jakieś dodatki uszczelniające silnik. Ile w tym prawdy, nie wiem. Ale na przykładzie kumpla coś w tym może być, że rzadszy Motul zaczął gdzieś uciekać.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja dodam od siebie, że 139 PLN za Motula 5L X-cess to normalna "dobra" cena i nie jakaś podejrzana. 200 PLN to kosztował ten Motul w IC jakieś 6 lat temu, jak pierwszy raz kupowałem. Bez zniżek bez znajomości i tylko tam można go było wtedy chyba kupić. 139 PLN tyle mniej więcej zapłacisz też u forumowego kolegi, który ma hurtownię części w Warszawie. Tyle też płaciłem u kolegi z forum BMW, który handluje olejami i nie tylko. Tyle też płaciłem na allegro z odbiorem osobistym w Wawie. 180 PLN kosztuje ten olej u mojego znajomego w sklepie internetowym ale on nie ma rewelacyjnych cen na Motula, bierze go stosunkowo mało i jest to cena dla człowieka z ulicy. Zamiast robić tą całą porutę, to trzeba było przejrzeć rynek a nie od razu snuć podejrzenia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaaaa niech tam. Jadę i ja.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A widzisz, te 7 sek. mi gdzieś uciekło w natłoku informacji. Poza tym ta M3 jeszcze chyba będzie coś dłubana jeszcze a druga ze skrzynią DKG będzie miała wyższy setup, więc będzie dawać radę. Pomiary RL napewno kolejne będą, więc kiedyś wrzucę jako ciekawostkę.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ze startu oczywiście, że nie, ale z rolki 100-200 ....
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Luz, ale to jakiś ściemniacz. Właściciel się pokazał na fejsie, ale nie on prowadził i wcale go nie zdziwiło że jego auto zebrało baty skrab, robisz tylko niepotrzebną porutę wrzucając wyrwany z kontekstu kawałek. To są żarty, tak jak dalej ze spalania itd. itp. Akurat tak się składa, że wujka waldusia poznałem osobiście i nie jest to typowy burak w BMW (wbrew potocznie panującej opinii mało jest takich) tylko ktoś ... podobny do Szymka. Młody chłopak z głową na karku i łbem do interesów, który sam dorobił się E92 M3 do którego ostatnio wsadził pakiet Gpower SK I, lubi pośmigać na Ringu i innych torach i umie się wypowiedzieć w sposób inteligentny, co niektórym może wydawać się dziwne, ale tak właśnie jest. Sorry. Takie mamy czasy. Baaa. Nawet pochwalił Szymka Audi, bo pozwoliłem sobie wrzucić na inne forum BMW skrót projektu z czasami z RL. Więc zluzujcie poślady. A ha. Beemka owego wujka robi 100-200 w 8,2 sek jeśli dobrze pamiętam, więc czas mniej więcej jak S6. Szymek, jakbyś miał kiedyś wolny wieczór w Wawie i chciał face to face się złapać z taką M3, to chłopaki pewnie chętnie. A szykuje się też kolejne M3 z pakietem SK II, więc na wiosnę będzie ciekawie.