Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Arkadia. Ale jak ktoś chce zastąpić Moskala w parze z Poźkiem (patrz podpis poźka), to oczywiście Torwar.
  2. Ja chyba będę.
  3. Właśnie czytam o nim opinie i większość jest zadowolona. Mnie w nim te nóżki jakoś się nie podobają Szkoda że nie ma centralnie umieszczonych. Sorry,że zapytam, ale czy Ty chcesz kupić telewizor ze względu na obraz czy ze względu na nóżki?? Jeśli zależy Ci na centralnej nodze to kup sobie F7000. Jeśli chodzi o F5500 w porównaniu do F6800 to F6800 miażdży go jakością obrazu i wbudowanym wifi. Ja osobiście 3D nie używam, nawet nie odpakowałem okularów. F5500 ma Wi-Fi i całą resztę oprócz 3D z tego co widzę w danych technicznych...
  4. A ja np. kupiłem to niedawno: Samsung UE46F5500 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD 3D mnie jakoś specjalnie nie rajcuje, więc nie chciało mi się płacić prawie tysiaka za to. TV oglądam mało. Smart TV dla mnie jest fajne ze względu na: odpalasz youtuba i zdjęcia na telefonie (Samsungu) i automatycznie Ci wrzuca obraz na tv (łaczy się przez wi-fi). Można oglądać pliki na tv ściągnięte z kompa (samsung) Telefonu mogę używać zamiast pilota (bajer). Pewnie jakieś cuda można zrobić jeszcze, ale więcej mi na chwilę obecną nie potrzeba.
  5. ITD ma czas przejściowy na pomalowanie fotoradarów, który kończy się w 2014 roku, ale nie pamiętam kiedy, więc szare też mogą być aktywne. Spotyka się też przypadku, że nowe żółte stoją ale ... brak tablic fotoradar przed nimi i powiewają na nich resztki czarnych worków, którymi były okryte. Te nie są aktywne. A sytuacja taka jest np. na Trasie Toruńskiej w W-wie przy CH Targówek.
  6. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Marnujesz kolego dobry produkt. Oddaj potrzebującym
  7. Zanim wstawisz auto do ASO, to sprawdź jakiś smart repair/auto detailing, bo jeśli rysa nie jest głęboka to można to pewnie zrobić bez malowania całego boku i dużo taniej.
  8. Zalałem takowy i wracając z Nurnberk zamarzł sobie przy -12 st. Co druga stacja czyszczenie szyb przez 500 km. Dziękuję za frajdę, omijam syf z daleka. Test zrobiłem osobiście i Auto Świat może pitolić ile chce. Nie wierzę. Musiałeś trafić jakiś syf, podróbę, bądź felerną partię. Bądź wymieszałeś z letnim. Od conajmniej dwóch zim używam tylko biedronki w dwóch autach, jedno stoi pod chmurką i jeszcze nigdy nie zamarzł mi nawet na szybie.
  9. Czy firma jest zarejestrowana, czy "Panowie" sobie dorabiają? Faktura czy "na gębę"? Płaciłeś, czy nie? Pierwsze co zrób, to zdjęcia. Duuużo zdjęć, szczególnie jak spaprany jest dach, żeby nie było wątpliwości, co popsuli. Następnie elektryka do sprawdzenia bezpieczników. I oczywiście faktura za usługę. Fachowca od "zalanych" rzeczy też weź na oględziny i wycenę, bo jak Panowie od dachów własnymi siłami zaczną Ci naprawiać elektrykę i sufity to może to się różnie skończyć. Jeśli firma jest poważna i zarejestrowana to powinna mieć ubezpieczenie OC i wtedy wszystkie koszty jadą z ubezpieczenia. Jeśli macie się zamiar dogadać i usuną usterki, to dla własnego bezpieczeństwa spisałbym protokół strat + zdjęcia + zobowiązanie do usunięcia szkody. Może się przydać na przyszłość.
  10. Test płynów do spryskiwaczy: sprawdziliśmy czy, śmierdzą, trują lub zamarzają
  11. Najlepszy jest w Biedronce. Trochę śmierdzi, ale nie zamarza, nie brudzi lakieru i dobrze zmywa. Robili testy w Auto świecie kiedyś i bił całą nawet markową konkurencję na głowę.
  12. Tomdom.pl - sklep internetowy z kompleksowym wyposażeniem domu Tutaj brałem całe swoje duże AGD z 5 lat temu. I ze 3 lata temu znowu dla Teściów. Przywieźli, wnieśli, rozpakowali. Sprzęt przywiozą/zamówią Ci jaki chcesz. Ale śledź też MM/Saturn. Czasem mają takie ceny, że allegro wysiada przy nich. Ja np. w ostatnim roku kupiłem pralkę i TV w Saturnie i to bez jakichś specjalnych promocji, taniej niż w sieci. Dodatkowo wziąłem gwarancję na 5 lat (poprzednia pralka wysiadła po 4latach a TV po dokładnie 5 )
  13. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nieeee. Czekam na PC. Mam IV na PS3 ale pad to nie moja bajka, wolę klawiaturę i myszkę, więc ... mam nadzieję tylko, że mój laptok jeszcze pociągnie V. Poza tym na TV miałbym za mało czasu na granie a z kompem to się zawsze gdzie zakamufluje i heeeja. PC podobno może wejść w I kwartale 2014, więc ... najpierw sąsiadowi podwędzę na PSa i coś pogram. Sources: Grand Theft Auto 5 out on PC early 2014 • News • PC • Eurogamer.net
  14. Właściwie to były praktycznie same A3
  15. Tematem rządzi chyba Lukas a on ... Kto go tam wiem, gdzie on. W zeszłym tygodniu było w Arkadii. Dzisiaj ma być faktycznie cieplej, ale wieczorem pewnie szału nie będzie. Mnie tam ryba, ale preferuję Arkadię.
  16. Ja chyba też wpadnę przed 20.
  17. I częściej kontrolować. Wprawdzie moje B5 nie było po programie jak zalany został 300v 15w50 (pierwszy serwis po zakupie + jeszcze jedna wymiana), ale wciągał go dobrze ponad litra na 10 000 km. Szczególnie podczas szybkiej trasy lubił sobie popić. Po zmianie na X-cess branko oleju spadło do 0,5-1 L na 10 tyś.
  18. Panamera Turbo 2012, ECU Tune 572 hp RS6 C7 2013, stock 560 hp M6 E63 V10, air filters+ down pipe+ cat back ~ 540 hp
  19. Na forum jest kolega devastation - możesz wysłać do niego.
  20. Ja mogę wpaść do Arkadii koło 20. W Arkadii to zawsze poziom -2, sektor żółty koło dawnego CarAudio.
  21. Proponuję Arkadię, bo w Promce to tylko wiatr hula...
  22. Ale next week to już Arkadia musowo, bo piździ jak w ...
  23. Dzięki. Już po wszystkim. Czujnik i termostat wymienione, wszystko hula. Mój czujnik miał kwadratową wtyczkę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.