Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. A ja bym chętnie się dowiedział jakie czasy pojawiły się po dopieszczeniu skrzyni...
  2. motyl, na PW wysyłam Ci namiary na kumpla, który podejrzewam, że taką sprawę mógłby ogarnąć.
  3. Czyje? ---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- Słyszałem, że aby wsiąść do auta, trzeba założyć gorset z chipem- warunek konieczny. Inaczej auto nie odpali.
  4. Dawaj szybko te czasy, bo na fejssie nic nie ma jeszcze...
  5. Jaka masz wersje AM? Na Androidzie 4.3 dziala AM 1.6 wzwyz Jeśli dobrze wyczytałem do 1.4 No to chyba nowa AM potrzebna. Dzięki.
  6. Panowie, mój SGS3 ostatnio dostał Andka 4.3 i dzisiaj patrzę a Automapa nie działa - wyskakuje błąd: mapa, dysk lub karta pamięci jest uszkodzona. Karta oczywiście działa. Próbowałem zainstalować to raz jeszcze z pliku, który kiedyś ściągnąłem i niby się zainstalowało ale ... nie działa. Coś mi się wydaje, że po zmianie Andka zmieniła się nazwa pamięci i pamięci zewnętrznej - czy to może mieć wpływ? Ktoś jakieś pomysły ma co zrobić?
  7. Ktokolwiek aby nie Vettel:facepalm: Mam już dość tej dominacji jednego teamu. Mam nadzieję, że auta będą przynajmniej początkowo jeździły w miarę równo i w końcu pościgają się kierowcy a nie Newey i reszta.
  8. Jeszcze jeden cwany w Audi: Ale ten Meśkiem to już przebija wszystko Kilkadziesiąt wykroczeń, prędkości dochodzące do 225 km/h i uderzenie w barierę - policyjny pościg za Mercedesem C300 - Adrenaline Motorsport
  9. Szymon, a czas 100-200 mierzony był na obecnym setupie, bez strojenia?
  10. Wszystko fajnie, tylko że ten ranking można sobie o kant tyłka potłuc. TU mają tak wiele różnych "zmiennych", że każdy dostanie inną cenę. Każdy. Więc bes sęsu. Polecam zmieniać ubezpieczyciela co roku - dla nowych mają lepsze oferty niż dla stałych. Aaaa. I znaleźć na forum jakiegoś znajomka handlującego ubezpieczeniami. Zawsze dodatkowe 5% dorzuci albo podpowie co i jak.
  11. Czyli według mnie wszystko w porządku, bo ochrona zniżek działa w tym konkretnym przypadku, czyli dla jednej polisy. Dla pozostałych polis też musiałaby być wykupiona, żeby działało na wszystkie auta. Ale nie ma co rąk załamywać. Sprawdźcie innych ubezpieczycieli. Dają dobre zniżki na dzień dobry. Ja od jakichś 2-3 lat zmieniam praktycznie co roku ubezpieczycieli, bo dla nowego klienta masz lepszą cenę niż dla stałego, niestety.
  12. Ale właśnie ojcu zabrano zniżki również w Hestii, co jest co najmniej dziwne biorąc pod uwagę wykupione ubezpieczenie utraty zniżek właśnie w tej firmie. Ale zabrano mu zniżki na inne auta ubezpieczone w Hestii czy tylko na "Twoje"? Jeżeli zabrano mu na Twoje, to jest to dziwne - do wyjaśnienia z Hestią. Jeżeli na inne auta, to jest raczej wporządku, bo ochrona była wykupiona na Twoje auto i pewnie na żadne inne.
  13. Mam nadzieję, że nie będziesz musiał mi przypominać i nie chodzi tu o mnie, bo ja ewentualną "porażkę" przełknę bez problemu, ale o to, że ja dobrze życzę Kubicy (innym zresztą też), trzymam kciuki odkąd tylko pamiętam i uważam, że ma chłop potencjał i talent. Niestety, to za mało, więc mam nadzieję, że jeszcze szczęście mu dopisze i jednak zdobędzie za rok-dwa-trzy mistrza a napewno stanie na podium.
  14. Oczywiście, że masz prawo ale to nie forum bravo girl czy gazety peel i warto by było swoje zdanie oprzeć na jakiejś wiedzy w temacie, a sam mówisz, że takowej nie posiadasz, więc po co? Żeby tylko sobie popisać, znaczy potrollować. Bes sęsu.
  15. Kolego, nie jesteś na czasie, trendy się zmieniają. Nawet w poradnikach Audi jest obecnie na pierwszym miejscu jako 'must have' dla dresiarza http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Poradnik:Jak_zosta%C4%87_dresiarzem Witam w klubie trzech pasków.
  16. To teraz zrób kosztorys w ASO albo innym zakładzie lakierniczym. W odwołaniu wspomnij też o felgach.
  17. Nic sobie nie odbieraj, bo jeszcze podpiszesz coś z drobnym druczkiem i będzie lipa. Każdą informację wysyłaj im na piśmie lub telefon i dodatkowo na piśmie. Co do kwoty, to wyślij im informację, żeby kwotę bezsporną (wspomniane 1300) wysłali Ci na konto. Zażądaj przesłania szczegółowego kosztorysu i od razu poproś o ponowne przeliczenie kwoty, ponieważ zaproponowana kwota odszkodowania jest rażąco niska. Jak dostaniesz kosztorys, wtedy można się odwoływać.
  18. Kosztorys muszą Ci udostępnić, tak jak każdy inny dokument związany z likwidacją szkody. Poza tym możesz od razu podjechać do ASO lub innego warsztatu blacharskiego i poprosić o wycenę. Taką wycenę wysyłać do nich jako odwołanie.
  19. jak nie jak był Mistrzem Świata WRC2 Po pierwszym sezonie startów. Nie znam się na tych kategoriach ale to pewnie tak się ma jak pierwsza liga do ekstraklasy(chociaż tutaj to dno każdy z przykladow:decayed:). Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Skoro nie znasz się nawet na kategoriach, to na jakiej podstawie budujesz swoją ocenę jego umiejętności lub braku umiejętności? Chyba na takiej, jak większość Polaków - jak wygrywa, to jest za***isty, jak ląduje w rowie to już matoł, nie umie jeździć. Poczytaj trochę, pomyśl a potem się wypowiadaj. Dodam tylko, że wygrał dwa oesy rajdu Monte Carlo, w pierwszym starcie w tej imprezie. Byle kierowca tego nie zrobi. A, że lądował w rowach podczas rajdu Szwecji. Ogier też lądował. Ale Ogier jeździ już trochę czasu autem WRC a Robert dopiero drugi rajd. Oprócz umiejętności ważne jest doświadczenie i tego Robertowi brakuje. W zeszłym roku też na początku wypadał z trasy. Też psioczyli, że zaraz znowu sobie krzywdę zrobi, że za szybko i ... wygrał.
  20. W ustawieniach jest coś takiego jak "synchronizacja" - sprawdź, czy masz zaznaczone.
  21. Drugi to Mercedes "Kubuś" https://www.google.pl/search?q=mercedes+kubu%C5%9B&espv=210&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=kL32UtH7MIOE4ATduIGoBQ&ved=0CCwQsAQ&biw=1600&bih=809#facrc=_&imgdii=_&imgrc=8gXIjgpIjzK-8M%253A%3B0--KvCbWo6bdIM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg3.sprzedajemy.pl%252F540x405_mercedes-z-r-kubus-1095678.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fsprzedajemy.pl%252Fmercedes-180-z-1956r-piekny-kubus%252C283180%3B541%3B406
  22. Najpierw zapytaj, czy sami Ci dadzą auto albo wskażą w której firmie masz wypożyczyć auto bezgotówkowo - takie rzeczy się dzieją. Po drugie jako osoba prywatna masz prawo wziąć fakturę i na tej podstawie sobie doliczyć najem auta.
  23. Rozważałem Megane II przy zakupie auta dla Żony i muszę powiedzieć, że całkiem przyjemnie auto. Nie jest jakieś miekkię, jak to powszechna opinia panuje, ładnie się drogi trzymało, sztywno. Skrzynia dość fajnie chodzi. Ja patrzyłem tylko na benzyniaki, więc nt. dci nic nie powiem. Panuje opinia, że dorobienie nowej karty kosztuje majątek, ale na allegro są ludzie, którzy "naprawiają" ją za grosze. Więcej nie wiem. Laguna II to królowa lawet. Coś w tym jest. Bo kumpla brat pogonił wypasioną 2.2 dci jak tylko się leasing skończył i kupił starsze A6 C5 2.5 TDI Q. Jeździł tym kilka lat i pod względem awaryjności, zresztą jak i każdym innym był bardziej zadowolony.
  24. Dokładnie właśnie tydzień temu pojawił się w PLusie ... 4.3 a nie KitKat. Też ściągnąłem.
  25. Logitecha też polecam. Pierwszy poddał się po 4 latach, tzn. zaczął czasami nie łapać jeden klawisz. Teraz kupiłem M325. Bateria faktycznie trzyma długo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.