Treść opublikowana przez soolek
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
Nie ma czegoś takiego jak czasowe wyrejestrowanie czy czasowe nie placenie oc. Auto zarejestrowane=auto ubezpieczone. Nie ma innej opcji. Baza CEPIK jest coraz dokladniejsza, UFG coraz bardziej dociekliwy. Znajdą Cię predzej czy pozniej i będziesz bulil 3300 za brak Oc + Oc.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Armi, te co dałeś są OK - daj tylko potem kierunek w czerwoną folię lub spray i będzie nieźle to wyglądało
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
BędzieszMiałWydatki
-
Jazda na światłach cały rok
Jestem za. Nawet jak nie było obowiązku to już jeździłem na światłach. Polecam sobie przy bardzo słonecznym dniu pjechać drogą w lesie - dużo lepiej widać auto na światłach niż bez. Poza tym, grom ludzi jest motoryzacyjnie ułomnych. Jeździ bo musi. Nie myśli. Po prostu się przemieszcza. Jak im pozwolisz jeździć bez świateł to będzie jeździł bez w deszczu, o zmroku a potem nawet w nocy, bo przecież w mieście są latarnie i wszystko widać.. A tak jest nakaz. Człowiek wyrabia sobie nawyk i ma włączone. Jeżeli moje włączone światła uratują chociaż jedno życie, to jestem za.
-
POLSKIE OC auta !!! wyjazd do Anglii na 5 miesięcy.
Tak na dobrą sprawę to wcale się nie musisz chwalić, że jesteś w Anglii. Zawwsze możesz powiedzięc, że samochód raczej nie będzie się poruszał poza granicami kraju. A zdanie możesz zmienić w każdej chwili i sobie pojechać. Natomiast w momencie, kiedy zrobisz buum za granicą kraju, to wtedy pewnie zrekalkują Ci składkę i będziesz musiał dopłacić. Wiekszość ubezpieczycieli direct pyta o jazdę za granicą, więc ceny pewnie będą podobne. Sprawdź PZU wartę Hestię - oni chyba nie pytają o takie rzeczy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoty "zimą" są w Arkadii, poziom -2, kolor chyba teraz zielony koło dawnego Car Audio.
-
marne bezpieczeństwo w a4 b5
Passat wyszedł później niż A4 a technika pędzi a nie idzie do przodu. Mimo, że podłoga ta sama to konstrukcja może się różnić, więc...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie jestem fachowcem, więc pewnej informacji nie mam, ale takie właśnie informacje krążą w mediach, że przez opóźnienie Donaldu Tusku na kilka miesięcy wrócą tzw. kratki ale potem sytuacja wróci do normy (czyli jak obecnie, mniej więcej).
-
Co po poczciwej B5 ?
Fakt, diesel świetnie pracuje w 3.0d. Za 30 tysi możnaby wyrwać bardzo dobry egzemplarz, ale ... spalanie większe, ilość oleju większa, ceny części pewnie na poziomie B6. Do serwisowania trzeba znaleźć innego fachowca niż do VAGa. Koszty napewno sumarycznie większe niż w B5 ale przyjemność duuużo większa napewno. Można też rozważyć 2.0d. Opinie krążą różne, ale 2,5 roku tym jeżdżę bezproblemowo.
-
Co po poczciwej B5 ?
W żadnym wypadku. Bierz moje E46. Mniej spali i lepiej wygląda I jeszcze lepsze wyposażenie mam. A tak na poważnie, to B6 1.9 TDI + chip lub 1.8T + LPG i pewnie będziesz Pan zadowolony. A jak chcesz spróbować czegoś innego to E46 polecam. Mnie podpasowało i to bardzo.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale z rajdu się jeszcze nie wycofał. Jeśli naprawi auto i wróci, to przynajmniej zobaczymy jakie czasu robi na poszczególnych odcinkach.
-
Nagłosnienie w małym pokoju
No ale umówmy się, muzyka z youtuba, mp3 też z jakością nie ma wiele wspólnego. Poza tym do gier, jak sobie też głośniczki przy uszach postawisz (bo innego miejsca Kowi nie ma), to też wystarczy
-
Nagłosnienie w małym pokoju
A ja dzisiaj właśnie u Teściów wykopałem coś takiego: Media-Tech MT-3323 - nowe głośniki 2.1 z wbudowanym radiem :: PCLab.pl Podłączyłem do lapka i ... świat i ludzie na mały pokój do gry i muzykę.
-
Nagłosnienie w małym pokoju
Kowi, kup sobie ... dobre słuchawki Ty tam nawet monitorów nie będziesz miał gdzie postawić, biorąc pod uwagę, że ma to służyć do grania na PC, czyli siedząc przed kompem będziesz tego słuchał. A może jakiś porządny zestaw małych głośników "komputerowych" z subem?
-
Nagłosnienie w małym pokoju
A po Ci kino do słuchania muzyki? Kup dobry amplituner, jakiś wysoki model używkę + np. Głośniki Klipsch B10 - tych słuchałem i mogę naprawdę polecić. Poszukaj wątki pt "jakie kino domowe czy coś takiego. Tam było trochę o sprzęcie napisane.
-
Oddanie "PLUS-a" Do rzecznika praw konsumenta .
Po pierwsze, primo billingi to podstawa. Billing muszą Ci udostępnić z jakiego chcesz miesiąca - są przechowywane jakiś czas. Pewnie to będzie kosztowało - trzeba sprawdzić w cenniku. Po drugie dokładnie przeczytać umowę i sprawdzić co dokładnie zawiera taryfa. Najszybciej to chyba zalogować się na stronie plusa albo poprosić konsultanta o informacje jakie usługi są włączone (polecam włączyć w tej chwili dyktafon w telefonie). Co do reklamacji - co reklamowałeś? Jakie zarzuty im postawiłeś? Nieumiejętnie zadane pytanie, postawione twierdzenie jest łatwe do odrzucenia. Po któreś tam, Rzecznik Praw Konsumenta może już znać sprawę, jeżeli faktycznie PLUS coś kombinuje albo nie informuje o czymś albo robi to mało dokładnie. Czasami tylko pismo od Rzecznika, że prosi o wyjaśnienie sprawy (generalnie, to nie ma on praaktycznie żadnej mocy prawnej) skutkuje szybkim załatwieniem sprawy.
-
Mandat w Niemczech za przekroczenie prędkości
Nie zapłacisz, zapomnisz. A za kilka lat pojedziesz do Niemiec i ... pierwsza kontrola i "mamy Cię".
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wiadomo, że mają wyłączność, ale żeby tylko piłka piłka piłka w wiadomościach ... bez przesady. Jak jest sukces to oczywiście znajdą materiał, migawki, pożyczą od innej stacji. A tak na marginesie, dzisiaj o 1 w nocy będzie relacja z Katalonii w TV 4.
-
F1, Rajdy i Motorsport
To fakt. W TVNie pokazują Kubicę tylko jak wygrywa albo zaliczy porządnego dzwona. Generalnie o rajdach/F1 nigdy tam nie słyszałem, a już jak Kubicy zabrakło to już wogóle, tylko piłka piłka piłka.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kubica też MISTRZ!!! Relacje znalazłem tylko w TVP1o 20.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Ja tam mogę polecić Maxi Cosi. Miałem 0-9, mam 9-18 i mam też 15-36. I nie mogę się do niczego przyczepić.
-
Zniżki dla drugiej osoby na OC
Jesteś pewien, że musi być współwłaścicielem? Wydaje mi się, że nie. Wszystkie directy zawsze pytają, czy jest inny, regularny użytkownik samochodu i ile ma lat.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
eReS 680 KM 880 Nm 3,4 do setki, zmieniony wydech, program i ... nie wiem co jeszcze i czy jeszcze. Oglądam dalej ... Beemka 710 KM wg. G-Power, zmierzone 740 KM i 970 Nm. Do setki poniżej 4 sek. (nie podali konkretnego wyniku). Mesiek 830 Km i 1294 Nm I 3.4 do setki, max. 360km/h. Mesiek to 4matic.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Arkadia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe natomiast, czy Moskal sobie nie zastąpił poźka, tam, na Śląsku