Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Nie ma czegoś takiego jak czasowe wyrejestrowanie czy czasowe nie placenie oc. Auto zarejestrowane=auto ubezpieczone. Nie ma innej opcji. Baza CEPIK jest coraz dokladniejsza, UFG coraz bardziej dociekliwy. Znajdą Cię predzej czy pozniej i będziesz bulil 3300 za brak Oc + Oc.
  2. Armi, te co dałeś są OK - daj tylko potem kierunek w czerwoną folię lub spray i będzie nieźle to wyglądało
  3. BędzieszMiałWydatki
  4. Jestem za. Nawet jak nie było obowiązku to już jeździłem na światłach. Polecam sobie przy bardzo słonecznym dniu pjechać drogą w lesie - dużo lepiej widać auto na światłach niż bez. Poza tym, grom ludzi jest motoryzacyjnie ułomnych. Jeździ bo musi. Nie myśli. Po prostu się przemieszcza. Jak im pozwolisz jeździć bez świateł to będzie jeździł bez w deszczu, o zmroku a potem nawet w nocy, bo przecież w mieście są latarnie i wszystko widać.. A tak jest nakaz. Człowiek wyrabia sobie nawyk i ma włączone. Jeżeli moje włączone światła uratują chociaż jedno życie, to jestem za.
  5. Tak na dobrą sprawę to wcale się nie musisz chwalić, że jesteś w Anglii. Zawwsze możesz powiedzięc, że samochód raczej nie będzie się poruszał poza granicami kraju. A zdanie możesz zmienić w każdej chwili i sobie pojechać. Natomiast w momencie, kiedy zrobisz buum za granicą kraju, to wtedy pewnie zrekalkują Ci składkę i będziesz musiał dopłacić. Wiekszość ubezpieczycieli direct pyta o jazdę za granicą, więc ceny pewnie będą podobne. Sprawdź PZU wartę Hestię - oni chyba nie pytają o takie rzeczy.
  6. Spoty "zimą" są w Arkadii, poziom -2, kolor chyba teraz zielony koło dawnego Car Audio.
  7. Passat wyszedł później niż A4 a technika pędzi a nie idzie do przodu. Mimo, że podłoga ta sama to konstrukcja może się różnić, więc...
  8. Nie jestem fachowcem, więc pewnej informacji nie mam, ale takie właśnie informacje krążą w mediach, że przez opóźnienie Donaldu Tusku na kilka miesięcy wrócą tzw. kratki ale potem sytuacja wróci do normy (czyli jak obecnie, mniej więcej).
  9. Fakt, diesel świetnie pracuje w 3.0d. Za 30 tysi możnaby wyrwać bardzo dobry egzemplarz, ale ... spalanie większe, ilość oleju większa, ceny części pewnie na poziomie B6. Do serwisowania trzeba znaleźć innego fachowca niż do VAGa. Koszty napewno sumarycznie większe niż w B5 ale przyjemność duuużo większa napewno. Można też rozważyć 2.0d. Opinie krążą różne, ale 2,5 roku tym jeżdżę bezproblemowo.
  10. W żadnym wypadku. Bierz moje E46. Mniej spali i lepiej wygląda I jeszcze lepsze wyposażenie mam. A tak na poważnie, to B6 1.9 TDI + chip lub 1.8T + LPG i pewnie będziesz Pan zadowolony. A jak chcesz spróbować czegoś innego to E46 polecam. Mnie podpasowało i to bardzo.
  11. Ale z rajdu się jeszcze nie wycofał. Jeśli naprawi auto i wróci, to przynajmniej zobaczymy jakie czasu robi na poszczególnych odcinkach.
  12. No ale umówmy się, muzyka z youtuba, mp3 też z jakością nie ma wiele wspólnego. Poza tym do gier, jak sobie też głośniczki przy uszach postawisz (bo innego miejsca Kowi nie ma), to też wystarczy
  13. A ja dzisiaj właśnie u Teściów wykopałem coś takiego: Media-Tech MT-3323 - nowe głośniki 2.1 z wbudowanym radiem :: PCLab.pl Podłączyłem do lapka i ... świat i ludzie na mały pokój do gry i muzykę.
  14. Kowi, kup sobie ... dobre słuchawki Ty tam nawet monitorów nie będziesz miał gdzie postawić, biorąc pod uwagę, że ma to służyć do grania na PC, czyli siedząc przed kompem będziesz tego słuchał. A może jakiś porządny zestaw małych głośników "komputerowych" z subem?
  15. A po Ci kino do słuchania muzyki? Kup dobry amplituner, jakiś wysoki model używkę + np. Głośniki Klipsch B10 - tych słuchałem i mogę naprawdę polecić. Poszukaj wątki pt "jakie kino domowe czy coś takiego. Tam było trochę o sprzęcie napisane.
  16. Po pierwsze, primo billingi to podstawa. Billing muszą Ci udostępnić z jakiego chcesz miesiąca - są przechowywane jakiś czas. Pewnie to będzie kosztowało - trzeba sprawdzić w cenniku. Po drugie dokładnie przeczytać umowę i sprawdzić co dokładnie zawiera taryfa. Najszybciej to chyba zalogować się na stronie plusa albo poprosić konsultanta o informacje jakie usługi są włączone (polecam włączyć w tej chwili dyktafon w telefonie). Co do reklamacji - co reklamowałeś? Jakie zarzuty im postawiłeś? Nieumiejętnie zadane pytanie, postawione twierdzenie jest łatwe do odrzucenia. Po któreś tam, Rzecznik Praw Konsumenta może już znać sprawę, jeżeli faktycznie PLUS coś kombinuje albo nie informuje o czymś albo robi to mało dokładnie. Czasami tylko pismo od Rzecznika, że prosi o wyjaśnienie sprawy (generalnie, to nie ma on praaktycznie żadnej mocy prawnej) skutkuje szybkim załatwieniem sprawy.
  17. Nie zapłacisz, zapomnisz. A za kilka lat pojedziesz do Niemiec i ... pierwsza kontrola i "mamy Cię".
  18. Wiadomo, że mają wyłączność, ale żeby tylko piłka piłka piłka w wiadomościach ... bez przesady. Jak jest sukces to oczywiście znajdą materiał, migawki, pożyczą od innej stacji. A tak na marginesie, dzisiaj o 1 w nocy będzie relacja z Katalonii w TV 4.
  19. To fakt. W TVNie pokazują Kubicę tylko jak wygrywa albo zaliczy porządnego dzwona. Generalnie o rajdach/F1 nigdy tam nie słyszałem, a już jak Kubicy zabrakło to już wogóle, tylko piłka piłka piłka.
  20. Kubica też MISTRZ!!! Relacje znalazłem tylko w TVP1o 20.
  21. Ja tam mogę polecić Maxi Cosi. Miałem 0-9, mam 9-18 i mam też 15-36. I nie mogę się do niczego przyczepić.
  22. Jesteś pewien, że musi być współwłaścicielem? Wydaje mi się, że nie. Wszystkie directy zawsze pytają, czy jest inny, regularny użytkownik samochodu i ile ma lat.
  23. eReS 680 KM 880 Nm 3,4 do setki, zmieniony wydech, program i ... nie wiem co jeszcze i czy jeszcze. Oglądam dalej ... Beemka 710 KM wg. G-Power, zmierzone 740 KM i 970 Nm. Do setki poniżej 4 sek. (nie podali konkretnego wyniku). Mesiek 830 Km i 1294 Nm I 3.4 do setki, max. 360km/h. Mesiek to 4matic.
  24. Ciekawe natomiast, czy Moskal sobie nie zastąpił poźka, tam, na Śląsku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.