Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Chyba to się ... Zapytaj Nowaka_zg - miał A8 D3 4.2 w LPG (jest gdzieś jego wątek). On chyba może coś wiedzieć o tych motorach.
  2. Pallas nie oglądałem, ale jak kupowałem fotelik, to patrzyłem na Recaro i inne Maxi-Cosi Romery, to żaden 9-36 nie rozkładał się tak jak 9-18, więc dla mnie odpadało, bo regularnie jeździmy w trasy, więc Młody często spał w foteliku.
  3. A ja tam uważam, że warto, szczególnie jesli dziecko ma jeździć dłuższe trasy, czyli będzie spało. Żaden 9-36 nie rozłoży się do spania tak jak 9-18. Mój Młody przesiadł się do 9-18 jak miał 10 miesięcy chyba. Za 2 miesiące kończy 3 lata i to chyba będzie kres używania 9-18, bo w kurtce zimowej się już pewnie nie zmieści pod pasy, więc ponad 2 lata jazdy za 690 PLN. A teraz pewnie jeszcze bym sprzedał za 300-400 pln, bo stan fotelika praktycznie idealny, więc ... koszty żadne.
  4. Kumpel kilka lat temu robił program w Altei 1.9 Wszystko Ok, ale on nieduże przebiegi robił. Więcej nie wiem. ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- Esę Moskala masz na miejscu. Jak się powiesi na krawężniku pod Kościołem, to napewno wszyscy to zapamiętają. A jak Moskala za szofera weźmiesz, to już napewno
  5. Cześć. Pacjent jak w temacie. Poproszę o numer czujnika płynu chłodzącego, ten który jest odpowiedzialny za podawanie temperatury na liczniki i klimatronik i do ECU. W B5 TDI miałem jeden dwufunkcyjny, a tutaj znalazłem na wężu dwa czujniki ?! No dobra. Napewno są dwa czujniki - wczoraj sprawdziłem. Jeden bliżej przodu, 2 - pinowy, drugi dalel w kierunku przegrody - 4 -pinowy. Teraz pytanie, który za co odpowiada i jakie są ich numery??? I jeszcze termostat, gdyby się okazało, że to jednak termostat
  6. Na olejach nie oszczędzam, zresztą na pozostałych rzeczach też nie. Tylko ostatnio się tylko dieslem bujałem i nawet nie wiem, czy benzyniak ma jakieś tam szczególne wymagania.
  7. A jakiego konkretnie nalać? Jakieś Mobile i inne Castrole pewnie będę miał do wyboru.
  8. Panowie, do 1.6 rocznik '97 (A3) to pełny czy półsyntetyk? Nie wiem co jest zalane a muszę trochę dolać zanim auto pójdzie na pierwszy serwis. Jak naleję litra syntetyka do półsyntentyka albo na odwrót to coś mu zaszkodzi?
  9. Jak Ci nie wadzi jazda nocą to jedź nocą. Będziesz miał ciszę i spokój a Mała prześpi całą drogę. Albo przed świtem. Im krócej nie będzie spała w aucie tym lepiej.
  10. Panowie, jak najszybciej/najwygodniej dojechać do Kołobrzegu?
  11. Ja już się nic nie odzywam. Sorry. Idę trollować gdzie indziej
  12. Wróć na poprzednią stronę, zobacz co Ci Reggi napisał o kosztach, a może w końcu zrozumiesz, dlaczego w ASO ta naprawa nie pójdzie. I nie próbuj Ty też na siłę swojego zdania tutaj narzucać, szczególnie że już błysnąłeś w kwestii dni roboczych i ochrony prawnej
  13. Poczytaj, pomyśl, może się dowiesz dlaczego. Ja się już tu produkował nie będę.
  14. Kiko, marawel, czytajcie k... co się pisze w tym wątku, bo robicie na maxa burdel. Naprawić się nie da w ASO. A dlaczego? Znajdźcie sobie w wątku.
  15. Faktem jest, że mnie e39 też nie powaliło,bo takie coś najpierw chciałem kupić, ale ja lubię nisko i twardo (tzn.bez przesady, ale jednak). E39 było dla mnie za komfortowe. Ale jak wsiadłem do E46 z m-zawiechą na 18', to Jak sobie dorzuciłem jeszcze Eibacha i jest niżej, to już wogóle się zakochałem w tym aucie. A jak wpadnie jeszcze kiedyś dystans, to już wogóle będę w siódmym niebie. A jak naciułam i kupię E90 to chyba padnę na zawał ze szczęścia Podejrzewam armi, że E46 bardziej by Ci podeszło. Mniejsze, zgrabniejsze, zwinnejsze auto. Dla mnie jeździ to o wiele lepiej niż Audi. Ale to oczywiście moja opinia.
  16. Kiko, pierd...sz, za przeproszeniem. I co z tego, że AXA i Aviva to firmy direct? Wpisały się kilka lat temu w polski rynek ubezpieczeń i są pełnoprawnymi jego uczestnikami. A na zachodzie działają od wielu wielu lat. Szczerze mówiąc, to podczas likwidacji (kradzież) szkody w PZU (kumpla auto), to nie zauważyłem żadnej wartości dodanej w porównaniu z likwidacją szkody w AXA czy Avivie. Ani czas, ani wartość, ani obsługa nie były jakieś super, żebym miał za to dopłacać kilka stów rocznie. Owszem, PZU ma np. PZU pomoc - świetny assistance i koledzy z tego korzystali. Ale ja np. wolę w 30 minut zmienić koło na zapasowe niż czekać na lawetę godzinę (kolega pojechał kiedyś do sklepu 3 km od domu). Zajeło mu to 2 godziny, bo zeszło mu powietrze - telefon, przyjazd, załadowanie i rozładowanie auta na lawetę, do wulkanizacji itp.... Niby wygoda. A jak twierdzisz, że firmy "stacjonarne są ekstra" to sprawdź sobie np. taki Inter Risk. Dopiero Cię głowa rozboli.
  17. A GC już wogóle d*pę urywa... Jak zobaczyłem 6 GC na żywo, to po prostu micha mi taaaaaaaaaaaaaaaaaak opadła.... Auto jest tak masakrycznie niskie, że nie wiem jak tam ktoś wsiada wogóle.
  18. kiko, przestań już, bo chyba naprawdę masz małe pojęcie o tym, co piszesz... AXA, to jest jedna z firm. W każdej z tych firm pracują ludzie... Akurat miałem "przyjemność" likwidować szkody z AC rok po roku w Avivie, czyli coś jak AXA (jeden ch... jak mówią). W pierwszym roku, 14 dni i kasa na koncie (dobra). W drugim przypadku, kasa na koncie dokładnie 30 dni i .... powiedzmy, że taka sobie. Ale zgodna z umową, która podpisałem, więc pretensji mieć nie mogłem. Koszty pokryłem i to najważniejsze. Kolega od lat się ubezpiecza w PZU, ma full opcję itp. itd. etc. Ukradli mu Seata Alteę w tym roku i kasę dostał wg. Eurotaxu, czyli jak w każdej innej firmie, bez łaski. Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Więc nie generalizujmy.
  19. Panowie, jak się ma fantazję i pieniądze, to czemu nie rezać nowego auta? B5 RS sedan powstają bo kosztują 50 tysi a nie 500. Jakby się Szymon zdecydował na RS sedana, to trochę by namieszał w świecie i o to chodzi! Tak więc zalecałbym raczej dopingować a nie odwodzić od takiej myśli.
  20. Widzisz, a ja wolę mieć prostą karoserię niż zdrowy silnik - silnik sobie wymienię a auta nie wyprostuję po dzwonie (nie mówię o przytarciach, szkodach parkingowych, czy wymienionym błotniku czy masce). Co do ASO - tego auta mu nie zrobią w ASO, bo wycena napewno przekroczy wartość auta, więc skończmy gadać o ASO.
  21. To ZAMYKAM !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.