Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Mylisz się. Lem też potrafi zawieść. Założyłem kiedyś komplet Lema i po 20 tysiach górne powiedziały papa (poszły na gwarancji). Za cenę dwóch górnych Lema kupiłem komplet MasterSporta - zrobiły już jakieś 70 tysi i nie jeszcze nie wołają o wymianę. Dół Lema zrobił też z 70 tysi i już poprosił o wymianę. Oryginalne zawieszenie zrobiło 250 na zachodzie + kolejne 50 w Polsce i nie pukało. Jeden zaczął skrzypieć, więc wymieniłem wtedy całość. Lem nie jest zły, ale MasterSport nie gorszy pomimo duże niższej ceny.
  2. Ja blututa nie mam, a kabelkologii uprawiać przy każdym wsiadaniu mi się nie chce, więc zmieniarka u mnie najczęściej chodzi. No ale coś się wymyśli.
  3. http://eurosport.onet.pl/wideo/robert-kubica-zdradzil-przyczyny-swojego-wypadku,123713,w.html Po fakcie to sobie można pogadać. Jak obejrzałem filmik i zobaczyłem te barierki ... masakra. Ma Chłop narąbane w głowie
  4. Ja uzywam deezera bo mam za darmo w abonamencie. Muzy mozesz sluchac online i mozesz ja zapisac na telefonie/pamieci zewnetrznej i sluchac offline wysłane kurierem Ale da się tk potem zgrać na płytę czy tylko odtworzyć na telefonie? Oj nie powiem ci jak to dokladnie jest. Na pewno jest folder w ktorym to sie zapisuje bo ja mam juz sciagniete pare albumow i deezer zajmuje mi ponad 1 giga miejsca. Ale nigdy nie szukalem tych piosenek wiec nie wiem czy mozna to sobie jakos zgrac. Ogolnie bardzo przydatny program. Szczegolnie na silowni Sprawdzilem i nie da rady tego nagrac na plytke bo pomimo iz dane zajmuja ponad 1 giga to na telefonie zapisuja sie w niewiadomym formacie i nic z tym nie mozna zrobic wysłane kurierem Dzięki. Tak właśnie podejrzewałem, bo nigdzie w sieci nie mogłem znaleźć nic o takiej możliwości. Trochę lipa, ale cóż.
  5. F***
  6. Magiczne słowa 'segment premium' A poza tym to pewnie nie spróbowali BMW
  7. Ja uzywam deezera bo mam za darmo w abonamencie. Muzy mozesz sluchac online i mozesz ja zapisac na telefonie/pamieci zewnetrznej i sluchac offline wysłane kurierem Ale da się tk potem zgrać na płytę czy tylko odtworzyć na telefonie?
  8. A wiesz może jak to jest z tą muzyką off-line, bo nie mogę się doszukać? Ona zapisuje się w programie czy w pamięci telefonu? Czy można ją tylko odsłuchać z telefonu/PC czy można wrzucić jako mp3 na płytę?
  9. Pany, korzysta ktoś ze Spotify/Deezer?
  10. Generalka rajdu.
  11. 09:47 Czas Polaka - 13.49,1 - znów najszybszy na oesie!
  12. Rajd Wysp Kanaryjskich: Kubica z najlepszym czasem dnia
  13. Bardzo możliwe. Ja mam blokadę na PIN i u mnie po zakończeniu połączenia właśnie się chyba blokuje zawsze. Bez blokady PINen chyba tego nie było, ale już nie pamiętam.
  14. Uwielbiam go (Kimiego) Italian Baja: 2. Hołowczyc/Schulz 4. Małysz/Marton 13. Baupre/Lisicki 32. Kaczmarki/Boba I 1. Łaskawiec na quadzie Nieźle
  15. A orientuje się ktoś jak tam nasi dzisiaj w Italian Baja, bo nie mogę nic znaleźć
  16. Biłem się z myślami, czy wstawać. Syn mi pomógł (Tata Formuła, wstawaj) i ... nie żałuję
  17. Pzytrzymaj klawisz blokowania.
  18. Brawo, nic dodać, nic ująć Niestety, taka jest prawda. Państwo wali nas w ch... na każdym kroku. Ostatnio jakoś tak sobie uświadomiłem, że mając opiekę zdrowotną z firmy (płacę grosze), to oprócz wartości tegoż abonamentu doliczonego do dochodu (z tym się kiedyś pogodziłem), to jeszcze doliczają Ci każdą wizytę (wartość czy jakoś tak) i potrącają podatek Nie dość, że człowiek odciąża taki NFZ, czyli innym zostaje więcej, to jeszcze Ci k... każą płacić podatek od luksusu, bo luksus to umówienie się na konkretną godzinę za dzień/dwa a nie stanie cały dzień w kolejce. Paranoja! I niestety takich paranoi jest multum w naszym Państwie, więc człowiek musi sobie jakoś radzić, żeby nie zaje... Ci całej kasy na którą zapierd... Bo prawda jest taka, że u nas się zapier... Jak czasami popatrzę jak sobie pracują tacy Niemcy czy Francuzi, to się człowiekowi scyzoryk w kieszeni otwiera. Sorry za OT, ale paru drinach ... Nie ważne.
  19. O której?
  20. Tak właśnie jest. Bo z auta za bańkę zostanie mu ze 300 tyś, którymi dalej obraca i po pewnym czasie ma kolejną bańkę.
  21. A kiedy w końcu Kubica jedzie pierwszy rajd? Najpierw była mowa o Wyspach Kanaryjskich (następny weekend), a w linku kilka postów wyżej o Rajdzie Portugalii w kwietniu??? ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 15:31 ---------- Stan zdrowia i powrót Roberta Kubicy do F1: Jutro Robert Kubica przedstawi swój plan na sezon 2013
  22. Mylisz się. Np. w Warszawie jest od cholery sytuacji, kiedy jakiś cwaniak tuż przed światłami zmienia pas, zapala się światło i ostro po hamulcach przed Tobą daje a Ty wjeżdżasz mu w d*pę - będąc w takiej sytuacji inaczej byś śpiewał. A prawda jest taka, że jak wjeżdżający w d*pę jest świadomy sytuacji (czyli nie wychodzi z takiego założenia jak Ty) i Policjant nie jest opierdalacz, to takiego cwaniaka szybko się wyprostuje, bo tenże cwaniak popełnił wykroczenie zmuszając Cię do nagłego hamowania (gdyby nie wskoczył na Twój pas przed światłami, miałbyś wystarczająco miejsca aby wyhamować). Oczywiście to też nie jest reguła i wszystko zależy od konkretnej sytuacji, którą trzeba na chłodno ocenić.
  23. Wpisz sobie w googla-ostatnio jest to popularny temat tk dowiesz się szczegółów. Pytanie tylko co na to skarbówka-podobno mają się wziąć za to, ale co dokładnie ma to oznaczać to ciężko na razie powiedzieć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.