Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Fakt, do tego się człowiek przyzwyczaja szybko. ja ostatnio swoją rzuciłem lekko na glębę i na nowa muszę się uczyć parkować przy krawężnikach i wyglądać dziur w jezdni Ale cóż, takie życie
  2. Ja właśnie szukałem kiedyś e39 - komfort lux, ale jak wsiadłem do E46 to ... e39 to ponton. Duży ponton. MI to nie odpowiadało wtedy.
  3. To wpadnij kiedyś na spota A4 w Wawie - będą dwie Beemki, kilka motorów i ... jedno Audi
  4. Według miarki poszło o 2 cm i chyba spada dalej , bo dzisiaj zaczepiłem o śpiącego, którego do tej pory przejeżdżałem bez problemu. Tak teraz myślę, czy ktoś nie wsadził u mnie wcześniej ori sprężyn, bo koza była, a najgorsze, że na sprężynach brak jakichkolwiek oznaczeń wysokości. Widziałem Twoje autko na innym forum (fajne) i teraz już wiem, że Ty to Ty
  5. W końcu porządna fura Z tym wydechem faktycznie coś trzeba zrobić, bo ktoś przesadził. No to Radości z jazdy życzę.
  6. Jeśli same głośniki, to Klipsch B10 - do sterero wymiata dla normalnego śmiertelnika. Do tego jakiś ampliter Denon/Yamaha np. w używce.
  7. A to będziesz używał do oglądania fimów, czy słuchania muzyki? Poza tym, jest gdzieś już wątek o kinie z niedawnego czasu.
  8. Dawno się nic nie działo i w sumie dobrze. Sama eksplotacja. I w ramach tej eksploatacji padł lekko na glebę Więcej info w pierwszym poście.
  9. Kubica daje radę Ktoś wie, gdzie będą jakieś relacje w TV? przeszukałem Eurosporty i Polsaty i nic nie ma
  10. U mnie górne MSy zrobiły chyba 60 tysi i się jeszcze trzymają. Lem padł po 20 - reklamacja uznana. Dolne lem wytrzymały chyba z 70 - dokładnie nie pamiętam, bo juz nie za mojej kadencji coś było robione. Ja wczoraj właśnie założyłem regenerowany wahacz, zobaczymy ile wytrzyma. Robiłem tu: Maglo. Układy kierownicze, maglownice, wahacze. Chackiewicz J., Warszawa, Samochody - układy kierownicze - pkt.pl
  11. Oooo widzisz - pokaż swoje?! ... I... niech ktoś jeszcze napisze czy tam był bo maja ładny GRAFIT na paru felgach w galerii i może to by mi przypasowało - i ceny lepsze niż reszta... Kolega też tam robił grafik do RSa, ale bardzo porządnie się przyjrzyj temu kolorkowi, bo coś mu tam zaczęli ściemniać - nie pamiętams zczegółów. Ostatecznie jednak było dobrze zrobione.
  12. Tak pewnie trzeba było zrobić. Belgia może i wysłała jakiś papier do "nas", tylko że nasi może nie wiedzieli co z tym zrobić - jest to bardzo prawdopodobne. Teraz druga sprawa, coś kiedyś mi się obiło o uszy, że auto raz wyrejestrowane z Polski nie może być ponownie zarejestrowane - był jakiś babol w przepisach. Więc zanim to zrobisz, to może sprawdź, bo koleś może wogóle nie będzie mógł go potem zarejestrować.
  13. Zobaczy wszystko z zewnątrz oczywiście, bo na więcej czasu nie starczy. Mi obejrzenie wszystkiego zajęło chyba 4-5 dni w trybie ekspresowym (1 dzień tylko Disneyland), ale mieliśmy super przewodnika. Jak napisał Tomasz, obierz start przy Sekwanie i idź wzdłuż. Cały czas jest co oglądać.
  14. Tak czy tak musisz się zgłosić do ubezpieczyciela, żeby przepisać ubezpieczenie na siebie. Jeśli tego nie zrobisz, to i tak Cię znajdą - sprzedający zgłasza sprzedaż. Ubezpieczyciel zrekalkuluje składkę i ewentualnie może będziesz musiał dopłacić lub zapłacić kolejną ratę, jeśli jest wykupiona na raty.
  15. A nie mówiłem... Za młody na Heroda :grin: Buba Was w jajo robi. On nie musi pytać. Jeździ z Mamą na takie spinki Mama oczywiście prowadzi.
  16. Faktycznie! Wziąłem lupę i mam ryski A tak poważnie, jak spojrzysz pod światło to kilka rysek faktycznie jest. Ale gdybyś mi tego nie powiedział, to nawet bym nie wiedział, bo tego wogóle nie widać.
  17. Ja zamówiłem skórzaną wsuwke i z nia przyjdzie jakas folia gratis. Jak nie da rady to zamowie ta co polecasz i sprawdze. Najlepiej by bylo trzymac fona bez folii ale jakos boje sie ze sie porysuje. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Przednia szybka jest bardzo wytrzymała - od chyba ponad pół roku mam bez folii i nawet jednej ryski nie ma. Gorzej z tylną obudową - ta się rysuje strzasznie, ale jak będzie już źle wyglądała, to sie wymieni.
  18. Byłem Tam Powiem tak, wielu szczegółów nie pamiętam, ale plaża jest fajna, więc z dzieckiem jak najbardziej. Być może udałoby mi się znaleźć nawet jakiś namiar na kwaterę, w której byliśmy.
  19. Jak widzisz, niektórzy biorą. A jeżeli brać by to na poważnie, to ... straszne c*py w tych Audi
  20. Obejrzyj jeszcze raz filmik, poczytaj napisy, obejrzyj miny gości z Audi i pomyśl.
  21. Powiem krótko: za głupotę się płaci. W tym przypadku zapłacicie obydwaj. Jeden za nieupewnienie się przy zmianie pasa ruchu, a drugi za to, że był tam, gdzie go być nie powinno. Tak pewnie orzekłaby Policja lub orzeknie sąd, jeśli zechce Wam się sądzić. Tak więc bierz to na klatkę i wyciągnij wnioski na przyszłość.
  22. Uuuuu, dopiero zobaczysz co to znaczą koszty.
  23. Powodzenia
  24. Części biorę tylko od Tom77 ... zresztą dostałem nowe na gwarancji. Lem zawiódł w tym przypadku, ale nie mówię, że Lem jest zły - nawet najlepszym się zdarza. Mówię, że MasterSport nie jest gorszy albo dużo gorszy, a jednak sporo tańszy (4 górne wahacze kosztowały wtedy coś koło 500 PLN - za 600 wziąłem komplet MasterSporta). Też długi czas wychodziłem z założenia, że tylko ori albo najdroższy zamiennik bo ... Ale czasami warto posłuchać innych i zmienić nieco swoje przekonania bo wtedy w kieszeni może Ci zostać na dobrąąąą flaszkę. Podobnie jest z felgami. Wszyscy krzyczą tylko ori, chińczyk to szajs,plastelina itd. Kiedyś kupiłem 18' no namy (produkcja niby EU). Przelatane już chyba 5 sezonów i żadna nie wymaga prostowania, a ostatnie dwa sezony przelatał Szwagier, który jest dużo mniej uważniejszy ode mnie.
  25. Darmowego nie mam, ale mam ochotę sobie "kupić" któryś. Chyba wezmę Spotify, bo Shazam ma bezpośredni odnośnik, więc po "wysłuchaniu" czegoś będzie można od razu ściągnąć na telefon.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.