Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym forum...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dawaj na PW.
-
Wakacje w Chorwacji
Dziecko musi mieć swój dokument. Dowód albo paszport.
-
jaki przenosny ogladacz bajek do auta?
Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie jakiś tani tablet. W Biedronce itp. Po 300-400 zeta można już coś kupić a na tym chyba jakąś grę też odpali.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja tam za HAMem nie przepadam, ale przynajmnie VET nie wygrał. Wyścig ciekawy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eeee, Marki nie są takie złe ostatnio. Kiedyś porobili coś a'la zielona fala i te 50-70 km/h można sobie spojnie przelecieć bez stania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, tak jeszcze w nawiązaniu do Adwójki, czy trasę W-wa - Katowice nie lepiej teraz pokonać przez Stryków? Zakładam wylot z Białołęki, czyli wpadam na S8/A2 i omijam wszystkie korki w Jankach. Jak wygląda dojazd ze Strykowa do Katowickiej w Piotrkowie?
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
Panowie, potrzebuje GTA IV na PeCeta, bo na PS3 brak czasu na pogranie. Może ktoś jakoś pomóc? Chętnie przyjmę płytkę, plik, linke etc.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Niby fajnie, ale jakoś mdło. Koło w kolor koniecznie. Pytanie tylko, jaki
-
Odpowiedzialność po sprzedaży
Ragga ma rację, myślą że znaleźli jelenia i chcą pociągnąć kasę. Te skrytki mogą sobie wsadzic w ... Z przebiegiem ewentualnie mogliby trochę smrodu narobić, jak wezmą dobrego papugę. Ale skoro masz jakieś papiery zakupu z wpisanym przebiegiem, to mogą Ci naskoczyć. Oczywiście, jako świadek pewnie będziesz musiał zeznawać. Jeżeli zadzwonią do Ciebie, to wytłumacz Panu delikatnie, że o skrytkach nie miałeś pojęcia, bo nie znasz się na samochodach i w nich nie grzebiesz. Masz papier zakupu potwierdzający przebieg, więc nic Pan Ci zarzucić nie może - sam zostałeś oszukany. Wspomnij mimochodem o tym, że auto pewnie zabezpieczą na kilka lat jako dowód - myślę, że to kolesia powinno ostudzić.
-
rejestracja auta ze Szwajcarii
duffy, wrzuć mi rocznik, nadwozie, pełne wyposażenie, to zapytam na innym forum - jest kolega z ubezpieczalni, który podaje takie wyceny.
-
Pomoc w sprawie prawa pracy -zwolnienie dyscyplinarne.
Na prawie pracy się nie znam, ale skoro Twój znajomy jest pewien, że wyleci, to chyba na jego miejscu napisałbym odpowiedź i wysłał poleconym. A w odpowiedzi coś takiego: że wybrał mniejsze zło, czyli zaryzykował chwilowe zamknięcie sklepu aby poprawnie i szybko rozwiązać test, który bezpośrednio przekłada się na premie dla właściciela punktu. Jeżeli w takim piśmie opisze ciśnienie jakie wywierał na nim pracodawca, aby test był na 100%, to są być może uzna, że postąpił tak a nie inaczej w wyniku silnej presji przełożonego. Czyli winny przełożony. Ale to tylko takie moje luźne rozważania.
-
Ktoś wie jak wyłączyć airbag pasażera w Corsie B?
Chyba, że wejdziesz pod dechę rozdzielczą i odłączysz kabelek - ale kontrolka będzie migała.
-
lodówka samochodowa- jaką wybrać?
Ja kupiłem w Norauto, Ezetil chyba za ok. 250 ze 4 lata temu i daje radę. Kilka godzin na samym chłodzeniu trzyma bez problemu. Do Chorwacji z dwoma wkładami 24h też utrzymała odpowiednią temperaturę, więc jest OK.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Sekundy lecą szybko, ale wrażenia w środku słabe przez automat. Miałem przyjemność być przewiezionym Nicolasa Plusem (500kunia) i ... nudy. Nic się nie działo, a wydech miał mocno ryczący.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tylko kiszke ze same automaty:kwasny: I nie jedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dixi, może do garażu M - frekwencja napewno będzie większa
-
Mandat od SM bez foto, co robić?
Zdjęć nie muszą wysyłać i nikt ich do tego nie zmusi. Twoim obowiązkiem jest wskazanie prowadzącego. Jak tego nie zrobisz, to sprawa idzie do sądy, a tam zdjęcie będzie jako dowód - nie są ąż takimi idiotami, żeby wysyłać takie pisemka nie mająć zdjęć, tym bardziej że ostatnimi czasy mocno się wzieli za fotoradary. Owszem SM zawsze wysyłała zdjęcia + formułka o niewskazaniu sprawcy - zależało im na kasie i wszystko, ale już raczej koniec takiego postępowania. Boją się o własne d*py, bo na fotkach ewidentnie facet a mandat wlepiony babci.
-
Wysyłki kurierskie za granicę !
Ragga, a ile paczek miesiącznie ślesz po polsce i w świat? Z każdą firmą kurierską można podpisać umowę, która daje Ci zniżki na dany typ paczek itd. Umowa zobowiązuje Cię do wysłana danej ilości paczek. Jeśli nie wyślesz, to poprostu zniżki znikają i tyle. Takie ceny potrafią być naprawdę dobre w stosunku do standardowych.
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Jak się kończy karta, to nadpisuje najstarsze nagrania.
-
320d CR - szarpanie/wahanie pomiędzy 1500-1800 obr.
Problem chyba zdiagnozowany i nie są to na szczęście wtryski EGR czysty, kolektor czysty - czyszczone w wakacje podczas usuwania klapek. Problemem okazał się elektrozawór sterujący EGRem - samochód dusił się własnymi spalinami EGR chwilowo zaślepiony, trzeba kupić elektrozaworek i powinno śmigać
-
320d CR - szarpanie/wahanie pomiędzy 1500-1800 obr.
Byłem dzisiaj u mechaniora, który robił full przegląd po zakupie. Były usuwane wtedy klapki z kolektora. Kolektor przeczyszczony porządnie i EGR tak samo. Zajrzeliśmy do EGRu - suchutko, czyściutko. Wężyki od EGR też były wtedy wymieniane. Według mechaniora mogą to być lekko lejące wtryski?! Miał to samo u siebie się okazuje Idę zapodać Motula do wtrysków - zobaczymy, czy coś to pomoże
-
320d CR - szarpanie/wahanie pomiędzy 1500-1800 obr.
Auto podpięte pod kompa - zero błędów. Przepływki zaadoptować się INPĄ nie da - brak takiej opcji dla tego silnika. Niestety, koledzy fachowcami od diesla nie byli, więc nic więcej nie wymyśliliśmy
-
320d CR - szarpanie/wahanie pomiędzy 1500-1800 obr.
Przewody pobieżnie obejrzałem wczoraj, ale wszystko wyglądało dobrze. Jeszcze się im przyjrzę. EGR?!
-
320d CR - szarpanie/wahanie pomiędzy 1500-1800 obr.
Hmmm?! Może dzisiaj uda się podpiąć pod kompa, to spróbuję to zrobić.