Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Jednak są jeszcze normalni ludzie na tym forum...
  2. Dziecko musi mieć swój dokument. Dowód albo paszport.
  3. Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie jakiś tani tablet. W Biedronce itp. Po 300-400 zeta można już coś kupić a na tym chyba jakąś grę też odpali.
  4. Ja tam za HAMem nie przepadam, ale przynajmnie VET nie wygrał. Wyścig ciekawy.
  5. Eeee, Marki nie są takie złe ostatnio. Kiedyś porobili coś a'la zielona fala i te 50-70 km/h można sobie spojnie przelecieć bez stania.
  6. Panowie, tak jeszcze w nawiązaniu do Adwójki, czy trasę W-wa - Katowice nie lepiej teraz pokonać przez Stryków? Zakładam wylot z Białołęki, czyli wpadam na S8/A2 i omijam wszystkie korki w Jankach. Jak wygląda dojazd ze Strykowa do Katowickiej w Piotrkowie?
  7. Panowie, potrzebuje GTA IV na PeCeta, bo na PS3 brak czasu na pogranie. Może ktoś jakoś pomóc? Chętnie przyjmę płytkę, plik, linke etc.
  8. Niby fajnie, ale jakoś mdło. Koło w kolor koniecznie. Pytanie tylko, jaki
  9. Ragga ma rację, myślą że znaleźli jelenia i chcą pociągnąć kasę. Te skrytki mogą sobie wsadzic w ... Z przebiegiem ewentualnie mogliby trochę smrodu narobić, jak wezmą dobrego papugę. Ale skoro masz jakieś papiery zakupu z wpisanym przebiegiem, to mogą Ci naskoczyć. Oczywiście, jako świadek pewnie będziesz musiał zeznawać. Jeżeli zadzwonią do Ciebie, to wytłumacz Panu delikatnie, że o skrytkach nie miałeś pojęcia, bo nie znasz się na samochodach i w nich nie grzebiesz. Masz papier zakupu potwierdzający przebieg, więc nic Pan Ci zarzucić nie może - sam zostałeś oszukany. Wspomnij mimochodem o tym, że auto pewnie zabezpieczą na kilka lat jako dowód - myślę, że to kolesia powinno ostudzić.
  10. duffy, wrzuć mi rocznik, nadwozie, pełne wyposażenie, to zapytam na innym forum - jest kolega z ubezpieczalni, który podaje takie wyceny.
  11. Na prawie pracy się nie znam, ale skoro Twój znajomy jest pewien, że wyleci, to chyba na jego miejscu napisałbym odpowiedź i wysłał poleconym. A w odpowiedzi coś takiego: że wybrał mniejsze zło, czyli zaryzykował chwilowe zamknięcie sklepu aby poprawnie i szybko rozwiązać test, który bezpośrednio przekłada się na premie dla właściciela punktu. Jeżeli w takim piśmie opisze ciśnienie jakie wywierał na nim pracodawca, aby test był na 100%, to są być może uzna, że postąpił tak a nie inaczej w wyniku silnej presji przełożonego. Czyli winny przełożony. Ale to tylko takie moje luźne rozważania.
  12. Chyba, że wejdziesz pod dechę rozdzielczą i odłączysz kabelek - ale kontrolka będzie migała.
  13. Ja kupiłem w Norauto, Ezetil chyba za ok. 250 ze 4 lata temu i daje radę. Kilka godzin na samym chłodzeniu trzyma bez problemu. Do Chorwacji z dwoma wkładami 24h też utrzymała odpowiednią temperaturę, więc jest OK.
  14. Sekundy lecą szybko, ale wrażenia w środku słabe przez automat. Miałem przyjemność być przewiezionym Nicolasa Plusem (500kunia) i ... nudy. Nic się nie działo, a wydech miał mocno ryczący.
  15. Tylko kiszke ze same automaty:kwasny: I nie jedzie
  16. Dixi, może do garażu M - frekwencja napewno będzie większa
  17. Zdjęć nie muszą wysyłać i nikt ich do tego nie zmusi. Twoim obowiązkiem jest wskazanie prowadzącego. Jak tego nie zrobisz, to sprawa idzie do sądy, a tam zdjęcie będzie jako dowód - nie są ąż takimi idiotami, żeby wysyłać takie pisemka nie mająć zdjęć, tym bardziej że ostatnimi czasy mocno się wzieli za fotoradary. Owszem SM zawsze wysyłała zdjęcia + formułka o niewskazaniu sprawcy - zależało im na kasie i wszystko, ale już raczej koniec takiego postępowania. Boją się o własne d*py, bo na fotkach ewidentnie facet a mandat wlepiony babci.
  18. Ragga, a ile paczek miesiącznie ślesz po polsce i w świat? Z każdą firmą kurierską można podpisać umowę, która daje Ci zniżki na dany typ paczek itd. Umowa zobowiązuje Cię do wysłana danej ilości paczek. Jeśli nie wyślesz, to poprostu zniżki znikają i tyle. Takie ceny potrafią być naprawdę dobre w stosunku do standardowych.
  19. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak się kończy karta, to nadpisuje najstarsze nagrania.
  20. Problem chyba zdiagnozowany i nie są to na szczęście wtryski EGR czysty, kolektor czysty - czyszczone w wakacje podczas usuwania klapek. Problemem okazał się elektrozawór sterujący EGRem - samochód dusił się własnymi spalinami EGR chwilowo zaślepiony, trzeba kupić elektrozaworek i powinno śmigać
  21. Byłem dzisiaj u mechaniora, który robił full przegląd po zakupie. Były usuwane wtedy klapki z kolektora. Kolektor przeczyszczony porządnie i EGR tak samo. Zajrzeliśmy do EGRu - suchutko, czyściutko. Wężyki od EGR też były wtedy wymieniane. Według mechaniora mogą to być lekko lejące wtryski?! Miał to samo u siebie się okazuje Idę zapodać Motula do wtrysków - zobaczymy, czy coś to pomoże
  22. Auto podpięte pod kompa - zero błędów. Przepływki zaadoptować się INPĄ nie da - brak takiej opcji dla tego silnika. Niestety, koledzy fachowcami od diesla nie byli, więc nic więcej nie wymyśliliśmy
  23. Przewody pobieżnie obejrzałem wczoraj, ale wszystko wyglądało dobrze. Jeszcze się im przyjrzę. EGR?!
  24. Hmmm?! Może dzisiaj uda się podpiąć pod kompa, to spróbuję to zrobić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.