Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. Armi to nic nie zmieni. Na a3 klub był głównym aktorem tematu forumowe Trole.
  2. KYB to dobry kompromis, między jakością, a ceną. Z tym, że strasznie je podrabiają, trzeba uważać.
  3. a po co zakładałeś tam 8 kont ? bardzo dobrze że ścigali, dzięki temu nie mogłeś tam pajacować !
  4. Armi zaraz pewnie Twój post, tak jak mój pójdzie do nieba. Na tym forum człowiek, który pisze byle co, oby jak najwięcej, ciągle coś chce kupić ( parkera, olej, akordeon itp, itp ), tylko aby zaistnieć, ma dobrze.
  5. Kowi te Magnaty co wybrałeś, sub Gale co Ci linkowałem. Ile nam zostanie na ampli ?
  6. Już zamówiłem Mavic 719. Zobaczymy, mam na drugim rowerku i jak do tej pory mega mocne są.
  7. Proponowałem ampli 5.1, bo myślałem, że z czasem zechcesz kino podłączyć lub rozbudować zestaw. Jeśli jesteś pewny, że taka opcja Cię nie interesuje bierz wzmaka + 2 kolumny + aktywny sub.
  8. No i ZTR dzisiaj szlag trafił. Wracam do Mavica. To chyba przez moje kg
  9. Armi, a takowe ? :
  10. Muszę kupić, pewnie fajna ? Ja obecnie czytam Wołoszańskiego - " Największy wróg Hitlera " ( szału nie ma ) i A.Carpi - "Dziennik z Gusen" ( na spokojnie, do przemyślenia ).
  11. medik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. medik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Żałosny typek
  13. Akurat o to bym walczył, aby dostać auto tej samej klasy. Bo tego nie mogą kwestionować.
  14. Każdy wniosek o auto zastępcze jest rozpatrywany indywidualnie. Mnie TU pytało ile mam aut i czy są sprawne. Forum prawne : " Trzeba mieć jednak na uwadze, że zwrot kosztów pojazdu zastępczego nie należy się już w przypadku, kiedy poszkodowany korzystał z samochodu sporadycznie lub dysponuje innym autem, którym może jeździć. Ponadto ubezpieczyciel pokryje jedynie wydatki uzasadnione, czyli np. koszt wynajmu samochodu tej samej klasy lub podobnej, ale już klasy wyższej nie. "
  15. Mam na myśli to, że jak masz inne auta, to auta zastępczego mogą nie dać. I coś jest na rzeczy z czasem na jaki auto zastępcze przysługuje. Ale nie znam się na tym, także nie pomogę.
  16. Mi laweta przyleciała 300 km po auto. Bez problemu pokryli te koszta z OC sprawcy. Co innego auto zastępcze, tam masz dużo haczyków. Trzeba uważać. Np czy nie ma innego auta w rodzinie, czas trwania naprawy itp.
  17. A Ty nie mógłbyś z nią polecieć ?
  18. Jak dla mnie przesada z modami. Ale jak mówią, co kto lubi.
  19. medik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą. Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki. Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji . Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie. Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal... Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free Chłopczyku jakim prawem obrażasz użytkownika forum, który wyraził swoją opinię na temat braku profesjonalizmu pracy niebieskich ? Czemu wysyłasz go do lekarza ? Analizując twoją nadmierną reakcję, uważam że ty czym prędzej powinieneś zacząć brać leki stabilizujące nastrój, które chętnie ci przepiszę. W USA gliniarze pomagają u nas się czepiają, taka jest różnica.
  20. Panowie gdzie przyciemnie szyby bez rozbierania tapicerki ?
  21. :slina: Kiedy mój parch doczeka się takich zdjęc.. chyba nigdy, bo jest srebny srebrne tez fajnie wychodza czasem
  22. mam takie bogatosci u siebie w aucie tez mialem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.