Treść opublikowana przez fayera
-
Znaczenie ET Felgi
tak, jest taka sama no to widocznie dwie felgi mial nie z kompletu (ale ten sam wzor) i mialy inny otwor centrujacy Felgi takie same-ten sam otwór centrujący na dwóch są pierścienie a na kolejnych dwóch nie ma...
-
Wizytownik- zasada działania
wyjnij go i oblookaj czy gdzieś sięnie tnie.
-
Znaczenie ET Felgi
Czy piasta przód i tył jest taka sama? Kupując od gościa felgi mówił,że pierścienie musiał założyć tylko na przód bo na tył wszystko było ok czyli felga idealnie pasowała na piastę(jego audi B5).
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
ja kółka letnie mam ale trza oponki zmienić :decayed:bo łyse
-
Pytanie na temat oddawania krwi
Myślę,że po takim czasie wszystko będzie w porządku. Kiedyś też miałem przypadek,że bolał mnie ząb i po tygodniu chciałem oddać krew i niestety jeszcze infekcję w analizie wykazało. Na następny tydzień było już wszystko w porządku.
-
Znaczenie ET Felgi
A jakie jest ET od do w B8?
-
Znaczenie ET Felgi
225/45
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
No właśnie HID-ów nie chce takie jakie miałem do tej pory.
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Siadła mi soczewka od strony pasażera,jest to H7 55W ale moje pytanie jakiej firmy były montowane w oryginale takie soczewki...[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 19:13_________________________________________________ew.które nie będą odbiegały światłem od ori.
-
Znaczenie ET Felgi
Pany a jakie śruby do ET 28?
-
[ALL B6] "Pracujące wnętrze"
A no właśnie może od tego trza zacząć...
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
gdzie miałeś ten pier...lnik?[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 18:33_________________________________________________ Ktoś wie od czego to? Temat stanął...
-
[ALL B6] "Pracujące wnętrze"
Czy ktoś się tym zajmuję to wątpię, każdy sobie radzi jak może-nie jesteś sam. Poczytaj trochę... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17072.0.html;highlight=trzeszczące+plastiki http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t16534.0.html;highlight=trzeszczące+plastiki
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
Próbowałem już nokią i sony eric.i nie mogły wykryć blootacza
-
Znaczenie ET Felgi
naciągnij na nią opone 205 i może bedzie ok eeee 205 przy 7,5'' to jak to będzie wyglądało min.225
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
Ja też mam ten czujnik na 2-im zdjęciu. Wrzucam też tem mikrofonik(zdj.1)To czujnik temp.klimy czy od zestawu głośn.?
-
Znaczenie ET Felgi
ja wsadzi szerszą opone to mu bedzie obcierać przy tym ET może będzie dobrze-w końcu to tylko 2mm
-
[ALL] Uszkodzone zamykanie osłony trójkata.
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_ulamany_zamek_od_schowka_na_trojkat-t99810.0.html;msg1143504#msg1143504
-
Opinie i wiedza o felgach PDW
Ku...a jak zwykle :wallbash:chinole
-
[B6 AWX] Nie grzeje tylna szyba
W B6 od 18-stu GRazny to Ty masz chyba od B7
-
Opinie i wiedza o felgach PDW
Z tego co pisał ten gościu sprzedający(znalazłem jego temat na forum "opel klub"coś tam) że felgi trwałe,ma je od roku i wszystko cacy(sprzedaje bo zmienia na 18'')
-
[B6 AWX] Zmiana na wyświetlaczu
No chyba tak jak chcesz się nie da. albo pełen albo nic
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie a jak to jest przy Feldze 17'' szer.7,5 i ET 28? Wiem,że min, to ET 30 ale dało by jakoś w inny sposób?
-
Co myślcie o tych felgach?
oryginały w tej cenie Ja bym te wybrał. Pasować napewno będą.
-
Opinie i wiedza o felgach PDW
http://moto.allegro.pl/item948015645_pdw_nova_17_5x112.html to te