Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 ALT] Problem z temperaturą silnika
Może termostat padł
-
[ALL] Jak przywrócić zamykanie auta w stylu "click" ?
Możesz spróbować wyregulować-powinno pomóc.Lekko luzujesz śruby,regulujesz i sprawdzasz czy ok.się zamykają,kiedy stwierdzisz,że zamykają się prawidłowo dokręcasz śruby i po sprawie.
-
[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.
ASO to kupa złodziei-zawsze byłem w takim przekonaniu ,robią tylko wg książkowych schematów.Najprościej coś wywalić,wstawić nowe,kasując przy tym ileś tam tysi. Czasami liczy się zdrowy rozsądek i troche pomysłu żeby coś naprawić. Tylko nieliczni znają się na swojej robocie.
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
3 tygodnie temu wymieniłem na Lukas i .Super hamują i zero pisku.
-
[B6 AVF] Wymiana oleju a wzrost spalania
:polew: nie no chyba jaja sobie robicie
-
[B6 AVF] Wymiana oleju a wzrost spalania
Oj nie nie. Łajza zasłużył na łajzowatość w 100%, bo chciał odkręcić chłodnicę oleju twierdząc, że to filtr oleju. Na moją uwagę, że filtr oleju jest raczej pod osłoną u góry silnika uparcie twierdził, że on się na tym zna i to co odkręca musi być filtrem :/ Tom77 zrobił taką minę na ten widok, że gdyby wzrok mógł zabijać ;-) JaroD Mogłeś zaczekać jeden dzień dłużej i pojechać do swojego mechaniora,nie zrobiłoby różnicy...
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
A jak to jest z podświetlaną popielniczką przód-tył.U mnie ni tu ni tu nima światła.
-
[B6 AVF] Wymiana oleju a wzrost spalania
No to Przeproś "łajzę"
-
[ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
Też tak myślę. sam jesteś napędzany paskiem rozrządu... dobre
-
[ALL] zablokowany chorus
Musisz podjechać do jakiegoś dobrego elektronika-rozkoduje Ci.
-
[B5 FL AVF] Passat 1.9 TDI 131KM 2003r, fele 18" polerowane, chip, FMIC, gwint
Jak nówka-cacy.Jeżeli nex nie jest tajemnicą to ile dałeś?
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: ale sie wyprawiało w 4-secie
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
yes
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
10-10
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
Bułgaria-Rosja 1-0 25-18
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Chyba po otwarciu drzwi,bo pozatym czemu miałoby świecić Tak mi się wydaje...
-
Czy Ori BOSE, można podłaczyć bez wzmaka.
http://moto.allegro.pl/item717258227_audi_a4_zestaw_glosnikow_bosse_i_wzmacniacz.html
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
:oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
25-15
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
2-1 dla Francji 25-27
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
JuZ 2 oby 3-0
-
[B5 AFN] Oświetlenie tylniej tablicy i wycieraczka nie działa , kolory przewodów?
Sprawdz całą wiązkę,skoro i podświetlenie i wycieraczka Ci nie działa,może przewody Ci się gdzieś przetarły,albo jeżeli po sprawdzenie miernikiem będziesz miał napięcie poprzeczyszczaj styki,mogły zaśniedzieć.
-
Czy Ori BOSE, można podłaczyć bez wzmaka.
Nosfer ile chcesz dać za ten zestaw BOSE? Wczoraj na alle natknąłem się na kompletny zestaw BOSE do B6 za 1000zł. Czy jest różnica między zestawem do B5 i B6?
-
[B6 AWX] 17" zamiast 15" replika felg RS4
Wzó rzeczywiście :good:sam je kiedyś oglądałem,ale przy 17 chyba mało to będzie dodawać uroku.
-
[B7 BRD] Pytania do tych, co jeżdzą 170konnym dizelkiem
Są dwie połówki BRD.Poczytaj to zobaczysz na którą natrafiłeś-tę lepszą czy(nie życząc)tę gorszą.