Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Jędruś jak to jest że tylko u Ciebie w wątku trafiają się tacy zawodnicy? Zalazłeś komuś za skórę...
  2. Android 4.3 dla Galaxy Note'a II już w serwisach Samsunga. Aktualizacja wkrótce Ť Komórkomania.pl
  3. Te co podales w linku nakladki chromowane, to sa wlasnie jednorazowki - zakladasz a jak trzeba sciagnac to trzeba rozpi.....ic je nieprawda:whistling:
  4. note 2:decayed:
  5. Michał odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dobry RS nie jest zły
  6. teraz brakuje tylko trochę rurek z tyłu:whistling: a tak to kox:kox: tą fotkę też Ci tu wrzucę, niech będzie dla potomnych
  7. Owszem, ale założyłem je bo mam polerowane felgi, w innych będzie trąciło cyganerią
  8. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/68/10/66/3668106615_6 te wyglądają na P Zero Rosso, w tym rozmiarze to za***iście droga opona:wink:
  9. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    w sumie żadna okazja, ale rzadko pojawia się komplet balony pogonić i może by wyszły ~2200pln:eusathink:
  10. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    FELGI 18" MERCEDES W203 W210 211 CL SL CLS ML (3668106615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. Jeszcze nie mam Czyli chyba rozsądnej będzie wziąć zestaw d5100+18-105, a później dokupić 35. Dzięki wszystkim za rady. Naogladalem się sample shotów z tej 35ki i się napalilem Wysłane z mojego GT-N7100
  12. Żeby nie zaczynać nowego tematu zapytam tutaj. Panowie czy jest sens zamiast kitowego 18-105 pchać się w stałkę Nikkora 35mm f/1.8 ? Chodzi o to czy 35 sprawdzi się jako "podstawowy" obiektyw dla lamusa, czy jednak lepiej coś z zoomem i VR na początek. Dodam że z czasem chciałbym uzupełniać szkła o jakieś typowo tele-wycieczkowe itd. Body wybrałem D5100 jeśli to ma znaczenie.
  13. już miałem drzeć mordę za to zdjęcie, dopiero później doczytałem że buda do malowania:decayed: świetnie wygląda, dobra gleba, simply clean:thumbup1: brakuje tylko sesji... a jedyne co można zrobić z 1.6 to swapować na 1.8t:wink:
  14. właśnie o to pytałem:thumbup1: fender flares odpuszczasz?
  15. a vag łączy Ci się z autem bez problemu?
  16. jesteś harpagan:grin: co blacharz będzie robił z body?
  17. Bawiłem się ostatnio Z1 bo kumpel sobie sprawił Bardzo podoba mi się wygląd tego telefonu - prosty i nowoczesny design. Materiały też całkiem ok. O płynności działania nie mówię, bo kombajny z tej półki radzą sobie świetnie. Dwie rzeczy mi w nim nie pasowały i o ile mógłbym się przyzwyczaić do nakładki na androida od sony, tak do wyświetlacza już nie. I to jest coś co dyskwalifikuje telefon tej klasy. Pewnie jestem już wypaczony przez amoleda, ale wyblakłe kolory i czerń, która jest bardziej szara niż czarna dla mnie jest nie do przyjęcia:kwasny: ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ---------- ykk dzięki za opinię, chyba się skuszę
  18. no właśnie nie piszczo:wink: ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- założyłem chyba w ostatni ciepły weekend, nie chce mi się leżeć pod autem przy -5*
  19. Wygodnie i bezstresowo:decayed: Fajne te ultragripy, nawet ciche jak na zimówki. Chociaż ostatnio się zapomniałem i prawie mnie bokiem postawiło na rondzie:doh:
  20. jak co roku:wink:
  21. dzięki:hi: teraz już mniej, bo na 16' i 1ba...
  22. I na taką opinię czekałem:wink: A jak z trwałością i wykonaniem? Nie odstaje, nie trzeszczy? Łatwo ją porysować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.